Skocz do zawartości
IGNORED

POLSKI HI-END - czy istnieje?


neomammut

Rekomendowane odpowiedzi

smutne i znamienne jest ze kazdy temat w tej zakładce jest super pretekstem do okładania sie nawzajem waskiej grupy userów którzy kraza za soba po wszystkich tematach i zakładkach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutne i znamienne jest ze kazdy temat w tej zakładce jest super pretekstem do okładania sie nawzajem waskiej grupy userów którzy kraza za soba po wszystkich tematach i zakładkach

 

Zgoda, choć nie uważam się za członka jakiejkolwiek grupy. Tylko dlaczego usunięto wybiórczo, może dlatego że trzeba nabijać nic nie wnoszących po 30 postów dziennie dla podtrzymywania życia forum żeby być nietykalnym:))?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mysle ze próbowano ograniczyc awanture do osób bezpośrednio bioracych w niej udział

szkoda ze obrywaja inni - tu masz racje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

smutne i znamienne jest ze kazdy temat w tej zakładce jest super pretekstem do okładania sie nawzajem waskiej grupy userów którzy kraza za soba po wszystkich tematach i zakładkach

 

 

Znamienne jest to,że zadymę rozpoczął znowu superuser. Za mało było Salonika, jak widać za mało jest mu innego,podbno lepszego miejsca,więc zadyma została przywleczona tu,do tego wątku. Oberwał kolega,który miał czelność zarobione przez siebie talary w sporej ilości przeznaczyć na audio i ochotę się tym podzielić. Co było potem wszyscy wiemy superuser,który tego pomieszczenia nie widział na oczy(zdjęcia pomijam) i nie słyszał jak gra w nim sprzęt, ogłosił światu,że ten projekt to skandal a zadowolony użytkownik został zrobiony w bambuko,to ja się pytam,dlaczego ktoś po takiej jeździe nie otrzymał bana za trolling? i pytam kiedy w końcu ta "elyta" która drutem kolczastym odgrodziła się od trolli,przestanie tych trolli nękać swoim towarzystwem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ale czy ktos ma watpliwosci ze dla niektórych liczy sie tylko wojenka spędzona godzinami w sieci? do strzelanek trzeba byc troche młodszym ale do forumowych pojedynków ?

bez limitu wieku -wręcz przeciwnie

faktem jest ze zadał normalne "pytanie" ale to co sie wokół RałałM i jego wpisów spowodowało że normalne pytanie zostało przez wszystkich odebrane jako atak

powtarzanie tego samego pytania wiele razy potwierdzilo ze pytanie miało byc atakiem na druga strone

jak widac kazdy powód dobry aby jak zawsze wyciagnac spory czysto personalne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

faktem jest ze zadał normalne "pytanie" ale to co sie wokół RałałM i jego wpisów spowodowało że normalne pytanie zostało przez wszystkich odebrane jako atak

 

Wyjątkowe nadużycie retoryczne. Przez wszystkich mówisz?? Hmmm, chyba że wszyscy to jest kilka osób biorących udział w dyskusji, które podzielają postawę zaprezentowaną przez Szymona. I bynajmniej nie mam tu na myśli kwestie nieszczęsnej akustyki pomieszczenia (bo to jest trudny temat o czym uczciwie pisałem) tylko cały ciąg późniejszych postów a zwłaszcza dzisiejszy atak na Artuku. Ja akurat mam zupełnie inne spojrzenie. Sam przyznałeś że zadano normalne pytanie. W takim razie doszukiwanie się ukrytych intencji należy postawić tym, którzy na starcie widzą w nim ukryte dno;-) Prezentujesz drogi Cirze wyjątkowo jednokierunkową optykę. A poza tym, ten o którym w dalszym ciągu rozmawiacie w wątku, nie może się wypowiedzieć bo został czasowo zbanowany. Mało to eleganckie dalej dyskutować nie na temat a zwłaszcza o userze, któremu administracyjnie odebrano możliwość wypowiedzi. "Wszyscy" rulez;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez cały ten spór wziąl sie jedynie z potrzeby kneblowania innych , saloniki , inne zamkniete fora -wszystko to potrzeba kneblowania

dla mnie jesli druga strona pisze bzdury to odpowiada sie raz i juz a nie klepie przez 3 dni ze nie ma pomiarów wiec pokój jest do doopy

jak sie klepie 3 dni to wybacz ale to zwykle bicie piany w celu takim jak zawsze

Szymona nikt nie faworyzuje, styl jego pisania jest konfliktowy nikt tego nie kwestionuje ale wpisy ma na temat jak równiez wszyscy licza ze jako firma odpowiadajaca za projekt w końcu zdejmie spodnie i wszystko pokaże aby było jasne co i jak w meskim świecie na audiostereo

