Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Video Show - 4-6.11.2016


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeby Niemiec tak o nas pisał ?

 

'Audio Video Show 2016 - najbardziej ekscytującą wystawą w Europie ?

 

Magazyn FIDELITY był na miejscu, aby opisać i przeanalizować event, który po cichu i w sposób zupełnie niezauważony, urósł do rangi drugiej największej tego typu imprezy w Europie i ma potencjał aby prześcignąć Monachium.'

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Piszą wyraźnie , że Warszawska wystawa ma potencjał stać się pierwszą w Europie .

Brawo Elberoth , szczere gratulacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne podsumowanie, nie do końca mogę się zgodzić z tym co napisałeś o AA ale... chciałem skomentować tego MBL'a - jakbyś już sobie kupił te kolumny to potem przyszłoby zbierać na ich elektronikę bo podejrzewam iż magia była właśnie dzięki takiemu połączeniu.

 

Fajnie że każdy słyszy inaczej i co innego mu się podoba (to o różnicy zdań co do AA) :)

 

A co do "cebulek" - oczywiście przyszło mi do głowy, że tak dobry dźwięk to zasługa elektroniki. Ale tę barwę dźwięku która mi się tak spodobała w tym roku to ja już znam, więc byłbym skłonny zaryzykować z elektroniką którą mam w tej chwili. Kosztuje co prawda o wagon pieniędzy mniej, ale całość mogłaby by się mimo to okazać całkiem słuchalna ;)

(a jeśli nie - trudno, trzeba by szukać dalej)

 

[Wilson Benesch]

Podobno kolumny były niewygrzane i w mojej ocenie źle ustawione. Ja bym ich z Electrocompanietem nie zestawiał, ale z MacIntoshem też nie :)

 

Bardzo możliwe, że to tylko kwestia wygrzania i/lub ustawienia.

 

Słyszałem kilka lat temu jakieś W B z McIntoshem i bardzo mi się to nie podobało niestety, więc ten Electrocompaniet i tak dla mnie był dużym krokiem naprzód.

Może (z arsenału wystawcy) VTL by im dobrze zrobił? Takiej kombinacji nie słyszałem, a w zeszłym roku VTL (z czym innym oczywiście) grał bardzo ładnie, jeśli pamięć nie zawodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Wow - quiz jak za przejazd na czerwonym świetle - tyle, że tamten podobno nielegalny był :).

Średnia pewnie wyszłaby około raz w miesiącu, przy czym nie zawsze jest to koncert muzyki klasycznej.

Dziękuję, mogę już usiąść?

 

 

 

Chyba każda skrajność nie jest wskazana więc nie przesadzaj z tymi 5'oma minutami. Czekanie na autobus 30 minut to trochę sporo, natomiast 15 jest czymś do zaakceptowania. Tak, można pojechać taksówką jak ktoś wspomniał, można też własnym samochodem, rowerem itd... ale jeżeli autobus był to moim zdaniem fajnie by było jakby kursował w takich interwałach jak wspomniałem albo odjeżdżał gdy jest pełny, a nie czekał 10 minut z kompletem pasażerów, bo musi być co pół godziny.

 

Co do okryć wierzchnich - niech każdy robi jak chce - ja dla wygody i komfortu termicznego zostawiłem w szatni. Natomiast uważam, że można było używać klimatyzacji / uchylać okna - co w niektórych pokojach robiono i było tam przyjemnie i rześko, natomiast inne - hmm zapach i gęstość powietrza trochę straszyły.

 

 

 

Fajne podsumowanie, nie do końca mogę się zgodzić z tym co napisałeś o AA ale... chciałem skomentować tego MBL'a - jakbyś już sobie kupił te kolumny to potem przyszłoby zbierać na ich elektronikę bo podejrzewam iż magia była właśnie dzięki takiemu połączeniu.

inernet ma każdy

tramwaj jedzie co 3 minuty i nie czeka

podróż trwa jakieś 7 minut

koszt? mniej niż 5 zł

bądźmy dorośli proszę bo dziecinady nie trawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prześcignięcie Monachium jest mało realne - chyba że im MOC zburzą, bo takie plotki chodzą już od kilku lat (podobno BMW jest zainteresowane gruntem pod rozbudowę swojej fabryki, która jest za płotem).

