Skocz do zawartości
IGNORED

LG jako pierwsza firma Oled prezentuje model 8K. Czyli nadchodzi 8K nowa era w pełnej rozciągłości.


locoloco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tomek6 napisał to otwartym tekstem. Czyżbyś nie zauważył?

 

 

....kolejna osoba

 

:)

 

Mało mnie obchodzi zdanie forumowicza który przez 6 lat "dokonał" niespełna 30 wpisów....nie zauważyłem nic merytorycznego w tym wpisie poza usiłowaniem dyskredytacji nieczystymi zagraniami. :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie obchodzi zdanie forumowicza który przez 6 lat "dokonał" niespełna 30 wpisów....

 

Mniej więcej ta sama półka co ten, kto przez 12.5 roku "dokonał" 978 wpisów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mataczysz....podałem jego wszystkie wpisy a ty te moje jedynie te poza Bocznicą.

A i tak porównujesz nieporównywalne...

 

Z drugiej strony lepsze w miarę sensowne 978 wpisy niż 8302.....gdzie ciągle trafiają się takie które wymagają sprostowań. :)))

 

Wrócisz do tematu czy nie....wiem że jesteś "mocny" w takich przepychankach ale nie ze mną te numery.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mataczysz....podałem jego wszystkie wpisy a ty te moje jedynie te poza Bocznicą.

A i tak porównujesz nieporównywalne...

 

Przekraczasz własne rekordy bezczelności. Statystyka podaje wyłącznie wpisy w wątkach merytorycznych. Te z Bocznicy się nie wliczają. Dotyczy to zarówno Ciebie jak i jego.

 

Z drugiej strony lepsze w miarę sensowne 978 wpisy niż 8302

 

Gratuluję dobrego samopoczucia. Tradycyjnie nie opartego na niczym poza własnym ego rozdętym do rozmiarów galaktyki.

 

...gdzie ciągle trafiają się takie które wymagają sprostowań. :)))

 

Wyłącznie Twoich. Opartych nie na merytoryce, lecz niczym niezmąconym przeświadczeniu o własnej nieomylności, monopolu na posiadanie racji i personalnej niechęci.

 

nie ze mną te numery.....

 

Co zdanie to ciekawostka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, mocny w gadkach o niczym!!

 

@tomek6 dokonał niespełna 30 wpisów, najczęściej bardzo krótkich. I były to wszystkie wpisy.

Można to w prosty sposób sprawdzić, widoczna statystyka do tego mi nie była potrzebna.

 

Napisz coś o bezczelności czy niechęci, tym razem swojej.... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Lepsze to niż być mocnym w teoretyzowaniu mając w temacie zerowe doświadczenie.

 

Dorobek w wątkach merytorycznych Was obu jest równie skromniutki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczeniem nazywasz kontakt wzrokowy z 8K? :)

 

30 i niemal 1000 to dla Ciebie tyle samo? Ciekawie dokonujesz porównań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest zawsze lepsze niż nic. Niektórzy nie mieli nawet kontaktu wzrokowego. Ale nie przeszkadza im to robić za znawcę, udawać eksperta i wypowiadać się tonem autorytetu. Bo się naczytali teorii.

 

Gdzie powiedziałem że 30 = 1000? Jedynie stwierdziłem, że obydwa wyniki nie są imponujące. Kto więc tu manipuluje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze nie tylko nie wiesz kiedy użyć słowa manipulacja, ale nie rozumiesz znaczenia słowa "równie"

 

Nie trzeba znawcy by pojąć jak działa oko, co jest a co nie jest możliwe gdy chodzi o widzenie szczegółów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz?

Odpowiedni moment? Na co na kolejne kłamstwa?

 

 

Kto więc tu manipuluje?

 

Ty, porównując słowami "równie skromniutki" dwie różniące się kilkudziesięciokrotnie liczby i wmawiając mi że nie miałem prawa dziwić się że te liczby w ten sposób porównujesz.

