Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Video Show - 17-19.11.2017


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżo ze stadionu ... Wybornie elektronika Gato z takze ich najmniejszymi kolumnami podstawkowymi . Audiovector SR6 z elektroniką Chord-a , świetne granie.

 

"Podgrzewacze gazowe " ZETA , super !

 

Sonus Faber Aida - jakoś mnie sie nie podobało ;)

 

 

Pominąłem w opisie sporo ale to co powyżej mnie najbardziej w pamięci utkwiło ;)

 

Aha , Ali one Cyrus-a , Moon-a nie zagrało . Ciekaw jestem czy przynajmniej te nowe all i n one Naim-a zagrają .

 

 

Gratulacje dla Elberoth-a za świetną wystawę i organizację już w zasadzie topowej imprezy audio na świecie !

Jsk ja byłem Sonus powalał na kolana potęga grania , ludzie robili oczy jak stare dziesięcio złotówki, mi dodatkowo bardzo podobał się. nowy Focal,Wilsony z de Agostini . Uważam że piękny set zrobiła Yamaha z serią 300 i głośnikami 500

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu się podobało Tri-Art audio

 

Mnie. Grały na tyle charakterystycznie i odmiennie od pozostałych że zwróciłem na nie uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano tak sobie, za to przed 20-ą dzisiaj dali czdu jak na koncercie i zagrało że cho cho :)

Bas z bass hornów był w jakiś sposób inny albo wybitny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wraca do domu z Audio Szoł, puszcza muzę i myśli, jak to fajnie gra a nie mam jakiegoś zestawu za 150000 zł (harbeth naim ) pokój ze słabą akustyką, okna "gołe" głośniki za blisko ściany a mimo to muza cieszy.

Wspomniane wcześniej Pylony za niecałe 1000 zł ze wzmacniaczem Faz czy jakoś tak za 3000 zł w dzisiejszej promocji za te pieniądze rewelacja.

Nigdy nie zrozumiem wystawców którzy na wielkich kolumnach np. Focal, Wilson Audio itd. z wielkim potencjałem i dynamiką puszczają na wystawie pitu pitu, muzę która prawie zdycha i nie pokazuje możliwości i zalet danego systemu tylko odrazu zmusza do wyjści z pokoju. I nie mam nic przeciwko np. skrzypcom, czy też podobnym instrumentem ale można np. włączyć (jeżeli już) np. Stanley Turrentine - Sugar.

Wczoraj przesłuchałem 2 razy po kolei. Rewelacja. (to tak na marginesie) TAKIE moje przemyślenia po wystawowe.

Niektórzy właśnie po to na wystawę się wybierają, aby uleczyć kompleksy. Po co wydawać więcej skoro to mniej w domu gra nie gorzej a może nawet lepiej.Jak kupiłem za dolary Malego Fiata to też nie rozumiałem co inni widzą w tych audicach , merolach i beemach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitem tegorocznego Audioshow są płyty Yello i Boris Blank (1/2 Yello) - grali to w co drugim pokoju, czasem nawet w pokojach obok siebie. Do znudzenia...

 

Z Sobieskiego najlepiej wspominam kolumny Eltheria od Equilibrium. Jak co roku ten pokój wyróżnia się na tle całej plejady dobrych nudnych systemów.

 

I doceniam motyw Buchardt Audio z wywieszeniem cen sprzętu towarzyszącego kolumnom - typu wzmacniacz 970 zł, DAC 660 zł :). Grało hmm no grało zdecydowanie lepiej niż kosztowało. Taki pstryczek w stronę sprzętów za dziesiątki tysięcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jsk ja byłem Sonus powalał na kolana potęga grania , ludzie robili oczy jak stare dziesięcio złotówki, mi dodatkowo bardzo podobał się. nowy Focal,Wilsony z de Agostini . Uważam że piękny set zrobiła Yamaha z serią 300 i głośnikami 500

 

Nie wątpię gdyż w dużej mierze zalezy od repertuaru a także gustu :)

 

Jak jeżdżę regularnie od 10 lat na Audioshow to dla mnie Sonus Faber nigdy nie zagrał ...pewnie nie moje granie i tyle .

 

 

Jesli o najlepsze kolumny na narodowym to wg mnie Zeta , Audiovector , Gato.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svart które tad’y grały? Z czym były połączone?

