Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale może wcale nie głosować, albo zagłosuje na partyjki typu Korwina albo Razem. A ci przepadają w rozrachunku końcowym.

 

Nadzieja w Biedroniu tym razem.

Płonna niestety. Co najwyżej zabierze głosy. To nie jest czas na eksperymenty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcięło mi część postu, więc zamieszczam całość

 

Podzielę się z Kolegami niezawodnym remedium na zły humor.

Gdy taki mnie nachodzi wyobrażam sobie igrzyska z udziałem polityków zorganizowane wg rzymskiego pierwowzoru.

Na Stadionie Narodowym odbywają się igrzyska:

Rano odbywają się egzekucje - politycy są nabijani na pale,paleni na stosach albo w koszulach nasyconych żywicą, przybijani do krzyży, przy czym krzyże powinny być oczywiście w kształcie X, żeby nie obrażać uczuć chrześcijan i ułatwić pracę katom Na krzyżu w kształcie litery X politycy byliby przybijani za nadgarstki i kości piętowe, co byłoby daleko łatwiejsze do przeprowadzenia niż przebijanie jednym gwoździem śródstopi obu stóp polityków. Przypuszczam, że kaci wyposażeni w gwoździarki akumulatorowe mogliby przybić 2 polityków w ciągu minuty. Zarówno pale, jak krzyże polityków powinny być niskie tak, żeby widzowie mogli schodzić na płytę stadionu i łaskotać przybitych do krzyży czy nabitych na pale polityków czerpiąc radość z obserwowania harców i skoków polityków po połaskotaniu. Do każdego biletu na igrzyska dołączona byłaby miotełka z piór, choć oczywiście jej użycie nie byłoby obowiązkowe. Gdyby któryś z widzów chciał użyć własnego narzędzia pobudzającego polityka do aktywności na palu albo krzyżu (choćby w postaci drażniącej maści) byłoby to przyjmowane z radością przez organizatorów igrzysk Po tej miłej zabawie innych już polityków wydawano by ad bestias. Drapieżne zwierzęta z pobliskiego ogrodu zoologicznego miałyby okazję do zjedzenia świeżego, jeszcze żywego posiłku i do polowania na ofiary. Wszyscy wiemy, jaką tragedią dla zwierząt w ogrodach zoologicznych jest brak bodźców. Udział drapieżników z ogrodu zoologicznego w igrzyskach pokazałby, że Polska jest wysoce cywilizowanym krajem dbającym o dobrostan zwierzą w ogrodach zoologicznych.

Po porannych egzekucjach można by pokazać przedstawienie lub koncert - jestem przekonany, że ustawiałyby się kolejki wykonawców, a całość igrzysk byłaby transmitowana na cały świat jako wzór i przykład do naśladowania dla społeczeństw, w których politycy oderwali się całkowicie od wyborców.

Potem prezentowano by walki par polityków. Ponoć Tytus wystawił igrzyska na 10 000 par gladiatorów. Przyjmując, że w Polsce jest 100 000 polityków można by było 60 000 przeznaczyć do walk, a resztę na egzekucje. Wystawilibyśmy zatem igrzyska na 30 000 par gladiatorów urozmaicone egzekucjami i rzucaniem polityków na pożarcie dzikim zwierzętom. Przypuszczam, że bez większego rozpraszania uwagi widzów na rozmaite ciekawe widowiska można by dziennie wystawić jakieś 500 egzekucji i 1000 walk par polityków. Tak mało, bo zakładam że większość polityków by tchórzyła; pobudzanie ich waleczności gorącym żelazem albo elektrycznymi pałkami zabierałaby nieco czasu - zanim polityk zacząłby walczyć upływałoby pewnie kilkanaście minut. Oczywiście winny to być walki na śmierć, z dobiciem na arenie; najlepiej byłoby wzorować się na Rzymianach i stosować ich rozwiązania - pracownik w stroju Charona z młotkiem do rozbijania czaszek dobijanych ofiar, rytuał przy przyjmowaniu ciosu od zwycięzcy pojedynku. Nie wierzę jednak, że politycy potrafiliby przyjąć śmierć z godnością gladiatorów. Prawdopodobnie mielibyśmy do czynienia z tragikomicznymi gonitwami po arenie, co mogłoby być nawet zabawne; do pościgu za pokonanym politykiem mogliby się też włączyć widzowie.

 

Ach, te marzenia...

