Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Patrykowski napisał:

Pytanie tylko czy celowo idiotę ?

A jak mam traktować, kto twierdzi, że Duda nic nie może w tej kwestii? ? I nie innych, tylko konkretnie odpowiedziałem jaro, bo to on tę bzdurę namazał.

Ty Patrykowski naprawdę uparłeś się żeby udowodnić, że intelektualnie jesteś strasznym ascetą.

Widzę że do ciebie trzeba pisać zdaniami prostymi po pięć wyrazów i najlepiej jeszcze podkreślać te najistotniejsze.

Zawsze jak starasz się myśleć to szykuje się nieszczęście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Patrykowski napisał:

Tak, tak. To, ze rudemu w 2014 roku spadochron założyła makrela to też teoria spiskowa... ?

Ci, o których wspomniałeś nie są szefami partii. Budka tak. I bardzo dobrze z resztą ?

 

9 minut temu, Patrykowski napisał:

Czy wspominasz Sasinie? a może Pawłowicz...a nie to o kimś wyżej Kaczyńskim?

Aha tylko wierchuszka teraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ..

mam pytanie do Ciebie: Co jest powodem że Budka ze idiotą że go tak nazywasz ....?

Ps Nie wygodna ta Przyłębska oj niewygodna...przypomnij mi jak to prezes ją nazwał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Panowie można do usranej śmierci dywagować o to kto , kogo, kiedy i jak. Dobrze abyście sie zastanowili nad tym co teraz sie dzieje jak kraj jest zarządzany i zadłużany . I pisowskim wyborcom mina zrzednie jak zaczną zabierać 500 + .13 tki . zaczną się zwolnienia w górnictwie itd . A ostatecznie i u swoich wyborców będą szukać grosza na spłacanie przez siebie zaciągniętych długów . Czas biegnie nieubłaganie . A czas kiedy gospodarka dała możliwości przejadania względnie dobrych zysków już długo może nie wrócić . To była kwestia czasu kiedy gospodarka dostanie zadyszki a wówczas było pewne że realizacje obietnic Pisu bedą nie do wypełnienia. Trochę przyspieszył tą sprawę koronawirus . Na szczęście dla Pisu będzie na co zwalić odpowiedzialność . . W tym kontekście ostatnie podwyżki dla wieruchuszki selmowej to kppina Ostatnio powaliła mnie wiadomość o statku z węglem sprowadzonym z Kolumbii a na kopalniach zaczyna się mówić o zwolnieniach . Sejm jest pełny idiotów ale obecna władza w beszczelnej hipokryzji przebiła się już przez dno . A wu dalej co Rudemu jaki jest Budka , Pawłowicz etc. Tak rządzi się ogłupiałym narodem . Skłóca się go . I w Polsce to zawsze świetnie funkcjonowało .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ty Patrykowski naprawdę uparłeś się żeby udowodnić, że intelektualnie jesteś strasznym ascetą.

Widzę że do ciebie trzeba pisać zdaniami prostymi po pięć wyrazów i najlepiej jeszcze podkreślać te najistotniejsze.

Zawsze jak starasz się myśleć to szykuje się nieszczęście.

Myślę ze zbyt długie zdania napisałeś...nie zrozumie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaro_747 napisał:
20 minut temu, Patrykowski napisał:

Pytanie tylko czy celowo idiotę ?

A jak mam traktować, kto twierdzi, że Duda nic nie może w tej kwestii? ? I nie innych, tylko konkretnie odpowiedziałem jaro, bo to on tę bzdurę namazał.

Ty Patrykowski naprawdę uparłeś się żeby udowodnić, że intelektualnie jesteś strasznym ascetą.

Widzę że do ciebie trzeba pisać zdaniami prostymi po pięć wyrazów i najlepiej jeszcze podkreślać te najistotniejsze.

Zawsze jak starasz się myśleć to szykuje się nieszczęście.

