Skocz do zawartości
IGNORED

MIFLEX KPCU-01 - informacja / zamówienie grupowe


zjj_wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to nie jest całe. Ino ta tłuściejsza połowa (0,47uF).

Reszta (maluchy 0,22uF) mniej więcej 7 dni później.

 

Ufff !!!!

Ledwo co. Ale mieszczą się, z zapasem 3mm ... zrobiłem właśnie przymiarkę do obudowy DT1 co ostatnio pozyskałem z toroidy.pl Mam ją w wersji z tą płytą / podłogą montażową. Kondensator KPCU-01 0,47uF mieści się od podłogi do sufitu, z zapasem zaledwie 3mm.

Trzymam kciuki ,zeby sie sprawdziły?

Pozdro,

Tad

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładność sparowania pojemności w ramach jednej wybranej torebki: 4,670 uF vs. 4,675 uF

Mierzyłem to przyrządem UNI-T UT-601, więc to może się mieścić w błędzie przyrządu pomiarowego, bo na zakresie do 2uF ma 0,00 cyfr znaczących. Czwarta cyfra to aproksymacja na bazie częstości "przeskakiwania o 1" ostatniej cyfry znaczącej (podczas dłuższego pomiaru).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta to ..... . Jakieś kombinacje kosmiczne w cenniku porobili. Aby zmieścić się w budżecie "za przesyłkę" bez dopłat, to będę musiał skorzystać z usług InPost. Mam nadzieję, że się nie obrazicie. Będzie ze Zwrotnym Potwierdzeniem Odbioru. A jak wystarczy, to z dopłatą na ubezpieczenie. Postaram się to w ten weekend popakować bezpiecznie i solidnie. Wysyłka będzie w poniedziałek. Wcześniej się nie obrobię raczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta to ..... . Jakieś kombinacje kosmiczne w cenniku porobili. Aby zmieścić się w budżecie "za przesyłkę" bez dopłat, to będę musiał skorzystać z usług InPost. Mam nadzieję, że się nie obrazicie. Będzie ze Zwrotnym Potwierdzeniem Odbioru. A jak wystarczy, to z dopłatą na ubezpieczenie. Postaram się to w ten weekend popakować bezpiecznie i solidnie. Wysyłka będzie w poniedziałek. Wcześniej się nie obrobię raczej.

 

Znaczy się kurierem czy inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś myślałem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

D+3. Z możliwością ZPO oraz ubezpieczenia. chyba.

 

Niech MIFLEX-y KPCU-01 grają Wam jak najlepiej - w końcu polskie :-)

Wiem, wiem. Najlepiej to jest być młodym, zdrowym, pięknym, no i przede wszystkim: bogatym. Weź proszę pod uwagę czynnik typu "Bang-for-Buck" oraz ograniczenia budżetowe, które czasem obowiązują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie?) - pierwszy rzut kondensatorów KPCU-01 już popakowany w kartoniki. Jeszcze tylko adresy wysyłkowe i jazda. Stąd też moje pytanie "formalne" ... Jak myślicie, na potrzeby opisywania Waszych/Naszych wrażeń odsłuchowych, jakich doznamy podczas odsłuchu tych kondensatorów, to będziemy je zamieszczać w ramach tego tutaj już istniejącego wątku, czy może lepiej stworzyć, dla czystości formy, nowy wątek/temat, w stylu np.

"KPCU-01 - Kondensatory MIFLEX - Wrażenia odsłuchowe, porównania" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki dla wszystkich(*) odbiorców "0,47uF" są już przygotowane do wysyłki.

{ (*) gabler, jacekG, janiq, Music, Koobal, Calyer, MariuszElektronik }

Wysyłka poniedziałek rano.

Będę to próbował wysłać jako: Inpost Polecony (D+3), Zwrotne Potwierdzenie Odbioru, Ubezpieczenie do 500zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki "0,47uF" - rozesłane.

Doślijcie mi proszę po 2 PLN, bo niestety z racji na zmiany w cennikach operatorów pocztowych - nie udało się zrealizować wysyłki w pierwotnie planowanym, zbyt optymistycznym budżecie.

 

Wynika to z nieuczciwych praktyk konkurencyjnych, stosowanych dość bezczelnie przez firmę InPost.

 

Na szczęście, rynek usług pocztowych jest regulowanych i podlega pod nadzór.

Wysyłka miała miejsce ... z przygodami.

Poszły reklamacje. Najpierw jedna. Potem krew mnie zalała w kwestii, jak na tą reklamację zareagowano. Poszła zatem i druga reklamacja, a stosowna korespondencja do UKE, UOKiK, z kopią do obecnie urzędującego Ministra właściwego d/s. Łączności, jest w trakcie przygotowywania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę spokojniejszy, jak byście mi zwrotnie meldowali, że te paczki dotarły do Was całe i zdrowe.

