Skocz do zawartości
IGNORED

Hajend czyli nieustanna konfrontacja prawdziwie słyszących ze słyszącymi inaczej


stary audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko się wygłupiasz, to z nudów, ściągnij sobie Bug Head Emperor, da Ci to zajęcie na jakiś czas i tak nic konkretnego nie masz do napisania na forum, same ploty piszesz i pomówienia jak dotyczące mnie, jesteś zbędny po prostu, generujesz chaos.

 

ja wyczuwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Tylko się wygłupiasz, to z nudów, ściągnij sobie Bug Head Emperor, da Ci to zajęcie na jakiś czas i tak nic konkretnego nie masz do napisania na forum, same ploty piszesz i pomówienia jak dotyczące mnie, jesteś zbędny po prostu, generujesz chaos.

Ja Ciebie pomawiam?

Napisz gdzie .

Czy wygłupy to jest coś złego w tym świecie ?

Brak Tobie poczucia humoru ?

 

Z wcześniejszych wpisów wnioskuję, że w Polsce istnieje tylko jeden "hajendowy" system...

Ja znam taki z Bielska Białej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

 

Nigdzie.

Ściągnij ten program, najlepiej do RAM na dysk virtualny, wydzielony z RAM, posłuchaj jak ładnie gra..

 

 

 

Za pokazanie poczucia humoru tydzień temu skończył mi się 10 dniowy ban.

To ściągnij sobie to , nastawienie Tobie się poprawi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Audiofilu, czy według Twojej oceny jest ktos na forum kto ma lepsze brzmienie od Twojego?...pytam poważnie....

...jeżeli nie jest to tajemnicą to proszę powiedz kto....

 

Ma i to wielu

Palton,tomkly,milimetr,marslo,yello,Harpia...............i jeszcze wielu,wielu innych

A co Ci tam w duszy gra?..........chciałbys u mnie posłuchać........może?

Ten wątek powstał we wiadomym mi celu,bo sa na tym forum Ci co słysza i Ci co słuchają.

TYCH CO SŁYSZA JEST ZNACZNIE MNIEJ.

Natomiast Ci co słuchają,to niech sobie słuchają dalej po swojemu.

W zakładce h-end nie ma powaznego moderatora co by sie tym zajął i dlatego czy rano,czy w obiad,czy wieczorem ,a nawet nocą................

zwyczajowo sa pisane bzdury i banialuki jest ich niezliczona ilość,a w hajendzie chcesz posłuchać to musisz wydać,nie ma pomiłuj.

A te pliczki te se koledzy wsadzcie w buty to bedziecie wyżsi a większość lezie do nich jak muchy do gówna za przeproszeniem.

Os kiedy to komputer jest urzadzeniem audiofilskim,a tu wielu z niego ma hajend,

Słuchajcie dalej Elberotha,Marslo,Harpii-to bedziecie mieli twarde lądowanie,a niektórym to sie spadochron zapasowy nie zdąży otworzyć.

Nauczcie się hajendowcy drodzy słuchać i wyciagać rozsądne wnioski nt. brzmienia z prądu,bo wyladujecie w czarnej dziurze)

Niem mam zadnych interesów z audio a niektórym je psuje,a ludziom otwieram oczy na rzeczywistość.......czy to jest naganne?

 

Dla mnie sprawa była jasna, po przeczytaniu tytułu ... "nieustanna konfrontacja". Autor tematu gwarantuje zapowiedziane słowa, nie zraża się śmiesznością takich działań, jest przy tym od lat niezwykle konsekwentny i niiezmordowany.

 

Podział zasugerowany w tytule wątku jest jasny:

prawdziwie słyszący - sprzęt zestawiony przez geniusza - autora wątku, pochodzący od zaprzyjaźnionych dystrybutorów i producentów,

słyszący inaczej - pozostałe osoby i sprzęt.

 

Nie ma w zasadzie co więcej debatować w temacie, trzeba te prawdy przyjąć i tyle. Dziwię się, że osoby wcześniej wielokrotnie obrażane przez autora, chcą dyskutować w jego temacie o wiadomej z góry tezie.

