Skocz do zawartości
IGNORED

Rozwój duchowy


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Jaro_747 napisał:

Zdradzę ci sekret Majów.

Oni zawsze gdy mieli wchodzić w wyższe wibracje wyciszali telefony. To, że mimo upływu lat ta rada działa do dziś jest czymś niezwykłym i wręcz magicznym, więc radzę się do niej stosować.

Przypominam, że imć @jakub102 - założył temat o telewizji Kurskiego i Bandytów. I jaka to ona debest jest.

Zatem, uważam - nie ma co z typem gadać.

 

 

Ile ci płacą za te biedne androny, Jakub coś tam?

 

Pińć złoty, gaźnik do Łady, czy wór rubli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2023 o 22:48, jakub102 napisał:

Bielak mówi o tym że ciemna strona nas egzaminuje, mam podobne spostrzeżenia- na początku przy niskim poziomie świadomości możemy mieć wrogów a później widzimy że to nasze braki czy złe podejście. Wraz z wejściem na wyższy poziom świadomości znika ego i przechodzimy na myślenie intuicyjne- prawa półkula. Świat lewopółkulowy się kończy, a tulu mamy gwiazdorów- profesorów, doktorów i innych... Wydaje im się że wiedzą. Ciekawy jestem jak spadną zasłony za 20-30 lat- jak będziemy myśleć i jak zmieni się nauka.

Ja prdle!!!

Ty chłopie jesteś dwa zwoje spirali poznawczej za rzeczywistością.

Kojarzysz w ogóle pojęcie paradygmatu nauki? Rozróżniasz podejście Kuhna i Poppera?

Wyrażnie widzę że nie masz o tym zielonego pojęcia.

Zamiast tracić czas na pier... o niczym zainwestuj parę złotych , poświęć trochę czasu i wysiłku i zapoznaj się z książką „Struktura Rewolucji Naukowych”.

To już ponad 60 lat od jej wydania, najwyższy czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2023 o 22:48, jakub102 napisał:

Bielak mówi o tym że ciemna strona nas egzaminuje, mam podobne spostrzeżenia- na początku przy niskim poziomie świadomości możemy mieć wrogów a później widzimy że to nasze braki czy złe podejście. Wraz z wejściem na wyższy poziom świadomości znika ego i przechodzimy na myślenie intuicyjne- prawa półkula. Świat lewopółkulowy się kończy, a tulu mamy gwiazdorów- profesorów, doktorów i innych... Wydaje im się że wiedzą. Ciekawy jestem jak spadną zasłony za 20-30 lat- jak będziemy myśleć i jak zmieni się nauka.

Królestwo ciemności nie ma motywów aby kogoś egzaminować. To nauczyciele w szkołach Ciebie egzaminowali w szkole i mieli w tym dobre intencje. A że tak Bielak miał, to mogę Ci wytłumaczyć dlaczego tak miał.

Natomiast półkule obie IMO są potrzebne. Ta matematyczna ma IMO nawet większy priorytet działania niż ta artystyczno-literacka. W sumie widać to u zwierząt - porównują, liczą, kalkulują rozmiar przeciwnika, więc to daje im możliwość przeżyć. Natomiast intuicja to forma wyższej inteligencji, nie wiem czy ja bym to utożsamiał z pracą tylko 1 półkuli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2024 o 03:29, Bezlitosna Niusia napisał:

Przypominam, że imć @jakub102 - założył temat o telewizji Kurskiego i Bandytów. I jaka to ona debest jest.

Zatem, uważam - nie ma co z typem gadać.

 

 

Ile ci płacą za te biedne androny, Jakub coś tam?

 

Pińć złoty, gaźnik do Łady, czy wór rubli?

Zdecydowanie za dużo !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2024 o 03:35, Jaro_747 napisał:

Rozróżniasz podejście Kuhna i Poppera?

Czytałem inne książki głównie w poszukiwaniu oświecenia i co mogę powiedzieć po 25 latach poszukiwania prawdy?

Szukasz bezpieczeństwa w intelektualnych pojęciach ale to tylko porządek myśli, czy może się pojawić myślenie tu i teraz 

nieskażone poglądami? Świeży obecny umysł w tu i teraz bez "ja" i bez "wiem"...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Królestwo ciemności nie ma motywów aby kogoś egzaminować. To nauczyciele w szkołach Ciebie egzaminowali w szkole i mieli w tym dobre intencje. A że tak Bielak miał, to mogę Ci wytłumaczyć dlaczego tak miał.


