Skocz do zawartości
IGNORED

Avalon Acoustics


enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś podłączyliśmy do moich Eidolonów Vision monobloki Ancient Audio Grand Silver Mono na lampach 300B (16W) i w 24m2 grało to wybitnie. Tak więc nie uogólniałbym aż tak bardzo z tym apetytem na prąd. Wymagające dla wzmacniacza to są Isisy.

 

Z modeli, których słuchałem i które mi się podobały mogę wymienić Ascendant 1 & 2, Eidolon Vision, Eidolon Diamond (jeden z najlepszych głośników Avalona IMO), Time i Isis.

 

Zupełnie nie przypadły mi natomiast do gustu Opus Ceramique oraz Indry.

 

Generalny problem z Avalonami jest taki, że są ... za drogie. Jeżeli kupować to s/h a jak nowe, to tylko z bardzo dużym rabatem.

 

Do 19m2 pierwszym głośnikiem który bym sprawdził to Raidho D1. Właśnie wychodzi D1.1, więc pewnie będzie wysyp D1 w super cenach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do 19m2 pierwszym głośnikiem który bym sprawdził to Raidho D1. Właśnie wychodzi D1.1, więc pewnie będzie wysyp D1 w super cenach.

 

A czym się one takim szczególnym charakteryzują?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki na podstawkę mam już przećwiczone. Realnym uograde'em są dla mnie tylko podłogówki. Z tymi, co prawda nie jest łatwo w takim metrażu, ale myślę, że coś się znajdzie. Małe Avalony (Idea, Ascendant II) myślę, że by się zmieściły. Co do cen - dystrybutor obniżył ceny na Avalona ponieważ dystrybucję ma raczej wirtualną - chcesz posłuchać - kup :-). Jakieś inne opcje? Myślałem nad spróbowaniem czegoś od Audio Physic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki na podstawkę mam już przećwiczone. Realnym uograde'em są dla mnie tylko podłogówki. Z tymi, co prawda nie jest łatwo w takim metrażu, ale myślę, że coś się znajdzie. Małe Avalony (Idea, Ascendant II) myślę, że by się zmieściły. Co do cen - dystrybutor obniżył ceny na Avalona ponieważ dystrybucję ma raczej wirtualną - chcesz posłuchać - kup :-). Jakieś inne opcje? Myślałem nad spróbowaniem czegoś od Audio Physic?

Jak nie mogą byc monitory - choć ja bym celował w SF Guarneri Evolution lub Raidho D1 to może te Magico "dadzą radę" C1 Platinum - choc ja mam wątpliowści :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś inne opcje? Myślałem nad spróbowaniem czegoś od Audio Physic?

Jak jest za dużo opcji to człowiek głupieje;-). Ludzie już tu mądrze poradzili...trzeba brac do domu i słuchać...

Serio? Po Dynaudio chcesz próbować coś takiego?

 

Jak nie mogą byc monitory - choć ja bym celował w SF Guarneri Evolution lub Raidho D1 to może te Magico "dadzą radę" C1 Platinum - choc ja mam wątpliowści :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Magico S1 to kolumna, która IMO ma jakiś problem na przełomie basu i średnicy...słuchałem ich z dwie godziny i jakoś dziwnie to brzmiało. Słuchanie było jakieś bez emocji, bez chęci sięgnięcia po nową płytę.

 

Guarneri Evo z odpowiednim wzmakiem to przy S1 orgia barw i przykład muzykalności.

 

Głośniki na podstawkę mam już przećwiczone. Realnym uograde'em są dla mnie tylko podłogówki. Z tymi, co prawda nie jest łatwo w takim metrażu, ale myślę, że coś się znajdzie.

Na czym ma polegać ten realny upgrade? Więcej basu? Więcej przetworników w kolumnie? Znudzenie monitorami?