 

Poprosze o foty pańskiego systemu,ale tylko pańskiego jak przystało na redaktora i recenzenta oraz moderatora.

Bardzo dziękuję.

ps.

Elementy systemu szwagra są wykluczone i zarazem zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Os kiedy to komputer jest urzadzeniem audiofilskim,a tu wielu z niego ma hajend,

A te pliczki te se koledzy wsadzcie w buty to bedziecie wyżsi a większość lezie do nich jak muchy do gówna za przeproszeniem.

Tylko z tymi plikami problem jest taki ze CD to tez komputer tylko z zamknietym wewnatrz oprogramowaniem zazwyczaj.

To wlasciwie nie ma znaczenia z czego jest to odtwarzane bardziej ma znaczenie jak jest odtwarzane. I z komputerow mozna osiagnac dobry bardzo dzwiek, owszem slyszalem w zyciu tylko jeden taki system oprocz mojego ma sie rozumiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden raz odpowiem ci poważnie.

 

Jesteś chory z nienawiści i urojeń.

Nie wiem co Tobą kieruje ale to nie jest normalne.

Zadałeś już sobie sporo trudu aby korespondencyjnie walczyć ze mną w Białymstoku.

Pozostałym przypomnę, że po mojej prezentacji w tym pięknym mieście SA szybciutko wprosił się do tego samego pomieszczenia, spraszając tych samych ludzi, ze swoimi klamotami licząc na medialny sukces i pogrążenie naszych kolumn.

Niestety wyszło dla niego słabo. Tym bardziej, że był z całym swoim, podobno dopracowanym systemem a ja podłączyłem kolumny do zastanego na miejscu.

 

 

Nie mam zamiaru się z Tobą ścigać bo nie "chodzisz" w mojej lidze :)

Jesteś amatorem więc rób sobie ustawki z amatorami.

 

Ja chętnie się zmierzę z uznanymi, światowymi produktami rynkowymi.

Jeśli Ty także chcesz to musisz sobie na to zapracować i nie wystarczy do tego bałwochwalcze pisanie na forum.

 

 

Na koniec, nie wiem po co miał bym to robić?

No dobra załóżmy, że wygram i co z tego dla mnie wynika?

Załóżmy że moje kolumny grają lepiej od jakiegoś no name DIY robionego na czuja. Czy ktoś to doceni?

Gdzie tu chwała?

Czy sprzedaż wzrośnie mi tak, że się nie wyrobię produkcją?

Może dostanę medal?

 

 

 

 

Zaproponuj Bowersowi albo Wilsonowi . Może oni się zgodzą.

Być może Magico czeka na maila od Ciebie.

Zdobyli na ziemi już wszystko poza wyższością nad DIY SA.

 

 

Pozdrawiam.

 

Czy czasem Ciebie nie poniosło zbytnio taka krakowska fantazja na lajkoniku)

Nigdzie nie byłem ,także nie wypisuj bzdur-przeproś,albo weż nimbusa i pozamiataj.

 

Tu akurat nie ma nic nagannego, każdy chce uznania. Nie bądźmy fałszywi. Ludzie lubią się dzielić hobby z innymi, takie spotkania to fajna rzecz. Kwestia leży tylko po stronie wykonania, czyli przyjętych metod. Jeśli z góry ośmiesza się innych, obraża i ma przekonanie o własnym geniuszu, to wychodzi z tego karykatura.

 

Palton

Karykaturalne podejście do audio i swoje klamoty w podobnym tonie zaprezentował na AS śp. Senicz.

Natomiast tym wpisem dałeś wiarę w to,ze jestes osobą która slucha,a do słyszącej jeszcze daleka droga.

Nie posiadasz zadnej skali porownawczej w brzmieniu wzmacniaczy zarowno tranzystorowych jak i lampowych.

Nie mam wiecej uwag-to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary luzuj , luzuj ...bo się z Twoją żoną na rower wybiorę ;)))

 

Jak niezluzuje to chyba eksplozja nastąpi...

 

POZDRAWIAM

Yello

Dlaczego mnie nie wziąłeś na odsłuch do Włodka?

