Skocz do zawartości
IGNORED

MIFLEX KPCU-01 - informacja / zamówienie grupowe


zjj_wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, a czy reklamy dla polskich firm audio są na twoich stronach www darmowe?

Te moje strony to już od dłuższego czasu nic tam się nie dzieje. Nie mam na to czasu. Zresztą nie ma tam Miflex'a.

 

... zresztą co to ma wspólnego z chęcią wykreowania na swoje grupowe potrzeby możliwie najlepszego kondensatora audio, jaki można w polskich warunkach i za polski budżet sobie wyprodukować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te moje strony to już od dłuższego czasu nic tam się nie dzieje. Nie mam na to czasu. Zresztą nie ma tam Miflex'a.

 

... zresztą co to ma wspólnego z chęcią wykreowania na swoje grupowe potrzeby możliwie najlepszego kondensatora audio, jaki można w polskich warunkach i za polski budżet sobie wyprodukować?

 

No ale są darmowe dla polskich firm czy nie są?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że robimy Miflexowi darmową reklamę, a możemy zrobić jeszcze większą. Uważam że należy nam się za to poważne traktowanie, a jakieś sensowne rabaty też byłyby mile widziane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty często bijesz swoją żonę?

 

Oj nieładnie panowie branża, nieładnie. Pytałem tylko z ciekawości czy są darmowe. Jeżeli nie, to nie przeszkadzunia mi to. I nic nie insynuuję. Może jednak powinniście doradzić kolegom żeby znaleźli dobrze płatną pracę w zagranicznej firmie, zamiast robić pokaz waszej wielkoduszności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. nieładnie panowie branża, nieładnie. Pytałem tylko z ciekawości czy są darmowe. Jeżeli nie, to nie przeszkadzunia mi to. I nic nie insynuuję. Może jednak powinniście doradzić kolegom żeby znaleźli dobrze płatną pracę w zagranicznej firmie, zamiast robić pokaz waszej wielkoduszności.

Nie jestem branża. To znaczy jestem - ale zupełnie inna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nie pytaj, kasiory ma jak lodu, co ja Ci będę więcej opowiadał ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale odpowiedziałeś pytaniem na pytanie.

Pytanie nie na temat. Zresztą nadal nie wiemy, czy często bijesz swoją żonę. Nie wstydź się. Odpowiedz. My to zrozumiemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

ZJJ.

przecież zjj-wwa nie ma nic związanego z branżą audio, oprócz tego że składa konstrukcje DIY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie na temat. Zresztą nadal nie wiemy, czy często bijesz swoją żonę. Nie wstydź się. Odpowiedz. My to zrozumiemy.

 

Może masz krótką pamięć, ale stronę wcześniej pouczałeś mnie że jestem niefajny i rozmawialiśmy sobie o tym czy wiedzę powinno się rozdawać podmiotom komercyjnym za darmo. Moje więc pytanie, a przypomnę je, "czy polskie firmy audio na twoich stronach www reklamują się za darmo", było jak najbardziej w temacie tej dyskusji. Zamiast odpowiedzieć pytasz czy biję swoją żonę. Z chęcią odpowiem, ale nie tym polega rozmowa żeby sobie zadawać pytania i nie udzielać odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz krótką pamięć, ale stronę wcześniej pouczałeś mnie że jestem niefajny i rozmawialiśmy sobie o tym czy wiedzę powinno się rozdawać podmiotom komercyjnym za darmo. Moje więc pytanie, a przypomnę je, "czy polskie firmy audio na twoich stronach www reklamują się za darmo", było jak najbardziej w temacie tej dyskusji. Zamiast odpowiedzieć pytasz czy biję swoją żonę. Z chęcią odpowiem, ale nie tym polega rozmowa żeby sobie zadawać pytania i nie udzielać odpowiedzi.

Niektórym polskim firmom czasami pomagam. Czasami odpłatnie, a czasami nieodpłatnie. Ale Ty raczej tego nie zrozumiesz.

...

No więc jak? Często bijesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

A mnie się wydaje, że z tymi kondensatorami to trochę falstart wyszedł. Zamiast po cichu dopracowywać produkt i testować w zaufanym gronie wychodzi się z nim do szerokiej grupy ludzi mierzy z największymi - wychodzi jak wychodzi, każdy interpretuje to po swojemu i tylko taki zapach jakiś mało przyjemny przy tym powstaje. Ale to chyba dosyć częsta przypadłość polskich firm - ambicje przerastają możliwości.

Ogólnie rozumiem, że kondensatory warte swojej ceny ale d... nie urywają?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uważam że moja odpowiedź była wyczerpująca i jasna. Wszystko ok? Dobrze się czujesz?

Ale nie była odpowiedzią na zamknięte pytanie. Chciałem Ci tylko unaocznić, jaką w stosunku do mnie zastosowałeś manipulację. Umiejętne zadawanie zbiasowanych, zamkniętych pytań może prowadzić do trywializowania,czyli fałszowania rzeczywistości. Pax.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że z tymi kondensatorami to trochę falstart wyszedł. Zamiast po cichu dopracowywać produkt i testować w zaufanym gronie wychodzi się z nim do szerokiej grupy ludzi mierzy z największymi - wychodzi jak wychodzi, każdy interpretuje to po swojemu i tylko taki zapach jakiś mało przyjemny przy tym powstaje. Ale to chyba dosyć częsta przypadłość polskich firm - ambicje przerastają możliwości.

Ogólnie rozumiem, że kondensatory warte swojej ceny ale d... nie urywają?

 

Potraktuj je przy wstępnym wygrzewaniu poza układem napięciem bliskim nominalnego to zmienisz zdanie. Muszą się ułożyć!

 

Tak sobie myślę że towarzystwo zabrało się od D... Dostałem z drugiej ręki te kondy i były takie jak koledzy piszą a obecnie do moich celów nagle ożyły :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie była odpowiedzią na zamknięte pytanie. Chciałem Ci tylko unaocznić, jaką w stosunku do mnie zastosowałeś manipulację. Umiejętne zadawanie zbiasowanych, zamkniętych pytań może prowadzić do trywializowania,czyli fałszowania rzeczywistości. Pax.

 

Może i masz rację. Wierzę że masz dobre intencje, przecież się znamy i wiem że masz naprawdę szalone pomysły. Pewnie kiedyś zrobisz jakiś niezły wynalazek. Pax.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, IMHO i z moich obserwacji, że kondensatory, jakiekolwiek by one nie były, dopóki nie dostaną po łapkach kilkuset godzin wygrzewania, to jakiekolwiek gadanie i ferowanie wyroków jest po prostu przedwczesne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilkuset godzin wygrzewania

Często bywa, że przez te kilkaset godzin to słuchacz się "wygrzewa", to znaczy w końcu się do dźwięku przyzwyczaja, jaki by on nie był.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często bywa, że przez te kilkaset godzin to słuchacz się "wygrzewa", to znaczy w końcu się do dźwięku przyzwyczaja, jaki by on nie był.

 

Też tak myślę, w dodatku czasem byliśmy tak napaleni i wydaliśmy pieniądze i bardzo byśmy chcieli żeby było lepiej, choć ciutkę żeby dopiąć swego. A przecież bywały kondensatory które grały dobrze od razu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po kilkuset godzinach nie byłem w stanie polubić V-Capów CuTf. Z kolei Obbligato FEP (również teflonowe) to jakaś totalna poracha. Odtąd jestem sceptyczny wobec teflonu w kondensatorach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.