Rozumiem, że masz odpowiednią adaptację akustyczną swoich 19 metrów...bo inaczej z porządną podłogówką będzie raczej nieciekawie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Z Audio Physica najlepsze są stare Caldery. No ale tak jak pisał Moreno, w małym pomieszczeniu nie mają prawa zagrać. Wymagają na moje oko przynajmniej dwukrotnie większej powierzchni niż 19m. Do małego pomieszczenia trzeba szukać podłogówek o szybkim i kontrolowanym basie, w przeciwnym razie będzie kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już koniecznie chcesz coś dużego ale co zmieści się w 19m2 to może spróbuj tego

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Cena zapewne do negocjacji. Słuchałem tego modelu kolumn w pomieszczeniu ok.20 metrowym (ale z adaptacją akustyczną) i było całkiem ok. Bas nie szalał a góra i średnica to porządna klasa Dynaudio jak to sam wiesz:-)

 

No i dizajn w stylu Avalonów...trumienkowy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za opinie. Nie jest łatwo coś wybrać bo albo dystrybutor czegoś nie ma, albo dealerowi się nie chce itd... . A targanie podłogówek do domu to już inny sport niż z monitorami ;-). Magico S1 to w sumie monitor ze zintegrowaną podstawką więc za dużo nowego nie wnosi. Raidho czy topowe Sonusy mają już przegiętą cenę - imho 25-30kzł to już max ile można dać za monitor, więcej to marketing i dmuchanie balona.

Dynek już nie chcę. Powiem, że miałem u siebie poprzednią wersję B&W 805 Diamond i podobało mi się to granie, ale... te głośniki mają problem z wyższą średnicą - jest cofnięta co w połączeniu z fenomenalną górą i lekkim basem powoduje, że słuchanie czegoś innego niż klasyka (tu było świetnie) czy jazz jest niemożliwe. Miałem pomysł żeby spróbować 802 Diamond ponieważ one mają bardzo kulturalny dół, ale jakoś nie wyszło... Nowa seria 800 jest ponoć lepsza niż poprzednia, ale ten wygląd... rozumiem, że na Wschodzie to kupują, ale dla mojego poczucia estetyki to już chyba za dużo (no jeszcze 805 D3 wygląda normalnie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

802D w 19m2...masz fantazję..a skoro tak to zaszalej na maksa....w TOP HIFI są na wyprzedaży Gryphony Atlantis za 44 tyś PLN..tu nie ma dmuchania balona...tu sam staniesz się balonem gdy one zagrają;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Audio Physica najlepsze są stare Caldery. No ale tak jak pisał Moreno, w małym pomieszczeniu nie mają prawa zagrać. Wymagają na moje oko przynajmniej dwukrotnie większej powierzchni niż 19m. Do małego pomieszczenia trzeba szukać podłogówek o szybkim i kontrolowanym basie, w przeciwnym razie będzie kłopot.

 

Najlepsze są ...........niestety Audio Physic Medea.

A na audiomarkcie Elberoth wystawia Avalony Isis...........Szklarzowi,który je nabył w wyniku wymiany z naszym znanym forumowiczem.

Zgadnijcie z którym?)

 

PS.

Elberoth ma podobno ręce czerwone tak go Szklarz namietnie wycałował z okazji przeprosin i potargał sobie nawet przy tym......brwi)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są ...........niestety Audio Physic Medea.

A na audiomarkcie Elberoth wystawia Avalony Isis...........Szklarzowi,który je nabył w wyniku wymiany z naszym znanym forumowiczem.

Zgadnijcie z którym?)

 

PS.

Elberoth ma podobno ręce czerwone tak go Szklarz namietnie wycałował z okazji przeprosin i potargał sobie nawet przy tym......brwi)

 

Ty to masz wywiad lepszy niż całe CBA + ABW;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Moreno

To nie jest kwestia fantazji tylko możliwości. Słyszałem 802 Diamond w 20mkw i z dobrym napędem nie było problemu na basie. Już bym się bardziej obawiał skali dźwięku przy głośniejszym graniu. Ale..., u siebie ich nie słuchałem więc nie ma tematu. Gryphonów nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do małego pomieszczenia trzeba szukać podłogówek o szybkim i kontrolowanym basie, w przeciwnym razie będzie kłopot.

 

Otoz to...

 

>enzo

Jesli interesuja Cie szybkie kolumny z dobrze kontrolowanym basem, rozdzielcze, co przeklada sie na dobra lokalizacje zrodel pozornych, z dobra dynamika itp., to koniecznie posluchaj cos z Tannoy-i na glosnikach wspolosiowych. Do Twojego pomieszczenia widzialbym np. model Kensington na 10-cio calowym DC. Moim zdaniem najladniejsze w serii Prestige z kolumn na 10-cio calowcach - wysokie, smukle. Z tym, ze polecalbym z poprzedniej serii model SE, bo nowa GR droga, a i ksztalt koszy glosnikow bardziej mi sie podoba niz tych okraglych z nowej serii.

