Skocz do zawartości
IGNORED

konto testowe Qobuz jak założyć w Polsce


dfx5
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Bogusław_59825,

Rekomendowane odpowiedzi

Informacyjnie.
Skończył mi się abonament (odnawialny) i przy odnowieniu nie uznało mi karty Revolut choć wcześniej przez dwa lata nie było tego problemu. W grę wchodzi albo to, że lokalizacja Revoluta się zmieniła, albo jednak poprawili mechanizm weryfikacji kraju posiadacza karty. Na szczęście płatność poprzez PayPal przeszła (oczywiście paypal-owy kurs wymiany nie jest za atrakcyjny). Do tego wszelkie operacje na koncie Qobuz dla bezpieczeństwa należy wykonywać poprzez lokalizację sieciową IP z danego kraju gdzie macie tą usługę np. poprzez odpowiedni VPN. Streaming już tego nie wymaga.
Ja póki co nie miałem jeszcze problemów z płatnością za abonament Revolutem. Natomiast już z dwa razy zdarzyło mi się, że przy zakupie albumu zamiast na stronę podsumowania płatności wywalało mnie na stronę główną serwisu. Bez włączenia VPN wszystkie próby zakupu kończyły się niepowodzeniem, dopiero z VPN przeszło. A nie mam włączonego VPN cały czas, bo wtedy nie mogę połączyć się z Roonem na urządzeniu klienckim.

Przy okazji napiszę, że znalazłem inną irytującą "niedogodność". Dotyczy to aplikacji na Androida. Zakupione albumy można ściągnąć apką Qobuza we FLAC i są one widoczne dla innych playerów, np. USB Audio Player Pro. Niestety niektóre albumy mają jakieś durne ograniczenia i część utworów albo jest pomijana, albo ściągana jako import, czyli pliki o jakimś egzotycznym rozszerzeniu i od jakiegoś czasu niewidocznej dla eksploratorów plików ścieżce dostępu (no i nie dodamy tego do UAPP). Dzisiaj kupiłem najnowszy album Riverside - brak dwóch plików. Najlepiej było z albumem Porcupine Tree In Absentia - cały album tylko w imporcie. Zakupiony na własność, bez DRM (jak to się chwali Qobuz). Inny album Jeżozwierzy - tylko 2 utwory jako FLAC. Wkurzające. Na kompie takich rzeczy nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2023 o 17:56, Ronaldo9 napisał:

takie cos się pojawia

Aplikacja nie jest zgodna z urządzeniem ,na którym chcesz ją zainstalować. Telewizor ma z pewnością system Android TV.

Ot problem.

Konto testowe Qobuz z Polski ,zapomnijcie,już VPN nie pomaga 🙂 Bynajmniej mnie odrzucało .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, baltfan said:

Aplikacja nie jest zgodna z urządzeniem ,na którym chcesz ją zainstalować. Telewizor ma z pewnością system Android TV.

Ot problem.

Konto testowe Qobuz z Polski ,zapomnijcie,już VPN nie pomaga 🙂 Bynajmniej mnie odrzucało 

 korzystam z LG g1. A apke można ściągnąć tylko na Samsunga oraz chromcast. Nie wiedziałem że qobuz  jest taki wybredny co do urządzeń. na ich stronie znalazłem listę z jakimi firmami współpracują. Dzisiaj będę próbował  korzystać z laptopa tylko muszę ściągnąć  sterowniki  USB 

Just now, Ronaldo9 said:

 korzystam z LG g1. A apke można ściągnąć tylko na Samsunga oraz chromcast. Nie wiedziałem że qobuz  jest taki wybredny co do urządzeń. na ich stronie znalazłem listę z jakimi firmami współpracują. Dzisiaj będę próbował  korzystać z laptopa tylko muszę ściągnąć  sterowniki  USB 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ,kiedyś na portalu

W dniu 3.01.2023 o 17:43, Basstech napisał:

Unikajcie kupna od tego kolesia z załącznika. Najpierw dodał mój adres do subskrypcji rodzinnej, po 2 tygodniach ktoś mnie wywalił z tej subskrypcji. Dostałem nowe zaproszenie, konto działało ok miesiąca czyli tyle, co darmowe konto trial.

Dostałem w Święta nowy adres do nowego logowania bo powyższe już nie działało. Napisałem, że nie będę się bawił co miesiąc w przenoszenie albumów i playlist bo nie o to chodzi. Mam poustawiane w ROON Qobuz jako albumy priorytetowe nad Tidal i NAS. Przy nowym koncie trzeba wszystko robić od nowa co przy 2000 albumów zajmuje tydzień. To koleś odpisał, że tak musi zostać.