O bezczelnym wmawianiu że manipuluję nie wspomnę....

 

EOT w sprawie tego OT.... bo wiem że uwielbiasz skierowywać uwagę tam gdzie merytorycznie nic nie wskórasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co? Jak mówisz, że z odległości kilkunastu metrów odróżniasz 4k od 8k, to jest merytoryczne, a jak ktoś inny wyjaśnia, że nie jest to możliwe ze względu na ograniczoną rozdzielczość ludzkiego oka, to już nie merytoryczne?

To filozofia Kalego, Bobcat!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej merytoryczna jest sytuacja, gdy na jakiś temat wypowiadają się osoby, które czegoś w ogóle nigdy nie widziały ale się naczytały teorii na ten temat.

 

O tym że obraz 8K jest rozróżnialny od 4K z kilkunastu metrów i że nie chodzi tu wyłącznie o rozdzielczość (której to kwestii niektórzy się tutaj uczepili z uporem godnym lepszej sprawy, zapewne z braku rzeczywistych argumentów) - sygnalizowałem nie tylko ja i można to znaleźć w materiałach źródłowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby porównać jakość dwóch otv, należy obu zadac TEN SAM OBRAZ, w przeciwnym razie, to jak porównywać spychacz z koparką. Czaisz, o co chodzi? Jeśli na jednym będzie co innego, jak na drugim, to takie pseudo porównanie o kant d...py potłuc można. Wniosek- do porównania obrazy na 4k i 8k MUSIAŁY różnić się tylko rozdzielczoscią.

 

Inaczej, to NIE BYŁO PORÓWNANIE, tylko zabawa kogoś, kto zupełnie nie wie, o co chodzi w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porlick problem w tym że nie można traktować poważnie zdawkowych informacji o (rzekomym) porownaniu od osoby podającej w tej sprawie (i innych) kolejną wersję wydarzeń.

 

Poważne porównanie mozna tylko przeprowadzić na odbiornikach tej samej klasy.

Podawałem taki przykład, cytowałem fragmety artykułu które przeczą temu co pisze Bobcat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, ale Bobcat raczej nie rozumie o co chodzi, albo po prostu udaje, bo tak mu wygodnie. Inaczej musiałby się wycofać ze wszystkiego, o czym pisze od 50ciu stron.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie można traktować wyłącznie wpisy @Maju oraz innych teoretyków-gawędziarzy. Doskonale (w przeciwieństwie do Was) wiem o czym piszę i nie zamierzam się z niczego wycofywać, gdyż nie mam z czego. Stwierdzenie, jakbym "przedstawiał kolejną wersję wydarzeń" jest (celowym?) nieporozumieniem, gdyż nie poprzestałem na jednej możliwości obejrzenia 8K, do którego nieustannie wracam. Staram się skorzystać z jak największej ilości takich okazji, każda przynosi nowe spostrzeżenia, nowe wrażenia którymi się dzielę. W związku z tym uczynić z tego zarzut mógł tylko wypunktowany merytorycznie i przyparty do muru desperat, któremu wyczerpał się zapas argumentów. Przysłowie mówi, że tonący brzytwy się chwyta. Sztaudynger przerobił to na "tonący brzydko się chwyta".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co? Jak mówisz, że z odległości kilkunastu metrów odróżniasz 4k od 8k, to jest merytoryczne, a jak ktoś inny wyjaśnia, że nie jest to możliwe ze względu na ograniczoną rozdzielczość ludzkiego oka, to już nie merytoryczne?

To filozofia Kalego, Bobcat!

Lornetka do tego służy ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, ale Bobcat raczej nie rozumie o co chodzi, albo po prostu udaje, bo tak mu wygodnie. Inaczej musiałby się wycofać ze wszystkiego, o czym pisze od 50ciu stron.

