Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  59 członków

Asura Klub
IGNORED

Klub miłośników: produkty ASURA


absinth3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Różdżką?

 

Skąd wiedzą, że nie występuje, jeśli nie było eksperymentu czyli próby?

 

Wielbiciele zer i jedynek nie potrafią stwierdzić "jest" "nie ma", nawet nie chcą spróbować- śmieszne; nawet bronią się przed pomiarem- argument, że to poniżej ich godności.

W niedzielę impreza z psychologiem- będzie ubaw

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet bronią się przed pomiarem-

 

Alez skąd? Pytam tylko co mam zmierzyć? Jaki cudowny wpływ, na co i jaką jednostka miary. To mi pomoże poprosić o takie pomiary przyjaciół. Bezpieczniki topikowe zwykłe i hiendowe mierzyliśmy. Może i ten cud da się zmierzyć, tylko pomóż mi i wskaż na jakie wartości fizyczne ten cud wpływa?

 

Włodek.

 

TBSDR

 

Proszę o wyjaśnienie co ten wpis oznacza, bowiem już drugi raz pojawia się po moim wpisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał u siebie asurę- zapraszam buma1234 na odsłuch

 

Jak taki odsluch mialby wygladac? Z tego co rozumiem, sledzac watek, efekty dzialania sa tak naprawde widoczne po 4-10 dniach "pracy"(?) "urzadzenia".

Trzeba wziac ze soba spiwor i walowke na tydzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik ASURA dnia 07.12.2017 - 11:30 napisał

 

TBSDR

 

Proszę o wyjaśnienie co ten wpis oznacza, bowiem już drugi raz pojawia się po moim wpisie?

 

Jak widzę odpowiedzi nie uzyskam.

Podejrzewam że to forma ataku personalnego, jednak bez dowodu w postaci poznania znaczenia tego skrótu karać za to nie mogę.

 

Zatem z racji, że jest on po raz kolejny zamieszczany w tym Klubie, proszę założyciela o wypowiedzenie się - czy zna znaczenie tego skrótu i do kogo on jest adresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam starego znajomego psychologa- dałem mu do przeczytania- obśmiał się jak mrówka: z psychologicznego punktu widzenia. Ale czytał z rosnącym zaciekawieniem...

 

Dyskusja jest WYŁĄCZNIE merytoryczna.

(...)

Licząc na merytoryczną wymianę zdań: ZAPRASZAM SERDECZNIE

 

Powiedz mi proszę, na jaką merytorykę liczyłeś zakładając ten wątek?

 

Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że twórca tytułowego "urządzenia" skąpi informacji na jego temat i zasłania się jedynie ogromem doświadczenia życiowego i zawodowego a brak chętnych aby nabyć tytułowe "urządzenie" i je rozebrać żeby zbadać jego budowę aby potem tutaj opisać swoje spostrzeżenia w tej materii.

Zatem żadnych konkretów nie da się uświadczyć.

Natomiast pisanie o własnych odczuciach z odsłuchu jakiegoś urządzenia to nie jest merytoryka lecz tylko dzielenie się co najwyżej własnymi przeżyciami, odczuciami. etc.

Zatem nic obiektywnego nie da się na tej podstawie powiedzieć bo przecież każdy z nas jest inny a co za tym każdy inaczej postrzega te same okoliczności i inne z tych okoliczności wyciąga wnioski.

 

Równie dobrze możemy rozprawiać o przewagach smaku kiełbasy podwawelskiej nad kiełbasą toruńską - albo na odwrót.

 

 

Skoro nie da się w tym wątku merytorycznie dyskutować to jaki jest cel jego powstania?

 

Może jest to eksperyment psychologiczny?

 

TBSDR

 

Zgaduję, że jest to:

 

Tensometrycznie

Bocznikowana

Samoindukcyjna

Deska

Relaksacyjna

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę odpowiedzi nie uzyskam.

Podejrzewam że to forma ataku personalnego, jednak bez dowodu w postaci poznania znaczenia tego skrótu karać za to nie mogę.

 

Zatem z racji, że jest on po raz kolejny zamieszczany w tym Klubie, proszę założyciela o wypowiedzenie się - czy zna znaczenie tego skrótu i do kogo on jest adresowany?

 

http://acronymsmeanings.com/full-meaning-of/tbsdr/tbsdr-stands-for-tbsdr-means

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja proszę wyłącznie wskazane dokładnie przeze mnie osoby o odpowiedź na moje pytanie. I wciąż na tę odpowiedź oczekuję.

