Skocz do zawartości
IGNORED

Hajend czyli nieustanna konfrontacja prawdziwie słyszących ze słyszącymi inaczej


stary audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostałym przypomnę, że po mojej prezentacji w tym pięknym mieście SA szybciutko wprosił się do tego samego pomieszczenia, spraszając tych samych ludzi, ze swoimi klamotami licząc na medialny sukces i pogrążenie naszych kolumn.

Zawsze mnie intrygowało po co Stary popyla ze swoimi klamotami po całej Polsce. Co go tak nakręca żeby się bujać bez sensu po naszym pięknym kraju i zaglądać we wszystkie dziury ? Że też mu się chce...

Jaki sens z tego wynika i jaka korzyść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zawsze mnie intrygowało po co Stary popyla ze swoimi klamotami po całej Polsce. Co go tak nakręca żeby się bujać bez sensu po naszym pięknym kraju i zaglądać we wszystkie dziury ? Że też mu się chce...

Jaki sens z tego wynika i jaka korzyść ?

 

Tu akurat nie ma nic nagannego, każdy chce uznania. Nie bądźmy fałszywi. Ludzie lubią się dzielić hobby z innymi, takie spotkania to fajna rzecz. Kwestia leży tylko po stronie wykonania, czyli przyjętych metod. Jeśli z góry ośmiesza się innych, obraża i ma przekonanie o własnym geniuszu, to wychodzi z tego karykatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie intrygowało po co Stary popyla ze swoimi klamotami po całej Polsce. Co go tak nakręca żeby się bujać bez sensu po naszym pięknym kraju i zaglądać we wszystkie dziury ? Że też mu się chce...

Jaki sens z tego wynika i jaka korzyść ?

Tylko jaki to ma sens,prezentowanie swojego systemu, ktory byl szlifowany latami w obcym pomieszczeniu?juz nie wspominam ze klocki wytrzesione,kable porozpinane i powyginane,nie zagra to nigdy,moze na drugi dzien to zaszczeka:))

takze takie objazdowe kino to lipa, i co najgorsze bawia sie w to tacy doswiadczeni audiofile:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat nie ma nic nagannego, każdy chce uznania. Nie bądźmy fałszywi. Ludzie lubią się dzielić hobby z innymi, takie spotkania to fajna rzecz. Kwestia leży tylko po stronie wykonania, czyli przyjętych metod. Jeśli z góry ośmiesza się innych, obraża i ma przekonanie o własnym geniuszu, to wychodzi z tego karykatura.

Jasne że każdy chce uznania ale... aż tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Stary Audiofilu, czy według Twojej oceny jest ktos na forum kto ma lepsze brzmienie od Twojego?...pytam poważnie....

...jeżeli nie jest to tajemnicą to proszę powiedz kto....

No pewnie , od SA gra lepiej u Piotrka z Marchewkowej 17 w W-wie ;)))

 

A gdzie i u kogo Stary był ze swoim systemem? No i Ci zaprzyjaźnieni dystrybutorzy to kto?

Przecieź takie rozbijanie się o rafy ...to właśnie jest wstawienie systemu do innego pomieszczenia ;)

Cała wiedza tajemna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Wy niedoceniacie Starego, on owszem swoj charakterek ma, wszyscy to wiemy, to barwna postac, ale czy to zle, dobrze ze sa w polskim swiatku audio takie oryginaly. Oczywiscie Stary nie pojadl wszystkich audio rozumow swiata, ale doswiadczenie w zestawianiu klockow i laczeniu tego odpowiednimi kablami posiada, powiem wiecej dla mnie jest w tym autorytetem, a nie podchodze do roznych rzeczy bez namyslu i doglebnej analizy, troche mnie chyba znacie. Mysle ze prawda lezy tutaj po srodku, Stary tez czasami powinien posluchac innych i zastanowic sie glebiej nad sensem roznych wypowiedzi ludzi tu piszacych. Ale niedocenianie wiedzy i doswiadczenia Starego na polu prawdziwego High-endu to zwykla moim zdaniem glupota i brak znajomosci tematu audio. Stary ostatnio stonowal swe wpis co wyjdzie i jemu i nam na dobre, ale obsolutnie nie chcialbym aby zatracil swoj redkacyjny pazur w wielu wypowiedziach. ;) Dodatkowo watek taki wydaje mi sie bardzo potrzebny i bedzie on pasowal do tego co na temat prawdziwego High-endu wie Stary i z czym z pewnoscia bedzie sie chcial z nami tutaj podzielic. Tak trzymac!

