Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze cyfrowe hi-end. Lab Gruppen, nowa jakość za śmieszne pieniądze?


Szymon1

Rekomendowane odpowiedzi

że zasilacze impulsowe to "samo zło"

Do niektórych topologii wzmacniaczy cyfrowych, a konkretnie tych pracujących bez sprzężenia zwrotnego, tak jak w Lyngdorfie TDAI-2170, musi być regulowany zasilacz impulsowy. Zwykłe, nieregulowane zasilanie z toroida i prostownika, z baterią kondensatorów, nie ma racji bytu w takiej konfiguracji. Zepsuje dużo mierzalnych parametrów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

nie wiem jakie by musialo byc trafo do 2400W

2x600 W lub bridge 2400 trafo liniowe wygląda tak i waży 10 kg ..

 

Wzmacniacze z serii PLM mają po kilka KW mocy wyjściowej i funkcje zupełnie zbędne dla przeciętnego Kowalskiego.

Mają wszystkie funkcje umożliwiające zrobienie dobrego dźwięku .

IPD przy nich to taniocha .

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest Lake 44 w połączeniu z wieloma końcówkami mocy .

 

2 Contour or 4 Mesa modules

Channel processing 6 in Contour mode, 4 in Mesa mode

Input routers 8 input routers with 4 priorities in each, seamless failover to lower priorities

Module input mixer 4 ch. for Contour, 8 ch. for Mesa-modules. Mix any ratio between all input routers.

Input processing Parameteric EQ with Mesa and Ideal Graphic equalizers, both utilizing Raised Cosine algorithms

Output processing Linear phase or Classic crossovers, Parametric EQ, shelving and all-pass filters

Features Delay, Mute, Phase, Gain etc.

Limiters LimiterMax with Peak and RMS limiter. Confi gurable MaxRMSLevel, MaxRMSCorner, MaxRMSAttack, MaxRMSRelease and MaxPeakLevel

SuperModule compatible

post-59766-0-06464600-1496373647_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam miłośnikom h-endu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wiele wspaniałego hi-endowego sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2x600 W lub bridge 2400 trafo liniowe wygląda tak i waży 10 kg ..

 

 

Mają wszystkie funkcje umożliwiające zrobienie dobrego dźwięku .

IPD przy nich to taniocha .

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest Lake 44 w połączeniu z wieloma końcówkami mocy .

 

2 Contour or 4 Mesa modules

Channel processing 6 in Contour mode, 4 in Mesa mode

Input routers 8 input routers with 4 priorities in each, seamless failover to lower priorities

Module input mixer 4 ch. for Contour, 8 ch. for Mesa-modules. Mix any ratio between all input routers.

Input processing Parameteric EQ with Mesa and Ideal Graphic equalizers, both utilizing Raised Cosine algorithms

Output processing Linear phase or Classic crossovers, Parametric EQ, shelving and all-pass filters

Features Delay, Mute, Phase, Gain etc.

Limiters LimiterMax with Peak and RMS limiter. Confi gurable MaxRMSLevel, MaxRMSCorner, MaxRMSAttack, MaxRMSRelease and MaxPeakLevel

SuperModule compatible

Teorie wszyscy znamy. Jak masz coś konkretnego to prześlij na test lub sam takowy wykonaj. Zrzędzenie nie pomoże użytkownikom w wyborze. Wszystkie dodatki, które wkleiłeś nie mają wpływu na przewagę dźwiękową. Jedynie duźy trafol ładnie wygląda :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sprzet ma spełniać głównie walory uzytkowe a dlatego że zasilacze impulsowe waża mniej mieszcza się w obudowie naleśnika i mozna je zabrac pod pache pewnie cieszą się uznaniem producentów z rynku pro

nie wiem jakie by musialo byc trafo do 2400W

 

Takie. Koncówka JBL MPA 1100:

 

m.jpg

 

 

Mam takiego potwora. O dźwieku pisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie w domu na solidnym stoliku audio do zdjeć pozuje ładnie ale jak trzeba toto wozic po festiwalach przy roznych warunkach atmosferycznych to juz średnio :)

 

Lab Gruppen nagłasnia np Heineken Festival

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lab Gruppen nagłasnia np Heineken Festival

Idę na piwo.