 

NB takie widowiska miałyby zbawienny wpływ na wszystkich co się chcą polityce poświęcić. "Zwykłym" obywatelom pokazywałyby, że na świecie istnieje jeszcze sprawiedliwość. Mom zdaniem warto, i to nawet bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płonna niestety. Co najwyżej zabierze głosy. To nie jest czas na eksperymenty.

Alternatywą są 30 letnie rządy PiS. Ale jak to komuś odpowiada.... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcięło mi część postu, więc zamieszczam całość

 

Podzielę się z Kolegami niezawodnym remedium na zły humor.

Gdy taki mnie nachodzi wyobrażam sobie igrzyska z udziałem polityków zorganizowane wg rzymskiego pierwowzoru.

Na Stadionie Narodowym odbywają się igrzyska:

Rano odbywają się egzekucje - politycy są nabijani na pale,paleni na stosach albo w koszulach nasyconych żywicą, przybijani do krzyży, przy czym krzyże powinny być oczywiście w kształcie X, żeby nie obrażać uczuć chrześcijan i ułatwić pracę katom Na krzyżu w kształcie litery X politycy byliby przybijani za nadgarstki i kości piętowe, co byłoby daleko łatwiejsze do przeprowadzenia niż przebijanie jednym gwoździem śródstopi obu stóp polityków. Przypuszczam, że kaci wyposażeni w gwoździarki akumulatorowe mogliby przybić 2 polityków w ciągu minuty. Zarówno pale, jak krzyże polityków powinny być niskie tak, żeby widzowie mogli schodzić na płytę stadionu i łaskotać przybitych do krzyży czy nabitych na pale polityków czerpiąc radość z obserwowania harców i skoków polityków po połaskotaniu. Do każdego biletu na igrzyska dołączona byłaby miotełka z piór, choć oczywiście jej użycie nie byłoby obowiązkowe. Gdyby któryś z widzów chciał użyć własnego narzędzia pobudzającego polityka do aktywności na palu albo krzyżu (choćby w postaci drażniącej maści) byłoby to przyjmowane z radością przez organizatorów igrzysk Po tej miłej zabawie innych już polityków wydawano by ad bestias. Drapieżne zwierzęta z pobliskiego ogrodu zoologicznego miałyby okazję do zjedzenia świeżego, jeszcze żywego posiłku i do polowania na ofiary. Wszyscy wiemy, jaką tragedią dla zwierząt w ogrodach zoologicznych jest brak bodźców. Udział drapieżników z ogrodu zoologicznego w igrzyskach pokazałby, że Polska jest wysoce cywilizowanym krajem dbającym o dobrostan zwierzą w ogrodach zoologicznych.

Po porannych egzekucjach można by pokazać przedstawienie lub koncert - jestem przekonany, że ustawiałyby się kolejki wykonawców, a całość igrzysk byłaby transmitowana na cały świat jako wzór i przykład do naśladowania dla społeczeństw, w których politycy oderwali się całkowicie od wyborców.

Potem prezentowano by walki par polityków. Ponoć Tytus wystawił igrzyska na 10 000 par gladiatorów. Przyjmując, że w Polsce jest 100 000 polityków można by było 60 000 przeznaczyć do walk, a resztę na egzekucje. Wystawilibyśmy zatem igrzyska na 30 000 par gladiatorów urozmaicone egzekucjami i rzucaniem polityków na pożarcie dzikim zwierzętom. Przypuszczam, że bez większego rozpraszania uwagi widzów na rozmaite ciekawe widowiska można by dziennie wystawić jakieś 500 egzekucji i 1000 walk par polityków. Tak mało, bo zakładam że większość polityków by tchórzyła; pobudzanie ich waleczności gorącym żelazem albo elektrycznymi pałkami zabierałaby nieco czasu - zanim polityk zacząłby walczyć upływałoby pewnie kilkanaście minut. Oczywiście winny to być walki na śmierć, z dobiciem na arenie; najlepiej byłoby wzorować się na Rzymianach i stosować ich rozwiązania - pracownik w stroju Charona z młotkiem do rozbijania czaszek dobijanych ofiar, rytuał przy przyjmowaniu ciosu od zwycięzcy pojedynku. Nie wierzę jednak, że politycy potrafiliby przyjąć śmierć z godnością gladiatorów. Prawdopodobnie mielibyśmy do czynienia z tragikomicznymi gonitwami po arenie, co mogłoby być nawet zabawne; do pościgu za pokonanym politykiem mogliby się też włączyć widzowie.