 

Najniższy model Tad i najwyższa integra luxa w klasie AB. Jutro może na chwile wpadnę posłuchać jak grają z czystą klasą A. Sonusy zagrały bardzo ładnie, Aida, ale już design nowej serii not nice :). Na stadionie duży i świetny dziwek z WA Alexxx z towarzyszącą równie atrakcyjną elektroniką, no i naturalnie Maczki z łokportami. Na długie odsłuchy idealne nowe WB z Electro nemo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitem tegorocznego Audioshow są płyty Yello i Boris Blank (1/2 Yello) - grali to w co drugim pokoju, czasem nawet w pokojach obok siebie. Do znudzenia...

 

W sumie to słusznie, bo to bdb zrobione płyty są. Szkoda, że nie było tego słychać. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach:

 

1) sprzęt marzeń

T&F Taliesin

 

2) sprzęt "halo tu Ziemia"

system Ubiq Audio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak po grubych:

- ilosc wystawcow nie do przesluchania w jeden dzien,

- bardzo duzo zestawow na malych gabarytowo glosnikach zestrojonych na uzyskanie z nich spektakularnego basu, skutek jedno wielkie buczenie i brak kontroli na basie

- odstepstwo od w/w reguly jak zawsze Boenicke, nie wiem jak oni z tego puzderka uzyskuja taki dzwiek

- pieknie graly Sonus Fabery Aida, rozdzielczosc, skala dzwieku, scena, kapitalny bas, czasami lekko krzyknela srednica, ale na te warunki to bylo i tak mistrzostwo

- Grobel Audio na Ktemach i Jadisie jak zawsze bardzo dobrze

- Pylon Audio Pearl 2.0 absolutnie znakomite jak na cene tysiac zlotych za pare ( PS - nie mam u nich udzialow, ale z chęcią za darno obejmę hehe )

- Focal Utopia + Naim bardzo kiepsko jak na na oczekiwania po takim zestawie, gorą sypalo jak z taniej budzetowej integry, bas szczuply i bez wypełnienia

- Sigma MAAT - nienaturalny dzwiek rozdety do wymiaru stadionu. Co ciekawe zasilaly te monstra jakies niewielkie monobloki, ktoś wie co to było ?

- Anantgarde - czy tylko ja mam wrazenie ze te moduly basowe bardzo spowolnily ich dzwiek, bylo dobrze ale pamietalem lepszy dzwiek tych zestawow z poprzednich AS

- Focale w pokoju z Micromega One bardzo przyjemnie

- duze zestawy Tenner und Fredl na Heglu - generalnie muzykalnie ale czasami przy forte mialem wrazenue wpadania w jakis clipping, generalnie slaba kontrola na basie i analitycznosc,

- JBL na Levinson - przecietnie, niektore dzwieki doslownie jak z tubki, brak wymiaru wysokosci, dzwiek ograniczony w gore wielkoscia zestawow. Fatalne nowe wzornictwo Levinsona, jak jakis tani chinczyk

- Primare plus Audiophysic jak na jakims efekcie superstereo, martwa srednica, podbarwiony bas- slabiutko

 

Z innych rzeczy znakomity projektor JVC, nie widzialem chyba w zyciu tak naturalnie oddanych barw, oddanie koloru skory po prostu znakomite

 

Duzy minus za obecnosc sporej ilosci ludzi „wczorajszych” lub wrecz od ktorych czuc bylo alkohol ( wlacznie z niektorymi osobami z obslugi stoisk ). Wstyd panowie, wezcie pod uwage ze nie wszyscy chca przebywac w otoczeniu Waszych wyziewow.

 

Niektorzy wystawcy w swoich pokojach urzadzali kaciki towarzyskie, skutkiem tego skutecznie przeszkadzali sluchajacym lub wrecz zagluszali sprzet jaki mieli prezentowac.

 

Niestety chyba trafilem ns zamkniety pokoj MBL-a a na powrot zabraklo czasu. Jak tym razem u nich gralo ?

 

Impreza naprawde ok i swietnie zorganizowana. Dzieki Elberoth.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Impreza naprawde ok i swietnie zorganizowana. Dzieki Elberoth.

 

Wydarzenie i impreza jest rewelacyjna o czym pisałem i gratulacje dla Elberoth !

 

Nie jestem jednak w stanie zrozumieć w czym SF Aida urzekły ?

