Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
2 minuty temu, jurher napisał:

Cześć, pytanko - od nowej wersji pojawiła się kompresja przy słuchaniu przez Bt. Juz nie jest hi fi. Poza tym jak słucham w samochodzie przez android auto również mam obniżona jakość. Jak wrócić do poprzedniej wersji aplikacji? 

Przecież przez BT zawsze jest kompresja ... Poczytaj sobie lepiej o BT.

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jurher napisał:

Dawniej TIDAL nadawał w hi fi niezależnie od odbiornika.

Myślę, że dalej nadaje 😉 Przecież nie sprawdza na czym odtwarzasz. Myślę, że to tylko informacja, że sygnał ulega stratnej kompresji podczas używania BT. 

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam pytanie dotyczące słuchania muzyki przez aplikacje tidal w telefonie.

A mianowicie chodzi mi o to ze jak chce odtworzyć playliste która jest pobrana na telefon w niskiej jakości  ale chce ja odtwarzać przez Wifi oraz dane komórkowe w wysokiej to i tak odtwarza się ona w niskiej jakości.
Dzieje się tak nawet wtedy gdy utwór który jest pobrany na tą playliste zostanie odtwarzany na przykład z albumu lub innej playlisty.

Czy to normalne czy tez tak macie?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

Pozdrowienia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić w  Tidal Kazoo dla Maca  tak, żeby można było odtwarzać  z folderu od jakiegoś  środkowego utworu i żeby odtwarzacz grał dalej, tak jak to jest w CD ? Mi się to jakoś nie udaje, więc będę bardzo wdzięczny za każdą poradę. Odtwarzacz to stary Linn Majik

Edytowane przez Yancy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.01.2024 o 18:45, kojotte napisał:

Witam.

Mam pytanie dotyczące słuchania muzyki przez aplikacje tidal w telefonie.

A mianowicie chodzi mi o to ze jak chce odtworzyć playliste która jest pobrana na telefon w niskiej jakości  ale chce ja odtwarzać przez Wifi oraz dane komórkowe w wysokiej to i tak odtwarza się ona w niskiej jakości.
Dzieje się tak nawet wtedy gdy utwór który jest pobrany na tą playliste zostanie odtwarzany na przykład z albumu lub innej playlisty.

Czy to normalne czy tez tak macie?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

Pozdrowienia... 

Nie wiem czy do końca rozumiem o co Ci chodzi. Ale wydaje mi się, że jeśli zapisujemy jakiś utwór w playliście, to jednymi z danych jest jakość streamingu. I jeśli tą playlistę odtworzymy na innym urządzeniu to właśnie z taką jakością jaką zapisaliśmy. 
Ja tak to rozumuje, jednak mogę się mijać z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Pytanie z cyklu dociekliwych. Wiadomo skąd tidal ma źródła muzyki? W jakich formatach to do nich bazowo trafiało? Sami rip'owali CD? Dostawali od wytwórni /wprost że źródła pliki? Nie ma tam jakiegoś 'scamu'? (Np materiał niskiej jakości pokazywany jako flac itp? Pytam bo wiem że jest dużo trudno dostępnej muzyki dla zwyklego smiertelnika, więc zastanawiam się jak oni to zrobili 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z cyklu dociekliwych. Wiadomo skąd tidal ma źródła muzyki? W jakich formatach to do nich bazowo trafiało? Sami rip'owali CD? Dostawali od wytwórni /wprost że źródła pliki? Nie ma tam jakiegoś 'scamu'? (Np materiał niskiej jakości pokazywany jako flac itp? Pytam bo wiem że jest dużo trudno dostępnej muzyki dla zwyklego smiertelnika, więc zastanawiam się jak oni to zrobili 

Serio myślisz, że ktoś przyjmował płyty CD, magazynował, ripował je i coś z nimi potem robił? Jakby dziesięć lat temu zaczęli to może by kończyli. Wytwornie dostarczają pliki dla każdej z platform streamingowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja, która ucieszy wielu użytkowników TIDAL:

W dniu lub po dniu pierwszego rozliczenia 10 kwietnia 2024 roku zapłacisz tylko 21,99 zł/miesiąc, zachowując dostęp do wszystkich funkcji, z których obecnie korzystasz w ramach subskrypcji TIDAL Individual.

Chcemy ułatwić wszystkim użytkownikom słuchanie muzyki w najlepszej jakości dźwięku, łącząc nasze subskrypcje HiFi i HiFi Plus w jeden pakiet o nazwie TIDAL.

Zmiany te pojawią się w zestawieniu Subskrypcji na stronie account.tidal.com w dniu pierwszego rozliczenia po 10 kwietnia 2024 roku. Dziękujemy za wybór subskrypcji TIDAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, osiek napisał:


Serio myślisz, że ktoś przyjmował płyty CD, magazynował, ripował je i coś z nimi potem robił? Jakby dziesięć lat temu zaczęli to może by kończyli. Wytwornie dostarczają pliki dla każdej z platform streamingowej.

Czasami jednak trzeba powiedzieć "sprawdzam", bo z pilkami MQA było trochę "ściemy"...

 

 

Godzinę temu, klepek1 napisał:

Informacja, która ucieszy wielu użytkowników TIDAL:

W dniu lub po dniu pierwszego rozliczenia 10 kwietnia 2024 roku zapłacisz tylko 21,99 zł/miesiąc, zachowując dostęp do wszystkich funkcji, z których obecnie korzystasz w ramach subskrypcji TIDAL Individual.

Chcemy ułatwić wszystkim użytkownikom słuchanie muzyki w najlepszej jakości dźwięku, łącząc nasze subskrypcje HiFi i HiFi Plus w jeden pakiet o nazwie TIDAL.

Zmiany te pojawią się w zestawieniu Subskrypcji na stronie account.tidal.com w dniu pierwszego rozliczenia po 10 kwietnia 2024 roku. Dziękujemy za wybór subskrypcji TIDAL.

Wiadomo coś o zmianach w "rodzinie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.