Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od pewnego czasu ciągle przerywa, nawet kilka razy na jednym utworze, przerwy trwają od kilku sekund do minuty. Wcześniej tego nie było. Gdy zmienię taki "zatrzymany" utwór na kolejny, to kolejny zaczyna odtwarzać, a po jakimś czasie ten kolejny też zaczyna przerywać. Nie dzieje to za każdym razem, ale kiedyś nie zdarzało się prawie wcale, a teraz to standard. Mieliście może taki problem? Wiecie o co chodzi i jak temu zaradzić?

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od jakiegoś czasu słucham tidala z użyciem vpn. Przez Włochy lub UK idzie bez czkawki. Nie wnikam w przyczyny. Ot taka obserwacja.

 

Zen (tapatalk)

 

Edit: dodam, że warunki sieci (zarówno isp jak i lokalnie) nie zmieniły się, a tidal zaczął szwankować. Zmiana dns na sztywno (google) niczego nie wniosła. Dopiero obejście przez vpn dało płynność.

 

Z.

Edytowane przez Zenobiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Mam wrażenie, że tidalowe serwery nie wyrabiają ja ostatnio Johnego Casha chciałem posłuchać i w ogóle się nie udało i zdarza się ze przerywa czasami. Pisałem do suporty ale zero odzewu.

No to dobre masz wrazenie. U mnie pomimo rewelacyjnego transferu , Tidal tnie. Szczególnie jak zapodam płytę i w drugim lub trzecim utworze kazdej płyty, zaczyna przycinać. Na dodatek dodatek do Kodi nie wspiera gappless , więc kicha. Wolę jednak spotify, nic nie tnie i jest gappless no i wydaje mi się ze jest mniej remasterów.

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Działa u innych osób co mają Naima

 

Nie mam pewności, ale Naim może jeszcze nie podpisał umowy z Tidal. Kiedyś słuchałem Muso i tylko Spotify był dostępny. Jednak Oppo też dopiero po jakimś czasie udostępniło Tidal. Pewnie z czasem i Naim to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wersja oprogramowania, którą podałeś jest ostatnia, bo w Oppo po wgraniu nowej wersji, która zakładała tą zmianę, Tidal zaczął działać. Pewnie użytkownicy Naima zaraz doradzą.

 

zaktualizowałem ponownie oprogramowanie i już wszystko działa jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Jest sposób zastępczy dobry dla każdego odtwarzacza sieciowego korzystającego z protokołu DLNA.

Na smartfonie lu tablecie z Androidem instalujesz BubbleUPnP.

Ta aplikacja oferuje dostęp do Tidala. Musisz w Tidalu mieć założone konto premium.

Po uruchomieniu Tidala renderujesz odtwarzanie do odtwarzacza sieciowego.

Przesył sygnału z BubbleUPnp jest przez wifi, więc nie tracisz na jakości muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość aqs

(Konto usunięte)

Jak to znaleść korzystając z Daphil ?

 

logujesz się na https://listen.tidal.com/ klikasz na odnośnik https://listen.tidal.com/playlist/53d41d3f-1df0-48dd-a2ce-817f9437a8a2 dodajesz do ulubionych w Daphile wchodzisz na Tidal i masz w ulubionych

 

Playlisty których często słucham

https://listen.tidal.com/playlist/c33cb189-7085-4fc3-a5eb-edba4580c9fb?af_dp=tidal%3A%2F%2Fplaylist%2Fc33cb189-7085-4fc3-a5eb-edba4580c9fb&af_force_dp=true&pid=tidal_sharing_page

 

https://listen.tidal.com/playlist/356c4693-0889-4ad3-ab13-79c90724eb28

 

https://listen.tidal.com/playlist/dd5bbf26-ebfd-421b-b4ec-397dc2c854b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Hmm więc na sprzęcie stacjonarnym się nie odtworzy , chyba że po aktualizacji softu. W telefonie na razie się nie pokazało "master".

W kompie również brak pomimo odświeżenia Tidala. Chyba,że trzeba mieć jakąś super kartę dźwiękową.

 

Wysłane z tapciocha

Edytowane przez jarojaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm więc na sprzęcie stacjonarnym się nie odtworzy , chyba że po aktualizacji softu. W telefonie na razie się nie pokazało "master".

W kompie również brak pomimo odświeżenia Tidala. Chyba,że trzeba mieć jakąś super kartę dźwiękową.

 

 

Tylko na kompie po aktualizacji aplikacji. Jak wejdziesz w nowości to oprócz polecanych/top/polskie jest dział Masters.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.