Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Maju napisał:

Zapytałbym gdzie tam o jakich procedurach i jaką on tu analogię dostrzegł, ale o urojeniach nie przywykłem dyskutować.....    :))

Masz wybiórczą spostrzegawczość. Smarkaczem który sprofanował hostię zajęto się natychmiast i z całą gorliwością. A nawet zdaniem niektórych duchownych (ks. prof. Wierzbicki) przesadnie. Do wymienionych w filmie ofiar pedofilów nikt przez pół roku nie pofatygował się nawet zatelefonować. To nie jest procedura celowego przemilczania i udawania że "nic się nie stało i nie ma o czym rozmawiać"?

8 minut temu, Jacchusia napisał:

Zgłoszone... :)))))

Twój po raz n-ty wklejony piesek również.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bobcat napisał:

nie ma o czym rozmawiać

Patrząc z jakim trudem (i z żadnym efektem) przychodziło ci pojąć że o to co wiedzą o celibacie należy pytać specjalistów a nie jakiegoś antyklerykała nie widzę szans by ci trudniejsze problemy tłumaczyć.   :)))  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Bobcat

Cytat

Smarkacz był ujęty na gorącym uczynku...

Przypuszczam, że księża będący naocznymi świadkami czynu pedofilnego także by interweniowali, a ich status w sprawie zmieniłby się z powierników tajemnicy/tragedii na świadków, a to diametralnie zmienia postać rzeczy.

8 minut temu, Bobcat napisał:

Twój po raz n-ty wklejony piesek również.

No popatrz! Dzień zepsuty !!!

?

Widzę, że intelekt nie wyłapuje ironii.

Mam zaznaczać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jacchusia napisał:

Przypuszczam, że

Przypuszczasz że coś zrozumie??
Jego specjalność to porównywanie nieporównywalnych kwestii i wyciąganie "jedynie słusznych wniosków".  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

porlick masz rację wszystko powinno być ścigane, środowiska lewicowe mają na te wszystkie przewinienia dowody. Pokazują w mediach kolejnych świadków na to że są tacy co działając w złej wierze kryli pedofilów.
Kto im broni składać zawiadomienia i domagać się procesów sądowych......kto zabronił działać.

A czy obecny wymiar tzw sprawiedliwości, coraz bardziej podporządkowany w ukladach PiS-KK jest w stanie PORZĄDNIE się tym zająć???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Widzę, że intelekt nie wyłapuje ironii.

Twój również.

59 minut temu, Maju napisał:

Przypuszczasz że coś zrozumie??
Jego specjalność to porównywanie nieporównywalnych kwestii i wyciąganie "jedynie słusznych wniosków".  ?

Odezwał się "autorytet". Z nominacji własnej.

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Przypuszczam, że księża będący naocznymi świadkami czynu pedofilnego także by interweniowali, a ich status w sprawie zmieniłby się z powierników tajemnicy/tragedii na świadków, a to diametralnie zmienia postać rzeczy.

Ten wpis to Twój kolejny wygłup na obstalunek. Od kiedy pedofile dokonują swoich przestępczych czym przy świadkach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, porlick napisał:

wymiar tzw sprawiedliwości,

Masz jak widać już swoje zdanie, ale pewnie nie wiesz że za poprzedników wcale lepiej nie było. Wyroki za te przestępstwa były też niskie. Liczysz że inna władza będzie lepsza.  ?

Fakty zdają się tego nie potwierdzać, wbrew temu co podają lewacy jest na liście pedofilów  ksiądz, zresztą to niemal ci sami lewacy wypisują i mówią głupoty o tej liście co tej listy nie chcieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju , gdyby kk systemowo nie ukrywał pedofilów w kieckach,  wówczas nikt by nie walczył z kościołem. To właśnie systemowe tuszowanie oraz ukrywanie księży-pedofilów przez władze kościelne  sytuuje etos twojego kościóła oraz sam kościół na  równi z mafią przestępczą,  co większość ludzi zagrzewa do bezpardonowej  walki  z tak zwanym eufemistycznie katolickim duchowieństwem.

 

 

Każdemu,  racjonalnie myślącemu człowiekowi - organizacja,  instytucja, kościół, itd., która/który z rozmysłem tuszuje przestępstwa we własnym łonie, przy świadomym udziale  i to na najwyższym szczeblu hierarchii/władzy ,zawsze będzie się kojarzyć z mafią. 