 

Na pewno na przyszły rok jest do zrobienia:

 

- nowa strona www, w tym wersja ang strony (przy spodziewanej zwiększonej obecności gości zagranicznych - prasy, przedstawicieli producentów, dystrybutorów i zwykłych odwiedzających - jest to mus)

- lepsze oznakowanie stadionu - tak wewnątrz jak i na zewnątrz

- dalsze zmiany w aplikacji mobilnej

- do przemyślenia zmiany w skanowaniu karnetów, aby nie trzeba było opaski nosić 3 dni

- zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów, aby odjeżdżały co 20 min, a nie co 30 min

- postawienie jakiś tymczasowych 'przystanków' z rozkładem jazdy

 

W tym roku udało się nam się m.in:

- uprzątnąć bałagan na piętrach w Sobieskim (skasować te lasy banerów i wprowadzić dyżury ekipy sprzątającej, która sprzątała klatkę z ulotek powyrzucanych przez odwiedzających co 15 min).

- zmniejszyć kolejki do wejścia przez usprawnienie zakładania opasek - przy każdym wejściu były po 4 dodatkowe hostessy do zakładania opasek

- uporać się z problemem kolejek do szatani w Sobieskim i braku numerków przez wybudowanie czasowej szatni na 1000 numerków (czyli razem w samym Sobieskim mieliśmy 2000 numerków) i zatrudnienie aż 4 osób do wydawania okryć

- wszystkie pokoje w Sobieskim zostały wyremontowane i lśniły nowością - to oczywiście nie nasza zasługa (jeszcze niech tylko hotel przemalują na ludzkie kolory ... ale z tym to jest taka epopeja, że równie dobrze może potrwać jeszcze i 10 lat).

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to proszę pisać.

 

Możemy spróbować otworzyć jeszcze wcześniej - np. o 12:00. Wbrew temu co pisali niektórzy - byli i tacy wystawcy, którzy stwierdzili że mają zbyt dużo czasu i zamiast we czwartek przyjechali się instalować ... w piątek rano. Jak wystawa była 2 dniowa, to wszyscy instalowali się od piątku po południu i jakoś byli zawsze gotowi na sobotę rano (10:00), więc z 12:00 tez nie powinno być większego problemu.

 

 

1. Największe rozczarowanie to pokoje największych graczy. Bez polotu i pomysłu u Samsunga, Philipsa. To marnowanie przestrzeni, gdybym miał połowę ich budżetu zrobiłbym to cztery razy ciekawiej. Zaproszenie dużych marek było obliczone na przyciągnięcie masowego odbiorcy, a potem zarażenie go miłością do droższego sprzętu. Jak na razie owo przyciąganie w wykonaniu dużych kompletnie nie działa, widać, że traktują targi na zasadzie odfajkowania. A przecież mają zatrudnionych ambasadorów, prawdziwe gwiazdy muzyki i sportu, które mogłyby ściągnąć mnóstwo ludzi na Narodowy.

 

2. Otwarcie o godzinie 12:00. To problem powiązany z innymi. Większość wystawców nie zawraca sobie głowy ekspozycją. Wstawia sprzęt, trzy rollupy, siedem ustrojów akustycznych, wpina kable i jak gra, tak gra, jak wygląda tak wygląda. Skracanie czasu to dawanie forów tego typu wystawcom i karanie wystawców takich jak my, gdzie do 1 w nocy budowaliśmy ścianę Def Tech i Polk Audio, a na konfigurację sprzętu został nam poranek.

 

3. Brak firm technologicznych. Tutaj wracam do punktu pierwszego, czyli braku owego show dla gawiedzi. Sony czy Samsung mają mnóstwo ciekawych technologicznych nowinek jak chociażby VR - żadna z firm nie pokusiła się o pokazanie tego typu rozwiązań. Chciałbym w przyszłym roku zobaczyć na targach Microsoft, Google czy Oculusa czy też dostawców dźwięku przestrzennego do gier - może prezentacja polskiego Wiedźmina w dźwięku przestrzennym? Jesteśmy elementem branży technologicznej i powinniśmy to akcentować. Niech dowodem będzie kupno Harmana przez Samsunga. Chciałbym abyśmy wypracowali wizerunek branży audio jako dziedziny hi-tech, którą każdy geek powinien mieć w swoim domu w jakiejś formie. Czegoś co jest modne, podnoszące prestiż społeczny, tak aby poczucie posiadania marki dbającej o dobry dźwięk było czymś co służy do budowania własnego wizerunku. Ludzie łakną nowoczesnych technologii, opadów szczęki i powinniśmy im to dawać.

