Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając to przecierałem oczy ze zdumienia. Za ratowanie własnej matki dwa lata więzienia ? Czemu środowisko sędziowskie nie oczyści się z wydających tego typu wyroki ? Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem definicję przestępstwa (musi być ono społecznie szkodliwe), żeby zrozumieć że ten wyrok gwałci wszelkie normy. W ostateczności Sąd zamiast uniewinnienia mógł wydać wyrok skazujący i odstąpić od wymierzenia kary, ale w przypadku pomocy własnej matce nie wydaje mi się to stosowne.

"Przed Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze zapadł wyrok w procesie trójki ludzi oskarżonych o przemyt oleju z konopi indyjskich.

Na ławie oskarżonych zasiedli Jakub Gajewski oraz Ewa i Dariusz Dołeccy, którzy przywieźli 1,2 litra oleju z konopi indyjskich dla chorej na raka trzustki matki Dołeckiego.

Sąd skazał Jakuba Gajewskiego na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata. Dariusz Dołecki otrzymał wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, a Ewa Dołecka została uniewinniona.

Wyrok sądu w Jeleniej Górze nie jest prawomocny."

 

 

A na marginesie - jak wspaniale dyscyplinowano niesprawiedliwych sędziów w starożytności ! Powinniśmy korzystać z mądrości Starożytnych ! "Sisamnesa, jednego z sędziów królewskich, kazał król Kambyzes stracić i całkiem odrzeć ze skóry, ponieważ za pieniądze wydał niesprawiedliwy wyrok, a po ściągnięciu mu skóry kazał z niej wyciąć pasy i napiąć na krzesło, na którym w sądzie zasiadał. Następnie w miejsce zabitego i odartego ze skóry sędziego Sisamnesa mianował jego syna i zalecił mu pamiętać o tym, na jakim krześle siedząc wydaje wyroki. (Herodot, Dzieje, 5,25)"

Król Kambyzes okazał wyjątkową łaskawość i postąpił wyjątkowo humanitarnie, bo z tekstu wynika, że skórę zdarto z trupa. Mi jednak takie pobłażanie nie wydaje się właściwe; sędzia ów powinien być odarty ze skóry jeszcze za życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Drastycznie karać powinno sie wszystkich włodarzy - na każdym szczeblu-, których działania przynoszą szkodę społeczeństwu..\

|Powinna być dożywotnia-również finansowa- odpowiedzialność za swoje dzialania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem powyższy tekst sędziowie wydając wyrok postąpili niezgodnie z obowiązującym prawem i o to Szanowny Kolega ma do nich pretensje. A może się mylę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem powyższy tekst sędziowie wydając wyrok postąpili niezgodnie z obowiązującym prawem i o to Szanowny Kolega ma do nich pretensje. A może się mylę?

Postąpili zgodnie z literą, a nie z duchem prawa. Syn winien być ukarany, jeśli ratując własną matkę nie wykorzystał wszystkich możliwości będących w jego zasięgu. Uważam, że zachował się wzorowo i winien być nagrodzony, a nie karany - każdy przyzwoity człowiek by postąpił tak samo. Dlatego uważam, że wyrok ten jest obrazą prawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ale nie masz pretensji do polityków że uchwalili społecznie szkodliwe i niesprawiedliwe prawo?

Poza tym skąd pewność, że postąpili niezgodnie z "duchem prawa"? Jaki jest ten "duch" w tym konkretnie przypadku? Jakie sędziowie mieli widełki sankcji karnej?

Dlaczego mieli naruszać literę prawa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ale nie masz pretensji do polityków że uchwalili społecznie szkodliwe i niesprawiedliwe prawo?

Poza tym skąd pewność, że postąpili niezgodnie z "duchem prawa"? Jaki jest ten "duch" w tym konkretnie przypadku? Jakie sędziowie mieli widełki sankcji karnej?

Dlaczego mieli naruszać literę prawa?

Oczywiście bez dwóch zdań wina spada na polityków - oby ich piekło pochłonęło. Tę całą hałastrę powinno się skierować do obozów pracy albo wzorując się na USA do więziennych farm, a do rządzenia państwem zatrudnić fachowców.

 

KK

"Art. 26. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego.

