Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Patrykowski napisał:

Nie pamiętasz co piszesz to ci przypomnę:

"Ponoć te zagraniczne , duze wyprowadzające zyski za granice , banki sa nieco inaczej opodatkowane i kolejna ekipa nic z tym nie robi "

Ja nie płace, żaden bank mi nie podniósł ani jednej opłaty.

Firmy starające sie o kredyty czy osoby prywatne starajace sie o kredyty bo to główne żródło dochodów banków placą . I Ty pewnie też płacisz ale nawet go nie zauważasz jeżeli dobiją Ci 0.44% do tych 10 zł za prowadzenie konta . A ja dalej o podatku od dochodui zysków a nie o podatku bankowym 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko Pis ale Ty i tak tego nie pojmiesz . Dochodu wzrosły trzykrotnie a podatki jeszcze więcej .
Nie życzę swoim rodakom powrotu PO do władzy. PiS nie jest idealny ale w porównaniu do tych złodziei z PO to jest prawie idealnie,tylko żeby było tak dalej .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Patrykowski napisał:

Ja uważać, na co? Chyba na takiego kapusia jak ty ?
Ale nie muszę przynajmniej ryjem konfidenta świecić. Tu akurat to nic takiego, bo tu prawie same POskie szmaty, dla was bycie złodziejem czy konfidentem to nobilitacja... 

Ja nie z PO . Wypraszam sobie . Jestem bardziej narodowo nastawiony niż Ty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Riczi75 napisał:

I Ty pewnie też płacisz ale nawet go nie zauważasz jeżeli dobiją Ci 0.44% do tych 10 zł za prowadzenie konta . 

Ja poza prywatnymi kontami mam na łbie dwie spółki więc się o moje pieniądze nie musisz martwić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:

Nie życzę swoim rodakom powrotu PO do władzy. PiS nie jest idealny ale w porównaniu do tych złodziei z PO to jest prawie idealnie,tylko żeby było tak dalej .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Uwierz mi kolego że jestem bardzie przeciw Po niz Ty . Są inne opcje w tym pięknym kraju niż te dwie tak często poruszane . Dla mnie jest alternatywa a dla Ciebie nie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Riczi75 napisał:

A ja dalej o podatku od dochodui zysków

Odnoszę wrażenie, ze nie wiesz o czym piszesz. Nie pogniewaj się więc ale pozostanę przy propozycji dla ciebie w postaci podstawowej edukacji, przy pomocy googla na początek. 

1 minutę temu, soundchaser napisał:

W czym się objawia ten dobrobyt?

We wskaźnikach ekonomicznych. Wisz co to takiego? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Patrykowski napisał:

Ja poza prywatnymi kontami mam na łbie dwie spółki więc się o moje pieniądze nie musisz martwić ?

A świstak zawijał i zawijał te papierki . Sreberka przepraszam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

masz u mnie przeyebane i nie ma zmiłuj.

Taki kozak jesteś?  To uważaj, żebyś ty zaraz nie zaczął mieć przejebane... 

2 minuty temu, Riczi75 napisał:
5 minut temu, Patrykowski napisał:

Ja poza prywatnymi kontami mam na łbie dwie spółki więc się o moje pieniądze nie musisz martwić ?

A świstak zawijał i zawijał te papierki . Sreberka przepraszam. 

Idź już dziecko spać i nie przeszkadzaj starszym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Patrykowski napisał:

Odnoszę wrażenie, ze nie wiesz o czym piszesz. Nie pogniewaj się więc ale pozostanę przy propozycji dla ciebie w postaci podstawowej edukacji, przy pomocy googla na początek. 

We wskaźnikach ekonomicznych. Wisz co to takiego? 

Skorzystałem z Twojej rady i znalazłem wysokość podatku bankowego . Wychodzisz blado to już ani biało ani czarno . Jak wysokośc podatku bankowego o którym tak grzmisz to bank płaci tylko 0.0325%. To nie dużo według mnie . A ty jak uwazasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A no tak to zbawi nasz kraj. Nie przeczę ze dobrze że takie rzeczy się pojawiają . Ale mały przedsiebiorca jest bity w dupę bez porównania bardziej i nikt sie nad nim nie pochyli 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Patrykowski napisał:

We wskaźnikach ekonomicznych. Wisz co to takiego? 

Wskaźniki ekonomiczne przedstawia GUS, a to jest instytucja na usługach rządu.
Dopowiedz sobie puentę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Sondaże są tak enigmatyczne jak ten cały koronawirus.

Ale za to sondaże nie kłamią! 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, caleb66 napisał:

Nie życzę swoim rodakom powrotu PO do władzy. PiS nie jest idealny ale w porównaniu do tych złodziei z PO to jest prawie idealnie,tylko żeby było tak dalej .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

PiS już dawno prześcignął PO we wszelkich patologiach i dewastacji państwa .Tak więc te życzenia zachowaj dla siebie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Patrykowski napisał:

No własnie to jest pierwsza ekipa, która się za to zabrała, o czym ty mówisz? ?