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat myślałem już o VR (Oculus, HTC Vive) ale doszedłem do wniosku, że zostanę ukrzyżowany przez audiofilów :)

 

Ale może się mylę i jest to jakiś pomysł na przyszły rok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w przyszłym roku opanujemy open space na poziomie 0 (co jest możliwe) to jednym z pomysłów jest to, aby wzorem Monachium pokazać tam auta z hi-endowymi systemami nagłośnieniowymi takich firm jak Burmester (Mercedes), B&O (Audi), Meridian (Jaguar), NAIM (Bentley).

 

Na poziomy 1 i 2 nie da rady wprowadzić aut.

 

Próbkę mieliśmy 2 lata temu, z Jaguarem w Sobieskim, i cieszył się duzym powodzeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb, a czemu myslec kompleksami i ze to sie nie uda?

Oczywiscie nalezy myslec realnie. A realia sa takie, ze ilosc wystawcow bardzo zbliza sie do tego co jest w MOC z tego co porownywalem, chyba ze sie myle...Nie wiem jak wyglada sprawa z Bristolem, to jest chyba duzy hotel i ma tez mniejsze pomieszczenia? Te duze sa bardzo dobre.Czemu nie powiekszyc wystawe o ten hotel skoro jak czytam chetni sie znajda?

Dodatkowo MOC wcale nie ma dobrej akustyki, jest ze szkla i przewaznie slychac prezentacje sasiednie, dodatkowo to trzaskanie drzwiami i klamkami doprowadza do szalu, kto byl wie o co chodzi.

Trzeba moim zdaniem promocji w gazetach audiofilskich i wszedzie gdzie sie da.Kazda zlotowka wydana w reklame mnozy sie jesli dobrze przemysli sie kampanie reklamowa.

Z roku na rok impreza coraz lepsza, dobrze ze bierzesz pod uwage krytyke i wyciagasz wnioski, zyskuje jak widac na tym sama impreza i jej prestiz!

 

Moze jestem fantasta.Ale moze bylby sens wyczarterowania specjalnych samolotow/samolotu tanio z Monachium czy Berlina do Warszawy w pakiecie ze spaniem w promocyjnej cenie. Moze z innych miast...To wcale nie musza byc duze pieniadze.

 

Na poczatek to moze byc maly kukuruznik a docelowo bestia dwu pokladowa. :D Czuje ze chetni by sie znalezli...;)

 

A podczas lotu zapuscic im film o Powstaniu warszawskim w ramach lekcji historii :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passa - źle bardzo!; skrajnie sucho

 

Był temat Passa w zakładce hi end, dość długo kontynuowany,/ temat Kolegi Jarek&Ania / Kolega trafnie ujął efekt działania tych wzmacniaczy, taki pogląd wówczas jednak miałby spore problemy z przebiciem się i powszechną akceptacją, wystarczyło jak się okazuje znów tylko trochę poczekać na weryfikację przez czas.

 

Pokazuje ta sytuacja kompletny brak reprezentatywności wielu opinii, rozpowszechnianych zapamiętale w zakładce hi end, - to bardzo przykre.

 

Zeta Zero Orbital - naprawdę nie aż tak źle jak rok temu, ale źle; za jasno, bardzo podbarwione, słaba integracja góry (wstęg) z basem;

 

Właściciel ZZ polemizował swego czasu na forum z moją skromną osobą, niczym nie dało rady przekonać go, że to wszystko nie jest tak, jak Jemu się wydaje, że weźmie jeden parametr,/efektywność/ rozwinie go o strony pomiarowej i już posiada fantastyczny produkt, to byłoby zbyt proste, Jego rozbudowane opisy zaplecza technicznego, skali zaawansowania projektu, też na wiele się nie zdały, to po prostu złe wykorzystanie zasobów, jak na potrzeby w hi end, moim zdaniem.

 

P.S.

Dziękuje za opisy, to duża praca.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inernet ma każdy

tramwaj jedzie co 3 minuty i nie czeka

podróż trwa jakieś 7 minut

koszt? mniej niż 5 zł

bądźmy dorośli proszę bo dziecinady nie trawię

 

Mam nadzieję, że przeczytałeś także moją pierwszą wypowiedź na temat 'autobusu'.

Przecież ja nikomu nie bronię wsadzać swoich czterech liter do tramwaju, taksówki czy dowolnie innego środka transportu.