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jak mialbys ochote, to u mnie mozesz posluchac starych Tannoy-i na 12-to calowych DC. Jedne oryginalne - 68 L - a drugie DIY w obudowach 105 L na tych samych glosnikach. U mnie graja w 22 m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

>enzo

Jesli interesuja Cie szybkie kolumny z dobrze kontrolowanym basem, rozdzielcze, co przeklada sie na dobra lokalizacje zrodel pozornych, z dobra dynamika itp.,

 

hmm a kef reference 3? Zagra to w 19m?

 

Sluchalem co prawda przez moment 5tek (zdjecie ponizej) i odpowiada to powyzszemu opisowi. A biale wygladaja poprostu slicznie.

 

 

P1020996_zpspqtv7koh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Moreno

To nie jest kwestia fantazji tylko możliwości. Słyszałem 802 Diamond w 20mkw i z dobrym napędem nie było problemu na basie. Już bym się bardziej obawiał skali dźwięku przy głośniejszym graniu. Ale..., u siebie ich nie słuchałem więc nie ma tematu. Gryphonów nie znam.

Znajdz z 2 reki kup i zapomnij o kolumnach:)uwierz mi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Do 19m2 pierwszym głośnikiem który bym sprawdził to Raidho D1. Właśnie wychodzi D1.1, więc pewnie będzie wysyp D1 w super cenach.

 

Elb dobrego nosa masz. Glosnik podstawkowy roku w hiendowej gazetce na wyspach hifi+ (link - wlasnie wrocilem z kiosku). Ale z tego co oni tam pisza to gra to najlepiej w wiekszych pomieszczeniach.

 

http://i1377.photobucket.com/albums/ah72/kenniGT/Audio%20-%20Rozne/Raidho%20D1%202016_zps8pgoh4bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też znalazłem w poczcie. Trochę dziwne że nagrodę roku dają dla modelu który własnie wyszedł z produkcji. Ale podobno mozna zrobić upgrade.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Miałem ostatnio u siebie na gościnnych występach Albedo Aptica. Kolumna estetycznie oryginalna, nie każdemu zapewne przypadnie do gusty, wykończenie jednakowoż fajne z rzeźbionym frontem i dbałością o detale - włoski produkt to i włoski design i wysmakowanie. W pomieszczeniu prezentują się ciekawie i przez swoją konstrukcję - lekko i nienachalnie. Co do brzmienia: z góry napiszę, że jeżeli ktoś poszukuje niedużej podłogówki wysokiej próby do niewielkich składów (najlepiej akustycznych) to z pewnością powinien się z Albedo zapoznać. Tandem Accutonów zestrojono bardzo kulturalnie - jest gładko i przyjemnie a do tego mamy dużo powietrza i fajną przestrzeń, może nie jakoś wybitnie głęboką i szeroką, ale to co się dzieje na scenie jest pokazywane precyzyjnie i swobodnie. Kolumny grają raczej na lini bazy bez wychodzenia do przodu. Rozdzielczość jest bardzo dobra, spokojnie na poziomie Esotara w C1 Platinum ale charakter góry jest nieco inny (tu zapewne daje o sobie znać inny materiał przetwornika). Bas jest solidniejszy niż można by się spodziewać po, w sumie niewielkiej konstrukcji, dobrze różnicowany i precyzyjny bez utwardzenia. Z minusów: wspomniałem, że jest to raczej kolumna do małych składów, tudzież wokalistyki itp., wszelka rozrywka, rock czy symfonika to nie jest jej żywioł i słuchający takiego repertuaru nie będą do końca usatysfakcjonowani. Albedo nie lubią też przyciskania do muru czyli głośnego grania, tracimy wtedy część ich zalet.

Powrót na moje dyżurne C1 Platinum to przesiadka na zupełnie inną szkołę brzmienia, z mocnym, nasyconym pierwszym planem, mocniejszym i niższym basem (chociaż gorzej różnicowanym) i większą swobodą także przy głośnym słuchaniu.

Konkludując - poszukiwania nadal trwają...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz posłuchać Magico S1, które są w Audio Systemie - do 19m2 jak znalazł.