To nie antyklerykalowie,  lecz osobiście kk zapracowal na przydomek czarna mafia!

I jeszcze jedno  " gdyby ci pedofile nie byli księżmi , to i tak byli by pedofilami " , ale na Boga,  czemu ci pedofile odprawiają mszę świętą , udzielają sakramentów świętych i w końcu,  co robią w katolickim konfesjonale?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I do przemyślenia: 

20191104_185233.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, 23031970 napisał:

do przemyślenia: 

Myślę.....i nie wiem w jakim celu to wkleiłeś.
Chodzi ci o tych 27 księży czy o to że nie ma źródła??
Sporo ich przyznaję nawet jak weźmiemy pod uwagę fakt że obejmuje okres czasu kiedy to Kk już był na celowniku, źródło mogę ci podać. 

Problem w tym że pani Pawłowicz się myli,  tam jest nie na 1000 skazanych a powinno być na 6000 skazanych było 27 księży....reszta się zgadza. To stare dane, potem procent księży był niższy (na blisko 1500 odsiadujących jeden ksiądz), jak jest w ostatnich latach nie wiem. 
Gdyby było ich więcej lewactwo to by na pewno wykorzystało i stosownie nagłośniło.....pewnie tak nie jest dlatego pozostaje im nagłaśniać mantrę o kryciu pedofilów.
 

11 godzin temu, 23031970 napisał:

Maju , gdyby kk systemowo nie ukrywał pedofilów w kieckach,  wówczas nikt by nie walczył z kościołem. To właśnie systemowe tuszowanie oraz ukrywanie księży-pedofilów przez władze kościelne  sytuuje etos twojego kościóła oraz sam kościół na  równi z mafią przestępczą,  co większość ludzi zagrzewa do bezpardonowej  walki  z tak zwanym eufemistycznie katolickim duchowieństwem.
 

12 godzin temu, 23031970 napisał:

Każdemu,  racjonalnie myślącemu człowiekowi - organizacja,  instytucja, kościół, itd., która/który z rozmysłem tuszuje przestępstwa we własnym łonie, przy świadomym udziale  i to na najwyższym szczeblu hierarchii/władzy ,zawsze będzie się kojarzyć z mafią. 

 

Widzę "zagrzany" w tym jesteś od lat.....niegdyś myślałem że ci przeszło, ale nie stygniesz.   :))

Nie będę z Tobą dyskutować o "systemowym kryciu pedofilów".
Ty mi tego nie jesteś w stanie udowodnić ponad wszelką wątpliwość i ja Ciebie nie przekonam że karygodnych błędów jakie popełniali biskupi w sprawie postępowania z pedofilami nie można tak nazywać.
Zaraz znowu uruchomicie pewnie mantrę o instrukcji CS.....ciekawe jak pokrętnie lewactwo wewnętrzną instrukcję służącą walce z wszelkiej maści zbokami wykorzystać chce przeciwko Kk. Obłuda to ich drugie imię, bo podobnie teraz uważają że nie trzeba zaostrzyć kar za pedofilię i ustanawiane nowe prawo uważają za niepotrzebne. Rejestru pedofilów też nie potrzebowali a teraz płaczą kłamiąc że na nim nie ma księży.....HIPOKRYCI!!

Walczący z Kk dali tu nieraz dowód że z racjonalnością w myśleniu nie do końca im po drodze, stąd wybacz, dlatego drugiej części wpisu komentować nie zamierzam.  ?

12 godzin temu, 23031970 napisał:

I jeszcze jedno  " gdyby ci pedofile nie byli księżmi , to i tak byli by pedofilami " , ale na Boga,  czemu ci pedofile odprawiają mszę świętą , udzielają sakramentów świętych i w końcu,  co robią w katolickim konfesjonale.

Spora grupa pedofilów jest natychmiast po procesie kanonicznym usuwana z Kk....te dane w temacie o Kk były nieraz podawane. Istnieje pewna grupa skazanych za drobniejsze przewinienia i po odbyciu kary (po jakimś czasie) wracają do niektórych swoich kościelnych zajęć.....nie mnie oceniać czy takie pobłażające, wspaniałomyślne odpuszczenie winy w takich sytuacjach jest słuszne, nie znam statystyk ilu z tych księży powraca do procederu (nie trafiłem na takie doniesienie w mediach) tak jak nie wiem ilu księży wyrzuconych z Kk nadal molestuje dzieci, bo też o tym się w mediach nie słyszy.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

Nie będę z Tobą dyskutować o "systemowym kryciu pedofilów".
Ty mi tego nie jesteś w stanie udowodnić ponad wszelką wątpliwość i ja Ciebie nie przekonam że karygodnych błędów jakie popełniali biskupi w sprawie postępowania z pedofilami nie można tak nazywać.

