Skocz do zawartości
IGNORED

Jak zostać dyktatorem?


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Na pytanie o byłych pzprowców w partiach opozycyjnych pada odpowiedź "różni tacy".Piękne!

Wg xniwaxa urodzeni przed 1970r. to umoczeni w komunizm!Jak policzymy to było to 46 lat temu.Aby działać publicznie musieli mieć wtedy dwadzieścia kilka lat czyli obecnie mają około 70.Gdzie są ci 70 latkowie w Nowoczesnej,KODzie?Przecież to emeryci.Pomijam fakt,że sama przynależność do PZPR nie musiała oznaczać poglądów komunistycznych.

Tak naprawdę to ostatnim komunistą w Polsce był Gomułka.Ta reszta to zwykli oportuniści.

A był jeszcze dziadekwłodek ( polityczny sojusznik xniwaxa) ostatni obrońca PRL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Wroński bardzo dobrze i trafnie pisze. Z tym co tutaj napisał nie sposób się nie zgodzić. Inwektywy pod adresem GW dowodzą bezsilności w podjęciu z nią merytorycznej dyskusji. Natomiast grożenie konsekwencjami prawnymi to chyba Twoja ulubiona rozrywka, nie będę przypominał pewnej zamkniętej sprawy.

 

Możesz przytoczyć,gdzie ja komuś grożę konsekwencjami prawnymi w tym wątku???? Ja nie jestem bezsilny wobec wyborczej,ja głosuje portfelem ścierwa od wielu lat nie kupuję.

 

Na pytanie o byłych pzprowców w partiach opozycyjnych pada odpowiedź "różni tacy".Piękne!

 

 

Czyli nie kliknąłeś tego linka? Może dziecko poproś,żeby ci pomogło komputer obsługiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tymi różnymi, trzeba przyznać, jest link do listy.

Cóż z tego?!

Pytanie było o "zasłużonych" PZPRowców, a na liście pełno takich, którzy w PZPR w ogóle nie byli. Np. końcówka

 

26. Cezary Grabarczyk - minister infrastruktury, wieloletni działacz PRL-owskiego harcerstwa, m.in. zastępca komendanta hufca ds. programowych.

27. Waldemar Pawlak - minister gospodarki, od 1985 działacz ZSL, poseł sejmu kontraktowego z listy ZSL

28. Marek Sawicki - minister rolnictwa, działacz ZSL

29. Genowefa Tokarska - wojewoda lubelski, działaczka ZSL

30. Marian Podziewski - wojewoda warmińsko-mazurski, działacz ZSL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Cóż takiego trafnego i dobrego napisał Wroński opluwając też tych z jego opcji pokazujących swoje przewiązanie

w mediach społecznościowych do tradycyjnych symboli narodowych.

 

Pisząc ten tekst wpisuje się dosłownie w to co w jego mniemaniu jest złe...tylko bez tych symboli.

Zwykły dyżurny pisaciel Michnika i Kurskiego (brat brata).

 

Dla mnie szmaciarz,jest taki wątek na bocznicy,wroński powinien zostac tam starostą.

 

Pod tymi różnymi, trzeba przyznać, jest link do listy.

Cóż z tego?!

Pytanie było o "zasłużonych" PZPRowców, a na liście pełno takich, którzy w PZPR w ogóle nie byli. Np. końcówka

 

Weżykiem,wężykiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym lista obejmuje wszystkich spoza PISu.

W zestawieniu z PZPRowcami w samym PISie - cieniutko!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przytoczyć,gdzie ja komuś grożę konsekwencjami prawnymi w tym wątku????

 

Dziś 09:22

"przyczyni sie do jeszcze poważniejszych problemów swojego pryncypała, założymy się?"

 

Niby nic nie powiedziane wprost, ale wymowa tego co między wierszami jest oczywista.

 

Ja nie jestem bezsilny wobec wyborczej,ja głosuje portfelem ścierwa od wielu lat nie kupuję.