 

Ja juz chyba głuchy jestem :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sonus faber zagrały na narodowym super, ale cena ich powala, natomiast pylony pearl 20 zagrał tak jak kolumny dużo droższe czy to możliwe?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna znakomita rzecz - niepozorne dwudrozne YG Acoustic Carmel 2 na Audionecie, szkodza ze goraca prezentacje studzila cena -130 tys za zestawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso81

 

Na tym polega snobizm, ludzie wydajac kilkadziesiat k pln na kolumny maja poczucie ze maja super sprzet. Ego wygrywa. To jest miod dla sprzedawcow bo maja ogromna marze na tych kolumnach.

 

A tu prosze paczki Pylona za 1.000zl raptem i gęba otwarta z niedowierzenia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sonus faber zagrały na narodowym super, ale cena ich powala, natomiast pylony pearl 20 zagrał tak jak kolumny dużo droższe czy to możliwe?!

Jak pokazały w poprzednich latach Usher 520 , STX electrino 150 , czy Buchardt Audio widać można .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy właśnie po to na wystawę się wybierają, aby uleczyć kompleksy. Po co wydawać więcej skoro to mniej w domu gra nie gorzej a może nawet lepiej.Jak kupiłem za dolary Malego Fiata to też nie rozumiałem co inni widzą w tych audicach , merolach i beemach ?

To chyba nie jest tak jak napisałeś. Kompleksy, hmm, jakie kompleksy ? Napisałem przecież, że Pylony za tysiaka zagrały dla mnie bardzo dobrze, wprost rewelacyjnie i napiszę, że chciałbym kiedyś kupić sobie Harbeth M 40.2 i to że podobało mi się wiele drogich systemów np. głośniki PMC za stokilkanaście tysi. + elektronika.

Niczego nikomu nie zazdroszczę ale też nie uważam, że mam najlepszy sprzęt na świecie. Ot tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sonus faber zagrały na narodowym super, ale cena ich powala, natomiast pylony pearl 20 zagrał tak jak kolumny dużo droższe czy to możliwe?!

ceny hi-endu już dawno odleciały w kosmos , ale nie da się też klasyfikowane w sposób Pylon 1 tys. zł.Sonus 350 tys. czyli dźwięk 350 razy lepszy ?Gdyby tak było to chyba musielibyśmy chodzić na takie wystawy z pampersami w majtkach aby w nie nie narobić.Ten drogi sprzęt to jakiś rodzaj prestiżu dla ewentualnego nabywcy, ja nie mówię że on gra źle ale często budzi nasze wątpliwości czy faktycznie jest wart takiej ceny .Każdy z nas musi to ocenić sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zwykle .... nędza, nędza + rozpacz, nędza podwójna ... True Sound z elektroniką Hegel ... W porządku. Udało się ludzikowi : ) połączyć kolumny + audio

Dalej ... jazgot, jazgot + nędza, jazgot + nędza podwójna ... Halcro ... Tutaj już coś trza nabazgrolić : ) Już wiem ... zajebiste.

Dalej ... lepiej nie pisać, lepiej od razu wyjść, lepiej już się nie da gorzej ... Akkus 78.000 zł Kumplowi się spodobały, mi też ... chociaż nie do końca. Góra zajebista.

Dalej ... Co to jest ?, Co do chu..? o_0 , To już jest chore ...Cube ? chyba dobrze napisałem. Takie z żółtym głośniczkiem .... w porządku.

Dalej ... Wilson Audio + Dan D’Agostino ( Najlepsza prezentacja na Audio Video Show .... Te największe kolumny ) Brakowało jedynie tego ostatniego co ja lubię ... i wtedy koniec drogi : )

Dalej ... Tuby + subwoofer : ) Czyli AVANTGARDE ACOUSTIC ... Jak będą takie podobne za rok : ) to wtedy odpisze : )

 

Ciekawostki...

 

TIW 250 + Tonsil. A jednak da się ulepić kolumny na głośniczkach Tonsil

Kolumny bez zwrotnicy. Nie grały. Jedynie można było " se " pogadać z ludzikiem. Ciekawostką jest to że kolumny grały ze wstęgą. Nie chciał zdradzić patentu miły Pan. Ale nie musi ... : ) Już wiem

Polski wzmacniacz na kluczyk . Wille ( Chyba dobrze napisałem ) W porządku. Kolumny mają już 11 lat. Tak Pan powiedział na Audio Video Show. I rozkręcał tyż : )

No i Transformers : ) Ten wzmacniacz waży 1500 kg ? Jak tak się na niego gapiłem to dla mnie waży jakieś 5 ton.