 

Ach, te marzenia...

 

NB takie widowiska miałyby zbawienny wpływ na wszystkich co się chcą polityce poświęcić. "Zwykłym" obywatelom pokazywałyby, że na świecie istnieje jeszcze sprawiedliwość. Mom zdaniem warto, i to nawet bardzo

Co do spraw technicznych - płyta stadionu powinna być ogrodzona teflonowym płotem tak .żeby politycy nie mogli się na niego wspinać i uciekać między widzów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą są 30 letnie rządy PiS. Ale jak to komuś odpowiada.... :)

Biedroń ma stanowić zaporę dla PISdu? Teraz? O, naiwności... Na razie trzeba wygrać wybory i postawić tych mutantów przed Trybunałem Stanu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedroń ma stanowić zaporę dla PISdu? Teraz? O, naiwności... Na razie trzeba wygrać wybory i postawić tych mutantów przed Trybunałem Stanu.

Oczywiście, że będzie trudno, bo pierwsze co, to PiS razem z PO będą chcieli go (powiedzmy nową siłę ) zwyczajnie zagryźć.

Tak zrobili z Palikotem, tak zrobili z Petru i wykończą też Kukiza. Nie mam tu na myśli konkretnych osób, ale nowe ruchy partyjno-społeczne, które próbowały być czymś innym od rujnującego podziały układu POPiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co żałować róż gdy płoną lasy. Też nad tym faktem ubolewam ale tak po prostu jest. Palikot i Petru to zresztą słabe przykłady. Głównie sami sobie zrobili kuku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co żałować róż gdy płoną lasy. Też nad tym faktem ubolewam ale tak po prostu jest. Palikot i Petru to zresztą słabe przykłady. Głównie sami sobie zrobili kuku.

 

Palikot rzeczywiście. Natomiast jeżeli chodzi o Nowoczesną to dla mnie ewidentne było to, że zmasowany atak był sterowany i w dużej mnierze wykonywany przy pomocy służb i będących na ich usługach dziennikarzy i nie tylko. Śledziłem to swego czasu dość uważnie i ewidentne było, że niby PiS tak walczy z PO a w rzeczywistości 3/4 działań skierowane było w Nowoczesną. Jak tylko spadli poniżej 10% i Petru odszedł wszystko się uspokoiło.

 

Podobnego scenariusza można się spodziewać w przypadku Biedronia. Tu będzie nawet łatwiej bo scenariusz jest już przećwiczony i (jestem tego pewny) haki zgromadzone.

Jestem też pewny, że w jego otoczeniu służby mają swoje wtyczki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie trzeba wygrać wybory i postawić tych mutantów przed Trybunałem Stanu.

 

 

A kto Schetyna? Ponad osiem lat temu PO tak miała zrobić z PiS. I co? Nawet Ziobry nie postawili przed TS. Żenada .

Także nie ma na co liczyć. Zresztą wyniki ostatnich wyborów też pokazują, ze bez nowej siły, która spacyfikuje potencjalnych wyborców PiS nic się nie zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobili z Palikotem, tak zrobili z Petru

Nie ma co żałować róż

 

Panowie tak na poważnie, czy to tylko co najmniej czkawka nie histeria jeszcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Schetyna? Ponad osiem lat temu PO tak miała zrobić z PiS. I co? Nawet Ziobry nie postawili przed TS. Żenada .

Także nie ma na co liczyć. Zresztą wyniki ostatnich wyborów też pokazują, ze bez nowej siły, która spacyfikuje potencjalnych wyborców PiS nic się nie zmieni.

Niestety, istnieje ryzyko że te meduzy znowu dadzą dupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to tylko co najmniej czkawka nie histeria jeszcze.

 

Kto będzie miał czkawkę a kto histerię porozmawiamy zaraz po zmianie władzy. PiS nie będzie rządził wiecznie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Schetyna? Ponad osiem lat temu PO tak miała zrobić z PiS. I co? Nawet Ziobry nie postawili przed TS. Żenada .

Także nie ma na co liczyć. Zresztą wyniki ostatnich wyborów też pokazują, ze bez nowej siły, która spacyfikuje potencjalnych wyborców PiS nic się nie zmieni.