Olałem temat i kupiłem na Ricard konto na rok Tidal i Qobuz. Bez problemu wszystko smiga. Chciałem zwrot kasy to szanowny się wypiął, że niby przy dobrach elektronicznych nie wchodzi to w rachubę. Także ostrzegam. Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety też dalem zrobić się w człona, zakupu dokonałem na "aledrogo", miało być 18 miesiecy sielanki ,a pograło może 2tyg. dane do zalozenia konta przyszły z niemiec.Oferta już znikneła z w/w portalu ,ale pewnie dziad trochę ludzi oszukał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Boba napisał:

kupiłem ,kiedyś na portalu

Niestety też dalem zrobić się w człona, zakupu dokonałem na "aledrogo", miało być 18 miesiecy sielanki ,a pograło może 2tyg. dane do zalozenia konta przyszły z niemiec.Oferta już znikneła z w/w portalu ,ale pewnie dziad trochę ludzi oszukał.

Bawiłem się Qobuzem przez sprzedawców z eBay, konto prawie nigdy nie działało dłużej niż miesiąc, ale za to było bardzo tanio. Porównywałem z Amazonem - nie słyszałem żadnej różnicy, więc na razie korzystam z Amazona. No i cena przystępna przy normalnym koncie, bez żadnych kombinacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale Amazon nie uruchomię na ROON i na Rose RS150, przy najmniej narazie.

2 godziny temu, Boba napisał:

kupiłem ,kiedyś na portalu

Niestety też dalem zrobić się w człona, zakupu dokonałem na "aledrogo", miało być 18 miesiecy sielanki ,a pograło może 2tyg. dane do zalozenia konta przyszły z niemiec.Oferta już znikneła z w/w portalu ,ale pewnie dziad trochę ludzi oszukał.

Też właśnie dostałem login DE. Cwaniak pewnie dopisywal do rodziny na miesiąc i był spokój. Problemy zaczynały się po miesiącu użytkowania. Ja teraz używam już 2 miesiąc z Ricard-sellix i odpukać jest narazie wszystko OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie  z kąt te bum na qobuz???znajomi w UK używają  tidal. Twierdza ze lepsza biblioteka, więcej muzyki itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Panowie  z kąt te bum na qobuz???znajomi w UK używają  tidal. Twierdza ze lepsza biblioteka, więcej muzyki itd.

Qobuz cześć biblioteki ma w Hi-Res. A Tidal w MQA. 

MQA jest podejrzany 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Piopio said:

Qobuz cześć biblioteki ma w Hi-Res. A Tidal w MQA. 

MQA jest podejrzany 😉 

Tak coś tam czytałam na temat mqa.Hi -res naprawdę robi taką  różnicę???jaki najtańszy transport polecacie do qobuz????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki z Tidal w MQA najlepiej jak jest rozwinięcie sprzętowe i koniecznie bit perfect. Trzeba wtedy wyłączyć dekoder programowy w otwarzaczu.

Na dobrych nagraniach słuchać różnicę między dekodowaniem sprzętowym a programowym. 

Ale to wiadomo, sprzęt musi dekodować MQA i takie tam ... 

Dlatego wydaje mi się że taki Qobuz może wydawać się lepszej jakości, mniej problemu z przesyłem dekodowaniem itp.

Ale puki sam nie porównam to się nie dowiem 🙂

Konto w USA i UK udało się założyć przez vpn, jeszcze muszę znaleźć koleżkę co tam mieszka żeby mi kartę dodał, żeby tego triala 30 dni mieć na testy 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

Tak coś tam czytałam na temat mqa.Hi -res naprawdę robi taką  różnicę???jaki najtańszy transport polecacie do qobuz????

Tani będzie do d... i wszystko będzie słychać tak samo do d...

Jeśli chcesz słuchać plików hi res, to dobry transport, dac i cała linia zasilająca (LAN). I zaczyna się drogo, nie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Basstech napisał:

Ja teraz używam już 2 miesiąc z Ricard-sellix i odpukać jest narazie wszystko OK.

Korzystam z konta od tego sprzedawcy już 3 lata. Wykupuję subskrypcję na rok i przed końcem okresu ważności dostaję przypomnienie.

"Your Qobuz Studio Premier Subscription will end the 25 february 2023"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, tomski_ napisał:

Pliki z Tidal w MQA najlepiej jak jest rozwinięcie sprzętowe i koniecznie bit perfect. Trzeba wtedy wyłączyć dekoder programowy w otwarzaczu.

Na dobrych nagraniach słuchać różnicę między dekodowaniem sprzętowym a programowym. 