 

Mój najlepszy wzmacniacz na Auido Video Show ? ( Wykonanie / funkcjonalność !!! ) LYNGDORF AUDIO TDAI-2710

Po prawej stronie była końcówka. Tyż : ) funkcjonalna. A nie jak te prawie wszystkie wzmacniacze zintegrowane na Audio Video Show... funkcjonalność na poziomie ery kamienia łupanego.

 

Mam film także niebawem wrzucę filmidło na mój kanał na You Tube. Rozmawialiśmy także z Panem na temat tego pieca i jego legendy... kiedy jeszcze nie było wzmacniaczy cyfrowych.

 

Jak coś " se " przypomnę to napiszę.

 

Amen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba nie jest tak jak napisałeś. Kompleksy, hmm, jakie kompleksy ? Napisałem przecież, że Pylony za tysiaka zagrały dla mnie bardzo dobrze, wprost rewelacyjnie i napiszę, że chciałbym kiedyś kupić sobie Harbeth M 40.2 i to że podobało mi się wiele drogich systemów np. głośniki PMC za stokilkanaście tysi. + elektronika.

Niczego nikomu nie zazdroszczę ale też nie uważam, że mam najlepszy sprzęt na świecie. Ot tyle.

To nie było imiennie skierowane do ciebie więc się nie obrażaj , sorry , ale jest też sporo takich przypadków o których pisałem. W zeszłym roku w pokoju Audioneta gdzie grał dźwięk spektakularny dosiadł się gość który przez wiele minut krytykował prezentowany dźwięk który grał wybornie a za chwilę wyjął telefon i zaczął mi pokazywać swój zestaw na podstawowych głośnikach Dali i adekwatnej do tego elektronice. Akurat nie krytykuje Dali gdyż sam jestem od dwóch lat szczęśliwym posiadaczem Dali Heliconow ale ta krytyka z jego strony była mocno nieuzasdniona. Ja zawsze uważałem że jeśli cokolwiek się krytykuje to trzeba pokazać że mamy/potrafimy lepsze/lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu większości w systemach przyziemnych numer jeden audio connect.

Wells audio, aqua no i przede wszystkim monitory francuskie jmr. Nie wiem dokładnie jak się skrót rozwija.

Równe przyjemne granie.

W pamięci jeszcze pokój w GT Rcm i zestaw na czerwonych tubach.

Nie wiem co to, ale to to mmm i mmm :)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na Audio Show (miałem sporą przerwę w tym hobby) i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że sprzęt praktycznie nie gra - grają pomieszczenia. W większości przypadków (szczególnie w SN) dźwięk był wręcz śmieszny - albo bez basu, albo buczący. Dobry sprzęt nadrabiał często na wysokich i średnicy, ale zazwyczaj muzyka puszczana była tak głośno, że i tak ustroje, ściany i obudowy zaczęły dominować w dźwięku powodując nieznośne zniekształcenia.

Właściwie jedyne sprzęty, które grały dobrze, to te które były w dużych pomieszczeniach. Świetnie zagrały Emeraldy od Pylona (Pearly grały obudową), dobrze grał duet amerykańskiego sprzętu na prezentacji Top Hi-Fi, potencjał słyszałem też np. w nowych Paradigmach, ale tam panował taki hałas, że w sumie ciężko było cokolwiek obiektywnie stwierdzić.

Najlepszy dźwięk wystawy to bez wątpienia duże Wilsony Alexx + di Augustino - dynamika, przestrzeń, rozpiętość barw, lekkość, brak zniekształceń - bezkompromisowy (choć dalej nie idealny) dźwięk. kolumny stały na środku wielkiego pokoju, jako jedne z niewielu zdawały się nie być przygaszone.

Jedno z większych rozczarowań to Dynaudio Contour w pokoju Q21, ale to znowu na bank wina pokoju. Kolumny w recenzjach opisywane jako monitory z dużym, spokojnym dźwiękiem grały praktycznie bez basu i jakiejkolwiek dynamiki. Spasowanie średnicy z wysokimi fajne, ale muza też dziwna leciała, więc sporo powiedzieć nie mogłem.

Odnośnie muzyki - sporo wystawców zamiast pokazać jak sprzęt spisuje się w szlagierach które wszyscy znają i do których można dołożyć jakiś kontekst próbowała pokazać pochwalić się światu jaki to nietypowy, interesujący (patrz zazwyczaj dziadkowy) gust mają. A ludzie zostawali w pokojach (w tym ja), gdzie leciał Miles Davis, Dave Brubeck, Pink Floyd, Marcus Miller, etc. Głupota? Chyba, że wiedzieli, że lepiej tego nie puszczać, bo ludzie się od razu zorientują ile sprzętowi lub ich szybkiemu ustawieniu po łebkach brakuje do dobrego brzmienia...