Z wypowiedzi Biedronia od długiego czasu zauważam ze głownym przeciwnikiem jest nie Pis lecz KO i Nowacka

 

gdzie sie nie pojawi to jest jego głównym posłaniem dopieprzyć opozycji(Schetyna nie jest z mojej bajki) gdziekolwiek sie da ....lansował sie w TVN ostatnio

 

na końcu języka mało co by sie nie zdradził jak to by polityką miłości wejsc w układy z Pisowcami

 

wyjdą ze z tego jego planu wielkie nici jedynie więcej planktonu na scenie politycznej przybędzie czyli łączenie przez dzielenie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi Biedronia od długiego czasu zauważam ze głownym przeciwnikiem jest nie Pis lecz KO i Nowacka

A ja nie. Ostatni wywiad z Olejnik pokazał o kogo i o co by zabiegał. Wyraźnie nie było tam ochoty do walki z PO (KO) natomiast stara się szanować i widzieć wyborców PiS a nie PiS.. To różnica. Przynajmniej, ja tak to odbieram.

W każdym razie, jak te ponad 30% wyborców PiS się nie "rozdrobni", to KO nie ma szans zebrać więcej. Już o to sam PiS zadba, żeby mu te 30 wystarczyły do samodzielnego rządzenia. Chyba, ze dojdzie do wojny domowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie zgodzę się z obydwoma Kolegami. Z jednej strony Biedroń tak jak większa część niepostkomunistycznej lewicy ma głęboki uraz do SLD jednak powoduje skrzywienie w postrzeganiu rzeczywistości. Z drugiej ma sporo racji w ocenie rzeczywistości i negatywnej roli duopolu PiS-PO.

 

Tyle tylko, że idealistyczne podejście w polityce rzadko kiedy się sprawdza a fakt, że w chwili obecnej PiS przymyka na niego oko i raczej nie atakuje wprost nie oznacza, że za chwilę nie poderżnie mu gardła. Na polskiej prawicy obowiązują zachowania ze stada pawianów, tzn. jak od czasu do czasu nie dasz widowiskowo d... wodzowi to zostaniesz zagryziony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie rozdrobnienie jest na lewicy i jak widze nie idzie to ku zjednoczeniu( lewej strony)

 

Jakiś czas temu w "Uchu Prezesa" był odcinek jak to sie opozycja miedzy sobą drze szaty teraz ciąg dalszy sie szykuje -nowy partner do tego "szołu" dołącza

 

jak tak dalej pójdzie to przyczyny naturalne będą powodem że Pis straci władzę (no bo prze ca ludzie odchodzą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że idealistyczne podejście w polityce rzadko kiedy się sprawdza a fakt, że w chwili obecnej PiS przymyka na niego oko i raczej nie atakuje wprost nie oznacza, że za chwilę nie poderżnie mu gardła.

Bo Biedroń spełnia pożyteczną rolę. Dla PISdu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podobnego scenariusza można się spodziewać w przypadku Biedronia. Tu będzie nawet łatwiej bo scenariusz jest już przećwiczony i (jestem tego pewny) haki zgromadzone.

Jestem też pewny, że w jego otoczeniu służby mają swoje wtyczki.

 

Też tak sądzę - pisowcy zdolni są do wszystkiego. Być może Biedroń się wycofa gdy zagrożą mu losem, który spotkał Andrzeja Leppera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność - nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych a tym bardziej spiskowej teorii dziejów ;-).

Tyle tylko, że jak na dłoni widać zaangażowanie służb specjalnych w politykę. Żeby nie cofać się zbyt daleko wspomnę akcję przeciwko Cimoszewiczowi, wykończenie Samoobrony, rycie pod PO i akcję przeciwko Petru. Ostatnie publikacje nagrań przez reżimową telewizję to już właściwie jawne przyznanie kto stał za działaniami Falenty.

 

W zasadzie to są standardy republiki bananowej i PO może pluć sobie w brodę że nie zrobiła z tym porządku we właściwym czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze służby przesiaknęły tak samo PO jak i PiS. Nie wiemy też jak służby działają z naszym KK, bo jakoś dziwnie się składa, że taśm obciążających KK i Rydzyka nie ma. Nie zapominajmy, że Opus Dei ma swoich wśród PiS jak i PO.

Jeśli Biedroń jest w miarę "czysty", to służby niewiele zdziałają.

 

W zasadzie to są standardy republiki bananowej i PO może pluć sobie w brodę że nie zrobiła z tym porządku we właściwym czasie.

