Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, caleb66 napisał:
41 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:
W TVPiS też świetnie pokazują kto dlaczego i po co.

Gdzieś trzeba prostować tvnowskie newsy .

Oczywiście, że trzeba prostować. Są nie po myśli PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
2 godziny temu, jezz napisał:

@Mysza 13, wytlumacz temu panu jak to jest z tym przekręcaniem nickow.

Tylko tak wiesz, w krótkich, żołnierskich słowach?

Krótko i po angielskiemu : fuck on you .          

I tradycyjnie po polskiemu : wal się ..                      Pozdrawiam***.

*** - żartowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...78 mld zł, aż 3 proc. polskiego PKB, to dług, jaki polski rząd zaciągnął w ciągu zaledwie dwóch tygodni. W tym tempie III RP jeszcze się nie zadłużała. Smaczku całej sprawie dodaje zachowanie resortu finansów, który do tej pory nie poinformował o operacjach, które do tego doprowadziły.

 

(...)
Kto to spłaci? Oczywiście, że nie rząd...
Może celeb66, o ile nie spierd...oli za granicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb66 napisał:

Gdzieś trzeba prostować tvnowskie newsy .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Wierzę że Kidawa i pupka zbawia świat jak ty.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Kolego nie czytałes moich wpisów albo jesteś totalnym debilem . Chociaż nie chciałbym ich obrażać . Ja za PO ani za Pisem nigdy nie głosowałem i nie zagłosuje . Ty za to cały czas ato PO a to TVN a to wrogowie Pisu . Ja staram się z dystansu oceniać sprawe na chlodno myśląc przede wszystkim o przyszłości zwłaszcza dzieci . Poprzednie rządy zrobiły dużo złego i nie uchroniły się ani od korupcji ani od pychy itd . Ale dzisisj rządzi Pis i to oni DZISIAJ są oceniani. Niestety ludzie myślący już dawno nie dają sobie wciskać tekstów typy "bo za poprzdnich rządów przez ostatnie osiem lat ". Po za swoje rządy zostało ocenione i PiS zostanie oceniony bo to on za to co dzisiaj się dzieje w polityce i w kraju (i nie chodzi mi tu o koronawirusa) bierze odpowiedzialność. Skończ w końcu rozmawoać ze wszystkimi jakby chcieli powrotu PO . Ja tego nie chcę ale jeszcze bardziej nie chcę rządów obecnych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mysza 13 napisał:

Krótko i po angielskiemu : fuck on you .          

I tradycyjnie po polskiemu : wal się ..                      Pozdrawiam***.

*** - żartowałem.

A może byś Zappy posluchał? IQ ci trochę podskoczy.

To ty coś chyba pisałeś o przekręcaniu nicków, dobrze pamiętam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Skończ w końcu rozmawoać ze wszystkimi jakby chcieli powrotu PO . Ja tego nie chcę ale jeszcze bardziej nie chcę rządów obecnych. 


Czasami dziwie sie, ze to takie skomplikowane zdetronizowac PiS. Przeciez wystarczy, ze konkurenci zaoferuja w swojej kampanii +600 (zamiast +500) i 14-stke (dodatkowo do 13-stki) i sprawa zalatwiona. A masa ciemnych wyborcow wogole nie zastanawia sie skad te pieniadze sie biora, do czego to prowadzi i wybiera tych z najlepszymi „obiecankami“

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kidawa jasno się wypowiedziała o 500+ ( przecież zdaje sobie sprawę skąd biorą się pieniądze na ten program.) I jakoś wątpliwości nie ma, że zadłużanie, że to, że śmo.

Jeżeli KO dojdzie do władzy, to zreformuje 500+?

500+ zostanie i o tym mówimy już od paru lat, mówimy o tym prosto w kamery, bo proszą o to dziennikarze, zapewniamy o tym na konwencjach i dziwi mnie, że po tylu miesiącach zapewnień pan ciągle zadaje to pytanie. Tak. 500+ zostaje.”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez notoryczny

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xajas napisał:

 


Czasami dziwie sie, ze to takie skomplikowane zdetronizowac PiS. Przeciez wystarczy, ze konkurenci zaoferuja w swojej kampanii +600 (zamiast +500) i 14-stke (dodatkowo do 13-stki) i sprawa zalatwiona. A masa ciemnych wyborcow wogole nie zastanawia sie skad te pieniadze sie biora, do czego to prowadzi i wybiera tych z najlepszymi „obiecankami“ emoji6.png

 

To chyba nie do końca chodzi aby obiecywać kto da więcej . Bo żeby dać to trzeba mieć . Polska w ostatnich latach miała  bo Pis us-czelnił Vat i owszem to ich zasługa chyba jedyna za którą warto ich chwalić ale przede wszystkim gospodarka dała duży profit bo była na znacznym plusie . Polska jednak ma ogromne długi o których się nie mówi a nasze rządy poprzednie i obecny nie spłacają ich należycie . Nie mam pojęcia dlaczego wszyscy ten temat zamiatają pod dywan . Obyśmy kiedys niwylądowali jak Wenezuela? z tymi dobrymi zmianami .

