Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, bubusia napisał:

Tak, tak, każdemu wygodniej uważać się za tego patrzącego szerzej. Wtedy sam przed sobą lepiej się czuje. A jak ktoś mu to potwierdzi. Uuuu, pełnia szczęścia.

Można na wszystko machnąć ręką i poddać się wszystkiemu jak barany prowadzone na rzeż . A jak masz choć odrobinę zdrowo rozsądkowego podejścia i nieco wiedzy to można przewidzieć . Ja po pierwszym zachłyśnieciu się Pisowskimi planami to trochę zacząlem kalkulować i nijak nie dało sie tego finalnie zaakceptować

Aby rozszerzyć swój punkt widzenia i swiatopogląd trzeba rozmawiać i mieć argumenty . A rozmowa typu Pis i tylko Pis albo Po i tylko Po to jest strata czasu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem Ci pytanie co u obecnej władzy Ci się nie podoba .Odpowiedziałeś ,że coś co jest u każdej władzy .A mnie chodzi o to co widzisz negatywnego tylko u tej władzy .Co ją wyróżnia spośród innych ?

 

do bubusi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Zadałem Ci pytanie co u obecnej władzy Ci się nie podoba .Odpowiedziałeś ,że coś co jest u każdej władzy .A mnie chodzi o to co widzisz negatywnego tylko u tej władzy .Co ją wyróżnia spośród innych ?

Siermiężność mi się nie podoba najbardziej. Zachłyśnięcie się władza jako taka tez. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schlebianie nierobom mi się nie podoba. Jestem za pomocą, nie jestem za rozdawaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Skoro tak szeroko patrzysz to może napisz co Ci się w obecnej władzy nie podoba .Jeśli coś takiego jest .

To że moje dzieci bedą żyły z piętnem ogromnego długu . To że rozwarstwienie grup będzie tak ogromne że będzie w jednym narodzie zwalczanie się na wzajem czyli kto nie jest z nami ten przeciwko nam . Rządzenie na zasadzie szukania wrogów . 

To że myślą o swoim dobrym życiu a nie o naszym wspólnym . O tym że wazne jest tu i teraz a potem niech sie przejmują inni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bo dzisiaj jeszcze nie biorą ich za szmaty albo działa wydżwiek tarcz . Przy trwajacej w Polsce pseudo pandemii do jesien i na pewno tak będzie jak wybory nie odbedą sie w maju, chociaż cały świat wróci do normalności to i najzagorzalsi wyznawcy mogą w końcu zmienić swój punkt widzenia . 

To cala ekscytacja i onizowanie sie wyborami jest przeciez bez sensu. Jest oczywiste i wiadomo ze obojetnie czy wybory odbeda sie listownie czy osobiscie czy w maju czy w sierpniu, czy z korona czy bez, Duda wygra, bo masa go lubi. A to jest jedyne, co sie liczy. Nie rozsadek decyduje, tylko masa. Na tym polega „demokracja“. Jesli masa twierdzi ze 2+2=5, to niestety musisz to zaakceptowac. Polityka to nie matematyka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Riczi75 napisał:

Zna ktoś z Was osoby chore na koronawirus albo osoby które zmarły?

Zna moja żona 2 osoby z pracy -chore

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz oddać władze elitom, one zadbają, na pewno nie o masę. Tylko o siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

Możesz oddać władze elitom, one zadbają, na pewno nie o masę. Tylko o siebie.

A Pan pinokio nie zalicza sie do elit ? Elity to frazes to cos na zasadzie "oni". Wiekszość tego rządu poprzez wykształcenie , stan posiadanie to elity . Wiec jakby na to nie patrzeć to przecież elity szeroko rozumiane rządzą  . Ale jak widzę propaganda u kolegi robi robotę .

4 minuty temu, asterix1 napisał:

a dokładnie od jednej z którą pracuje

Ok. To mamy pierwszy przypadek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xajas napisał:

Jesli masa twierdzi ze 2+2=5, to niestety musisz to zaakceptowac.

Nie muszę. Akceptacja tylko w przypadku jakbym należał do zbioru nazywanego "ciemnym ludem". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Riczi75 napisał:

A Pan pinokio nie zalicza sie do elit ? Elity to frazes to cos na zasadzie "oni". Wiekszość tego rządu poprzez wykształcenie , stan posiadanie to elity . Wiec jakby na to nie patrzeć to przecież elity szeroko rozumiane rządzą  . Ale jak widzę propaganda u kolegi robi robotę .

Ok. To mamy pierwszy przypadek 

To akurat maja być nowe elity. Poza tym raczej do elit się nie odwołują. Upraszczasz na maksa. Nie bierzesz pod uwagę naszego kontekstu, a na końcu sugerujesz moja uległość propagandzie. Tak to z wami jest. I tu masz właśnie proste masowe myślenie. Tylko, żeby się lepiej poczuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bubusia napisał:

Możesz oddać władze elitom, one zadbają, na pewno nie o masę. Tylko o siebie.

A o co dba obecna elita ( władzy rzecz jasna nie umysłu ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

A o co dba obecna elita ( władzy rzecz jasna nie umysłu ) ?