 

Pozdrawiam Stasiop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki to ma sens,prezentowanie swojego systemu, ktory byl szlifowany latami w obcym pomieszczeniu?juz nie wspominam ze klocki wytrzesione,kable porozpinane i powyginane,nie zagra to nigdy,moze na drugi dzien to zaszczeka:))

takze takie objazdowe kino to lipa, i co najgorsze bawia sie w to tacy doswiadczeni audiofile:))

>>ze klocki wytrzesione,kable porozpinane i powyginane,nie zagra to nigdy<<

Kable porozpinane? A jakże by inaczej, trudno przewieźć klocki bez wypięcia kabli, poza tym powinno się wypinać kable co jakiś czas ze sprzętu, i nie tylko po to by oczyścić styki.

Klocki wytrzęsione? A co te klocki wewnątrz klejone są na gluta czy na sznurek? To nie u Starego. Może są przewożone furmanką?

Stały miesiąc w piwnicy przed wojażem? Powyginane kable? A od czego? Rasowe kable trudno zgiąć. Problemem może być tylko akustyka i podłoże na którym postawi się sprzęt. Po 2-3 godzinach wygrzewania Stary A. wie, że może stanąć do rywalizacji z każdym. Ludzie zwożą klocki do forumowych klubów, przepinają, rozłączają wielokrotnie i to gra. Dobre produkty zagrają wszędzie tam, gdzie w miarę zrobiona jest akustyka, oczywiście nie na 100%, ale powinny się zawsze obronić w rękach doświadczonego audiofila.

>>nie zagra to nigdy<<

W rękach dobrej i doświadczonej gospodyni każe ciasto urośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>ze klocki wytrzesione,kable porozpinane i powyginane,nie zagra to nigdy<<

Kable porozpinane? A jakże by inaczej, trudno przewieźć klocki bez wypięcia kabli, poza tym powinno się wypinać kable co jakiś czas ze sprzętu, i nie tylko po to by oczyścić styki.

Klocki wytrzęsione? A co te klocki wewnątrz klejone są na gluta czy na sznurek? To nie u Starego. Może są przewożone furmanką?

Stały miesiąc w piwnicy przed wojażem? Powyginane kable? A od czego? Rasowe kable trudno zgiąć. Problemem może być tylko akustyka i podłoże na którym postawi się sprzęt. Po 2-3 godzinach wygrzewania Stary A. wie, że może stanąć do rywalizacji z każdym. Ludzie zwożą klocki do forumowych klubów, przepinają, rozłączają wielokrotnie i to gra. Dobre produkty zagrają wszędzie tam, gdzie w miarę zrobiona jest akustyka, oczywiście nie na 100%, ale powinny się zawsze obronić w rękach doświadczonego audiofila.

>>nie zagra to nigdy<<

W rękach dobrej i doświadczonej gospodyni każe ciasto urośnie.

wiesz co nie chce mi sie z Toba gadac...niema co sie kopac z koniem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze sa w polskim swiatku audio takie oryginaly

 

Kolega Stary Audiofil, którego nie znam osobiście, zresztą nikogo z forum nie znam, wydaje się być normalnym człowiekiem z zasadami.

Oryginały Kolego Stasiop to osoby, które nie wiadomo z jakich powodów uczestniczą w życiu tej zakładki, czy branży, a delegują sobie właściwości deprecjonowania Jego postawy.

Ta ich oryginalność przyniesie im owoce, których zapewne sobie nie życzą, lecz dziś tego nie wiedzą, ich wrogiem nie jest Kolega Piotr, lecz czas, który uświadomi im rzeczywistość w taki sposób, że zrozumieją ją bez postu ze strony Starego Audiofila.

 

Zawsze gdzieś może się z powodu nieuwagi zaplątać przyzwoita osoba, która wejdzie w konflikt nie mając złych intencji , osoby inteligentne jednak potrafią wybrnąć z takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Wy niedoceniacie Starego, on owszem swoj charakterek ma, wszyscy to wiemy, to barwna postac, ale czy to zle, dobrze ze sa w polskim swiatku audio takie oryginaly. Oczywiscie Stary nie pojadl wszystkich audio rozumow swiata, ale doswiadczenie w zestawianiu klockow i laczeniu tego odpowiednimi kablami posiada, powiem wiecej dla mnie jest w tym autorytetem, a nie podchodze do roznych rzeczy bez namyslu i doglebnej analizy, troche mnie chyba znacie. Mysle ze prawda lezy tutaj po srodku, Stary tez czasami powinien posluchac innych i zastanowic sie glebiej nad sensem roznych wypowiedzi ludzi tu piszacych. Ale niedocenianie wiedzy i doswiadczenia Starego na polu prawdziwego High-endu to zwykla moim zdaniem glupota i brak znajomosci tematu audio. Stary ostatnio stonowal swe wpis co wyjdzie i jemu i nam na dobre, ale obsolutnie nie chcialbym aby zatracil swoj redkacyjny pazur w wielu wypowiedziach. ;) Dodatkowo watek taki wydaje mi sie bardzo potrzebny i bedzie on pasowal do tego co na temat prawdziwego High-endu wie Stary i z czym z pewnoscia bedzie sie chcial z nami tutaj podzielic. Tak trzymac!