Poza tym jeżeli dał by ktoś to 600 zł i więcej to i tak inflacja która będzie spowodowana tymi pieniędzmi tą nadwyżkę zje . Lepiej aby gospodarka radziła sobie sama . Już po mału robił się i to dobrze  rynek pracownika i zarobki bez jakich kolwiek odgórnych regulacji i tak musiałby iść do góry bo inaczej ludzie szli by tam gdzie dają więcej ale taka sytuacja była by dostosowana do rynku a inflacja nie buchnęla by tak jak po 500 +. Teraz to się niestety najprawdopodobniej zmieni .

Przypomne jeszcze raz . W ciągu tylko ostatnich dni pinokio zadłuża kraj na 78mld zł . To dużo wagonów pieniędzy ? aby spełnic obietnice bez pokrycia jak widać . 

Pis rozchulał inflację i życie w Polsce jest znacznie droższe niż jeszcze kilka lat temu . 

27 minut temu, notoryczny napisał:

Kidawa jasno się wypowiedziała o 500+ ( przecież zdaje sobie sprawę skąd biorą się pieniądze na ten program.) I jakoś wątpliwości nie ma, że zadłużanie, że to, że śmo.

Jeżeli KO dojdzie do władzy, to zreformuje 500+?

500+ zostanie i o tym mówimy już od paru lat, mówimy o tym prosto w kamery, bo proszą o to dziennikarze, zapewniamy o tym na konwencjach i dziwi mnie, że po tylu miesiącach zapewnień pan ciągle zadaje to pytanie. Tak. 500+ zostaje.”

Nie dawno jak wczoraj mówili że 500+ nie zdaje sprawy bo liczba urodzeń spadła do poziomu najniższego od lat , a chyba to był cel 500+ ., stymulacja i zchęta ludzi do rodzenia dzieci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Riczi75 napisał:

To chyba nie do końca chodzi aby obiecywać kto da więcej . Bo żeby dać to trzeba mieć . Polska w ostatnich latach miała  bo Pis us-czelnił Vat i owszem to ich zasługa chyba jedyna za którą warto ich chwalić ale przede wszystkim gospodarka dała duży profit bo była na znacznym plusie . Polska jednak ma ogromne długi o których się nie mówi a nasze rządy poprzednie i obecny nie spłacają ich należycie . Nie mam pojęcia dlaczego wszyscy ten temat zamiatają pod dywan . Obyśmy kiedys niwylądowali jak Wenezuela? z tymi dobrymi zmianami .

Poza tym jeżeli dał by ktoś to 600 zł i więcej to i tak inflacja która będzie spowodowana tymi pieniędzmi tą nadwyżkę zje . Lepiej aby gospodarka radziła sobie sama . Już po mału robił się i to dobrze  rynek pracownika i zarobki bez jakich kolwiek odgórnych regulacji i tak musiałby iść do góry bo inaczej ludzie szli by tam gdzie dają więcej ale taka sytuacja była by dostosowana do rynku a inflacja nie buchnęla by tak jak po 500 +. Teraz to się niestety najprawdopodobniej zmieni .

Przypomne jeszcze raz . W ciągu tylko ostatnich dni pinokio zadłuża kraj na 78mld zł . To dużo wagonów pieniędzy ? aby spełnic obietnice bez pokrycia jak widać . 

Pis rozchulał inflację i życie w Polsce jest znacznie droższe niż jeszcze kilka lat temu . 

Nie dawno jak wczoraj mówili że 500+ nie zdaje sprawy bo liczba urodzeń spadła do poziomu najniższego od lat , a chyba to był cel 500+ ., stymulacja i zchęta ludzi do rodzenia dzieci. 

Nie ma co demonizować długu państwa , w Japonii na jednego mieszkańca przypada zobowiązanie w wysokości  290 tyś zł ( po przeliczeniu na złotówki )

1. Stany Zjednoczone

2. Japonia

3. Chiny

4. Francja

5. Włochy

6. Niemcy

7. Wielka Brytania

8. Hiszpania

9. Indie

10. Kanada

Polska na 22 miejscu wśród zadłużonych . Kolejność sprzed dwóch lat .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, notoryczny napisał:

Nie ma co demonizować długu państwa , w Japonii na jednego mieszkańca przypada zobowiązanie w wysokości  290 tyś zł ( po przeliczeniu na złotówki )

1. Stany Zjednoczone

2. Japonia

3. Chiny

4. Francja

5. Włochy

6. Niemcy

7. Wielka Brytania

8. Hiszpania

9. Indie

10. Kanada

Polska na 22 miejscu wśród zadłużonych . Kolejność sprzed dwóch lat .