Organizator zapewnił autobus, a ja stwierdziłem, że:

1. dla mnie to najlepsze (pod względem wygody korzystania) rozwiązanie na skomunikowanie lokalizacji w których odbywało się AS

2. mogłoby być jeszcze lepiej gdyby autobus kursował częściej co pozwoliłoby uniknąć sytuacji gdy jest więcej chętnych na przejazd niż miejsc w autobusie

 

Zważywszy na ilość osób korzystających z autobusu, nie jestem jedynym któremu takie rozwiązanie się spodobało.

Jak też już pisałem o istnieniu taksówek, tramwajów etc wiem, co i tak nie zmienia faktu iż mam swoje zdanie.

Myślę, że to z mojej strony wyczerpuje ten temat co najmniej w 300%.

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to proszę pisać.

 

To ja bym postulował aby przekazać wystawcom jakąś jednostronicową ulotkę na której byłoby napisane:

1. Hałas niszczy zdrowie. Dbaj o słuch zwiedzających. (ta uwaga to dla tych wszystkich którzy walczyli na decybele, a było ich naprawdę sporo)

2. W twoim pokoju jest okno i/lub klimatyzacja. Możesz ich użyć po to aby temperatura i zapachy nie były większą atrakcją niż sprzęt który prezentujesz

 

Dodam jeszcze iż niezbyt podobało mi się to co zrobił np. Mytek, a mianowicie w sobotę przez ponad godzinę nie można było wejść do ich pokoju. Co się działo w środku nie wiem, natomiast na zewnątrz postawili kogoś kto odsyłał wszystkich z kwitkiem. Zapytam czy jest to wystawa czy prywatne odsłuchy? Tym oto sposobem, przynajmniej dla mnie, Mytek strzelił sobie w kolano bo mój początkowy entuzjazm i chęć zakupienia ich sprzętu spadły do zera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z Narodowego

http://rms.pl/inne/audioshow-2016-relacja-zdjecia-z-targow

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Zeta ... to niestety zgodze sie z 747.

Nie gra to muzykalnie...

 

Ale rewelacyjny dzwiek tych polskich lampowek Feez...za te pieniadze bardzo ladnie to gra.Gratuluje!

 

Relacja w Highfidelity.pl u Wojtka Paculy z AVS:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wojtek, swietnie opisuje role targow w Monachium, jak i wystawy w Warszawie. Tak to nie sa raczej konkurencyjne imprezy, to sa imprezy inne swym charakterem.Ale rozwijac sie trzeba i trzeba deptac po pietach targom w Monachium.;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Zeta ... to niestety zgodze sie z 747.

Nie gra to muzykalnie...

 

Już kiedyś o tym pisałem to są kolumny a właściwie zestaw ZNAKOMITY dla ludzi z NIEDOSŁUCHEM mają tak podbite skraje pasm że mój brat cioteczny który ma faktycznie przytępiony słuch wyszedł z niedowierzaniem jak to bajecznie gra , dla niego to był dźwięk wystawy .

 

I dobrze nie każdy ma zdrowy słuch mało tego większość ludzi z wiekiem bardziej bedzie doceniać właśnie zety od równo grających systemów jedni wcześniej inni później oby później :) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem to są kolumny a właściwie zestaw ZNAKOMITY dla ludzi z NIEDOSŁUCHEM mają tak podbite skraje pasm że mój brat cioteczny który ma faktycznie przytępiony słuch wyszedł z niedowierzaniem jak to bajecznie gra , dla niego to był dźwięk wystawy .

 

I dobrze nie każdy ma zdrowy słuch mało tego większość ludzi z wiekiem bardziej bedzie doceniać właśnie zety od równo grających systemów jedni wcześniej inni później oby później :) .

 

360 moze i graja podbitym skrajnym pasmem ale być moze jest to efekt końcówkę w klasę D które są stosowane przy prezentacji. Na pewno nie dotyczy to ZZ Venus Picolla które grają bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

360 moze i graja podbitym skrajnym pasmem ale być moze jest to efekt końcówkę w klasę D które są stosowane przy prezentacji. Na pewno nie dotyczy to ZZ Venus Picolla które grają bardzo dobrze.

 

To chyba nie jest sprawa tych końcówek w klasie D - słyszałem je w tym roku napędzane i wzmacniaczami Nagry i własnymi końcówkami w klasie D. Z Nagrą grało znacznie gorzej (krzykliwiej, z mocniejszą, agresywną górą).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz nie jest już w klasie D, jest analogowy (co nie znaczy, że znakomity)

 

d

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz nie jest już w klasie D, jest analogowy (co nie znaczy, że znakomity)

 

 

Wzmacniacz pracujący w klasie D to też analogowy wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wzmacniacz pracujący w klasie D to też analogowy wzmacniacz.