 

Szymon jakie wnioski z odsłuchów

Wnioski końcowe będą po 2 tygodniach i odsłuchu w 3 systemach różnorodnej muzyki. Nie chcę "go" skrzywdzić pochopną opinią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten wzmak faktycznie będzie odsłuchiwany 2 tygodnie, to tylko będzie dobrze o nim świadczyć. Nie da się tak długo słuchać czegoś, co męczy. Chyba, że się o tym nie wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Wnioski końcowe będą po 2 tygodniach i odsłuchu w 3 systemach różnorodnej muzyki. Nie chcę "go" skrzywdzić pochopną opinią.

 

 

Albo coś gra albo nie gra, rozumie z kontekstu że pierwsze zestawienie nie zagrało. Nie będę się opierał na Twojej opinii, (mam zamiar wypożyczyć IPD1200) dwa tygodnie na wydanie werdyktu... zapomnisz jak grał zestaw 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś gra albo nie gra, rozumie z kontekstu że pierwsze zestawienie nie zagrało. Nie będę się opierał na Twojej opinii, (mam zamiar wypożyczyć IPD1200) dwa tygodnie na wydanie werdyktu... zapomnisz jak grał zestaw 1

Jak miałem na odsłuch LKSa to płakałeś, że trzeba go wygrzewać przez miesiąc a teraz chcesz werdyktu w jeden dzień.

Posłuchaj u Siebie to najbezpieczniejsza droga. Tym bardziej, że masz goły pokój i zupełnie inne elementy toru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten wzmak faktycznie będzie odsłuchiwany 2 tygodnie, to tylko będzie dobrze o nim świadczyć. Nie da się tak długo słuchać czegoś, co męczy. Chyba, że się o tym nie wie.

Wzmacniacz nie drze ryja i nie wali górą jak typowa estradówka, jest można rzec nawet stonowany na górze pasma. Z pewnością nie sprawdzi się z mulersami typu Dynaudio, Harbeth, Spendor. Źródła typu Audiomeca, Metronome, CEC to też nie jego bajka. Do dobrej lampy czy A klasy to jeszcze mu dużo brakuje ale bardzo niska cena i funkcjonalność z pewnością zachęca do użycia go w systemie B, KD, salonie czy sypialni jako rezerwę. Cudów proszę się nie spodziewać, moje monobloki go masakrują ale proszę pamiętać o cenie niecałe 7kzł i wbudowanym przetworniku! Pobawiłem się sekcją DSP odnośnie akustyki i jest wyjątkowo mizerna. Trinnov czy nawet DBX znacznie wyprzedzają go w tej kwestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Albo coś gra albo nie gra, rozumie z kontekstu że pierwsze zestawienie nie zagrało. Nie będę się opierał na Twojej opinii, (mam zamiar wypożyczyć IPD1200) dwa tygodnie na wydanie werdyktu... zapomnisz jak grał zestaw 1

 

Tylko posłuchaj dłużej bo może się okazać po roku, że nie będzie Ci pasować tak jak Krell KAV 300 (widziałem, że sprzedajesz ).

 

A tak poważnie to myślę, że czasami kilka godzin odsłuchu okazuje się niewystarczającą ilością czasu aby wydać werdykt. Tym bardzie gdy przerzuca się rożne zestawienia współgrające.

 

Tak na marginesie odnoszę wrażenie, że ostatnio lubisz się "droczyć" z Szymonem.

Trochę to "zabawnie" wygląda :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

moje kontakty z LG dają mi obraz daleki od "przezroczystej białej farby" - źródła prawdy o dźwięku.

Wszystkie 3 kontakty zapamiętałem jak Szymon - lekkie zmulenie, lekkie docieplenie, próba gry "lampowej" (skrót myślowy!!) - ale wychodzi to trochę sztucznie, jakby obniżona góra, nawet nie dosłodzona, tylko "przepoważniona". To wzmacniacz o mocnej charakterystyce własnej. Jak każdy - może się podobać lub nie, ale opisywanie go jako hi-end? No nie.