 

Jakoś mnie to nie pociesza ?. To coś na zasadzie "nie załamujmy się inni mają gorzej" albo no to jeszcze możemy się zadłużać do czołówki jeszcze daleko ?Trzeba by było jeszcze zapytać jaki jest poziom życia u innych . 

Realnie na dzień dzisiejszy jesteśmy zadłużeni znaaacznie bardziej niż 5lat wstecz a poziom życia ze względu na upadajace miejsca pracy się niestety obniży . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Riczi75 napisał:

Jakoś mnie to nie pociesza ?. Co coś na zasadzie "nie załamujmy się inni mają gorzej" albo no to jeszcze możemy się zadłużać do czołówki jeszcze daleko ?Trzeba by było jeszcze jaki zapytać jest poziom życia u innych . 

Realnie na dzień dzisiejszy jesteśmy zadłużeni znaaacznie bardziej niż 5lat wstecz a poziom życia ze względu na upadajace miejsca pracy się niestety obniży . 

Dodruk pieniędzy i zadłużanie nie wróży nic dobrego, ale gdy nie ma wyjścia jest to jakiś ratunek . My możemy narzekać ale co to da, nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, notoryczny napisał:

Dodruk pieniędzy i zadłużanie nie wróży nic dobrego, ale gdy nie ma wyjścia jest to jakiś ratunek . My możemy narzekać ale co to da, nic.

Jest jeszcze wyjście aby zaciskać pasa . Ale przy rozdawnictwie i przed wyborami mało popularny . 

Nie ma co . My świata i tak nie zbawimy . Pozdrawiam i oby nam nie było gorzej i tym z Pisu i całej reszcie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Riczi75 napisał:

Jest jeszcze wyjście aby zaciskać pasa . Ale przy rozdawnictwie i przed wyborami mało popularny . 

Nie ma co . My świata i tak nie zbawimy . Pozdrawiam i oby nam nie było gorzej i tym z Pisu i całej reszcie ??

Mhm.

Pozdrawiam ??‍♂️??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Riczi75 napisał:

Realnie na dzień dzisiejszy jesteśmy zadłużeni znaaacznie bardziej niż 5lat wstecz a poziom życia ze względu na upadajace miejsca pracy się niestety obniży . 

Problem w tym, że te długi nie dały niczego w perspektywie zmieniającej się sytuacji. Kasa poszła w piach a nie zmodernizowaliśmy gospodarki, nie zmieniliśmy struktury zatrudnienia, rolnictwo, energetyka, przemysł wydobywczy praktycznie zostały zakonserwowane.

Sześć lat psu w dupę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS jest zainteresowany konserwacją tego stanu rzeczy bo to ich elektorat .Będziemy coraz bardziej zacofani a winę za to będą oczywiście ponosić UE,Niemcy i Oni .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaro_747 napisał:

Problem w tym, że te długi nie dały niczego w perspektywie zmieniającej się sytuacji. Kasa poszła w piach a nie zmodernizowaliśmy gospodarki, nie zmieniliśmy struktury zatrudnienia, rolnictwo, energetyka, przemysł wydobywczy praktycznie zostały zakonserwowane.

Sześć lat psu w dupę.

Ale jaką mamy administrację fju fju . Komplikacja prawa podatkowego na najwyższym poziomie . Wczoraj rozmawiałem ze znajomym z Krakowa zajmujacym się nieruchomosciami . Bardzo powaznie bierze pod uwagę wyprowadzke z kraju . Taki pomysł ma coraz więcej ludzi niestety . A miało być tak pięknie .

Dziś rano przeczytałem że pani Emilewicz szacuje że na koniec roku bezrobocie wzrośnie najprawdopodobniej do 1,5mln . Trochę dużo . Cofnie nas to o kilkanascie lat . Bardzo mnie to boli tak czysto po ludzku . Zastanawia mnie jeszcze jedno . Dlaczego szacuje się kulminację zachorowań w Polsce na jesień . Trochę to dziwne . Wiekszosć krajów ma spłaszczenie zachorowań i spadek a u nas potrwa to do jesieni . Dziwny plan czyzby nie była to zagrywka polityczna ? Ci państwo szyją wszystko tak grubymi nićmi że rece opadają . Tylko aby wystraszyć ludzi utrzymać ich w niepewnosci , wtedy na wszystko się zgodzą . Życzę tym ludzom rozliczenia za to co robią z narodem dla swoich partykularnych celów , tylko i wyłącznie swoich.