 

a kto ma bana ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymona nikt nie faworyzuje, styl jego pisania jest konfliktowy nikt tego nie kwestionuje ale wpisy ma na temat jak równiez wszyscy licza ze jako firma odpowiadajaca za projekt w końcu zdejmie spodnie i wszystko pokaże aby było jasne co i jak w meskim świecie na audiostereo

 

 

Szymon często jest napastliwy, ale przynajmniej nie zakłada saloników i konkurencyjnych forów w celu eliminowania kogoś z odmiennym zdaniem i poglądami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakimś optymistycznym akcentem zakończmy ten temat

Rafał zrobił kawał dobrej roboty i myślę że może być przykładem lub nawet punktem

odniesienia dla wszystkich którzy mają mały pokój ( i nie tylko) a chcą coś dobrego osiągnąć

 

wczoraj napisał do mnie kilka zdań Artur w tej sprawie.... nie wypada powtarzać

nie znam Artura prywatnie - gorzałki razem nie piliśmy ale coś mi podpowiada że to jest zajebisty gość

i proponuję a raczej proszę odpuścić sobie jakieś ataki pod adresem tego chłopaczyny

i zakończmy ten spór

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Jak widzę to nikomu poza Mirkiem i mnie niespecjalnie przeszkadza dzisiejszy niewybredny atak na kolegę Artuku. Może ekstrakt z języka miłości bliźniego zaostrzy reszcie kolegów optykę;-) Poniżej cytaty z Mistrza:

 

- zrobiłeś oborę jakich mało

- zawiść i obrabianie doopy za plecami

- boli Cię że ktoś ma a ty nie

- słuchasz z głośnikami wykonanymi przez Henia skierowanymi w sufit i subwooferem

- wszystko papugowane, łącznie z chęcią podrobienia sufitu

- resztę bredni, o których pisałeś

- przyzwyczajenie ze swojego buczenia próbujesz przenosić na innych

- plumkanie jak z radyjka kuchennego albo kołchoźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że będą pomiary, jak osoba która robi akustykę nie będzie wiedziała jakie ustroje zastosować i z jakiego materiału?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie jątrz już....

jeżeli cytujesz Mistrza to proponuję inny cytat ale z innego Mistrza

"to wódka? na litość boską królowo, czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? to jest czysty spirytus'' ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Jak widzę to nikomu poza Mirkiem i mnie niespecjalnie przeszkadza dzisiejszy niewybredny atak na kolegę Artuku. Może ekstrakt z języka miłości bliźniego zaostrzy reszcie kolegów optykę;-) Poniżej cytaty z Mistrza:

 

- zrobiłeś oborę jakich mało

- zawiść i obrabianie doopy za plecami

- boli Cię że ktoś ma a ty nie

- słuchasz z głośnikami wykonanymi przez Henia skierowanymi w sufit i subwooferem

- wszystko papugowane, łącznie z chęcią podrobienia sufitu

- resztę bredni, o których pisałeś

- przyzwyczajenie ze swojego buczenia próbujesz przenosić na innych

- plumkanie jak z radyjka kuchennego albo kołchoźnika

 

Dziwny z Ciebie Gość Tomaszu,gdzie Ty byłeś jak z Rafała zrobiono tu naiwnego debila a jego pokój uznano za hucpę konstruktora? Gdzie byłeś wtedy ze swoim Judymowskim podejściem i chęcią bronienia uciśnionych? Dziwna to zaiste moralność. Przypomnij może kto i z jakiego powodu rozpoczął awanturę? Nie znam artuku,ale po porównaniu wpisów jego autorstwa,wynika jakis dualizm,z czego on wynika? Gdybyś jednak nie wiedział,to sprawa wyglądała tak,że sly30 koniecznie chciał dopieprzyć Szymonowi a to,że przy okazji zrobi przykrość Rafałowi,miał kompletnie w dupie,czy to nie jest dla Ciebie jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Szymon to sam się skompromitowal swoją wersją o pomiarach których niby nie było a byly dorośli ludzie tak nie robią - trochę szacunku dla innych. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszając kolegów do siebie nie apelowałem do nich aby mi doradzili w kwestii adaptacji czy tez doszlifowania systemu. Chciałem się podzielić moją ogromną radością z systemu który udało nam się zbudować. Przecież ,każdy ma swoje wyrobione gusta co do prezentacji muzyki , z tym nie polemizuję. Ale przepraszam bardzo nikt mi nie będzie mówił co mam poprawić żeby jemu dogodzić . To jest mój system, moje granie , moja adaptacja . Atakujecie Szymona jakby to wam źle zestroił pomieszczenia. Jeżeli Artur uważa że należy poprawić parę aspektów w mojej adaptacji , to powinien mnie zaprosić i je zaprezentować u siebie. Kto wie może mi jego wizja grania się spodoba.Nikt nie ma monopolu na prawdziwy dźwięk. Proszę Was wszystkich zatroskanych moją osobą nie martwcie się. Nie czuję się oszukany. czy też jak to zostało napisane wydymany.

