Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, sir.jax napisał:

Pisałem już USB Audio Player PRO z ważka rozpoznaje gęste pliki z serwisów, a ściemą na temat wyższości MQA nad hifi bym się nie przejmował, bo akurat tu może być zupełnie na odwrót.

 

11 minut temu, maciek1 napisał:

No tak, ale kojotte chce mieć sygnał na wyjściu słuchawkowym a nie usb.

dokładnie, chodzi mi o wejście słuchawkowe jak mówi kolega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, maciek1 napisał:

No tak, ale kojotte chce mieć sygnał na wyjściu słuchawkowym a nie usb.

Przecież używa AQ Dragonfly, więc po co z wyjścia słuchawkowego smartfona?

Ale USB audio player pro może załatwi sprawę, trzeba apke zainstalować ustawić i zobaczyć. 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, sir.jax napisał:

Przecież używa AQ Dragonfly, więc po co z wyjścia słuchawkowego smartfona?

Ale USB audio player pro może załatwi sprawę, trzeba apke zainstalować ustawić i zobaczyć. 

Mam zamiar popytac na forum LG oraz sprawdzic ta apke jeszcze... w wolnym czasie.
Czy jest wersja trial ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, czytałem na forum obok, gdzie pytałeś o podobne rzeczy.

Jak widzę, też ktoś tam proponował Tobie USB Audio Player Pro, nie wiem czy jest obecnie wersja trialowa. Kilka lat temu była, ale i tak się zdecydowałem na wersje płatną, chociaż bardzo rzadko korzystam z tej apki.

 A moje, to ten LG ma wydmuszkę DACa, ale apka zadziała na 100%.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wracajac do tematu,

na ten moment sytuacja wyglada tak ze od dwoch tygdoni korzystam z USB Audio Player Pro w smartfonie z dodatkiem MQA oraz DragonFly i jestem w szoku, Tidal dziala perfect albumy zapiasane w smartfonie w jakosci Flac/HiRes rowniez. Ta aplikacja jest warta tych pieniedzy, jak dla mnie jedna z lepszych o ile nie najlepsza ktora do tej pory znalem. 

Po zalogowaniu sie w niej do Tidala dostalem kolejna wiadomosc od Tidal support ze najlepszym rozwiazaniem mojego problemu jest wlasnie korzystanie z UAPP 😉 na ten moment oraz jak sie okazalo znaja taki problem w niektorych modelach LG i pracuje nad tym.

Wczoraj zainstalowalem na laptopie z ciekawosci bluestacks emulator oraz pobralem UAPP zeby sprawdzic jak bedzie brzmial Tidal w ten sposob po USB z DragonFly ale jeszcze tego nie sprawdzilem. 

Czy macie w tym przypadku jakies doswiadczenie? 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy może ktoś potwierdzić, że konfiguracja (iPad->Tidal->Airplay->Sieciowiec Marantz) daje dźwięk bezstratny?
Pytam bo okazuje się, że w Apple Music już nie (tylko przez kabel).

AirPlay jest ograniczony do 16/44.1. Sygnał jakości CD prześlesz bezstratnie, hires już nie. I wątpię żeby robiło różnice czy plik leci z Tidala czy Apple Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.Może ktos mi pomóc w temacie Tidala?Otóż chcialem sie zarejestrować i zakupić subskrypcję , początkowo Hi-Fi i wszystko poszło fajnie do momentu opcji płatności, wybrałem PayPala, ale cały czas wyskakuje okienko z komunikatem podaj nr karty kredytowej.Odpowież zwrotna z PayPala {gdzie prosilem o pomoc} brzmiała, bym zmienił przeglądarkę lub wszedł w tryb incognito.Pomimo tego, że próbowalem z innych przeglądarek lub trybu incognito, nadal po probie wyboru płatności PayPal wyskakuje okienko z żadaniem dodania nr karty kredytowej.

Nie jestem biegły w informatyce {delikatnie mówiąc} i nie potrafię sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto na paypalu mam już od jakiegoś czasu, są na nim środki, placilem  przy jego pomocy parę razy coś tam kupując , jest taka opcja {PayPal} w wyborze płatności widniejąca na Tidal, więc nie wiem co ma wiecej uczynić.Gdyby nie bylo opcji PayPal w platnosciach to bym sobie tym glowy nie zawracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć Wszystkim🙂! Mam takie pytanie, czy muzykę ze swojej play listy na Tidalu można gdzieś nagrać? Np z odtwarzacza sieciowego Yamaha NPS-303 na pendriwe lub twardy dysk tak żeby mieć do niej fizyczny dostęp?

Edytowane przez Piotr Marzanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Piotr Marzanna napisał:

Cześć Wszystkim🙂! Mam takie pytanie, czy muzykę ze swojej play listy na Tidalu można gdzieś nagrać? Np z odtwarzacza sieciowego Yamaha NPS-303 na pendriwe lub twardy dysk tak żeby mieć do niej fizyczny dostęp?

Witam, raczej nie da rady są zabezpieczone. Widzilaem kiedyś taki program na Windows niby można coś zdziałać ale zapomniałem jak się nazywa. Jak mi się przypomni to napisze 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.