 

Skąd zatem wiesz, że to ścierwo? Tak kazali mówić? Ja czytam różne prawackie gadzinówki papierowe i w Internecie. Stąd wiem, że zasługują na taką a nie inną nazwę.

 

Czy nie przypominasz moherowych babć wieszających psy na sztuce teatralnej, której nie oglądały?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Dziś 09:22

"przyczyni sie do jeszcze poważniejszych problemów swojego pryncypała, założymy się?"

 

Niby nic nie powiedziane wprost, ale wymowa tego co między wierszami jest oczywista.

 

 

 

 

 

 

Oczywista?dla kogo?jak widać każdy ma inną oczywistość,bo widzisz mi chodziło o aspekt ekonomiczny,od samego początku,to przecież oczywiste!

 

 

 

 

 

 

 

Skąd zatem wiesz, że to ścierwo? Tak kazali mówić? Ja czytam różne prawackie gadzinówki papierowe i w Internecie. Stąd wiem, że zasługują na taką a nie inną nazwę.

 

Czy nie przypominasz moherowych babć wieszających psy na sztuce teatralnej, której nie oglądały?

 

Posuwasz się co raz dalej i zaczynasz insynuować,oczywiście z autopsji,kupowałem to gówno,do momentu,kiedy okazało sie,że jest to ścierwo antypolskie. Natomiast zastanawiam sie dlaczego Ty,tak ochoczo biczujesz się prawicową prasą,skoro dokonania obozu prawicy oceniasz,jak oceniasz. Masz jakąś perwersyjną potrzebę cierpienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodziło o aspekt ekonomiczny,od samego początku,to przecież oczywiste!

 

Nakład papierowy spada. Ilość abonentów wydania elektronicznego rośnie.

 

kupowałem to gówno,do momentu,kiedy okazało sie,że jest to ścierwo antypolskie.

 

Anty-PiS-owość nie oznacza antypolskości. PiS nie ma i nie będzie miał monopolu na patriotyzm, mimo że usilnie próbuje go zawłaszczyć. Natomiast szkodzą Polsce ci, którzy chcą zmienić ją w drugą Białoruś i pod pojęciem "wstawania z kolan" rozumieją zachowanie w stylu głośne puszczanie bąków i bekanie przy stole w salonie.

 

Natomiast zastanawiam sie dlaczego Ty,tak ochoczo biczujesz się prawicową prasą,skoro dokonania obozu prawicy oceniasz,jak oceniasz. Masz jakąś perwersyjną potrzebę cierpienia?

 

Odpowiedź jest bardzo prosta. Skoro z kimś się nie zgadzam i z nim polemizuję - muszę znać stanowisko, sposób myślenia i argumenty adwersarzy. Bez tego mamy li tylko parodię rzetelnej wymiany poglądów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Nakład papierowy spada. Ilość abonentów wydania elektronicznego rośnie.

 

 

 

 

Jak zwykle poprosze o konkrety,najlepiej dane ze stowarzywzenia wydawców prasy w Polsce,dane michnikowrońskich mnie nie intetresują.

 

 

 

 

Anty-PiS-owość nie oznacza antypolskości. PiS nie ma i nie będzie miał monopolu na patriotyzm

 

Nie odnosze się do antypisowskosci,tylko do antypolskiego charakteru tej ścierki. Skoro kupujesz,to pewnie rozumiesz.

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedź jest bardzo prosta. Skoro z kimś się nie zgadzam i z nim polemizuję - muszę znać stanowisko, sposób myślenia i argumenty adwersarzy. Bez tego mamy li tylko parodię rzetelnej wymiany poglądów.

 

Kupowałem z podobnych powodów,do momentu aż kierunek wytyczony przez tow michnika stal sie tak oczywisty i przewidywalny,że dalsze inwestowanie moich złotówek w co dzienne "sprawdzam" stało sie bezzasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosze się do antypisowskosci,tylko do antypolskiego charakteru tej ścierki. Skoro kupujesz,to pewnie rozumiesz.