Jesteśmy szczęśliwi z posiadanego sytemu , Ja i moja piękniejsza połówka.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly30.

ok rozumiem ze nie powinnismy tego komentowac z racji jego nieobecnosci -pelna racja tyle ze blokada nie była przypadkiem jak widze

ktos już dzis napisał w tym temacie ale ponownie informuje ze duża ilosc popełnianych wpisów na dzień nie daje licencji na zabijanie na tym forum podobnie jak pobyt w saloniku

 

OK to może cos o audio ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmowcami. Bez wyciągnięcia naleśników na stół i wykonania pomiaru nie dowiemy się kto ma największego. Mam nadzieję że poziom tej wypowiedzi pasuje do większości wątków na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszając kolegów do siebie nie apelowałem do nich aby mi doradzili w kwestii adaptacji czy tez doszlifowania systemu. Chciałem się podzielić moją ogromną radością z systemu który udało nam się zbudować. Przecież ,każdy ma swoje wyrobione gusta co do prezentacji muzyki , z tym nie polemizuję. Ale przepraszam bardzo nikt mi nie będzie mówił co mam poprawić żeby jemu dogodzić . To jest mój system, moje granie , moja adaptacja . Atakujecie Szymona jakby to wam źle zestroił pomieszczenia. Jeżeli Artur uważa że należy poprawić parę aspektów w mojej adaptacji , to powinien mnie zaprosić i je zaprezentować u siebie. Kto wie może mi jego wizja grania się spodoba.Nikt nie ma monopolu na prawdziwy dźwięk. Proszę Was wszystkich zatroskanych moją osobą nie martwcie się. Nie czuję się oszukany. czy też jak to zostało napisane wydymany.

Jesteśmy szczęśliwi z posiadanego sytemu , Ja i moja piękniejsza połówka.

Pozdrawiam.

gratuluje własnego pokoju -czysto do audio

pokazanie go publiczne to czyn jak widac odważny a zapraszanie przypadkowych ludzi kończy sie próbami publicznego upokorzenia bo tak to widze

wszystko oczywiscie odbywa sie bez uczestnictwa i bezposredniej konfrontacji byle wygrac w kolejnym pojedynku o pietruszke siedzac z laptopem na kanapie

 

gratuluje raz jeszcze i życze dalszej dobrej zabawy w audio :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sly30.

Ojej, znowu? Taka wiedza a nic napisać nie może - a podobno to nie troll?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

czy to nie jest dla Ciebie jasne?

 

Paweł, dla mnie są jasne jedynie trzy rzeczy:

1. Artuku napisał co myśli na temat akustyki, do czego miał pełne prawo;

2. jaja z poważnych ludzi zaczął sobie robić Szymon, chcąc zatuszować ewidentną wpadkę/niedoróbkę (nieważne czy były pomiary czy też nie, chodzi o uzyskany efekt);

3. dzisiejszych chamski atak na Artuku kwalifikował się do natychmiastowego usunięcia a autor na przymusowe wakacje.

Jak tego nie widzisz ,to sorry nie mamy o czym ze sobą rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Paweł, dla mnie są jasne jedynie trzy rzeczy:

1. Artuku napisał co myśli na temat akustyki, do czego miał pełne prawo;

2. jaja z poważnych ludzi zaczął sobie robić Szymon, chcąc zatuszować ewidentną wpadkę/niedoróbkę (nieważne czy były pomiary czy też nie, chodzi o uzyskany efekt);

3. dzisiejszych chamski atak na Artuku kwalifikował się do natychmiastowego usunięcia a autor na przymusowe wakacje.

Jak tego nie widzisz ,to sorry nie mamy o czym ze sobą rozmawiać.

