Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To kultura dyskusji dotyczy tylko liberałów?

Widać tylko oni umieją dyskutować. Prawactwo ma swoje prawdy objawione i nie potrzebuje. Podobnie jak ta krowa ze znanego serialu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondażowe wyniki podane. Teraz czekamy na skowyt pisowskich trolli. Przecież PiS miał wszędzie zwyciężyć. Musi być tu jakieś oszustwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondażowe wyniki podane. Teraz czekamy na skowyt pisowskich trolli. Przecież PiS miał wszędzie zwyciężyć. Musi być tu jakieś oszustwo.

 

Prezes już obwieścił zwycięstwo...

I Mateuszek-kłamczuszek był.

 

Jak na razie, nie jest źle:)

Picusie nie zdobyli wielkich miast!

 

Zaskakuje zwłaszcza zwycięzca ze stolicy:)

 

Szkoda tylko, bo w sejmikach mogłoby być lepiej. I tu PiS faktycznie wygrał. Ale, trzeba mieć nadzieję...

 

Dobry wynik PSL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS zmiażdżony w dużych miastach. W sejmikach KO z PSL ma prawie 10% przewagi nad PiS więc zwycięstwo PiS raczej pyrrusowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się martwił o Warszawę :)

Z całego serca gratuluję :)

 

Ale i tak do Was jeszcze nie raz mi dane będzie przyjechać..;)aż pogonimy te tałatajstwo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świete słowa Adaś! tylko ta zaraza wygrała w sejmiku we Wrocławiu. mam nadzieję, że nie będą rządzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, i dodatkowo - nie che mi się zejść na TV do teściowej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne propagandowo i psychologicznie są wyniki w Warszawie.Jeśli się potwierdzi,że Trzaskowski już wygrał to będzie to duży sukces opozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świete słowa Adaś! tylko ta zaraza wygrała w sejmiku we Wrocławiu. mam nadzieję, że nie będą rządzić.

Krzysiek zaskoczyło mnie to ....poczekajmy na oficjalne wyniki(nie wiem jakie u Was są te sondażowe)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSL rzeczywiście może się cieszyć. Biorąc pod uwagę ostatni PiSowski wściekły atak mam nadzieję że nic ich nie podkusi do sojuszu z PiS.

W takim układzie realne jest, że PiS będzie rządził jedynie w kilku sejmikach. I gdzie tu ten odtrąbiony przez Prezesa sukces?

Ogólnie 34% dla PiS nie powala, sondaże były znacznie lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się martwiłem o Warszawę przez ostatnie parlamentarne. Jest lepiej niż myślałem ale jako pesymista/realista trzymam kciuki, żeby jutro nie zeszło poniżej 50 %.

Cieszy zwłaszcza wynik PSL, na wsi też się ludzie widocznie orientują w "dobrej" jakości zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS pozostał przy swojej 1/3, PO/Koalicja 1/4, ani jedni ani drudzy tego nie przeskoczyli. "Lewicowo" nastawieni wyborcy odrzucający postkomunistyczny garb SLD rzeczywiście nie bardzo mają na kogo głosować. Czy Biedroń ma szansę? Pewnie tak. Czy ją wykorzysta? Tego nie jestem pewien.

Z perspektywy czasu widać jak straszliwie dupy dał Palikot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu widać jak straszliwie dupy dał Palikot.

 

 

Owszem, Kukiz też.

No, ale może Biedroń taki durny nie jest....

 

Fajny wpis posłanki Pawłowicz:

"Szkoda Warszawy,miasta moich Przodków

W końcu 19 wieku,gdy rodzili się moi Dziadkowie w Warszawie byli Rosjanie.

Dziś,obcy jej patriotycznej tradycji,niestety,w Warszawie umocnili się...

Szkoda mojej Warszawy,szkoda Warszawy moich Przodków..."

 

Tak zrozumiałem, że żal jej, iż nie ma Rosjan znowu w Warszawie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz dał dupy? Nie sądzę. Przecież ten facet nie ma żadnego programu więc do czego ma przekonać ludzi? To i tak niesamowite że na ugrupowanie bez programu głosuje 6% ludzi, to chyba objaw jakiejś desperacji albo kompletnego zagubienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Biedroń ma program?

 

PSL to po PiSie największy szkodnik.I może dogadać się z PiSem.Tak więc może być różnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Biedroń ma program?

 

PSL to po PiSie największy szkodnik.I może dogadać się z PiSem.Tak więc może być różnie.

 

PSL nie dogada się z PiS. Jeszcze jakiś czas temu było to możliwe, teraz już nie. Dlaczego? Bo PiS zwalczał PSL wszelkimi możliwymi sposobami z zaciętością większą niż zwalczał PO. Tego może nie było widać na poziomie ogólnopolskiej polityki, ale w terenie szło na noże i tego PSL nie może darować.

O ile programowo taki sojusz byłby możliwy to PiS swoimi działaniami własnoręcznie pozbawił się tej możliwości. Z PSL PiS grał o pełną stawkę i przelicytował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem że Prezes nie ma żadnego.

 

A co do PSL to chyba jedyna partia która wygrała bezapelacyjnie i jest to w dużej mierze osobisty sukces Kosiniaka-Kamysza.

Może Schetyna wreszcie puknie się w głowę i zacznie stawiać na młodszych niż on sam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedroń z dotychczasowej działalności to taki Kukiz lewej strony ...jego program w skrócie rozbijanie KO i utarczku w centrum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro

 

PSL zawsze był pazerny na władzę i dla niej zrobiłby wszystko.Nawet oddał się PiSowi.Nie można tego wariantu wykluczyć.Choć jak uczy historia niedawna sojusz z PiSem bywa śmiertelny.

 

Biedroń to tylko jeden człowiek znany z tego,że jest gejem i jeździ na rowerze.Ja nic o nim i jego poglądach nie wiem.Nie wiem też czy ma jakieś szable,struktury,pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy PiS znowu poleci do Parlamentu Europejskiego i będzie skarżył, że wybory w Polsce zostały sfałszowane. I oczywiście jak ostatnio, wskazuje na to wysoki wynik PSL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PSLu.Wyników z wyborów samorządowych nie można automatycznie przenosić na parlamentarne.W samorządowych zawsze wypadał dobrze a w tych drugich balansuje na granicy progu wyborczego.

To partia pasożytów zainteresowana zakonserwowaniem obecnego stanu wsi polskiej.Ale oczywiście w walce z PiSem może być koalicjantem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z PSL i wyborami samorządowymi jest większy. W wyborach samorządowych, PSL otrzymuje dużo głosów, bo wyborcy często głosują na znajomych. Znajomych, którzy być może coś tam załatwili i może nawet dobrze zarządzali jakimś sołectwem, byli dobrymi wójtami. W tym obszarze jednak PSL nieźle się usadowił.

W wyborach parlamentarnych, większa część głosów oddanych PSL-owi, naturalnie trafia do PiS. Biorąc to pod uwagę, wcale tak bardzo PiS nie stracił w porównaniu do poprzednich wyborów parlamentarnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nagonce w reżimowej tv, po obrzuceniu gównem wszystkich dookoła, w tym mocno PSL, prezes wystąpił i pierdolnął że ma nadzieję iż przy okazji kolejnych wyborów będzie lepsza atmosfera. Mistrzostwo!

 

niestety PIS ma się dobrze, pewnie rzeczywiście KO dogada się z PSL i wtedy ma większość tyle że z czego się tu cieszyć skoro PSL to nepotyzm w czystej postaci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.