Tak trochę pociagnę teorie spiskową . Zna ktoś z Was osoby chore na koronawirus albo osoby które zmarły? Tak się rozdmuchuje temat a w moim otoczeniu ani jednej takiej osoby a mam kontakt z dużą iloscią ludzi . Chciałbym poznać przy okazji statystyki ogólne zgonów w Polsce i na świecie w tym samy czasie w latach poprzednich . To by wiele wyjaśniło o co w tym chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ,że PiS przyjął strategię wykorzystania pandemii dla ukrycia swych błędów ,zaniechań i efektów swej pięcioletniej polityki .I do przykręcania śruby jeśli chodzi prawa człowieka i kontrolę społeczną poczynań władzy .To wygodny pretekst .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Less napisał:

Epidemia sprzyja PISowi

Niestety swoją bezradność i błedy w rządzeniu które i tak wyszły by na jaw przy zadyszce gospodarki w najbliższym czasie zostanie wytłumaczona wirusem . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie do konca chodzi...

 

 

Masie jest koniec nie wazny i nie rozumie co jest koncem. O tym mysla tylko ci, ktorzy realistycznie i rozsadnie patrza do przodu.

A prostej masie wystarcza obiecanki, o konsekwencjach nie mysli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdajesz sobie sprawę, ze upraszczanie i szukanie winnych tylko po jednej stronie to tez tez cecha charakterystyczna prostej masy. Są dwie masy, jedna łyka jeden rodzaj narracji, a druga łyka drugi rodzaj narracji. 

Godzinę temu, Riczi75 napisał:

Niestety swoją bezradność i błedy w rządzeniu które i tak wyszły by na jaw przy zadyszce gospodarki w najbliższym czasie zostanie wytłumaczona wirusem . 

A przypominasz sobie kto kiedyś wszystko na kryzys zwalał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Niestety swoją bezradność i błedy w rządzeniu które i tak wyszły by na jaw przy zadyszce gospodarki w najbliższym czasie zostanie wytłumaczona wirusem . 

Nic nie trzeba bedzie tlumaczyc, bo masa jest zdania, ze wszystko jest OK, rzad jest super i na najlepszej drodze, wiec nie wiem o jakich „bledach“ mowisz. „Wiekszosc“ jest „zadowolona“ (patrz takie bubusie i miliony podobnych).

Pytanie jak dlugo jeszcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bubusia napisał:

A zdajesz sobie sprawę, ze upraszczanie i szukanie winnych tylko po jednej stronie to tez tez cecha charakterystyczna prostej masy.

A przypominasz sobie kto kiedyś wszystko na kryzys zwalał?

Patrzacy nieco szerzej widzą co jest grane. 

Teoria spiskowa co do koronawirusa niestety musi polec. Zgonów więcej niż w analogicznych okresach lat poprzednich ale czy aż tyle aby gospodarkę świata stawiać do góry nogami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Riczi75 napisał:

Patrzacy nieco szerzej widzą co jest grane. 

Patrzeć to możesz tak jak podpowiedzą ci ośrodki opiniotwórcze. Możesz zaufać jednym lub drugim. W natłoku propagandy, walki o wpływy, walki o władze, karmieni jesteśmy sprzecznymi informacjami, po to żebyśmy sami nie mogli wyciągać żadnych wniosków. Przykład, coś pisałeś o Vacie, wiesz ilu tutaj piszących zanegowałby ten sukces. Zreszta zanegowałby każdy sukces. Kwestia nastawienia, uformowania ich myślenia przed jedna lub druga stronę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xajas napisał:

Nic nie trzeba bedzie tlumaczyc, bo masa jest zdania, ze wszystko jest OK, rzad jest super i na najlepszej drodze, wiec nie wiem o jakich „bledach“ mowisz. „Wiekszosc“ jest „zadowolona“ (patrz takie bubusie i miliony podobnych).

Pytanie jak dlugo jeszcze.

Bo dzisiaj jeszcze nie biorą ich za szmaty albo działa wydżwiek tarcz . Przy trwajacej w Polsce pseudo pandemii do jesien i na pewno tak będzie jak wybory nie odbedą sie w maju, chociaż cały świat wróci do normalności to i najzagorzalsi wyznawcy mogą w końcu zmienić swój punkt widzenia . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Riczi75 napisał:

Patrzacy nieco szerzej widzą co jest grane. 

 

Tak, tak, każdemu wygodniej uważać się za tego patrzącego szerzej. Wtedy sam przed sobą lepiej się czuje. A jak ktoś mu to potwierdzi. Uuuu, pełnia szczęścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak szeroko patrzysz to może napisz co Ci się w obecnej władzy nie podoba .Jeśli coś takiego jest .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Skoro tak szeroko patrzysz to może napisz co Ci się w obecnej władzy nie podoba .Jeśli coś takiego jest .

To co w każdej. Myślenie głównie o władzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To banał.Co ją wyróżnia na minus ?

Ale w związku z jaka kwestia. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.