 

Pozdrawiam Stasiop

Druchu drużynowy, piękna mowa.

 

Oryginały Kolego Stasiop to osoby, które nie wiadomo z jakich powodów uczestniczą w życiu tej zakładki, czy branży,

Oryginałem to bez wątpienia jesteś ty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie gdy wyzywałes ludzi z Hi end od idiotów

 

Nigdy nikogo przez pięć lat nie zaczepiłem na forum.

Naucz się tego na pamięć, zanim założysz kolejny temat na mój temat.

 

Raz jedyny, zupełnie niedawno jako pierwszy skrytykowałem jednego z Kolegów, który z wygrzewania sprzętu wydawałoby się że chciał uczynić religię, nic więcej.

 

Po za tym tylko się bronie będąc atakowany przez osoby pozostające w błogiej nieświadomości.

 

bombowiec

 

Słoma, wiesz co dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Do wątku można podejść różnie, w zależności jak się ocenia intencje autora. Gdyby przyjąć że miał na celu wprowadzenie większego luzu i dystansu do naszego hobby, mógłbym się zgodzić, że to jest dobry pomysł. Ale obawiam się, że wątek został założony żeby dopadać tych "inaczej słyszących" czyli choćby posiadaczy kolumn A........ czy H....., wzmacniaczy A..., itp... W zależności od indywidualnych upodobań twórcy wątku oraz reszty piszących. Aczkolwiek na razie nie znalazłem na 8-miu stronach treści niczego szczególnie rażącego, zwłaszcza jak się porówna z wpisami w wielu innych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydu bombowiec nie masz

 

Proszę się nie kompromitować, nie podążać za moimi wpisami jak dziecko i czynić z tego poziomu uwag.

 

ludzi z Hi end

 

Kto jest człowiekiem hi end?

Stary Audiofil jest, chyba nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości, nie ma treści przez pięć lat najmniejszej uwagi pod Jego adresem, kto jest jeszcze osobą o podobnej charakterystyce i został nazwany przeze mnie idiotą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam na 40 000 kilometrów osobę na serio zaangażowaną w tym temacie i posiadam narzędzia do odróżnienia takowej od inaczej scharakteryzowanej, a będącej tu wśród nas, po czasie się okazuje, że po zakończeniu handlu innymi artykułami, osoby zabierają się za budowanie swoich możliwości w hi end, trochę to jednak późno..oczywiście nie zapominają czynić mi uwag, gdyż handel przyniósł im dochód umożliwiający zakup sprzętu, na którym to oni teraz znają się jak nikt inni na świecie, przecież w końcu są jego posiadaczami, więc co ktoś kto nie ma go pod ręką może o nim wiedzieć więcej..

To jest ten żenujący czasami obraz do odbioru na forum w tej zakładce.

 

yntelygentna osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Audiofilu, czy według Twojej oceny jest ktos na forum kto ma lepsze brzmienie od Twojego?...pytam poważnie....

...jeżeli nie jest to tajemnicą to proszę powiedz kto....

 

Bylem u SA i jak dotad nie slyszalem lepszego brzmienia a odsluchuje juz roznej masci sprzetu od 40lat.Zreszta wielu przew inelo sie audiofili i melomanow przez dom SA i pewnie maja te same zdanie,jesli nie to tylko zazdrosniaki,mowimy o najlepszym torze uniwersalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Wyczuwam na 40 000 kilometrów osobę na serio zaangażowaną w tym temacie i posiadam narzędzia do odróżnienia takowej od inaczej scharakteryzowanej, a będącej tu wśród nas, po czasie się okazuje, że po zakończeniu handlu innymi artykułami, osoby zabierają się za budowanie swoich możliwości w hi end, trochę to jednak późno..oczywiście nie zapominają czynić mi uwag, gdyż handel przyniósł im dochód umożliwiający zakup sprzętu, na którym to oni teraz znają się jak nikt inni na świecie, przecież w końcu są jego posiadaczami, więc co ktoś kto nie ma go pod ręką może o nim wiedzieć więcej..

To jest ten żenujący czasami obraz do odbioru na forum w tej zakładce.

A ja wyczuwam na 75 kilometrów tylko w drugą stronę ;))

Wychodzi tak samo ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.