"- Do 2001 roku w Kościele katolickim niestety mieliśmy systemowe, endemiczne krycie pedofilii i to przyznał papież Franciszek i Stolica Apostolska - powiedział ks. prof. Kobyliński."

"- Przez dziesięciolecia w Polsce, ale także w wielu innych krajach nie widzieliśmy tak naprawdę niczego złego w tym, że jakiś duchowny, tak jak to tak mówiono potocznie, lubi chłopców lub dziewczynki - dodał. Jak podkreślił, "było powszechne przyzwolenie na wiele tego rodzaju zachowań"."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ks. prof. Andrzej Kobyliński - czy to już naukowiec?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Bobcat napisał:

Ten wpis to Twój kolejny wygłup na obstalunek. Od kiedy pedofile dokonują swoich przestępczych czym przy świadkach?

A tym myslisz, że jakikolwiek przestępca dokonuje z rozmysłem przestępstwa na oczach świadków?

Oj, dzieciak, dzieciak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

nagłośniło.....pewnie tak nie jest dlatego pozostaje im nagłaśniać mantrę o kryciu pedofilów.

Widać mają podstawy aby tak mówić.

2 godziny temu, Maju napisał:

Ty mi tego nie jesteś w stanie udowodnić ponad wszelką wątpliwość i ja Ciebie nie przekonam że karygodnych błędów jakie popełniali biskupi w sprawie postępowania z pedofilami nie można tak nazywać.

Klasyka gry słowami i stosowania nazw zastępczych aby rozmyć istotę problemu. Oficjalna propaganda ZSRR również nie nazywała zbrodni Stalina po imieniu ludobójstwem a mówiła eufemistycznie o "błędach i wypaczeniach".

2 godziny temu, Maju napisał:

Zaraz znowu uruchomicie pewnie mantrę o instrukcji CS.....ciekawe jak pokrętnie lewactwo wewnętrzną instrukcję służącą walce z wszelkiej maści zbokami wykorzystać chce przeciwko Kk.

Jak zwykle bezczelnie kłamiesz. CS to instrukcja krycia sprawców. Żadne wrzaski apologetów tego nie zmienią.

2 godziny temu, Maju napisał:

Rejestru pedofilów też nie potrzebowali a teraz płaczą kłamiąc że na nim nie ma księży.....HIPOKRYCI!!

Nie potrzebowali tylko winni. Sprawcy tych przestępstw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co sie tak uczepiliscie, ksiadz nie moze byc pedofilem i nie jest. Jak mu sie udowodni ze jest (w sadzie) to przestaje byc ksiedzem (wywalaja go na czas odbywania kary) - chyba ze jest biskupem lub arcybiskupem wtedy najwyzej na serce lub inne niestrawnosci umiera.

 

Ksiadz moze byc dobrodziejem ...

 

Wydaje sie ze KK sie doigral i wlasnymi przyrodzeniami pisza historie swojego upadku.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, 23031970 napisał:

I jeszcze jedno  " gdyby ci pedofile nie byli księżmi , to i tak byli by pedofilami " , ale na Boga,  czemu ci pedofile odprawiają mszę świętą , udzielają sakramentów świętych i w końcu,  co robią w katolickim konfesjonale?

A którzy pedofile odprawiają mszę?

Znasz skazanych prawomocnym wyrokiem, którzy w dalszym ciągu czynią posługe kapłańską.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Jacchusia napisał:

Przypuszczam, że księża będący naocznymi świadkami czynu pedofilnego także by interweniowali

 

3 minuty temu, Jacchusia napisał:

A tym myslisz, że jakikolwiek przestępca dokonuje z rozmysłem przestępstwa na oczach świadków?

Oj, dzieciak, dzieciak.

Zestawienie tych dwóch wpisów dowodzi że nie ja tu jestem dzieciakiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Jak zwykle bezczelnie kłamiesz. CS to instrukcja krycia sprawców. Żadne wrzaski apologetów tego nie zmienią.

Przytoczyć ci ją?

Na ten temat już żeśmy rozmawiali, zapomniałeś? Nie zrozumiałeś? Czy perfidnie kłamiesz?