Na prawdę nie słyszałeś o podatku bankowym czy od sklepów wielkopowierzchniowych? 

O czym Ty piszesz? Dzięki temu wzrosły ceny i opłaty w bankach. I hipermarkety i banki wyższe koszty przerzuciły na klientów.
Tyle z tych nałożonych podatkach ma przeciętny Kowalski. Dziękujemy Ci PiS, że wyciągasz nam z kieszeni kolejne dutki potrzebne na +500.

 

1 godzinę temu, Patrykowski napisał:

Oczywiście, że stymuluje bo to normalny "odruch" rynku. Więcej pieniędzy na rynku powoduje podwyżki cen. Ludzie mają więcej pieniędzy to ceny idą w górę, to jest normalne ale i tak stać ich na sporo więcej niż kilka lat temu. 

Co to znaczy : i obniżenie etatów."?

Ty chyba nic nie rozumiesz. Jak myślisz skąd się biorą pieniądze? Z przepisów czy z pracy? Jeśli praca staje się droższa to towar dzięki tej pracy musi więcej kosztować, to proste jak budowa cepa. Przykład: jeśli sprzedawczyni w sklepie ma więcej zarabiać to chyba nie da jej tego właściciel sklepu z własnej kieszeni, prawda? Nie da jej Kaczyński czy Duda. Pieniądze na jej podwyżkę biorą się w podwyżki cen produktów ( marża sklepu ). Jeśli towar do sklepu ma przywieść gość któremu nagle za tą samą pracę więcej się płaci to wiadomo że usługa dowozu musi zdrożeć, czyli kolejny czynnik wpływający na ceny. Przecież to jest reakcja łańcuchowa z efektem kuli śniegowej.

A skoro nie wiesz co to obniżenie etatów to znaczy, że nie śledzisz tego co się dzieje na rynku pracy. Obniżenie etatów wprowadziło wiele firm prywatnych i państwowych. Państwowym firmą ma pieniądze z budżetu, mają wypłacać wyższe pensje. Ale nikt im na te wyższe pensje nie daje więcej pieniędzy, są dwa wyjścia albo zwolnienia albo obniżenie etatu. Tylko o tym się nie mówi bo to jest drażliwy temat.
Obniżenie etatu to zmiana umowy z pełnego etatu na np. 3/4 etatu. I w ten oto sposób taki ktoś nie ma więcej pieniędzy za to ma większe koszty bo inflacja.
Drugą stroną medalu jest to, że np. ja choć nie dostałem nic więcej ponoszę koszty w postaci inflacji.
I każdy inny który zarabiał więcej niż obecna najniższa krajowa stał się biedniejszy bo wartość nabywcza jego pieniędzy spadła.
I żeby to pojąć naprawdę nie trzeba być biegłym ekonomistą.
Pomijam długoterminowe skutki takiego darowania pieniędzy. Rozmnażać na umór będzie się tylko populacja utrzymująca się z tego socjalu, bo wskaźniki urodzeń wcale nie wystrzeliły jak to się PiS spodziewał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
PiS już dawno prześcignął PO we wszelkich patologiach i dewastacji państwa .Tak więc te życzenia zachowaj dla siebie .
Nie wątpię że komuchy źle życzą Polsce i Polakom.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:

Nie wątpię że komuchy źle życzą Polsce i Polakom.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Ty sie masz za Polaka . Ty pierwszy na Polaków donosić będziesz .

5 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

O czym Ty piszesz? Dzięki temu wzrosły ceny i opłaty w bankach. I hipermarkety i banki wyższe koszty przerzuciły na klientów.
Tyle z tych nałożonych podatkach ma przeciętny Kowalski. Dziękujemy Ci PiS, że wyciągasz nam z kieszeni kolejne dutki potrzebne na +500.

 

Ty chyba nic nie rozumiesz. Jak myślisz skąd się biorą pieniądze? Z przepisów czy z pracy? Jeśli praca staje się droższa to towar dzięki tej pracy musi więcej kosztować, to proste jak budowa cepa. Przykład: jeśli sprzedawczyni w sklepie ma więcej zarabiać to chyba nie da jej tego właściciel sklepu z własnej kieszeni, prawda? Nie da jej Kaczyński czy Duda. Pieniądze na jej podwyżkę biorą się w podwyżki cen produktów ( marża sklepu ). Jeśli towar do sklepu ma przywieść gość któremu nagle za tą samą pracę więcej się płaci to wiadomo że usługa dowozu musi zdrożeć, czyli kolejny czynnik wpływający na ceny. Przecież to jest reakcja łańcuchowa z efektem kuli śniegowej.