 

Problem w tym że on się kroczek po kroczku z tego co mówił wcześniej wycofuje, można tego nie zauważyć bo te zmiany są tak kosmetyczne., ale to nie ten sam człowiek który pisał kilka tygodni temu. :))

Jedyna głupia wypowiedź z jakiej się nie wycofał to ta że w sklepach z 20 metrów rozpoznawał SD od HD....mało tego potwierdził Twoją wersję z 4 i 8K.....myślałem że śmieszniej być nie może a tu masz - niespodzianka. :))))

Sam sobie biedaczyna przy okazji przeczy, bo jeżeli te telewizory starszej generacji jedynie po rozdzielczości rozpoznawał niby dlaczego tylko i wyłącznie 8K miałoby mieć to coś oprócz rozdzielczości.....nigdy tego sensownie nie wyjaśnił.

 

Tu też widzimy coś nowego;

Najpierw przez kilka lat czytałem że w Japonii miał okazję zobaczyć 8K, nie tak dawno zaczął pisać że porównał 4K do 8K obok siebie, teraz pierwszy raz słyszę że dokonywał tego wielokrotnie i nieustannie do tego 8K powraca......za jakiś czas dowiemy się że jest najbardziej kompetentnym w dziedzinie takich porównań w kraju, robi wręcz profesjonalne porównania wykorzystując sprzęt pomiarowy. :)))

 

Pośmialiśmy się a teraz poważnie;

 

Merytoryczna rozmowa o porównaniach 4 do 8K powinna zawierać choć tyle weryfikowalnych informacji;

- miejsce gdzie dokonano porównania

- opis materiału porównawczego

- marka (nazwa modelu) porównywanych odbiorników

 

Jak tego nie wiemy to można bajać a potem wmawiać o wyższości 8K do woli.....można porównać malucha do Mercedesa, tylko po co skoro wiadomo (bez odpalania silnika) że to porównanie nie ma sensu bo wynik jest wiadomy.

Porównanie dwóch produktów tej samej półki, tej samej klasy daje miarodajne wyniki.

 

 

Wypada nam więc z przypominania tego świadomie zrezygnować.....by "jak to mają teoretycy-gawędziarze w zwyczaju" nie chwytać się brzytwy.

Nie warto, skoro on taką premedytacją i brzydko chwyta się kolejnych "faktów" które ewoluują. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Nie chcesz podać faktów, więc gawędzisz tylko o wyższości 8k, to może zgłoś i swoje posty. My chociaż piszemy o faktach związanych z 8k, jak niemożliwość zobaczenia różnic z ...nastu metrów ludzkim okiem, które z powodu ograniczonej rozdzielczości, musi być blisko ekranu, Ty gawędzisz o porównaniach sprzętu, który jeszcze niedawno nie istniał, nie podając CO porównywałeś... Piszesz bzdury o wdrażaniu 8k, nie przyjmując faktów podawanych przez dyskutantów i popartych linkami do stron organizacji się tym zajmujących.

Możesz zgłaszać nasze posty, w których punktujemy Twoje nieścisłości, natomiast Tobie nie możemy niczego zarzucać???

 

Kolejny przykład podwójnej filozofii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty podawałem wielokrotnie. Każdorazowo są one podważane, negowane i dezawuowane. Osoba, która nigdy życiu nie miała okazji oglądać 8K na żywo wie lepiej ode mnie co widziałem i jakie są moje wrażenia. Z braku rzeczywistych kontrargumentów próbuje podważać to co piszę stawiając jakieś niepoważne warunki, np. na jakich modelach telewizorów widziałem porównanie 8K i 4K? Jakie to ma znaczenie? Wystarczy że obydwa były zgodnie z normami i standardami skalibrowane przed prezentacją. Może jako dowód mojego braku wiarygodności posłuży również fakt nie wiem jaki numer obuwia nosiła osoba dokonująca prezentacji? Kolejny dowód złej woli w prowadzeniu rozmowy to "zarzut" że o porównaniu tego samego materiału na 8K i 4K napisałem dopiero teraz, a nie na samym początku. Nie napisałem, gdyż pierwszy raz miałem okazję oglądać 8K kilka lat temu, a wspomniane bezpośrednie porównanie widziałem bardzo niedawno. Formułowanie kolejnego "zarzutu" że pisałem o NHK że idzie wprost z FHD na 8K jest również niepoważne. Nie ja ustalam ich strategię, nie ja wnoszę do niej korekty. Ja jedynie cytowałem informacje z ich materiałów źródłowych i wypowiedzi przedstawicieli zarządu.