 

Nie, nie rozumiem. Antypolskości tam nie dostrzegam. Anty-PiS-owość jak najbardziej tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem z podobnych powodów,do momentu aż kierunek wytyczony przez tow michnika stal sie tak oczywisty i przewidywalny,że dalsze inwestowanie moich złotówek w co dzienne "sprawdzam" stało sie bezzasadne.

 

To znaczy że nie wiesz co tam piszą i uprawiasz polemikę dla polemiki. Bo sobie z góry założyłeś że GW jest "be". W tej sposób trudno mówić o rzetelnej wymianie poglądów

 

Taki dobry jesteś w przewidywaniach? Mam dla Ciebie radę jak możesz w uczciwy sposób stać się bardzo bogaty: przy najbliższej kumulacji w Lotto odżałuj kilka złotych i wypełnij kupon liczbami, które trafnie przewidziałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Nie, nie rozumiem. Antypolskości tam nie dostrzegam. Anty-PiS-owość jak najbardziej tak.

 

A ja dostrzegam,wiec się wzajemnie nie przekonamy.

 

@Skórzewski

 

Piękne inaczej, typowe polactwo.

 

Czyli coś z czym czujesz się dobrze,twoje wpisy świadczą o tym.

 

Widocznie antypisowość jest dla niektórych równoznaczna z antypolskością.

 

Skoro tak uważasz...

 

 

 

To znaczy że nie wiesz co tam piszą i uprawiasz polemikę dla polemiki. Bo sobie z góry założyłeś że GW jest "be". W tej sposób trudno mówić o rzetelnej wymianie poglądów

 

Taki dobry jesteś w przewidywaniach? Mam dla Ciebie radę jak możesz w uczciwy sposób stać się bardzo bogaty: przy najbliższej kumulacji w Lotto odżałuj kilka złotych i wypełnij kupon liczbami, które trafnie przewidziałeś.

 

Teraz będziesz mi imputował,że nie zrozumiałem co w wyborczej napisali?miałki argument. W lotto nie grywam,zostawiam to Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

P S

 

Skoro tak bronisz PiSu jak źrenicy oka to czemu głosowałeś na Kukiza a nie na nich?

 

w i

 

skoro bez przymusu informujesz świat,że jesteś pełnoletni,to dlaczego zakładasz wątki,cechujace swym poziomem gimnazjalistę?

 

Piękne nie inaczej.

 

Skoro tak uważasz,to musisz z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zakładasz wątki,cechujace swym poziomem gimnazjalistę?

Już dla samego popatrzenia na wk...nie PISowców warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz z tym żyć

Nie muszę, tylko uwielbiam śmiać się z Twoich wpisów, są takie przewidywalne i prostackie.

 

Dawaj dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz za kapciowego?

 

To określenie jest zarezerwowane dla krakowskiego arcypastucha, niejakiego dziwisza, który kapcie nosił za dziadkiem z wadowic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu sprowadza dyskusję właśnie do poziomu gimnazjum. I nie jest to bynajmniej @wojciech iwaszczukiewicz, ani @toptwenty, ani @Less, ani też @argus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Ktoś tu sprowadza dyskusję właśnie do poziomu gimnazjum. I nie jest to bynajmniej @wojciech iwaszczukiewicz, ani @toptwenty, ani @Less, ani też @argus.

 

Może Ty?

Przecież ci twoi pożal się Boże koledzy, nie robia nic innego,tylko szukaja zadymy. Prosze podaj przykład merytorycznego wpisu top20,choć jeden w tym wątku,brak?to może argus?hmm też nie,to może less? Jesteś inteligentnym i elokwentnym gościem i lajkujesz taki bełkot? Może by tak dla odmiany wrócic do tematu wątku?

 

Nie muszę, tylko uwielbiam śmiać się z Twoich wpisów, są takie przewidywalne i prostackie.

 

 

No pewnie,nic nie musisz,tylko tak sie to do ciebie przykleiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Kaczyński wprowadza w życie kolejny punkt z listy.Punkt 8.Został Naczelnikiem Państwa.

 

Trzeba mu poszukać Kasztanki.A może jednak Kasztana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.