§ 2. Nie popełnia przestępstwa także ten, kto, ratując dobro chronione prawem w warunkach określonych w § 1, poświęca dobro, które nie przedstawia wartości oczywiście wyższej od dobra ratowanego.

§ 3. W razie przekroczenia granic stanu wyższej konieczności, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.

 

Konstytucja

Art. 38.

Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia."

 

Sędziowie mieli więc możliwość odstąpienia od wymierzania kary. To, że tego nie zrobili spada na ich sumienia i fatalnie świadczy o Polsce. Myślę, że Kolega zgodzi się z twierdzeniem, że najwyższą wartością w każdym demokratycznym państwie jest ludzkie życie. Naturalnie, można karać za pomoc własnej matce - ale w takim razie niech Polska nie nazywa się krajem cywilizowanym, ale ogłosi, że jest państwem barbarzyńskim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy tekst jest dla mnie przykładem populizmu. Jeszcze raz zapytam - dlaczego nie masz pretensji do polityków?

 

Dokładnie ten temat, czuli oleju konopnego był poruszany w tym Sejmie i walczył o niego poseł Liroy. Głosami PiS projekt uwalono. Ostatnio utworzono w Sądzie Najwyższym Izbę Dyscyplinarną. KRS wzywa sędziów na rozmowy i grozi postępowaniami dyscyplinarnymi w zupełnie śmiesznych sprawach. Dlaczego sędziowie mają postępować wbrew woli suwerena, bo przecież prawo tworzone jest rękami przedstawicieli suwerena i nadstawiać własny tyłek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego doszło... Stałem się zwolennikiem prof. Balcerowicza. Jestem pod wrażeniem jego wypowiedzi w dzisiejszych Faktach po Faktach na antenie TVN24.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem sobie do historii Tomasza Kality, jego choroby i walki o legalizację medycznej marihuany oraz oleju konopnego. Jak to się wszyscy politycy pochylali, współczuli, obiecywali i jak minister Radziwiłł i inni politycy PiS ukręcili łeb całej sprawie. Może o tym warto przypomnieć i to pamiętać zwłaszcza przed następnymi wyborami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy tekst jest dla mnie przykładem populizmu. Jeszcze raz zapytam - dlaczego nie masz pretensji do polityków?

 

Dokładnie ten temat, czuli oleju konopnego był poruszany w tym Sejmie i walczył o niego poseł Liroy. Głosami PiS projekt uwalono. Ostatnio utworzono w Sądzie Najwyższym Izbę Dyscyplinarną. KRS wzywa sędziów na rozmowy i grozi postępowaniami dyscyplinarnymi w zupełnie śmiesznych sprawach. Dlaczego sędziowie mają postępować wbrew woli suwerena, bo przecież prawo tworzone jest rękami przedstawicieli suwerena i nadstawiać własny tyłek?

Przecież napisałem, że to politycy są winni i co powinno się z nimi stać - pisowcy powinni trafić do najgorszego kręgu piekła. Każdy człowiek ma moralny obowiązek przeciwstawiania się złu, jeżeli może to uczynić, a na sędziach ten obowiązek ciąży szczególnie. Gdyby Sądy uniewinniały "taśmowo" za tego typu "przestępstwa", to kaczyści nie mogliby sędziom nic zrobić poza opluwaniem. Ja na przykład sto razy wolałbym być opluwany przez PiS niż być przez niego chwalony. Wszyscy wiedzą, że rządy kaczki nie będą trwały wiecznie i nadejdzie czas rozliczenia. Osobiście sądzę, że Polska winna tu ściśle współpracować z USA i wysyłać tam naszych polityków na sprawiedliwe procesy i egzekucje - niestety, w Polsce nie ma kary śmierci. Jest przy tym szansa, że byłaby to kara śmierci kwalifikowana - w USA dochodzi czasem do powodujących cierpienia skazańca błędów przy wykonaniu wyroku.