 

Generalnie jestem zawiedzony poziomem. Choć pośrednio tego się spodziewałem, jak ostatnio zaprowadziłem swoje Arcusy i Sonego do salonu TpHifi i porównywałem z różnym sprzętem - różnica była tak niewielka (w większości przypadków na korzyść nowych kolumn wysokie bez sybilantów i głębszy bas (jak seria CM od B&W), na minus w porównaniu do Arcusów barwa. Sam byłem zaskoczony jak dobrze Arcusy w dobrym pomieszczeniu zagrały i jak małe były różnice między innym sprzętem.

Trzeba wydać absurdalne pieniądze albo latami szukać i dobierać sprzęt (jeśli ma się taką możliwość nie pakując się w wydatki) aby mieć znaczną poprawę. To już chyba nie na moje siły ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dźwięk: Akkus na Acotonach , Wilson Audio i D'agostino , JBL i Levinson

 

Mark Levinson jak dla mnie słabo zagrał. To znaczy dobrze grał. No ale jak żem chciał najpierwsze wleźć do Marka Levinsona to Pani powiedziała przy drzwiach ... za piętnaście minut.

No dobra to ja mówię do siebie i kumpla dawaj na Wilson Audio. No i troszku : ) nam się przedłużyło : )

Jak wróciłem " za chwilę " troszku większą od Wilson Audio poszliśmy do pokoju Mark Levinson .... co to do ch*j ... ? Dlaczego to nie gra. To znaczy gra ale nie tak jak w pokoju Wilson Audio + Dan D’Agostino

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszator , kosmitę sobie kup,nie zadziałał na narodowym bo prądu zabrakło :-))))

 

Te Twoje hegle sprzedasz szybko.

 

Kup porządny wzmacniacz Sugden + Audiovector i Koniec !

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem słuchałem i jestem zadowolony.

Przed przyjściem do pokoju posłuchałem drogiego sprzętu i przestałem żałować, że go nie mam. Posłuchałem, grało fajnie ale nie było tego ŁaŁ.

Byłem w pokoju DIY. I dziękuje że mogłem posłuchać kolumn andrejos1'a grających ze wzmacniaczem zbudowanym przez zorge.

Jak widać idea DIY ma sens, można uzyskać bardzo ale to bardzo dobry efekt budując coś samemu.

Nie ukrywam, że jestem ciekaw szczegółów konstrukcyjnych tych konstrukcji. Może kiedyś znajdą się opisy na forum

Gratuluję udanych konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszator , kosmitę sobie kup,nie zadziałał na narodowym bo prądu zabrakło :-))))

 

Te Twoje hegle sprzedasz szybko.

 

Kup porządny wzmacniacz Sugden + Audiovector i Koniec !

 

Jak tak się gapiłem na ten piec to prądu na pewno by zabrakło. : )

 

Hegel fajnie zagrał. To nie był wzmacniacz zintegrowany. To była końcówka. Nie wiem ile ten zestaw kosztował. Ale jeżeli pamiętam że pamiętam że zagrał, to znaczy że zagrał zestaw.

Dużo droższe systemy zagrały gorzej.

 

Nie dzięki. Nie chce kupować wzmacniacza zintegrowanego który funkcjonalność ma na poziomie nędzy... czytaj era kamienia łupanego. Jak ja mam podpiąć PlayStation 4 Pro do wzmacniacza zintegrowanego ?

Kablami XLR ? : )

 

I nie bo pewnie zaraz nabazgrolisz : ) ... zewnętrzny przetwornik mnie nie interesuję. I nie mam już Hegla. Mam coś lepszego. I piec ma wejście optyczne do PlayStation 4 Pro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy też od rodzaju muzyki , jak ja byłem JBL grały spektakularnie

 

Najlepszy dźwięk: Akkus na Acotonach , Wilson Audio i D'agostino , JBL i Levinson

 

Świetnie grały JBL-e 4367 Studio Monitor z nowym Mark Levinson'em: No 534 Dual-Monaural Power Amplifier; No 526 Dual-Monaural Preamplifier; No. 519 Audio Player.

 

Puścili 7-em różnych utworów i wszystkie hulały :)

 

Później (po wyjściu z tego SkyBox 108) przez jakiś czas innych systemów nie chciało się słuchać :) i Show mógł się zakończyć ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.