Naprawdę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Naprawdę. Radziłbym zastanowić się nad istotą działania zamiast cytować niezbyt trafne definicje z losowego źródła.

 

Wzmacniacze w klasie D (impulsowe analogowe, nie mające nic wspólnego ze wzmacniaczami impulsowymi cyfrowymi) są faktycznie analogowe - na wejściu jest sygnał analogowy, w środku jest analogowy modulator (nie ma zaś przetwornika AD), na wyjściu jest sygnał PDM lub PWM lub jakaś hybryda tychże, ale nigdzie sygnał nie jest zamieniany na cyfrowy, a sygnał wyjściowy nie jest skwantowany do stałej liczby poziomów.

 

Wsmacniacze cyfrowe dostają na wejściu sygnał cyfrowy (lub sygnał analogowy trafia we wzmacniaczu na przetwornik AD), który wprost (cyfrowo, przez DSP) jest zamieniany na sygnał sterujący PWM lub PDM. Inaczej mówią na to "power DAC", co jest całkiem trafnym określeniem. Że względu na cyfrową reprezentację sygnału wejściowego faktycznie liczba poziomów tego sygnału jest skończona.

 

Co prawda w opisach wzmacniaczy Zeta Zero nie ma w tej chwili jasnego wyjaśnienia czy są impulsowe (wydaje mi się że kiedyś było to mówione wprost...), ale sprawność (deklarowana 80%) przy rozmiarach (małe pudełeczko ważące 7kg) i mocy (ponad kilowat) wskazuje, że raczej musi tak być.

 

Definicja analogowości używana przez producenta (sygnał nie jest kwantowany do skończonej liczby poziomów) pasuje choćby do analogowych wzmacniaczy PWM ze zmienną szerokością impulsów (w odróżnieniu od cyfrowych wzmacniaczy impulsowych gdzie faktycznie modulacja używa skończonej liczby poziomów sygnału wejściowego bo jest on w postaci cyfrowej).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, prosimy!

Więcej wypowiedzi, zdjęć ... co grało dobrze, a co jeszcze słabiej :-)

Dla tych co chcieli a nie mogli być na AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym roku mnie zabraklo, ale mam pytanko jak grały te open baffle na morelu ?

Jeśli chodzi Ci o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to niestety nie dojechali. Audiopunkt musiał się w ostatniej chwili ratować dobraniem innych kolumn ze swojej "stajni".

Ja również chciałem posłuchać tych kolumn, a tu klops. Słyszałem ciekawą opinię, że PAP padł ofiarą własnego sukcesu - tj. nie nadążają z zamówieniami i nie są w stanie wysłać gotowych zestawów ani recenzentom, ani na AVS.

Generalnie dziwnie.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dziwnie.

Kolumny głośnikowe schodzące szybciej niż ciepłe bułki. Rzeczywiście dziwne? Amerykański pijar jest doskonały, nie ma jak otoczka tajemniczości i niedostępności produktu, to robi swoje:) Osobiście lubię dźwięk z OB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny głośnikowe schodzące szybciej niż ciepłe bułki. Rzeczywiście dziwne? Amerykański pijar jest doskonały, nie ma jak otoczka tajemniczości i niedostępności produktu, to robi swoje:) Osobiście lubię dźwięk z OB.

 

wlasnie ja mialem nadzieje ze beda, open baffle esy to nie moj dzwiek. zato np blumenhofer (nie open baffle, co by bylo jasne) jak najbardziej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny głośnikowe schodzące szybciej niż ciepłe bułki. Rzeczywiście dziwne? Amerykański pijar jest doskonały, nie ma jak otoczka tajemniczości i niedostępności produktu, to robi swoje:) Osobiście lubię dźwięk z OB.

Cześć.

Dwa komentarze.

Po pierwsze, PAP to firma izraelska, więc nie wiem, czy komentarz z amerykańskim piarem jest trafiony.

Po drugie, wydaje mi się dziwne, że firma deklaruje wszem i wobec, że będzie się wystawiała na drugich największych targach w Europie i nie dostarcza sprzętu bo... rozchodzi się jak ciepłe bułeczki? Nie jest dziwne? To co jest?

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.