Motywem ,,egzaminowania,, nas przez istoty ciemności jest (dla nich) nasza niskowibracyjna energia. To właściwie egzamin obustronny. Dla nas oni są tylko elementem egzaminacyjnym, którego celem jest uświadomienie sobie posiadania programów generujących niskie wibracje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomekL3 napisał:


Motywem ,,egzaminowania,, nas przez istoty ciemności jest (dla nich) nasza niskowibracyjna energia. To właściwie egzamin obustronny. Dla nas oni są tylko elementem egzaminacyjnym, którego celem jest uświadomienie sobie posiadania programów generujących niskie wibracje.

Hehehehehe 🙂 Dobre dobre. Gdyby miały Ciebie z czegoś egzaminować, to byłby to test czy w typowej sytuacji życiowej dobrze przeprowadzasz zniszczenie, gwałt, morderstwo, grabież albo samobójstwo 🙂 Mam nadzieję że nie będziesz się za dobrze przykładał do nauki i będziesz oblewał te egzaminy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nauki wystarczy słuchać odpowiedniej muzyki, już będzie w głowie kodowane.

Czarny pickup w lesie - kodowanie morderstwa

Wałęsanie się po torach - samobójstwa

Oczywiście czerwono - czarne kolory też charakterystyczne.

Taki fajny gitarzysta, ale widać już spotkanie z "producentem" było i zaprzyjaźnili się na pewno. "Cyrograf" już pewnie też podpisany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe Dobre dobre. Gdyby miały Ciebie z czegoś egzaminować, to byłby to test czy w typowej sytuacji życiowej dobrze przeprowadzasz zniszczenie, gwałt, morderstwo, grabież albo samobójstwo Mam nadzieję że nie będziesz się za dobrze przykładał do nauki i będziesz oblewał te egzaminy.

Często się to zdarza, rozejrzyj się dookoła ile ,,zła,, jest wszędzie. Niezrozumiałe morderstwa, samobójstwa, okaleczenia itp. Ludzie z ,,niezrozumiałych,, przyczyn krzywdzą. Przypadek? Nie ma przypadków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TomekL3 napisał:


Często się to zdarza, rozejrzyj się dookoła ile ,,zła,, jest wszędzie. Niezrozumiałe morderstwa, samobójstwa, okaleczenia itp. Ludzie z ,,niezrozumiałych,, przyczyn krzywdzą. Przypadek? Nie ma przypadków.

Coś mi się zdaje że nie doceniasz zarówno tych po jednej jak i tych po drugiej stronie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje że nie doceniasz zarówno tych po jednej jak i tych po drugiej stronie.

To nie kwestia doceniania a znajomość mechanizmu, metod jakimi się posługują.
Także znajomość przyczynowości, dodatkowo, spotęgowanej kumulacją negatywnych zdarzeń. Można by porównać do pędzącej kuli śnieżnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem jest wibracja, dźwięk. Na początku było słowo…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na początku był Słowo". Dziś już wiadomo że to przydomek, to początek Ewangelii Jana, a co więcej wyraz "słowo" ma po grecku rodzaj męski.

A wibrować, sobie wibruj. Tylko potem kostki w chodnikach są pozapadane i rowerem nie idzie jechać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. Najdziwniejsze jest to że nie wiem czy ta piesza wycieczka coś zmieniła w życiu bohaterów. Główny bohater (M.Sheen) zakończył wycieczkę w katolickiej świątyni katolicką modlitwą o zbieraniu odpowiedniej kolekcji dobrych uczynków w życiu (kiepska sprawa). Jedynie postać pisarza wydała mi się ciekawa, ponieważ posiada on wewnętrzne natchnienia i szuka zrozumienia trudnych zagadnień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny film powoli takie filmy rozszerzają horyzont myślowy chrześcijan i zmuszają do myślenia co jest w życiu ważne.

Religijność  nie zwiększa świadomości, innych wniosków nie napiszę niech każdy sam je wyciągnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, jakub102 napisał:

Piękny film powoli takie filmy rozszerzają horyzont myślowy chrześcijan i zmuszają do myślenia co jest w życiu ważne.

Religijność  nie zwiększa świadomości, innych wniosków nie napiszę niech każdy sam je wyciągnie.

Był realistyczny, lubię realizm. Były 3 ważne momenty tam, kiedy wylała się farba z 3 serc, "sekretnego skarbca".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TomekL3 napisał:


Zgadza się, dla Ciebie to stek bzdur.

 

Owszem. Dla Niego tak.

Ale dla doświadczonego psychiatry to już symptomy całkiem poważnej jednostki chorobowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.