 

Ma zaletę tego, że wiernie przekazuje "nagranie" w znaczeniu hmmm....."technicznym", ale w aspekcie sonicznym ma sporo cech własnych i słyszałem sporo tranzystorów bliższych "prawdy" - wg mnie oczywiście.

 

Ale co ja wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dałem mu czadu dużymi składami klasyki. Niestety im głośniej gra tym jest gorzej. W systemie głównym moje kolumny go przesterowują, nie jest w stanie ich w pełni napędzić. Czyli jak to bywało drzewiej z mocarzami studyjnymi brakuje mu pary. Te waty są w większości jakby papierowe. Brakuje tego spokoju w przekazie i panowania nad dźwiękiem. Praw fizyki niestety oszukać się nie da. Jak nie ma trafa wielkości koła młyńskiego i serii kondensatorów jak z baterii przeciwlotniczej to ognia nie będzie :)

Z mniejszymi Loganami radzi sobie dzielniej ale tez jestem w stanie go przesterować. Przy odsłuchu z realnym poziomem głośności robi się już bałagan a dźwięk zaczyna być drażniący. Bas staje się dość jednolity i nie ma tej pięknej faktury i zróżnicowania co z lampy. Instrumenty naturalne są jego piętą achillesową dużo lepiej radzi sobie z elektroniką. Najgorszy jest brak fluidu łączącego dźwięk i niewystarczające dociążenie dźwięku. Wszelkie niskie akcenty np kontrabasu są osłabione a blask i wybrzmienia nieco matowe.

 

moje kontakty z LG dają mi obraz daleki od "przezroczystej białej farby" - źródła prawdy o dźwięku.

Wszystkie 3 kontakty zapamiętałem jak Szymon - lekkie zmulenie, lekkie docieplenie, próba gry "lampowej" (skrót myślowy!!) - ale wychodzi to trochę sztucznie, jakby obniżona góra, nawet nie dosłodzona, tylko "przepoważniona". To wzmacniacz o mocnej charakterystyce własnej. Jak każdy - może się podobać lub nie, ale opisywanie go jako hi-end? No nie.

 

Ma zaletę tego, że wiernie przekazuje "nagranie" w znaczeniu hmmm....."technicznym", ale w aspekcie sonicznym ma sporo cech własnych i słyszałem sporo tranzystorów bliższych "prawdy" - wg mnie oczywiście.

 

Ale co ja wiem

Mam bardzo zbliżone odczucia w wielu kwestiach. Jedno jest pewne potrzebuje ultra transparentnego źródła jak DCS żeby góra pokazała co potrafi. Pomimo tego nawet LKS dysponuje dużo większą rozdzielczością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada w porównaniu do np wyższych modeli Cayin'a? Porównywanie do monobloków za 300 tyś zł to jazda po bandzie.

Xindak A600e - cena 16kzł, gra o 2 klasy lepiej od Laba. Cayin nie napędzi moich kolumn. Słuchałem go jedynie u Rafała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Jak miałem na odsłuch LKSa to płakałeś, że trzeba go wygrzewać przez miesiąc a teraz chcesz werdyktu w jeden dzień.

 

Nie wiedziałem że mam taki wpływ na Twoje zdanie :) Znowu mnie posłuchałeś. Dobrze że Masz poczucie humoru.

 

Tylko posłuchaj dłużej bo może się okazać po roku, że nie będzie Ci pasować tak jak Krell KAV 300 (widziałem, że sprzedajesz ).

 

 

Miałeś okazję kupić, 100% oryginał, już nie jest na sprzedaż :) nie zamienił bym go na lampę 3x droższą z nowych, taki to mocarz, a i barwa piękna.

 

Tak na marginesie odnoszę wrażenie, że ostatnio lubisz się "droczyć" z Szymonem.

Trochę to "zabawnie" wygląda :)

 

A ja odnoszę wrażenie że ty lubisz droczyć się ze mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada w porównaniu do np wyższych modeli Cayin'a? Porównywanie do monobloków za 300 tyś zł to jazda po bandzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niektórzy twierdzą że jednak zlał dupę. Duuużo droższym .

No cóż, posłucham u siebie, zobaczymy. To co słyszałem u Szymona , to zgadzam się z Jego opisem. Może na dynamicznych przetwornikach będzie lepiej?. Trzeba jednak już przyznać ,że wyceniony został bardzo uczciwie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trinnov ... znacznie wyprzedzają go w tej kwestii.