Własnie, i dlatego można zakładać, zę jest tu trzecie gracz - pod dywanem.

Zobaczcie, jak Palikot szybko został zniesiony z powierzchni ziemi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie, jak Palikot szybko został zniesiony z powierzchni ziemi.

Sam nakaszanił. Załatwił się na własne życzenie. Służb do tego nie było potrzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS nie będzie rządził wiecznie.

 

To oczywiste bez względu na czkawkę i histerię.

Od tego są wybory.

Musisz to zaakceptować po każdych wyborach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nakaszanił. Załatwił się na własne życzenie. Służb do tego nie było potrzeba.

\

Fakt, ale za którymś razem może nie trafimy na takich palantów. Inaczej stale nas czeka wojna polsko-polska. I rozbiory...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze służby przesiaknęły tak samo PO jak i PiS. Nie wiemy też jak służby działają z naszym KK, bo jakoś dziwnie się składa, że taśm obciążających KK i Rydzyka nie ma. Nie zapominajmy, że Opus Dei ma swoich wśród PiS jak i PO.

Jeśli Biedroń jest w miarę "czysty", to służby niewiele zdziałają.

 

Moim zdaniem mylisz się. Zobacz, jak załatwili dr Samsona czy P. Tymochowicza. W naszym pięknym kraju służby i politycy zrobią co chcą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nakaszanił. Załatwił się na własne życzenie. Służb do tego nie było potrzeba.

 

Dokładnie. Ale w otoczeniu Palikota kręcili się różni ludzie i to w zasadzie stały element tego scenariusza. Ulokować swoich ludzi jak najbliżej centrum i przez nich zdobywać informacje i wpływać na wydarzenia. Teraz czytam o jakimś dziwnym facecie u Kukiza - szarej eminencji która z tylnego siedzenia pociąga za sznurki. Tak strasznie trudno sterować facetem który był karany? Czy to choć częściowo nie wyjaśnia dziwnej spolegliwości wobec PiS partii teoretycznie antysystemowej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mylisz się. Zobacz, jak załatwili dr Samsona czy P. Tymochowicza. W naszym pięknym kraju służby i politycy zrobią co chcą.

Czyli co? Samson i Tymochowicz niewinni? Tymochowicza jeszcze rozumiem, ale po co służbom Samson?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego PO i Schetyna mają być wolni od "służb", jeśli już".

Służby, służbami, ale największym problemem jest ku.. two polityków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to, że Tymochowicz to zboczek jestem w stanie uwierzyć bez dłuższego przekonywania. Ale takich zboczków (według obowiązującego prawa) są u nas tysiące, albo dziesiątki tysięcy i nikt ich nie ściga. Fakt, że samo posiadanie pornografii dziecięcej jest karalne jest dla mnie mocno dyskusyjny. Powtarzam dla niekumatych pieniaczy - samo posiadanie. A nawet samo oglądanie o ile dobrze pamiętam. Przecież to świetny hak i sposób szantażu dla służb.

 

A niby dlaczego PO i Schetyna mają być wolni od "służb", jeśli już".

Służby, służbami, ale największym problemem jest ku.. two polityków.

 

Co to znaczy "wolni"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Samson i Tymochowicz niewinni? Tymochowicza jeszcze rozumiem, ale po co służbom Samson?

 

Samson za dużo wiedział, Tymochowicz za dużo wie. A w ich winę nie wierzę - to żaden problem podrzucić zdjęcia czy pliki z pornografią dziecięcą. Samson był wykwalifikowanym psychoterapeutą i wiedział, co robić gdyby zaczęło z nim być niedobrze. Tymochowicz też głupi nie jest. Pewnie podczas pracy dowiedzieli się czegoś o polskich politykach, więc przeznaczono ich na odstrzał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to, że Tymochowicz to zboczek jestem w stanie uwierzyć bez dłuższego przekonywania. Ale takich zboczków (według obowiązującego prawa) są u nas tysiące, albo dziesiątki tysięcy i nikt ich nie ściga. Fakt, że samo posiadanie pornografii dziecięcej jest karalne jest dla mnie mocno dyskusyjny. Powtarzam dla niekumatych pieniaczy - samo posiadanie. A nawet samo oglądanie o ile dobrze pamiętam. Przecież to świetny hak i sposób szantażu dla służb.

 

 

 

Co to znaczy "wolni"?

wolni od terytorium zainteresowania i

działania służb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.