Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Piotr Marzanna napisał:

Cześć Wszystkim🙂! Mam takie pytanie, czy muzykę ze swojej play listy na Tidalu można gdzieś nagrać? Np z odtwarzacza sieciowego Yamaha NPS-303 na pendriwe lub twardy dysk tak żeby mieć do niej fizyczny dostęp?

Możesz sobie zgrać na urządzenie z androidem lub na iPhone. Nagrania dostępne są wówczas offline, ale tylko z aplikacji Tidal. Zapisać jako niezaszyfrowany plik się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2022 o 12:16, Piotr Marzanna napisał:

Cześć Wszystkim🙂! Mam takie pytanie, czy muzykę ze swojej play listy na Tidalu można gdzieś nagrać? Np z odtwarzacza sieciowego Yamaha NPS-303 na pendriwe lub twardy dysk tak żeby mieć do niej fizyczny dostęp?

Tidal-GUI

https://github.com/yaronzz/Tidal-Media-Downloader-PRO/releases

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Pitoli się fonkcja Tidal connect w użyciu z Bluesound Node (2021).

Była poprawka apki. Nadal jednak jest problem jak dojdzie do końca i nic nie zrobię w ciągu paru minut to dostaje zweiecha, że nawet restart apki nie pomaga.

Tidal support poinformowany ale rozwiązania brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, whir napisał:

Pitoli się fonkcja Tidal connect w użyciu z Bluesound Node (2021).

Była poprawka apki. Nadal jednak jest problem jak dojdzie do końca i nic nie zrobię w ciągu paru minut to dostaje zweiecha, że nawet restart apki nie pomaga.

Tidal support poinformowany ale rozwiązania brak.

Na IFi Stream podobnie i to od dłuższego czasu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć

Mam takie może nieco dyletanckie pytanie:

Słucham TIDAL-a HI-FI plus bo to chyba obecnie tak się nazywa...? Aplikację TIDAL mam na leciwym ale jeszcze działającym McBoock AIR i po kablu USB na Topping D90 z obsługa MQA reszta toru audio moim zdaniem jest w porządku ... i teraz od sedna czy mogę jeszcze coś więcej "wycisnąć" z TIDALA stosujące jakieś dodatkowe aplikacje czy inne cuda tego typu?

Czy może już dalsze kombinowanie nie ma sensu?

Edytowane przez mardok78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mardok78 napisał:

czy mogę jeszcze coś więcej "wycisnąć" z TIDALA stosujące jakieś dodatkowe aplikacje czy inne cuda tego typu?

Czy może już dalsze kombinowanie nie ma sensu?

Dokup izolację galwaniczną USB - Topping HS01.

Brzmienie skoczy na znacznie wyższy poziom. 

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, mardok78 napisał:

Cześć

Mam takie może nieco dyletanckie pytanie:

Słucham TIDAL-a HI-FI plus bo to chyba obecnie tak się nazywa...? Aplikację TIDAL mam na leciwym ale jeszcze działającym McBoock AIR i po kablu USB na Topping D90 z obsługa MQA reszta toru audio moim zdaniem jest w porządku ... i teraz od sedna czy mogę jeszcze coś więcej "wycisnąć" z TIDALA stosujące jakieś dodatkowe aplikacje czy inne cuda tego typu?

Czy może już dalsze kombinowanie nie ma sensu?

Kup dobry streamer 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minutes ago, mardok78 said:

i teraz od sedna czy mogę jeszcze coś więcej "wycisnąć" z TIDALA stosujące jakieś dodatkowe aplikacje czy inne cuda tego typu?

 

Tak, Roon wyciśnie więcej z Tidala niż sama apka Tidal na MacOS lub Windows. 

Kolega @Piopio mi kiedyś polecił spróbować i różnica była bardzo zauważalna. Aczkolwiek Roon swoje kosztuje, i uzależnia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, mardok78 napisał:

Topping D90

Sprobowalbym innego daca - od Toppinga D90 lepszy był Rme Adi, a od Adiego interfejs Focusrite. Więc masz jeszcze spore pole do poprawy jakości. 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Hejka. Mam pytanie.

Mam konto tidal HiFi plus w PL. Obecnie mam subskrypcje rodzinna. Mieszkam w UK i moje konto działa ale problem zaczyna się jak chce dodać kogoś do subskrypcji. Wysłałem żonie zaproszenie na maila. Odpaliłem wszystko z linku ale po dodaniu jej pojawia się taki komunikat " zaproszenie do subskrypcji zostało zaakceptowane. Kraj w którym zarejestrowane jest Twoje konto, nie jest zgodny z krajem konta, z którego wysłano do ciebie zaproszenie ". No i tidal jej nie działa, każe wykupić subskrypcje. Jak to ogarnać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, whir napisał:

VPN+ adres mejlowy zapraszanej osoby na polskim portalu?

Ja mam kolegę z DE w rodzinie ro założyłem mu adres mejlowy na interii tylko do tego aby wpuścić go do "rodziny"

Próbowałem dodać ją przez email na gmailu i wp.pl. w obu przypadkach to samo.

Może powinienem poprosić kogoś z rodziny w PL żeby wszedł na mój tidal i wysłał zaproszenie na dany mail. Może wtedy będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bartek_bart napisał:

Próbowałem dodać ją przez email na gmailu i wp.pl. w obu przypadkach to samo.

Może powinienem poprosić kogoś z rodziny w PL żeby wszedł na mój tidal i wysłał zaproszenie na dany mail. Może wtedy będzie działać?

A może założyć drugie konto. Przecież to tylko 40 zł za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, izapat napisał:

A może założyć drugie konto. Przecież to tylko 40 zł za miesiąc.

Że ja na to nie wpadłem... 🤔🤣

Idąc tym tokiem to w przyszłość zamiast dopisywać kolejne osoby do rodzinnego konta można zakładać im osobne. W sumie to tylko 5 kont po 40zl plus główne za 60zl. Jedyne 260zl na miesiąc. Tidal na pewno będzie zadowolony hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.