Jego kolumny kupił lampizator wiesz o tym coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawienie

 

Chyba jako jedyny z forum wydajesz się nie wiedzieć skąd czerpię nieodmiennie fantastyczny nastrój przebywając w nim non stop, jest okupiony ilością banów i ostrzeżeń o jakiej inni mogą tylko pomarzyć..

Tu jednak nie jest bocznica.

Zakładka hi end powinna być poważnym miejscem, zaglądają tu osoby z dylematami, których nie rozwiązanie naraża ich na ryzyko wymiernych strat.

 

z tymi plikami problem

Są po kolei rozwiązywane, lecz bariera internetowa pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Chyba jako jedyny z forum wydajesz się nie wiedzieć skąd czerpię nieodmiennie fantastyczny nastrój przebywając w nim non stop, jest okupiony ilością banów i ostrzeżeń o jakiej inni mogą tylko pomarzyć..

Tu jednak nie jest bocznica.

Zakładka hi end powinna być poważnym miejscem, zaglądają tu osoby z dylematami, których nie rozwiązanie naraża ich na ryzyko wymiernych strat.

 

 

Są po kolei rozwiązywane, lecz bariera internetowa pozostanie.

Masz rację .

Nie wiem .

Chętnie skorzystam z Twojego żródła wiecznego zadowolenia ..pod warunkiem , że jest to legalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bylem u SA i jak dotad nie slyszalem lepszego brzmienia a odsluchuje juz roznej masci sprzetu od 40lat.Zreszta wielu przew inelo sie audiofili i melomanow przez dom SA i pewnie maja te same zdanie,jesli nie to tylko zazdrosniaki,mowimy o najlepszym torze uniwersalnym.

 

A czego słuchaliście skoro jest uniwersalny...ciężkie brzmienia też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Nie wyzłośliwiaj się.....to i tak nic nie pomoże.

Mogę Ci pożyczyć kolumny Szymon Faber do Twoich 18-stu audiofolskich metrów.........życzysz i marzysz o tym jeszcze?

No nie ...Milimetr Ktemy ma w 18 metrach ...?

Ty żartujesz , czy piszesz poważnie ?!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cały SA. Nigdy u mnie nie był, ale wie jaki jest metraż pomieszczenia. A że ta informacja jest niedoszacowana o dobre 30%, kogo by to obchodziło...

Kolumn Szymona chętnie kiedyś posłucham, z czystej ciekawości. A pożyczać ich nie ma sensu. Za dużo basowców, za mało mocy wzmacniacza.

 

Swoją drogą metraż 25-30 metrów jest dla Ktemy optymalny.

 

Na co innego chciałem zwrócić uwagę, problemem niektórych użytkowników tego forum jest brak umiejętności dyskusji z poszanowaniem odmienności zdania interlokutora.

To jest szerszy problem dyskusji w swerze publicznej.

Jest niezrozumiały imperatyw wżenienia w rozmówcę własnego zdania. Choćby to miało odbywać się przy użyciu argumentów konwersacji Kmicica z Kuklinowskim.

 

Dla mnie jest obojętne na czym kto słucha, jeśli sprawia mu to frajdę i nie chce mnie przekonywać, że ja też muszę słuchać na tym samym, bo na niczym innym w ogóle nie ma muzyki.

 

Szczerze mówiąc sprzęt coraz mniej mnie interesuje. Interesuje mnie jedynie jako medium służące celowi słuchania muzyki. A pole do popisu jest w poszukiwaniu kolejnych ciekawych płyt, wykonań i interpretacji dzieł klasyków.

 

Dedykuję autorowi wątku i składam ofiarę na buteleczkę nerwosolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba mi nerwosolu panuję nad tym co piszę.

Milimetr

U Ciebie podobnie jak u Marslo............Francja-Elegancja-Jadis ............ale tylko we wpisach.

Rzeczywistość audiofilska jest zgoła inna.

Odresteurowanie i wypucowanie do stanu lustra starego cd Jadisa nic nie da-bo ma słaby przetwornik

Co od Ciebie mozna sie nauczyć............niczego,bo za Ciebie myśli firma Grobel-nie mylę się-prawda?