 

Trudno znaleźć lepszego specjalistę. To pierwsza liga.

Cenią się.

 

 

Jeżeli to ma być hiend , to co można powiedzieć o tym ?

Ultra turbo ekstra multi ...

Przecież podany przez Ciebie przykład to początek oferty wzmacniaczy używanych do nagłośnienia wesel ...itp.

 

Ktoś się pałuje najtańszym wzmacniaczem do systemów nagłośnieniowych ...

 

Nie wiem i nie rozumiem dlaczego sprzęd profesjonalny bardzo często zwany u nas pejoratywnie estradowym czy nawet weselnym nie ma u polskich audiofili nawet krzty szacunku.

Moim zdaniem wynika to wyłącznie z nazewnictwa i zazwyczaj niskiej ceny. Tanie to nie może być hi-end.

Na temat tego modelu nic nie powiem ale trochę klocków z rynku pro przez moje ręce się przewinęło. Także pokazywany przeze mnie wyzej JBL MPA 1100. Oprócz niego mam jeszcze dwie 600-ki i jedną 400-kę. To strae rozwiązania JBLa w klasie AB z lat 90-ych.

I napiszę Wam, że pokazują miejsce niejdym audiofilskim piecykom za 20 czy 30 tysięcy.

Jeden MPA 600 wraz z preampem JVC MI-3000 zasila moje Tandbergi Studio Monitor gdzie tor jest całkowicie zbalansowany. I jak za kwotę ok. 1500 zł jakoą zapłaciłem za te oba klocki bije nie jeden set pre + power za kwotę 30 razy większą.

 

Tak więc wnoszę o trochę szacunku dla klocków z rynku pro. Jeśli ktos umie wysupłać z masy rodzynki to efekt dźwiękowy może przejść najśmielsze oczekiwania.

 

Polecam sprawdzić w swoim systemie i wtedy coś napisać, a ie to co ślina na język przyniesie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Trudno znaleźć lepszego specjalistę. To pierwsza liga.

Cenią się.

 

 

 

Nie wiem i nie rozumiem dlaczego sprzęd profesjonalny bardzo często zwany u nas pejoratywnie estradowym czy nawet weselnym nie ma u polskich audiofili nawet krzty szacunku.

Moim zdaniem wynika to wyłącznie z nazewnictwa i zazwyczaj niskiej ceny. Tanie to nie może być hi-end.

Na temat tego modelu nic nie powiem ale trochę klocków z rynku pro przez moje ręce się przewinęło. Także pokazywany przeze mnie wyzej JBL MPA 1100. Oprócz niego mam jeszcze dwie 600-ki i jedną 400-kę. To strae rozwiązania JBLa w klasie AB z lat 90-ych.

I napiszę Wam, że pokazują miejsce niejdym audiofilskim piecykom za 20 czy 30 tysięcy.

Jeden MPA 600 wraz z preampem JVC MI-3000 zasila moje Tandbergi Studio Monitor gdzie tor jest całkowicie zbalansowany. I jak za kwotę ok. 1500 zł jakoą zapłaciłem za te oba klocki bije nie jeden set pre + power za kwotę 30 razy większą.

 

Tak więc wnoszę o trochę szacunku dla klocków z rynku pro. Jeśli ktos umie wysupłać z masy rodzynki to efekt dźwiękowy może przejść najśmielsze oczekiwania.

 

Polecam sprawdzić w swoim systemie i wtedy coś napisać, a ie to co ślina na język przyniesie.

ależ wg mnie mają szacunek. To zawodnicy pro próbują moim zdaniem budować fałszywy obraz tego sprzętu, wywyższać się, wykazywać, że reszta działa po omacku i błądzi. Przykro mi, ale sami narażają się swoją postawą, oddaniem i traktowaniem innych na kontratak i ostracyzm.

