Skocz do zawartości
IGNORED

Hajend czyli nieustanna konfrontacja prawdziwie słyszących ze słyszącymi inaczej


stary audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Pietrek lubię Cię bardzo, wiesz o tym! ;) Lecz:

 

(...) i pewnie maja te same zdanie,jesli nie to tylko zazdrosniaki,mowimy o najlepszym torze uniwersalnym.

 

nie jestem zazdrośnikiem, ale się z tym wpisem nie zgadzam. Mam prawo, kurczekurde, co nie? :)

Jak gra teraz - nie wiem, ale słuchałem raczej tego samego co Mirek. To tyle.

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staremu Audiofilowi trzeba wybaczyć bo jest już stary i wątki mu się mięszają.

 

Tomuś zobacz sobie blog pmcompa z datą 13 września jest wszytko opisane nt. nowego lokum Lampizatora,więc mieszasz to Ty chłopaku.

Kolumny Włodka stoja jak byk.........a teraz przeproś za swe nieuzasadnione domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś zobacz sobie blog pmcompa z datą 13 września jest wszytko opisane nt. nowego lokum Lampizatora,więc mieszasz to Ty chłopaku.

Kolumny Włodka stoja jak byk.........a teraz przeproś za swe nieuzasadnione domysły.

Może stoją, może nie stoją, co to ma za znaczenie ? Że stoją nie znaczy że kupił. A jak by kupił, co z tego ? Jakie to ma znaczenie dla ciebie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stoją, może nie stoją, co to ma za znaczenie ? Że stoją nie znaczy że kupił. A jak by kupił, co z tego ? Jakie to ma znaczenie dla ciebie ?

 

Może nie jesteś taki niemądry,to po co udajesz durnia?

Znaczenie ma takie,że pokazała cała historia jaki z Ciebie jest krętacz..

Audio Show się zbliża-zalecenia lewatywa)

 

Stary...czego słuchasz na swoim systemie...?

 

rocka i klasyki,czyli cd i winyla.

 

Stary Audiofilu - fajka pokoju.

Idę obejrzeć z dziećmi 40-latka.

 

Pozdrowienia i inne wyrazy od Zygmunta III Wazy.

 

Ta kolumna od Zygmunta III Wazy za duża dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jesteś taki niemądry,to po co udajesz durnia?

Znaczenie ma takie,że pokazała cała historia jaki z Ciebie jest krętacz..

 

 

 

rocka i klasyki,czyli cd i winyla.

 

 

 

Ta kolumna od Zygmunta III Wazy za duża dla Ciebie.

Że co proszę ?

Znaczenie ma takie,że pokazała cała historia jaki z Ciebie jest krętacz..

 

Że co proszę ? O co ciebie się rozchodzi ? Po co miałbym kręcić ?

Nie rozumię , naprawdę nie rozumię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Od kiedy to komputer jest urzadzeniem audiofilskim... (?)

Jeżeli się nie mylę, to dokładnie od czasu wprowadzenia cyfrowej formy zapisu! ;)

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co proszę ? Że co proszę ? O co ciebie się rozchodzi ? Po co miałbym kręcić ?

Nie rozumię , naprawdę nie rozumię...

 

Wejdż w profil Szymona

To się sam przekonasz

 

Jeżeli się nie mylę, to dokładnie od czasu wprowadzenia cyfrowej formy zapisu! ;)

 

Niestety mylisz się,siadaj dwója.

 

Mój drogi , uważasz że nie znam poprawnej pisowni ? Staram się tylko odpowiednią formą dorównać poziomowi dyskusji.

 

A takze poziomu robienia z ludzi idiotów branżysto.

Czy już moze zbankrutowałeś i dlatego nie jesteś niebieski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma i to wielu

Palton,tomkly,milimetr,marslo,yello,Harpia...............i jeszcze wielu,wielu innych

A co Ci tam w duszy gra?..........chciałbys u mnie posłuchać........może?

 

 

 

 

 

 

jednak nie odpowiedziałeś na moje pytanie ale dajmy temu spokój....