 

@bum1234.

To nie jest forum astrologiczne i zamieszczanie takich wtrętów w wątku merytorycznym jest wyłącznie trollingiem. Ale być może się mylisz w odkryciu znaczenia tego zamieszczanego przez Rafała skrótu.

 

Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej tu gospodarzy- super chłopaki

 

Jedno: kto nie słyszał tego, niech posłucha

 

W sieciach społecznościowych nie uczestniczę, więc na większość objawów "troski" nie odpowiem. Chcecie bić pianę- proszę bardzo

 

A dziś posłuchamy z plików ślicznych kwintetów Mozarta

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, trochę poczucia humoru. :)

 

Ja mam ogromne pokłady poczucia humoru, jednak nie znając znaczenia ani adresata tego skrótu powtórnie zamieszczonego w dyskusji w tym wątku, czuje się niekomfortowo i jako uczestnik dyskusji proszę o wyjaśnienie. Tylko tyle.

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej tu gospodarzy- super chłopaki

 

Jedno: kto nie słyszał tego, niech posłucha

 

W sieciach społecznościowych nie uczestniczę, więc na większość objawów "troski" nie odpowiem. Chcecie bić pianę- proszę bardzo

 

A dziś posłuchamy z plików ślicznych kwintetów Mozarta

 

Drogi Gospodarzu wątku, zadałem ci konkretne pytanie i proszę o konkretna odpowiedź.

 

Co tu w tym skrócie jest obraźliwego w stosunku do Ciebie Włodku; wytłumacz mi bo nie rozumiem/? Kolejna sprawa TBSDR jest nie tylko pod Twoimi wpisami.

 

 

"Astrological Analysis and meaning of TBSDR

 

Ja już napisałem na wstępie, że absolutnie nie znając znaczenia tego skrótu, ale doskonale znając ciebie Rafale, takie własnie przypuszczenie natychmiast wkradło się w moje myślenie.

Zapoznałem się z tekstem z liku podanego przez buma i teraz ciebie zapytuję - jaki sens powiązany z prowadzona tutaj dyskusją ma zamieszczanie tego skrótu? Tym bardziej, że ludzi znających jego znaczenie i dziedzinę której dotyczy tu raczej nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rzecz zahacza już o astrologię i byty astralne to ja oczami duszy już widzę nową dziedzinę audiofilii.

 

Czary, zaklęcia i temu podobne.

 

Wyobraźcie sobie deskę pobłogosławioną przez jakiegoś mongolskiego szamana z zaklęciem aby dźwięk urządzenia audio nań postawionego brzmiał głęboko, dobitnie, z łagodną acz szczegółowa górą i krótkim, sprężystym basem.

Za osobną dopłatą taka deskę można by opatrzyć dodatkowym zaklęciem zawierającym czar automatycznie rzucany na wątpiących w działanie deski, tak na przykład aby niedowiarek oraz jego potomni do ósmego pokolenia nie mogli się uwolnić z czyraków, kurzajek i egzemy.

A za ekstra dopłatą taki czar mógłby działać na posiadaczy desek pobłogosławionych przez konkurencyjnego szamana.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci pytaniem na pytanie, jaki sens jest w kopaniu opony jak osoba kopiąca w ogóle nie zamierza nabywać, słuchać, testować rzeczonego urządzenia?

 

Odpowiadanie pytaniem na pytanie, to rabinowski sposób retoryki w naszej cywilizacji uznawany za brak kultury dyskusji. Poza tym, nie odpowiedziałeś mi na zadane przeze mnie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Odpowiadanie pytaniem na pytanie, to rabinowski sposób retoryki w naszej cywilizacji uznawany za brak kultury dyskusji.

Bynajmniej. To jest bardzo akademicki sposób. Np. kiedy pytający sam może sobie odpowiedzieć na postawione pytanie, a pytanie dodatkowe ma go naprowadzić na tę właściwą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Zatem uprawnionym z mojej strony będzie wniosek, iż twórca tego gadżetu jego oddziaływanie lokuje w sferze astrologiczno-transcendentnej? I zaprasza również techników do zakupu owego, w celu potwierdzenia na własnych osobach tych oddziaływań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

 

Też nie wiedzialem o co chodzi z tym tbsdr, ale balem sie pytać czując, że odpowiedz może przerosnąć najśmielsze oczekiwania.

