Skocz do zawartości
IGNORED

HIGHEND to perfekcjonizm czy choroba


djedryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 9/22/2019 at 5:20 PM, sly30 said:

To jest możliwe. Oni w tym temacie są bardzo zasadniczy, szczególnie w kwestii wieku. W zależności od stanu mają np bardzo restrykcyjne ograniczenia co do prawa do picia alkoholu na koncertach, imprezach, w klubach i pubach. W Chicago nie chcieli wpuścić do klubu mojej kobity która miała wtedy 32 lata, bo ich zdaniem wyglądała na niepełnoletnią. A wstęp był od 18 roku życia, przy czym aby kupić drinka na bardzo trzeba było mieć dokument potwierdzający, że ma ukończone 21 lat. A ona paszport zostawiła w hotelu. Gdyby ochrona zrobiła odstępstwo, to klubowi grozi utrata licencji. To jest tam poważna kwestia. Udało mi się przekonać ochronę i wpuścili ją ale musiałem obiecać, że nie będzie pić alkoholu. Trzeba ich zrozumieć, bo tam jest tygiel etniczny, napięcia narodowościowe i powszechny dostęp do broni. W młodej duszy testosteron buzuje i po alkoholu łatwiej o tragedię. 

W Oslo do połowy lokali nie wejdziesz jak nie jesteś "dobrze" ubrany. Wstęp do "klubów" (większych barów z muzyką) jest często od 22-23 lat i ochrona wszędzie sprawdza dokumenty na wejściu a jeżeli stwierdzą ze wyglądasz jakbyś wcześniej spożywał alkohol to nie wejdziesz. Mój brat stwierdził kiedyś podczas odwiedzin że ludzie chodzą do klubów ubrani jak na wesele :D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezła jazda. Chyba trochę przesadzają ale może znając od lat polskich emigrantów wiedzą, że człowiek w krawacie jest mniej awanturujący się... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ten zwisający

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.