Tylko powielasz i kopiujesz ich pomysły jak doświadczalny królik )

Teraz sam siegnij po ten nerwosol........hajendowcu drogi.

Poszanowanie zdania rozmówcy nie powinno polegać na wciskaniu swoich prawd objawionych-to zauwazyłem.

 

Fikus ma własne i jak wynika z wywiadu uważa że właśnie w tym jest dobry i to stanowi od początku jego główną pasję.

 

Fikus jest dobry w łapaniu leszczy i dojeniu przede wszystkim głuchych.

Nie kłam Tomuś kupił,kupił.........chyba Nirvany se szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba mi nerwosolu panuję nad tym co piszę.

Milimetr

U Ciebie podobnie jak u Marslo............Francja-Elegancja-Jadis ............ale tylko we wpisach.

Rzeczywistość audiofilska jest zgoła inna.

Odresteurowanie i wypucowanie do stanu lustra starego cd Jadisa nic nie da-bo ma słaby przetwornik

Co od Ciebie mozna sie nauczyć............niczego,bo za Ciebie myśli firma Grobel-nie mylę się-prawda?

Tylko powielasz i kopiujesz ich pomysły jak doświadczalny królik )

Teraz sam siegnij po ten nerwosol........hajendowcu drogi.

Poszanowanie zdania rozmówcy nie powinno polegać na wciskaniu swoich prawd objawionych-to zauwazyłem.

 

 

 

Fikus jest dobry w łapaniu leszczy i dojeniu przede wszystkim głuchych.

Nie kłam Tomuś kupił,kupił.........chyba Nirvany se szuka

Ponownie się zapytuję, skąd czarny Piotrusiu bierzesz te informacje i po co mam kłamać swoją drogą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to co piszesz.

CD ze zdjęcia to jest transport płyty. Nie ma w nim przetwornika, więc nie wiesz o czym piszesz stary audiofilu od siedmiu boleści.

 

Czy odkręciłeś już nieprawdziwą informację o metrażu mojego pomieszczenia, którego na oczy nigdy nie widziałeś, czy zbywasz milczeniem kolejną swoją insynuację?

 

Firma Grobel Audio ma bardzo dobre produkty w ofercie, których brzmienie bardzo mi się podoba. Jest to mój świadomy wybór i na bazie ich produktów opieram swój system. Zabronisz mi?

 

Ja do kupowania Jadisa czy kolumn Serblina nikogo nie namawiam. Nawet wolałbym, żeby te produkty nie stały w każdym domu czy były w sprzedaży na półce w markecie.

 

Miałem w swoim systemie i mam nadal urządzenia kupione u wielu polskich dystrybutorów - dawnego Artis Audio, Jasika, Audio Klanu, EIC, HiFi Clubu, Soundclubu i wielu innych. Wolna wola audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to co piszesz.

CD ze zdjęcia to jest teansport płyty. Nie ma w nim przetwornika, więc nie wiesz o czym piszesz stary audiofilu od siedmiu boleści.

 

Czy odkręciłeś już nieprawdziwą informację o metrażu mojego pomieszczenia, którego na oczy nigdy nie widziałeś, czy zbywasz milczeniem kolejną swoją insynuację?

 

Firma Grobel Audio ma bardzi dobre produkty w ofercie, których brzmienie bardzo mi się podoba. Jest to mój świadomy wybór i na bazie ich produktów opieram swój system. Zabronisz mi?

Miałem w swoim systemie i mam nadal urządzenia kupione u większości polskich dystrybutorów - dawnego Artis Audio, Audio Klanu, EIC, HiFi Klubu i wielu innych. Wolna wola audiofila.

 

Jesteś już duży i Twój wybór i Twoja wola.

Zastanawia mnie fakt dlaczego dowalileś mi IGNORA...a teraz ze mną rozmawiasz?

Nic Ci nie zabraniam,tylko za mocno wierzysz autorytetom tego forum........no i przede wszystkim bywasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.