 

Na wyprzedaży mają model S1 mk 1, bo w lutym wchodzi mk 2. Nie będziesz miał najnowszego modelu, ale cena atrakcyjna - 29kzł (S1 mk 2 będą kosztować ok 80kzł). Niedawno jeszcze mieli dwie pary - jedne nierozpakowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz posłuchać Magico S1, które są w Audio Systemie - do 19m2 jak znalazł.

 

Na wyprzedaży mają model S1 mk 1, bo w lutym wchodzi mk 2. Nie będziesz miał najnowszego modelu, ale cena atrakcyjna - 29kzł (S1 mk 2 będą kosztować ok 80kzł). Niedawno jeszcze mieli dwie pary - jedne nierozpakowane.

39kzł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Możesz posłuchać Magico S1, które są w Audio Systemie - do 19m2 jak znalazł.

 

Na wyprzedaży mają model S1 mk 1, bo w lutym wchodzi mk 2. Nie będziesz miał najnowszego modelu, ale cena atrakcyjna - 29kzł (S1 mk 2 będą kosztować ok 80kzł). Niedawno jeszcze mieli dwie pary - jedne nierozpakowane.

 

Fajna sugestia. Sam sie moze w swoim czasie zainteresuje. Teraz siedze w kurniku 15m2 i linn wyliczajac akustyke przy 40Hz daje -20db. Pokoj przestaje grac od razu. Takze 19m2 bedzie problem 35-38 pewnie. S1 same tego moda wyeliminja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Drodzy Koledzy znalazłem taki model Avalon Radian na Sh :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

kolumny mają chyba 20 lat i są mało znane,cena też nie niska jak na staruszki,czy ktoś z was miał z nimi do czynienia ?

 

jak zauważyłem człowiek sprzedaje jeszcze na innej aukcji lekko przyniszczone głośniki wysoko tonowe do tego modelu, co sugeruje że były wymieniane.

Czy w ogóle warto się tymi kolumnami interesować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

Który model Eidolonów jest według was najciekawszy w relacji do ceny? W tej chwili na sprzedaż są 3 pary:

 

- Oryginalne Eidolony, €7,900

- Eidolon Vision, €11,500

- Eidolon Diamond, €13,500

 

Czy Visiony naprawdę są warte dodatkowych €3600 ponad podstawowy model? Są jeszcze Opusy (nie Ceramique) z takimi samymi tweeterami i średniotonowcami co Eidolon, mogłyby być do wyrwania za €3500.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałeś się na któreś?

 

* * *

W Kenrick Sound świeżo po wykonanym upgrade - Avalon Avatar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak te Avatary grają na żywo takie oddalenie wysokotonowego od niskośrednio nie wróży nic dobrego chyba że siedzimy w znacznej odległości.

Mogą się mylić ale w wyższych modelach gdzie wysoki i średni accutona są już ze sobą tak blisko jak to możliwe.

No i eton, etony na dole świetne głośniki w połączeniu z accutonami rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Opusy, te 4-drożne. W podstawie jest kolejny 23cm woofer na węglowej lub kevlarowej membranie. Nie wiem jakiego producenta i wolę nie ryzykować grzebania przy takich kolumnach ponieważ słyszałem że przetworniki mogą być przykitowane do obudowy.

 

Avatar/Eclipse mnie nie interesowały właśnie ze względu na odstęp woofera i tweetera. Faktycznie chyba tylko Avalon miał tak szalony pomysł i od którego w końcu odeszli :-)

Asecndanty Mk2 były trochę droższe ale w głębi duszy i tak chciałem coś na Accutonie.

 

Granie zgoła odmienne od JBLa, wiadomo Accuton i 86 czy 87dB efektywności w połączeniu ze skomplikowaną zwrotnicą nie powala dynamiką ale przestrzeń jest super no i bas jest pierwszorzędny, powiedziałbym że jest bardzo zwarty i 'sztywny'.

Accu E-600 nie ma z nimi problemu, przy tych 5 Ohmach będzie miał pewnie ok. 80-100W na kanał po przejściu w klasę AB.

 

To na pewno kolumny do których trzeba się przyzwyczaić ponieważ są lekko przyciemnione, widać to po opadającej charakterystyce już w od 1.5-2KHz. Przyznam że u sprzedawcy grały wręcz okropnie na AA Maestro, wygląda na to że potrzebują dobrze wytłumionego pomieszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.