Ale to wiadomo, sprzęt musi dekodować MQA i takie tam ... 

Dlatego wydaje mi się że taki Qobuz może wydawać się lepszej jakości, mniej problemu z przesyłem dekodowaniem itp.

Ale puki sam nie porównam to się nie dowiem 🙂

Konto w USA i UK udało się założyć przez vpn, jeszcze muszę znaleźć koleżkę co tam mieszka żeby mi kartę dodał, żeby tego triala 30 dni mieć na testy 🙂

 

 

emkuła jest formatem stratnym i to powinno zakończyć off top'owe wpisy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zbi_Rek napisał:

emkuła jest formatem stratnym i to powinno zakończyć off top'owe wpisy 

Tak i nie 🙂 W Tidal pliki też są nadawane w .flac tak samo jak w Qobuz 😛 a .flac nie jest formatem stratnym 😛 ... z tym że dodatkowo w tym flac jest zaszyfrowany zapis MQA. 

Pytanie czy uszy usłyszą te różnice, jeśli jakieś w rzeczywistości istnieją 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomski_ napisał:

Tak i nie 🙂 W Tidal pliki też są nadawane w .flac tak samo jak w Qobuz 😛 a .flac nie jest formatem stratnym 😛 ... z tym że dodatkowo w tym flac jest zaszyfrowany zapis MQA. 

Pytanie czy uszy usłyszą te różnice, jeśli jakieś w rzeczywistości istnieją 🙂

czytaj uważnie, napisałem że emkuła jest formatem stratnym 😇

a'props Qobuz, korzystasz/korzystałeś kiedykolwiek z tego serwisu ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wierzę w jakieś ukryte, skompresowane informacje gdzieś zaszyte w pliku itd. Może i są jakieś wykresy, które to potwierdzają ale większość poważnych inżynierów dźwięku twierdzi, że to pic  na wodę to MQA. 

W Qobuz mam czarno na białym - 44,1kHz to 44,1kHz, 192kHz to 192kHz a nie jakieś dekodery, inwertery itd. Fakt, zwykle flac 44,1 w Tidal czy Qobuz raczej nie powinny się różnić ale jak już wchodzimy na wyższe próbkowanie to faktycznie wolę typowy flac z konkretną częstotliwością.

Zresztą wielkości plików to potwierdzają, 192 z Qobuz zajmuje sporo więcej miejsca niż MQA do 192 z Tidal. Rozumiem, że to gdzie przekodowane musi być ale cos w tym jest nie halo dla mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zbi_Rek napisał:

a'props Qobuz, korzystasz/korzystałeś kiedykolwiek z tego serwisu ?

Czytaj uważnie, napisałem przecież że jestem na etapie zakładania konta z 30 dniowym trialem 🤪

Ja jestem z tych że muszę osobiście porównać, posłuchać 🙂 Jak będzie lepiej to zrobię zamiankę. Mój steamer ma na pokładzie też Qobuz, wiec nie problem.

Do tej pory mam porównanie plików Hi-Res do Tidal MQA i na moje ucho jest inaczej. Ale to zależy też od nagrania, bo czasem na plus dla Tidal, a czasem plus dla pliku w otwarzaczu. 

A największą i najlepszą jakościowo różnicę mają dla mnie pliki w DSD. Ale niestety mam tylko kilka albumów w DSD.

Dość tych wywodów 🙂 Sorry za offtop 

2 minuty temu, Basstech napisał:

Powiem szczerze, że nie wierzę w jakieś ukryte,

Ja do końca też nie. Ale różnicę miedzy sprzętowym z certyfikowanym rozwinieciem a takim programowym w aplikacji. Słychać dość wyraźnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomski_ napisał:

Czytaj uważnie, napisałem przecież że jestem na etapie zakładania konta z 30 dniowym trialem 🤪

Ja jestem z tych że muszę osobiście porównać, posłuchać 🙂 Jak będzie lepiej to zrobię zamiankę. Mój steamer ma na pokładzie też Qobuz, wiec nie problem.

Do tej pory mam porównanie plików Hi-Res do Tidal MQA i na moje ucho jest inaczej. Ale to zależy też od nagrania, bo czasem na plus dla Tidal, a czasem plus dla pliku w otwarzaczu. 

A największą i najlepszą jakościowo różnicę mają dla mnie pliki w DSD. Ale niestety mam tylko kilka albumów w DSD.

Dość tych wywodów 🙂 Sorry za offtop 

W Tidalu duża część MQA to pliki FLAC 16/44.1 - podobno realnie 13 bitów plus kodowanie MQA. Roon czy Audirvana dekodują to na 24/88.2 i tak wysyłają dalej. Przy koncie HiFi te pliki są takie same jak w HIFi Plus, dopiero pliki 24 bitowe zamieniane są na prawdziwe FLAC 16/44.1.