 

 

No nie mamy,skoro Ty nie widzsz ewidentnej zadymy ze strony slaja. Cóż przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

No nie mamy,skoro Ty nie widzsz ewidentnej zadymy ze strony slaja. Cóż przeżyję :)

 

Ten Sly to Ci się musi po nocy śnić, naprawdę... Z tego co wiem, to on się nie wypowiadał na temat wrażeń odsłuchowych, tylko zadał kilka bardzo konkretnych pytań, na które nie uzyskał odpowiedzi. A wrzask który się podniósł przeciwko niemu wskazuje, że ewidentnie miał rację;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No bo Slaj ma zawsze rację :)

2. Gdy nie ma racji patrz punkt pierwszy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Sly to Ci się musi po nocy śnić, naprawdę... Z tego co wiem, to on się nie wypowiadał na temat wrażeń odsłuchowych, tylko zadał kilka bardzo konkretnych pytań, na które nie uzyskał odpowiedzi. A wrzask który się podniósł przeciwko niemu wskazuje, że ewidentnie miał rację;-)

jak ruszył z kolejna krucjatą to podniósł sie wrzask

to miejscowa zabawa jesli nie wiesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Najważniejsze że gospodarz zadowolony z uzyskanego efektu. Przy czym jak się zaprasza; tak jak to napisał Cir; przypadkowych gości należy niestety brać pod uwagę możliwość, że nie wszystkim dźwięk będzie się podobał i istnieje ryzyko, że zostanie to publicznie rozdmuchane.

 

jak ruszył z kolejna krucjatą to podniósł sie wrzask

to miejscowa zabawa jesli nie wiesz

 

To się nazywa: gry i zabawy ludu polskiego;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Szymon niech przedstawi pomiary, skoro sam nadmuchał event.

Przed, w trakcie i po zamontowaniu adaptacji u Rafała.

 

a może przestalibyście podejmować decyzję o udostępnieniu za właściciela tej adaptacji, czyli Rafała? On za to zapłacił i On o tym powinien decydować.

 

Wszyscy powinni wtedy być usatysfakcjonowani, a najbardziej właściciel tego ładnego pokoju i wyjątkowych kolumn.

guzik prawda,

-nie wklei to będzie znaczyć, że pomiarów nie było.

-wklei to będą pomiary zrobione po fakcie

-wklei z pomiary z róznych etapów realizacji, to będzie że daty sfabrykowane

-nawet gdyby miał notarialnie potwierdzone daty pomiarów, to i tak by wszyscy audiosterowi specjaliści od akustyki znaleźli "szkolne błędy" i okazałoby się że cała akustyka o kant dupy rozbić a sami by isoverem pt80 zrobili lepszą.

 

A więc nie wszsycy by byli zadowoleni tylko zadymiarze, a na pewno nie Rafał który dalej by obrywał za to, że ma pokój i system dla wielu nie dostepny...

 

Co do argumentu ile to kasy nie poszło, a pomiarów brak, to:

-skąd wiecie ile kasy poszło i co Was to obchodzi?

-w czym problem skoro zarówno wykonawca jak i odbiorca są zadowoleni zarówno z efektu jak i kwesti finansowej,

-ile takich adaptacji można by zrobić w cenie jednych Grand Utopii sly30? I co w tym złego, złego że Sly30 sobie kupuje utopie, a Rafał akustykę u Szym. skoro to ich własne pieniądze i mogą sobie robić z nimi co chcą? Po co osoby z zewnątrz mają to osądzać?

 

P.S.

Widzę, że sly30 znów zbanowany jest... Natomiast ja pomimo tego że powszechnie uznany jestem za trolla i zadymiarza, o dziwo mam 0 pkt karnych (słownie zero pkt, a nigdy nie miałem więcej niż 4pkt). Jeśli moderacja się zgodzi mogę śmiało przyjąć od sly30 19pkt karnych - mi ten jeden pkt luzu do dwudziestu starczy na bardzo długo, a Sylwek będzie mógł się wypowiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Ten Sly to Ci się musi po nocy śnić, naprawdę... Z tego co wiem, to on się nie wypowiadał na temat wrażeń odsłuchowych, tylko zadał kilka bardzo konkretnych pytań, na które nie uzyskał odpowiedzi. A wrzask który się podniósł przeciwko niemu wskazuje, że ewidentnie miał rację;-)

 

To jest wpis znacznie poniżej Twojego poziomu, poza tym podobno nie miałeś o czym ze mną gadać?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sly30 znów zbanowany jest... Natomiast ja pomimo tego że powszechnie uznany jestem za trolla i zadymiarza, o dziwo mam 0 pkt karnych (słownie zero pkt, a nigdy nie miałem więcej niż 4pkt). Jeśli moderacja się zgodzi mogę śmiało przyjąć od sly30 19pkt karnych - mi ten jeden pkt luzu do dwudziestu starczy na bardzo długo, a Sylwek będzie mógł się wypowiedzieć.

 

Daj mu swoje hasło, to Ci się szybko limit skończy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Daj mu swoje hasło, to Ci się szybko limit skończy :)

nie mogę publicznie napisać bo moje hasło składa się z kombinacji nicka pewnego ex moderatora i kilku wulgaryzmów...

sly30- pisz na PW jak coś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.