1 minutę temu, Bobcat napisał:

 

Zestawienie tych dwóch wpisów dowodzi że nie ja tu jestem dzieciakiem.

A ty wiesz, że przestępce można NAKRYĆ na gorącym uczynku przez przypadek?

Kawy jeszcze nie pijesz, a śniadanie jadłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, klecha napisał:

"- Do 2001 roku w Kościele katolickim niestety mieliśmy systemowe, endemiczne krycie pedofilii i to przyznał papież Franciszek i Stolica Apostolska - powiedział ks. prof. Kobyliński."

"- Przez dziesięciolecia w Polsce, ale także w wielu innych krajach nie widzieliśmy tak naprawdę niczego złego w tym, że jakiś duchowny, tak jak to tak mówiono potocznie, lubi chłopców lub dziewczynki - dodał. Jak podkreślił, "było powszechne przyzwolenie na wiele tego rodzaju zachowań"."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ks. prof. Andrzej Kobyliński - czy to już naukowiec?

 

 

A o ks. prof. Kobylińskim żaden z naszych apologetów nie raczył wspomnieć ani słowa.

Niewygodne wypowiedzi i niewygodne nazwiska też się zamiata pod dywan.

Obrzydliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, argus napisał:

 

 

A o ks. prof. Kobylińskim żaden z naszych apologetów nie raczył wspomnieć ani słowa.

Niewygodne wypowiedzi i niewygodne nazwiska też się zamiata pod dywan.

Obrzydliwe.

Zamieść coś pod dywan można póki sprawa nie ujrzy światła dziennego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Jacchusia napisał:

A tym myslisz, że jakikolwiek przestępca dokonuje z rozmysłem przestępstwa na oczach świadków?

Oj, dzieciak, dzieciak.

Zabójca Adamowicza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zdecydowana większość katolików w naszym kraju ciągle zatyka uszy. Niestety, w modzie są przepowiednie, proroctwa, prywatne objawienia, wróżby itp. Musimy obudzić się ze snu."

Kolejny ciekawy wywiad z ww księdzem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, klecha napisał:

"Zdecydowana większość katolików w naszym kraju ciągle zatyka uszy. Niestety, w modzie są przepowiednie, proroctwa, prywatne objawienia, wróżby itp. Musimy obudzić się ze snu."

Kolejny ciekawy wywiad z ww księdzem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co ty tak tego kobylińskiego polubiłeś?

Przecież to ksiądz, KUL pewnie kończył...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowiec.

Ktoś się tu usilnie o takich dopominał.

Poza tym mądrze gada...

Pewnie jakiś lewak ukryty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, klecha napisał:

Naukowiec

Naukowiec i KUL kończył? Przecież tutaj takich się ma za nic. O to mi chodzi.

Jak pisze coś po waszej mysli to wtedy naukowiec, a jeśli nie, no to wiadomo, KUL kończył.

Wiesz jak się taka postawa nazywa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umieć oddzielić ziarno od plew.

Było i jest kilkoro, których sobie bardzo cenię, o czym nie raz pisałem.

Ale co tam ja, lewak chory z nienawiści do Kk...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

Przytoczyć ci ją?

Nie musisz. Czytałem.

1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

wiesz, że przestępce można NAKRYĆ na gorącym uczynku przez przypadek?

A ponieważ przypadek jest z definicji wyjątkowy więc na to właśnie liczono.

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Zamieść coś pod dywan można póki sprawa nie ujrzy światła dziennego.

A większość obecnie omawianych spraw ujrzała światło dzienne tylko dzięki tym którzy dokładali starań aby nie udało się ich zamieść pod dywan. Do czego usilnie dążyła Twoja opcja.

59 minut temu, Jacchusia napisał:

Z tego co czytałem to on się leczył psychiatrycznie.

Załatwimy mu żółte papiery aby uniknął odpowiedzialności. Przecież to dla Was bohater anty-PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Nie musisz. Czytałem.

A ponieważ przypadek jest z definicji wyjątkowy więc na to właśnie liczono.

A większość obecnie omawianych spraw ujrzała światło dzienne tylko dzięki tym którzy dokładali starań aby nie udało się ich zamieść pod dywan. Do czego usilnie dążyła Twoja opcja.

Załatwimy mu żółte papiery aby uniknął odpowiedzialności. Przecież to dla Was bohater anty-PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje odpowiedzi są przepełnione argumentami...stąd taka odpowiedź jaka siła twoich argumentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.