A Qobuzie wszystkie pliki to normalne FLAC, podobnie jak w Amazonie lub Apple (tu ALAC). Może zanim uda Ci się z Qobuzem spróbuj Amazona - też mają okres próbny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomski_ napisał:

Czytaj uważnie, napisałem przecież że jestem na etapie zakładania konta z 30 dniowym trialem 🤪

Ja jestem z tych że muszę osobiście porównać, posłuchać 🙂 Jak będzie lepiej to zrobię zamiankę. Mój steamer ma na pokładzie też Qobuz, wiec nie problem.

Do tej pory mam porównanie plików Hi-Res do Tidal MQA i na moje ucho jest inaczej. Ale to zależy też od nagrania, bo czasem na plus dla Tidal, a czasem plus dla pliku w otwarzaczu. 

A największą i najlepszą jakościowo różnicę mają dla mnie pliki w DSD. Ale niestety mam tylko kilka albumów w DSD.

Dość tych wywodów 🙂 Sorry za offtop 

to że jesteś na zakładania konta dla trial, nie znaczy, że w przeszłości nie mogłeś korzystać z Qobuz 😇

Qobuz oficjalnie, tylko jeżeli nie masz kogoś, kto ma konto w jednym z krajów, w których oficjalnie działa Qobuz inaczej nie ma szans

ale jeżeli kwota ok. 37zł nie stanowi dla Ciebie wyzwania, to możesz kupić 3 mce na eBay

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, pantagruel said:

Tani będzie do d... i wszystko będzie słychać tak samo do d...

Jeśli chcesz słuchać plików hi res, to dobry transport, dac i cała linia zasilająca (LAN). I zaczyna się drogo, nie tanio.

Dac mam w integrze wiec interesuje mnie sam transport.Nie znam za dużo sprzętu który obsługuje qobuz .mam 30dniowy trial  i na chwilę obecną korzystam z laptopa. Polecano  mi S Angel .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pantagruel napisał:

chociaż sam nie używam.

19 zł za miesiąc. Sprawdź i sam się przekonasz jak dobrze może zagrać streaming w 24/96. Tym bardziej, że jest tu wiele nagrań, których nie znajdziesz w innych serwisach. Przede wszystkim nagrania koncertowe oraz tzw Radio Broadcast czy Live on TV. Choćby The Doors 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

Dac mam w integrze wiec interesuje mnie sam transport.Nie znam za dużo sprzętu który obsługuje qobuz .mam 30dniowy trial  i na chwilę obecną korzystam z laptopa. Polecano  mi S Angel .

 

 S A jest cacy

ale jak źródło zabrzmi via dac z integry to nie wiadomo, pisałeś już jaka to integra ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, piotrek7 napisał:

19 zł za miesiąc. Sprawdź i sam się przekonasz jak dobrze może zagrać streaming w 24/96. Tym bardziej, że jest tu wiele nagrań, których nie znajdziesz w innych serwisach. Przede wszystkim nagrania koncertowe oraz tzw Radio Broadcast czy Live on TV. Choćby The Doors 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wygląda że do pół roku powinien być na Volumio 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Zbi_Rek said:

 S A jest cacy

ale jak źródło zabrzmi via dac z integry to nie wiadomo, pisałeś już jaka to integra ?

 

 

Ml585

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Dac mam w integrze wiec interesuje mnie sam transport.Nie znam za dużo sprzętu który obsługuje qobuz .mam 30dniowy trial  i na chwilę obecną korzystam z laptopa. Polecano  mi S Angel .

 

Ja nie mam dużego doświadczenia w transportach. Miałem jakiegoś denona z ich platformą firmową (a już nie pamiętam, ale wszędzie u siebie wsadzają to samo) - bardzo słabe urządzonko. Miałem też transport w przedwzmacniaczu naim nac 272. I grało strasznie. Chodzi o to, że samo pre bardzo mi nie odpowiadało. Teraz mam innuos zen mini mk 3 plu zasilacz firmowy. Z zewnętrznym daciem jest dobrze, słuchałem na dwóch SPL dac, director mk 2 i jeszcze jakimś diamond. Na tym pierwszym naprawdę dobrze już było. Poza tym nie mam zrobionej ekstra sieci lan, co ponoć robi różnicę, szczególnie regen uptone.

Urządzenia innuos są chwalone, ale te lepsze zaczynają się od modelu zenith. Sprawdź, jeśli masz ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.