 

A może Unia Europejska pomoże Polsce w wymierzeniu sprawiedliwości politykom ? Kary śmierci nie wolno stosować w czasach pokoju. Gdyby zatem wprowadzić stan wojenny motywując to wojną wydaną Narodowi przez polityków, to choć taka konstrukcja jest nieco karkołomna nie jest niemożliwa. Być może Unia zgodziłaby się, żeby zdrajcy Ojczyzny byli karani według dawnych praw - za zdradę w dawnej Polsce groziło m. in. rozczłonkowanie albo włóczenie końmi po majdanie. Udział w takim widowisku miałby zbawienny wpływ na tych, co chcą się polityce poświęcić, a zwykłym obywatelom pokazywałby, że Polskie władze kierują się zasadami moralnymi i regułą, że kara winna być proporcjonalna do winy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa analiza:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak na Tuska dopiero się zacznie.

Np. taka "pokwietniowa" persona broniąca bezczelnie skazanych pedofili w koloratkach, Donaldowi zarzuca wszystkie europejskie plagi zrzucone na nasz pikny kraj, bez udowodniania czegokolwiek i bez żadnego trybu (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego doszło... Stałem się zwolennikiem prof. Balcerowicza. Jestem pod wrażeniem jego wypowiedzi w dzisiejszych Faktach po Faktach na antenie TVN24.

A co powiedział?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi "dzicz prawnicza" o sposobie w jaki PiS uchwala akty legislacyjne. To zniechęca inwestorów, a bez nowych inwestycji nie tylko nie ma co marzyć o dogonieniu Europy Zachodniej ale dystans będzie się powiększał. A o Długopisie po jego bredniach na temat żarówek powiedział "czy prezydentem europejskiego państwa powinna być osoba niestabilna".

 

Elegancko powiedziane, a każdy wie co miał na myśli. Jutro powinno być ma www.tvn24.pl .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa analiza:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie do końca z tym się zgadzam. W polityce jak i w biznesie, prawie nigdy 1+1 nie daje 2. Widać to nawet po tak zbieżnych ideowo partiach jak PO i .N. Po analizach wyszło, że połączenie tych partii spowodowało przypływ, ale także spory odpływ elektoratu, który nie akceptował albo Schetyny albo Lubnauer.

Pytanie co zrobi lewicowy wyborca, który stanie przed wyborem głosowania na mariaż PO, .N, SLD, PSL, Razem itp. Bardziej obawiałbym się odpłynięcia części elektoratu w stronę PiS, niżeli związania się z tego typu koalicją.

Uważam, że więcej dałoby zjednoczenie się partii lewicowych i pozostanie KO w tej formie jakiej jest (bez Schetyny jako twarzy PO) i po wyborach utworzenie wspólnej koalicji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co zrobi lewicowy wyborca, który stanie przed wyborem głosowania na mariaż PO, .N, SLD, PSL, Razem itp. Bardziej obawiałbym się odpłynięcia części elektoratu w stronę PiS, niżeli związania się z tego typu koalicją.

Żaden zdrowo myślący wyborca (tym bardziej lewicowy) nie zagłosuje na PiS.

Dlaczego? Jeżeli choć trochę jest lewicowcem, to interesuje go temat aborcji, tolerancji, wolności, UE, Kk itd, itp.

A w tych dyscyplinach PiS piknie się pogrążył ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj znowu się nie zgodzę. Duża część zachowa się tak jak mówisz. Ale lewicowy wyborca to też taki, który jest zainteresowany redystrybucją środków z budżetu do tzw "ludzi". I PiS to robi. Dlatego zagospodarował dużą część lewicowej sceny politycznej.

Nie piszę tutaj o nowoczesnej lewicy, ale o starszych ludziach, którzy wyrośli w PRL i ten PRL coś im dał i wiele obiecywał.

Druga sprawa to w przypadku PO prawo do swobodnej aborcji nie jest takie oczywiste. Wręcz powiedziałbym, że preferencje są konserwatywne. Poza tym co kiedyś, przed PiS-em udało się porozumieć, PO na pewno dalej nie pójdzie.

Zachowania i preferencje ludzi są różne i trudno to wszystko przewidzieć. Niemniej w sytuacji w której jesteśmy, wydaje mi się, że opozycji prodemokratycznej nie stać na utratę żadnego głosu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden. Powtarzam - żaden przyzwoity człowiek nie zagłosuje na twór, który toleruje (ba - popiera i hołubi) faszystowskie ścierwa.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lewicowy wyborca to też taki, który jest zainteresowany redystrybucją środków z budżetu do tzw "ludzi".