 

Wg mnie im brakuje szacunku i pokory. Cenię ich wiarę, że to oni znaleźli graala, ale to zadufanie jest przesadne. Oni bronią czegoś, czego nikt nie atakuje. Ale jak mi ktoś próbuje wdusić ch......iznę z przekonaniem kapłana to jest i reakcja ludzi nie-pro

 

jak się wyluzują i po prostu będą zwyczajnie lubić swój sprzęt będzie luz - jestem pewien. A tak to wygląda jak Love Parade lub promo-homo (bez obrazy dla nikogo, żart) - promocja czegoś innego jakby było LEPSZE choc jest tylko inne, lepsze lub gorsze, co kto woli, a nikt nie ma z tym problemu. Przyjąć krytykę, zwykłą - oj ciężko im, ale krytykować innych - oj to prymusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zadać pytanie dlaczego zegar kuchenny nie znajduje uznania u kolekcjonerów zegarków, dlaczego dostawczak czy samochód fabrycznie przeznaczony na taksówkę nie znajduje uznania u kolekcjonerów samochodów, dlaczego meble magazynowe nie znajdują uznania u wielbicieli mebli stylowych. Tak samo lampa garażowa nie znajdzie uznania u miłośników fantazyjnego oświetlenia, podobnie jak roboczy kombinezon nie wzbudzi zainteresowania osób interesujących się modą i dobrym stylem. Powody są oczywiste. I wbrew pozorom nie chodzi wcale o cenę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zadać pytanie dlaczego zegar kuchenny nie znajduje uznania u kolekcjonerów zegarków, dlaczego dostawczak czy samochód fabrycznie przeznaczony na taksówkę nie znajduje uznania u kolekcjonerów samochodów, dlaczego meble magazynowe nie znajdują uznania u wielbicieli mebli stylowych. Tak samo lampa garażowa nie znajdzie uznania u miłośników fantazyjnego oświetlenia, podobnie jak roboczy kombinezon nie wzbudzi zainteresowania osób interesujących się modą i dobrym stylem. Powody są oczywiste. I wbrew pozorom nie chodzi wcale o cenę.

 

Czysty stereotyp gościa, który jak mniemam NIGDY w swoim systemie żadnego klocka pro nie słuchał. Zgadłem?

 

W takim razie Tobie proponuję kupić Yayumę z rynku hi-end za 25 tys EUR ... w ciemno. Zajebisty hi-end. Padniesz rażony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Czysty stereotyp gościa, który jak mniemam NIGDY w swoim systemie żadnego klocka pro nie słuchał. Zgadłem?

 

W takim razie Tobie proponuję kupić Yayumę za 25 TYS EUR ... w ciemno. Zajebisty hi-end. Padniesz rażony.

jasne, ale to nie my ciągle wychwalamy pod niebiosa każdy sprzęt nie-pro ;). Są koszmarne wtopy za grubą kasę, są pewnie świetne sprzęty pro...ale LG wg mnie nim nie jest, nie tylko wg mnie, a tam obrona częstochowy i krucjata.

 

To tak jakbym twierdził, że moja AF to prawda najmojsza, a każdy kto uważa inaczej...nie zna się na audio i ma omamy i jeśli nie uznaje AF to niech pozbędzie się własnego, fałszywego, podbarwiającego sprzętu, bo prawdziwa prawda prawdy jest tylko w moim AF.

 

No głupio bym się czuł pisząc takie bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niektórzy twierdzą że jednak zlał dupę. Duuużo droższym .

No cóż, posłucham u siebie, zobaczymy. To co słyszałem u Szymona , to zgadzam się z Jego opisem. Może na dynamicznych przetwornikach będzie lepiej?. Trzeba jednak już przyznać ,że wyceniony został bardzo uczciwie .

 

No właśnie, ciekawe jak zagra z barwnymi S16Hz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Polecam sprawdzić w swoim systemie i wtedy coś napisać, a  ie to co ślina na język przyniesie.

A ja proponuję przeczytać co napisałem wcześniej ....i jakie podałem przykłady .

Najtańsze wzmacniacze pro służą do nagłaśniania wesel w remizie , co nie oznacza , że nie ma porządnych systemów nagłośnieniowych .

Dostrzegasz dyskretną różnicę pomiędzy wzmacniaczem za 1000 Euro , a 8000 Euro przeznaczoną na rynek pro?

 

 

Ile kosztował w swoim czasie Twój JBL , raczej nie jest to najniższa półka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.