Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy konieczne jest włączenie (Użyj trybu Exclusive: Dzięki trybowi ekskluzywnemu, TIDAL ma wyłączność na używanie urządzenia audio). Co ma wspólnego (wyłączność na używanie urządzenia audio) z dekodowaniem MQA. Pytam się bo mam kłopot z włączeniem (Użyj trybu Exclusive), zapala mi się komunikat :

post-5723-0-21980700-1484050034_thumb.png

post-5723-0-41369900-1484050043_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualzacji wersji PC Tidala mój hiFace nie pojawia się na liście urządzeń, sygnał z interfejsu wychodzi ale niestety przez sterownik dzwięku Windowsa.

Zainstalowałem ponownie Tidal i sterownik do HiFace'a, w Windowsie wszystko ustawione jak trzeba i niestety bez rezultatu. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem java 7 i java 8 niestety nie mogę uruchomić bubbleuPnP.

Czy z poziomu aplikacji na androida bubble czyli z tabletu nie ma dojścia do ustawień bubble synku?

 

Kurcze dużo osób używa tego serwera jako odtwarzacza audio i szkoda że nie ma dedykowanej aplikacji....

Chyba nadszedl czas na słuchanie muzyki a nie szukanie na siłę tidal na synku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparcie do celu.

Uruchomilem bubbleupnp. Fakt że m2tech brak co nie dziwi, mam natomiast telewizor który mam podłączony do DAC optykiem. Na telewizorze pojawia mi się napis bubleupnp Server. Link kazoo odpalam uruchamiam dowolny kawałek i przez ułamek sekundy pokazuje miś ie na telewizorze okładka ale zaraz znika i znowu bez zmian napis Bubleupnp Server.

Co robię nie tak?

 

W linn wywala błąd dodania pliku.

 

Błąd dodania do jakiegoś "DS"

Edytowane przez szy_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd dodania do jakiegoś "DS"

 

DS oznacza DiskStation (Synology).

Twój TV nie obsługuje plików FLAC. Jeśli koniecznie chcesz odtwarzać Tidal poprzez TV, to w ustawieniach BubbleUPnP Server zmień w zakładce Media Renderers - Tidal maximum audio quality: AAC 320 kbps.

Co blokowało Ci połączenie ustawień BubbleUPnP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie racja - nie obsługuje. A dałbym sobie rękę uciąć że łapał flac.

 

Blokował mi pod synology firewall.

 

Z ciekawostek ten telewizor jest na androidzie i wszystkie na tym systemie można obejść i zainstalować oprogramowanie spoza market Tv czyli przeznaczonych na platformy telewizyjne. Tak też zrobiłem, zainstalowałem tidal natomiast lekko się uśmiałem bo program uznał że telewizor jest nie w tej pozycji i obrócił wyświetlany ekran o 90 stopni. Gdyby był w normalnej problem byłby z głowy.

Zaczynam walkę dalej.

 

Dzięki wielkie. Nareszcie rabotajet ;)

Teraz muszę przywalczyć z innymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
Gość aqs

(Konto usunięte)

Czy jest gdzieś jakaś lista albumów, które na pewno są przesyłane w jakości CD, lub cz ktoś mógłby podać przykład takiego albumu ?

 

Większość jest w 16bit / 44,1 kHz 1411Kbps są też AAC 320 Kbps, ale i Hi-res są 96 kHz / 24 bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś jakaś lista albumów, które na pewno są przesyłane w jakości CD, lub cz ktoś mógłby podać przykład takiego albumu ?

Naprawdę potrzebujesz do tego listy? DAC, czy streamer pokazuje dokładnie z jaką czestotliwością próbkowania masz plik, chyba że masz coś skopanego w konfiguracji.

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.