 

Więc albo co poniektórzy swoje personalne stany obsesyjno-maniakalne przeciw mojej osobie zaczną leczyć gdzie indziej albo będą tutaj każdorazowo lądowały w Moderacji.

 

Wybór po Państwa stronie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład....

 

Gdybym to ja zrobił natychmiast napisałby; podwójna skala ocen, podwójna moralność".....i jeszcze to żenujące skarżenie się moderacji i ciągłe nią straszenie.

 

Nie dowiemy się zatem czy porównywał malucha do Mercedesa czy dwóch identycznych samochodów z najwyższej półki różniących się jedynie mocą silnika.

Wmawia nam teraz że któryś z nas je mógł poznać i to nie ma żadnego znaczenia jakie tv porównywał!!!.....jednak maluch z Mercedesem? :(

 

Formułowanie kolejnego "zarzutu" że pisałem o NHK że idzie wprost z FHD na 8K jest również niepoważne. Nie ja ustalam ich strategię, nie ja wnoszę do niej korekty. Ja jedynie cytowałem informacje z ich materiałów źródłowych i wypowiedzi przedstawicieli zarządu.

 

Pisałeś nie tylko to wtedy gdy co najmniej dwa lata było wiadomo że NHK BĘDZIE nadawać w 4K, potem twierdziłeś że nie splamią się sprzętem 4K, bo TYLKO w 8K będą zapisywać treści a było inaczej.

I na koniec, nie było żadnej strategii, podałem cytat świadczący o tym że kiedyś brali pod uwagę taką ewentualność iż ominą 4K!

Nigdy wprost nie napisali że zrezygnowali z nadawania 4K! Nigdy nie widziałem byś coś przedstawił na potwierdzenie tej tezy że taka strategia w ogóle istniała.

 

swoje personalne stany obsesyjno-maniakalne przeciw mojej osobie

 

Kolejne kłamstwo.....nie piszę niczego przeciw Twojej osobie, wprowadzasz zamieszanie na forum wprowadzając szereg nieprawdziwych informacji do obiegu, nie zamierzam przymykać oczu na to.

Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Nie napisałem, gdyż pierwszy raz miałem okazję oglądać 8K kilka lat temu..."

 

Doprawdy? Nawet dwa lata wstecz jeszcze nikt nie widział na wystawach gotowych telewizorów 8k- chyba, że jakieś niedopracowane do końca prototypy.

5 lat temu 8k było jedynie w opracowaniach strategicznych na przyszłość, a laboratoria dopiero zaczynały pracować nad tym standardem.

Tu cytat:

"8K display resolution is the successor to 4K resolution. TV manufacturers pushed to make 4K a new standard by 2017.[4] The feasibility of a fast transition to this new standard is questionable in view of the absence of broadcasting resources."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat.

A jak ma wyglądać rozmowa, dyskusja z Tobą?

Będziesz nadal pisać coś co potem okaże się nieprawdą?

Nasze prośby o sprecyzowanie lub przedstawienie dowodów na swoje słowa zbędziesz stwierdzeniem że już to podawałeś i nic nie musisz??

To poważne?

 

 

@porlick

 

8K pokazują jako ciekawostkę od wielu lat, Bobcat to widział na takich pokazach..... masz jednak rację, nie można mówić o tym co widział jako o telewizji, bo nic o tym nie pisał z jakiegoś źródła to mu pokazano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.