To raczej pasożyt a nie lewicowy elektorat.

Pod pojęciem elektorat rozumiem ludzi myślących a nie wpieprzających darmowe i niezdrowe kiełbaski wyborcze.

Z kolei ludzie o poglądach lewicowych zainteresowani tylko, jak to ładnie ująłeś, redystrybucją kasy z budżetu do własnej kieszeni, wybierający PiS, nie patrzący na pozostałe aspekty są niczym innym jak sprzedajną ... nie mającą nic wspólnego z lewicą.

Gdzie tacy ludzie mają swój honor i sumienie?

Jak to powiedział krzywousty: za miskę ryżu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym moim wywodzie nie chodzi mi o cenę zachowań ludzi czy ich krytykę. Chodzi mi o preferencje wyborcze. Czy jest pasożytem i czy ma prawo zagłosować na PiS też w tym przypadku mnie nie interesuje. Bardziej patrzyłem na rozkład wyborców i co może wyniknąć z takiego połączenia. Moim zdaniem więcej zyskamy w takim układzie jak ja napisałem. To oczywiście jest moje zdanie.

 

o i takie coś się napatoczyło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zdrowo myślący wyborca (tym bardziej lewicowy) nie zagłosuje na PiS.

Ale może wcale nie głosować, albo zagłosuje na partyjki typu Korwina albo Razem. A ci przepadają w rozrachunku końcowym.

 

Nadzieja w Biedroniu tym razem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiedział?

 

Zabełkotał, a to się podoba w pewnych kręgach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabełkotał, a to się podoba w pewnych kręgach.

 

Jego wypowiedzi adresowane są do odbiorców inteligentnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kukiz chyba się już wykończył po dzisiejszych nocnych wpisach w internecie.

Nie utulony w żalu jestem ....znaczy sie tak trzymać przystawka pisowska sie rozpada

 

Ps Pytanie gdzie to to polezie ,gdzie to to sie przyklei ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wypowiedzi adresowane są do odbiorców inteligentnych.

 

No to iksik bez szans.

 

No to Kukiz chyba się już wykończył po dzisiejszych nocnych wpisach w internecie.

 

Nie widziałem, nie czytałem. Coś straciłem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Nie widziałem, nie czytałem. Coś straciłem?

Jarek dzis rano takie coś żem widział..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wczesniej pamietam główne Ciastko cos mamrotało ze nie poprze(zagłosuje) Jakubiaka w wyborach na prezydenta Warszawy (ja tez bym Go nie poparł ;) rzecz jasna)

podgryzają sie i sie małe ciasteczka wykruszają ....

 

h0dxj5m4.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoło tam u Kukiza jak czytam.

No :)

 

zamówiłem browary dla nas panowie mamy miejsca w pierwszym rzędzie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Kolegami niezawodnym remedium na zły humor.

Gdy taki mnie nachodzi wyobrażam sobie igrzyska z udziałem polityków zorganizowane wg rzymskiego pierwowzoru.

Rano odbywają się egzekucje - politycy są nabijani na pale, przybijani do krzyży ( krzyże powinny być oczywiście w kształcie X, żeby nie obrażać uczuć chrześcijan i ułatwić pracę katom) Na krzyżu w kształcie litery X politycy byliby przybijani za nadgarstki i kości piętowe, co byłoby daleko łatwiejsze do przeprowadzenia niż przebijanie jednym gwoździem śródstopi obu stóp polityków. Przypuszczam, że kaci wyposażeni w gwoździarki akumulatorowe mogliby przybić 2 polityków w ciągu minuty. Zarówno pale, jak krzyże polityków powinny być niskie tak, żeby widzowie mogli schodzić na płytę stadionu i łaskotać przybitych do krzyży czy nabitych na pale polityków by czerpać radość z obserwacji ich harców po połaskotaniu. Do każdego biletu na igrzyska dołączona byłaby miotełka z piór, choć oczywiście jej użycie nie byłoby obowiązkowe. Gdyby któryś z widzów chciał użyć własnego narzędzia pobudzającego polityka do aktywności na palu albo krzyżu byłoby to przyjmowane z radością przez organizatorów igrzysk)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.