To ja już wolałem nie wiedzieć co znaczy ten skrót... :D

 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Może ja się nie znam, ale wydaje mi się, że tu chodzi o to, że dopóki ktoś tego nie miał i nie sprawdził zupełnie jest nie na miejscu wypowiadanie się w wątku. Ja wiem, że jest tu słynny nasz teoretyk gawędziarz i jego klika, który lubi sobie pogadać, ale cień przyzwoitości nakazuje przetestować, by móc tak czy owak coś pisać o danym urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już na takich płaszczyznach poznawczych zaczęliśmy tu się poruszać, mogę zaoferować błogosławieństwa i inne działania odstraszające złe moce za drobną opłatą.

Jeżeli ktoś lubi mieć je fizycznie to wystawiam nawet certyfikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rabinowski styl rozmowy uczy myśleć a nasz tylko zaspokaja ciekawość.

 

 

Nigdzie nie twierdziłem, że nie uczy myśleć. Napisałem jedynie, że w trakcie towarzyskiej rozmowy jest to forma uważana za niekulturalną. Jak widzę udzielenie mi odpowiedzi wprost jednak sprawia ci ogromne trudności? :-)

Zdejmę ten ciężar z twoich barków. A i sekundantów nie będę obarczał koniecznością ekwilibrystyki intelektualnej, bowiem zbyt prosta to sprawa :-)

Otóż:

- z punktu widzenia moderatora, wpisy zawierające ten skrót, którego znaczenia większość nie znała a całkowicie rozmijający się z tematem tego wątku i trwającej w nim dyskusji, jest zwyczajnym trollingiem. Trollingiem który jednak mogę zrozumieć.

Jeśli na zapytania i argumenty sceptyków, jedyna odpowiedzią jest - kup a zobaczysz że działa - i jedynymi parametrami charakteryzującymi owo działanie są określenia z dziedziny para psychiki, lub fizyki absolutnie do opisu tego urządzenia nieadekwatne, to musisz wciąż rozmowę z toru technicznego wekslować w rejony ezoteryczne :-)

I tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet inżynierów ale nie owego, tylko nawet w naszej kulturze w dobrym tonie jest nie mówienie o kimś w osobie trzeciej.

a ja proponuje abys akurat TY innych nie uczył kultury wypowiedzi

za swoje PW powinienes byc na stałe zbanowany na tym forum

proponuje zakonczyc cały off w temacie kultury

wystarczy -inaczej cały ten watek traci sens w zakładce kluby

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet inżynierów ale nie owego, tylko nawet w naszej kulturze w dobrym tonie jest nie mówienie o kimś w osobie trzeciej.

 

Co do wzmianki o kulturze i dobrym tonie wypływającej od ciebie to jedynie napiszę, że całkowicie potwierdzam to co napisał parę postów wcześniej do ciebie @Rochu! I mnie również obraziłeś personalnie. Odpowiadam ci w tym wątku jedynie z obowiązku jako moderator a dyskutując, zwracam się do twórcy tego gadżetu, który jak zwykle górnolotnie i nieadekwatnie zwiecie humanizatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam przez to rozumieć, że panowie się na dokładkę obrzucacie obelgami w korespondencji? Urocze, a jakże produktywne.

pisze o wczesniejszych dokonaniach konta ASURA a własciwie kont poprzedników tego konta

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Czy mam przez to rozumieć, że panowie się na dokładkę obrzucacie obelgami w korespondencji? Urocze, a jakże produktywne.

A dlaczego w liczbie mnogiej?

Akurat z tego co ja odczułem na wlasnej skórze i z tego co wiem od kilku znajomych Rafael (używając do tego kilka kont) ma niemiły zwyczaj pisania obelżywych PW, SMS, mail i kazdej możliwą forma komunikacji* przekazuje co mysli o swoim rozmówcy używając słów ogólnie uznanych za obraźliwe.

Nie pisz ze ktoś sie obrzuca na PW tylko pisz prawdę: Rafaael obrzuca, a druga strona (przynajmniej Ci znajomi z którymi rozmawiałem na ten temat) nie dopisują.

 

*powinno byc: z każda możliwa formą komunikacji NA ODOLEGLOSC - bo jak widzi sie później z osobami po których „pojechał” na PW to o dziwo na żywo jakoś siedzi cicho i troszkę mu energi brakuje do operowania tak dosadnym słownictwem

 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.