Wszyskie dowody nadania oczywiście trzymam w bezpiecznym miejscu.

Kto chce pokoju, szykuje się na wojnę. (np. z InPost'em).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę spokojniejszy, jak byście mi zwrotnie meldowali, że te paczki dotarły do Was całe i zdrowe.

 

Przesyłka dotarła dzisiaj.

Cała i zdrowa, bo bardzo solidnie zabezpieczona, dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Who's Afraid of Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opinię,moje 0.22 w przyszłym tygodniu pewnie będą ale dobrze wiedzieć czy czekać z niecierpliwością

czy można wyluzować,skrobnijcie koledzy parę słów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda matka kocha swoje dzieci ... Jako inicjator zamówienia - mogę mieć nieco skrzywioną, "zbiasowaną" percepcję.

Lepiej niech regularni odbiorcy się wypowiedzą. Zresztą na chwilę obecną nie mam żadnego "rozgrzebanego" projektu, w którym bym mógł szybką podmianę zrobić. Najwcześniej to gdzieś może za tydzień, w ramach bufora lampowego do DAC'a AKM4490, ale ten dopiero właśnie powstaje ...

Panowie @Music ? @gabler ?

Wrażenia jakieś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlutowane na wyjście lampowego daca w miejsce Rike Audio i poprzednich Duelund Cast Cu Ag.Gra to dopiero z godzinę a więc stanowczo za wcześnie na miarodajne oceny,na tą chwilę bas przykówa uwagę ,jest naprawdę bardzo dobry,jak na papier w oleju z bardzo dobrą kontrolą,na resztę opisu naprawdę trzeba poczekać,muszą pograć z kilkadziesiąt godzin,tak było np z Rike,panowie trochę cierpliwości.Wykonanie bardzo dobre ,idealnie zalane ,ładne czytelne naklejki z zaznaczonym wejściem ,trochę trzeba uważać na łatwo zmazujące się napisy ,tzn.początkiem,wyprowadzenia w formie skrętki miedzianej jak w Castach!lutuje się świetnie.U mnie trochę potrwa wygrzewanie bo jak idę do pracy muszę wyłączyć daca aby jakiś domownik się nie dotknął,bo kondy na razie mam na zewnątrz. .

 

Podobnie jak kondy innych marek słychać w nich kierunkowość,ja mam teraz wlutowane oznaczeniem do wyjścia tak lepiej mi pasuje dżwięk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlutowane na wyjście lampowego daca w miejsce Rike Audio i poprzednich Duelund Cast Cu Ag.Gra to dopiero z godzinę a więc stanowczo za wcześnie na miarodajne oceny,na tą chwilę bas przykówa uwagę ,jest naprawdę bardzo dobry,jak na papier w oleju z bardzo dobrą kontrolą,na resztę opisu naprawdę trzeba poczekać,muszą pograć z kilkadziesiąt godzin,tak było np z Rike,panowie trochę cierpliwości.Wykonanie bardzo dobre ,idealnie zalane ,ładne czytelne naklejki z zaznaczonym wejściem ,trochę trzeba uważać na łatwo zmazujące się napisy ,tzn.początkiem,wyprowadzenia w formie skrętki miedzianej jak w Castach!lutuje się świetnie.U mnie trochę potrwa wygrzewanie bo jak idę do pracy muszę wyłączyć daca aby jakiś domownik się nie dotknął,bo kondy na razie mam na zewnątrz. .

 

Podobnie jak kondy innych marek słychać w nich kierunkowość,ja mam teraz wlutowane oznaczeniem do wyjścia tak lepiej mi pasuje dżwięk

 

Jakie miałeś Rike S czy Q-Cap?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może założyciel i inicjator akcji napisze w kilku bodaj słowach jakież to są efekty z zainstalowanych kondensatorów (przecież ma je już od dobrych kilku dni) ?

 

Bo ciekawość mnie zżera jak jasna cholera :)

Czasami cisza tez jest wymowna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami cisza tez jest wymowna.

Wymowna o tyle, że mi lutownica dymi. Ten buforek lampowy do DAC'a sobie właśnie rozplanowywuję.

Przecież nie będę gadał, jak jeszcze nie mam o czym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymowna o tyle, że mi lutownica dymi. Ten buforek lampowy do DAC'a sobie właśnie rozplanowywuję.

Przecież nie będę gadał, jak jeszcze nie mam o czym.

Moze zrobimy temat i pomyslimy o buforku referencyjnym do soekrisa? Jakims DHT buforku n.p.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobimy temat i pomyslimy o buforku referencyjnym do soekrisa? Jakims DHT buforku n.p.?

Buforek do Soekrisa to fatalny pomysł. Ale żeby to wiedzieć, to trzeba mieć pojęcie o DACach. I o buforkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.