No właśnie, to jest ta różnica. O siebie, i o biedote( w pewnym zakresie ). Poprzedni dbali tylko o siebie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, ale pogłębianie jej tez nie jest. A najgorsze jest rozwarstwienie. To akurat przypadłość światowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego cudzysłów. Piszesz i sam w to nie wierzysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to jest ta różnica. O siebie, i o biedote( w pewnym zakresie ). Poprzedni dbali tylko o siebie. 

No wlasnie, sami sa elita, a ta (w pewnym zakresie) „biedota“ jest kler.

 

Reszta sie nie liczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

Nie jest, ale pogłębianie jej tez nie jest.

Napisałeś,że jesteś przeciwny rozdawnictwu a obecna władza dba o biedotę właśnie na drodze rozdawnictwa .Nie widzisz tu sprzeczności ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i napisałem, ze to mi się nie podoba, czytaj uważnie.

25 minut temu, bubusia napisał:

Schlebianie nierobom mi się nie podoba. Jestem za pomocą, nie jestem za rozdawaniem.

Także nie ma sprzeczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tu mam odmienne zdanie ale czy dbanie jedynie o biedotę jest dla kraju korzystne ?

?Tu się zgodzę .

Poza tym czy to aby na pewno dbanie o biedote . Skoro wrzucenie tego pieniądza spowodowało inflacje i obecnie realna wartość tego datku jest znacznie mniejsza . Znowy trzeba dać aby wyrównać . No nie dokńca sie z ta tezą zgodzę . To nie jest dbanie o biednych . Ludzie nie potrzebują marchewki na dłuższą mete . Dac im kijek a sami sobie poradzą . Więcej zaufania do ludzi i nie traktowanie ich jako nieudaczników . 500 + dla tych którzy tego na prawde potrzebuja a nie dla tzw "środowisk patologicznych" i milionerów . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie jest dbanie o biedotę co kupowanie sobie głosów wyborczych.

 

bubusia

Nie chodzi mi ,że Ci się nie podoba ale ,że w Twoim rozumowaniu jest sprzeczność .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w erystyke. Wiadomo, ze chodziło mi o rząd i jego rozdawnictwo. Pytałeś co mi się u nich nie podoba. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bubusia napisał:

To akurat maja być nowe elity. Poza tym raczej do elit się nie odwołują. Upraszczasz na maksa. Nie bierzesz pod uwagę naszego kontekstu, a na końcu sugerujesz moja uległość propagandzie. Tak to z wami jest. I tu masz właśnie proste masowe myślenie. Tylko, żeby się lepiej poczuć.

Ty upraszczasz na maksa znowu . Tzn nowe elity powstały po 2015 . To ten sam tok rozumowania że wzrost gospodarczy to tylko zasługa Pis . Dajesz tylko świadectwo ze inny ogląd na sprawe oczywistą niezgodny z Twoim poglądem jast bezprawny . Elity rzadza a to że teraz jest to Pis to nie ma znaczenia . 

A pan Rysiu Czarnecki to członek elity który był juz chyba w każdej partii . Ale teraz to przedstawiciel nowej , prawdziwej i jedynej  elity ?. Tlumaczysz sobie znaczenie elita jak Tobie jest wygodnie i tak aby wpisywało sie w tok pisowskiegi rozumowania my i oni . A prawda jest inna i choćbyś się tutaj zapisał na śmierc to tego nie zmienisz . Zauważ że większość tych ludzi cofając się 30 i wiecej lat wstecz wywodzi się z tego samego środowiska czyt. Tych samych eli kolego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest raczej pierd.... o niczym. Także starczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z ludźmi posiadającymi wzmacniacz kosztujący równowartość rocznego wynagrodzenia, czy też kabel, na który trzeba wydać trzy średnie wypłaty skazana jest na porażkę ( w kontekście biedy i potrzeb najmniej zarabiających). Niech „ zdychają* w biedzie, co nas to obchodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

A to już jest raczej pierd.... o niczym. Także starczy.

To nie pier...l i skończ bo dla Ciebie i Tobie podobnych białe nie jest białe a czarne nie jest czarne . Bo taki idzie przekaz z góry .Tak Wam argumenty racjonalne nie wystarczą . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, notoryczny napisał:

Rozmowa z ludźmi posiadającymi wzmacniacz kosztujący równowartość rocznego wynagrodzenia, czy też kabel, na który trzeba wydać trzy średnie wypłaty skazana jest na porażkę ( w kontekście biedy i potrzeb najmniej zarabiających). Niech „ zdychają* w biedzie, co nas to obchodzi.

No właśnie. Ja się chyba zaliczam, ale o biedzie nie zapominam. A może jednak?

?

3 minuty temu, Riczi75 napisał:

To nie pier...l i skończ bo dla Ciebie i Tobie podobnych białe nie jest białe a czarne nie jest czarne . Bo taki idzie przekaz z góry .Tak Wam argumenty racjonalne nie wystarczą . 

O już zaczął, kolejny zaraz Tvpis mi przypisze, hehe

Daruj już sobie to ocenianie, prosty człeku.

To są właśnie te rzekome inteligenty. Szufladę już otworzył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.