 

pewnie że chciałbym posłuchać Twojego systemu tym bardziej że spore grono ludzi bardzo pozytywnie o tym brzmieniu się wypowiada

tylko jest jedno ale.....może się mylę....ale myślę że chyba masz bardzo wk***iający charakter a ja nie chciałbym jako gość w twoim domu zachować się jak cham. Naprawdę nie zdzierżyłbym w trakcie odsłuchu takich pouczeń jakie serwujesz tu na forum

dlatego nie dane mi będzie przesłuchać Twojego systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie zdzierżyłbym w trakcie odsłuchu takich pouczeń jakie serwujesz tu na forum

dlatego nie dane mi będzie przesłuchać Twojego systemu

 

Spokojnie. U SA w domu jest odwrotnie z tymi sprawami niż na forum - W podejmowaniu gości-referencja.;)

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie odpowiedziałeś na moje pytanie ale dajmy temu spokój....

 

pewnie że chciałbym posłuchać Twojego systemu tym bardziej że spore grono ludzi bardzo pozytywnie o tym brzmieniu się wypowiada

tylko jest jedno ale.....może się mylę....ale myślę że chyba masz bardzo wk***iający charakter a ja nie chciałbym jako gość w twoim domu zachować się jak cham. Naprawdę nie zdzierżyłbym w trakcie odsłuchu takich pouczeń jakie serwujesz tu na forum

dlatego nie dane mi będzie przesłuchać Twojego systemu

 

Ja grzeczny jak owieczka jestem,tylko na forum tylu baranków jest)

Real to co innego jak pukanie w klawisze,a nie wiesz co serwuje w trakcie odsłuchu.

Mozesz zapytać yello-wino ze swojej roboty,fasolka po bretońsku, zimne nóżki made in ja,kurczak po mojemu i różniste trunki też są.

Forum to taka zabawa a niektóre dzieci hajendowe pisza takie echy i ochy.a ja jestem jak temperówka)

Mirek mało sie znasz na ludziach jeszcze-piszę teraz serio.

Z Twojego ostatniego zdania wnioskuję,że masz jakies obawy to niesłusznie.

U mnie będąc jeszcze zaden gość nie został pobity,nikogo nie obraziłem i vice-versa.........także luzik,pełny luzik,możesz przyjechać z milimetrem

i Marslo i tomkly bo bardzo ich polubiłem........tylko oni nie znaja się na rzeczy........nie mam Ayona ani Lampizatora ani dcs ELGAR NR 441.

Możesz tez Harpią nimbusem pożyczonym busem)

 

Stary Audiofilu, czy według Twojej oceny jest ktos na forum kto ma lepsze brzmienie od Twojego?...pytam poważnie....

...jeżeli nie jest to tajemnicą to proszę powiedz kto....

 

Czy ja wiem?

Co myślisz ,że wszystkie systemy zdolałem u wszysstkich przesłuchać,ale mam kilka które grają bardzo dobrze-bo bywam i tez u mnie bywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możemy wpaść tylko na wino i nóżki, ale tak BEZ słuchania?

 

Wiesz, skoro się na sprzęcie nie znamy, to taki wariant znacznie by uprościł sytuację.

 

Jeszcze się ktoś w swej bezbrzeżnej ignorancji wychyli, że coś mu się nie podoba i wiesz... frustracja, stres, bezsenna noc, ciśnienie, wyrzuty sumienia, niewiara w siebie, brak pomysłu, nerwowość, rozdrażnienie, pobicie sąsiada, policja, prokurator, zawiasy itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się ktoś w swej bezbrzeżnej ignorancji wychyli, że coś mu się nie podoba i wiesz... frustracja, stres, bezsenna noc, ciśnienie, wyrzuty sumienia, niewiara w siebie, brak pomysłu, nerwowość, rozdrażnienie, pobicie sąsiada, policja, prokurator, zawiasy itd....

 

O ile pamiętam, mnie to nie spotkało....Znaczy się, wychyliłem się i Pietrek nikogo nie pobił, z tego co mi wiadomo...

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.