A skoro nie wiesz co to obniżenie etatów to znaczy, że nie śledzisz tego co się dzieje na rynku pracy. Obniżenie etatów wprowadziło wiele firm prywatnych i państwowych. Państwowym firmą ma pieniądze z budżetu, mają wypłacać wyższe pensje. Ale nikt im na te wyższe pensje nie daje więcej pieniędzy, są dwa wyjścia albo zwolnienia albo obniżenie etatu. Tylko o tym się nie mówi bo to jest drażliwy temat.
Obniżenie etatu to zmiana umowy z pełnego etatu na np. 3/4 etatu. I w ten oto sposób taki ktoś nie ma więcej pieniędzy za to ma większe koszty bo inflacja.
Drugą stroną medalu jest to, że np. ja choć nie dostałem nic więcej ponoszę koszty w postaci inflacji.
I każdy inny który zarabiał więcej niż obecna najniższa krajowa stał się biedniejszy bo wartość nabywcza jego pieniędzy spadła.
I żeby to pojąć naprawdę nie trzeba być biegłym ekonomistą.
Pomijam długoterminowe skutki takiego darowania pieniędzy. Rozmnażać na umór będzie się tylko populacja utrzymująca się z tego socjalu, bo wskaźniki urodzeń wcale nie wystrzeliły jak to się PiS spodziewał.

Obecnie bardzo popularne stało się wprowadzanie do umów o pracę aneksów o obniżce zarobków . Moja żona musiala sie zrzec czesci zarobku aby pracę utrzymać . Idzie dobre .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tak jest „ W 2019 r. minimalne wynagrodzenie w Polsce wzrosło o 7,1 proc., w porównaniu z 2018 r., a inflacja w I półroczu 2019 r. wzrosła o 1,8 proc., w porównaniu z analogicznym okresem w 2018 roku. Podobnie, w 2018 r. płaca minimalna wzrosła o 5 proc., w porównaniu z 2017 r., a inflacja rok do roku – tylko o 1,6 procent.„

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, notoryczny napisał:

Nie zawsze tak jest „ W 2019 r. minimalne wynagrodzenie w Polsce wzrosło o 7,1 proc., w porównaniu z 2018 r., a inflacja w I półroczu 2019 r. wzrosła o 1,8 proc., w porównaniu z analogicznym okresem w 2018 roku. Podobnie, w 2018 r. płaca minimalna wzrosła o 5 proc., w porównaniu z 2017 r., a inflacja rok do roku – tylko o 1,6 procent.„

Te dane nie odzwierciedlają stanu faktycznego.
Mam nadzieję, że o tym wiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb66 napisał:

Nie wątpię że komuchy źle życzą Polsce i Polakom.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Jak czytam Twoje wypociny to od razu mam skojarzenia z ZOMO , ORMO i takimi tam aparatczykami i dupolizami którzy samodzielnie nie pomyślą tylko szczekają jakby im co obiecali . Obiecali ci co ? No przyznaj się ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Te dane nie odzwierciedlają stanu faktycznego.
Mam nadzieję, że o tym wiesz.

Dane ze „Strefy biznesu” . Co ja mogę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:
1 godzinę temu, Patrykowski napisał:

No własnie to jest pierwsza ekipa, która się za to zabrała, o czym ty mówisz? ?

Na prawdę nie słyszałeś o podatku bankowym czy od sklepów wielkopowierzchniowych? 

O czym Ty piszesz? Dzięki temu wzrosły ceny i opłaty w bankach.

Jakbyś przeczytał dwie linijki wyżej to wys wiedział, ze nie o ty mowa... Mi nie wzrosły, Jak ktoś nie umie o to zadbać to jego, nie mój problem. 

24 minuty temu, soundchaser napisał:

Wskaźniki ekonomiczne przedstawia GUS, a to jest instytucja na usługach rządu.
Dopowiedz sobie puentę.

A słyszałeś  o agencjach rateingowych? Wiesz co to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Patrykowski napisał:

Jakbyś przeczytał dwie linijki wyżej to wys wiedział, ze nie o ty mowa... Mi nie wzrosły, Jak ktoś nie umie o to zadbać to jego, nie mój problem. 

Z 10 zł na 10,0332 można pominąć . Fakt nie wzrosły Ci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, notoryczny napisał:
5 minut temu, soundchaser napisał:

Te dane nie odzwierciedlają stanu faktycznego.
Mam nadzieję, że o tym wiesz.

Dane ze „Strefy biznesu” . Co ja mogę .

Nie wytłumaczysz idiotom, że poza GUSem urzędują u nas międzynarodowe agencje rateingowe, Bank światowy, MFW i inne instytucje, które patrzą mu na ręce, a inwestorzy podejmują na podstawie wskaźników publikowanych przez GUS duże decyzje. 

To są idioci, do nich nic nie dociera :)  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, remak123 napisał:

Ode mnie dla Caleba666 i pisiego ludu od 2:02 emoji869.png 

 

 

 

Dobrze daje i jak prawdziwie ?

Amen

1 minutę temu, Patrykowski napisał:

Nie wytłumaczysz idiotom, że poza GUSem urzędują u nas międzynarodowe agencje rateingowe, Bank światowy, MFW i inne instytucje, które patrzą mu na ręce, a inwestorzy podejmują na podstawie wskaźników publikowanych przez GUS duże decyzje. 

To są idioci, do nich nic nie dociera ?

TSUE też patrzy PiSowi na ręce a wszystkie ich wyroki macie w d...e panie hipokryta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.