Ja przynajmniej wiem, że istniej coś takiego, jak weto prezydenckie, ty jak widać nie  :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patrykowski napisał:

Ja przynajmniej wiem, że istniej coś takiego, jak weto prezydenckie, ty jak widać nie  ?

Mówisz o wecie od narciarza i pucybuta prezes-owego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, asterix1 napisał:
18 minut temu, Patrykowski napisał:

Czy wspominasz Sasinie? a może Pawłowicz...a nie to o kimś wyżej Kaczyńskim?

Aha tylko wierchuszka teraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ..

A dlaczego ty cytujesz swoje słowa jako moją wypowiedź? Coś ci stykać przestało? :)  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Patrykowski napisał:

Ci, o których wspomniałeś nie są szefami partii.

Ale są twarzami partii w niektórych przypadkach o komunistycznych korzeniach. To nie jest grzech, ale jak byli komuniści pomagają Prezesowi w przywróceniu zasad prawa obowiązujących w tej byłej komunie a to już daje do myślenia. Niestety tylko tym myślącym co wyklucza większość PiS-owców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Riczi75 napisał:

To była kwestia czasu kiedy gospodarka dostanie zadyszki a wówczas było pewne że realizacje obietnic Pisu bedą nie do wypełnienia.

To rzeczywiście Amerykę odkryłeś :) 

3 minuty temu, asterix1 napisał:
5 minut temu, Patrykowski napisał:

Ja przynajmniej wiem, że istniej coś takiego, jak weto prezydenckie, ty jak widać nie  ?

Mówisz o wecie od narciarza i pucybuta prezes-owego ?

Świetny argument. Naprawdę. Jaro będzie wniebowzięty. A jakaż w nim błyskotliwość  :)   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Patrykowski napisał:

Ja przynajmniej wiem, że istniej coś takiego, jak weto prezydenckie,

Istnieje, ale w tej chwili to weto jest sterowane przez Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, asterix1 napisał:

Myślę ze zbyt długie zdania napisałeś...nie zrozumie

Ciężko się tak radykalnie przestawić, zawsze pisałem do ludzi inteligentnych.

Natomiast działania Zajkowskiego obserwuje z rosnącym rozbawieniem. ten facet po prostu ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego na poziomie złożoności wyższym niż podstawowy. Wszelkie niuanse to dla niego bariera nie do przeskoczenia, próbuje coś kombinować ale wyraźnie mu to nie idzie. Ale cały czas coś pisze.

W macierzy Moltkego mieściłby się w kategorii "pracowity i głupi".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lech36 napisał:
8 minut temu, Patrykowski napisał:

Ja przynajmniej wiem, że istniej coś takiego, jak weto prezydenckie,

Istnieje, ale w tej chwili to weto jest sterowane przez Prezesa.

Jaro twierdził, że nie istnieje :)  

Przy okazji, wie ktoś może, kto to ten Zajkowski, bo już któryś raz jaro wspomina? A może to pasażer z jego autobusu? ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patrykowski napisał:

Jaro twierdził, że nie istnieje ?

Znowu bredzisz przypisujac mi jakieś swoje projekcje wsiowego głupka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patrykowski napisał:

To rzeczywiście Amerykę odkryłeś ?

Świetny argument. Naprawdę. Jaro będzie wniebowzięty  ?

Masz jakieś inne zdanie w kwestii długopis-a prezesa? Z chęcią sie zapoznam tak na marginesie tylko powiem ze ta niemota 8 razy co najmniej podpisywała buble prawne w sprawie reformy sądownictwa i KRS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patrykowski napisał:

Jaro twierdził, że nie istnieje ?

Skoro nadrzędne jest to co powie Prezes to oznacza że weto Dudy nie istnieje. To proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda sobie strzępić język . Widać że jeden drugiemu chce wcisnać który lepszy, głupszy a wnioski dla kraju i społeczeństwa żadne . Powodzenia Panowie pourywajcie sobie łby a góra bedzie sie przy tym dobrze bawić . Szkoda że nasze społeczeństwo jest tak płytkie . Na ra ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lech36 napisał:

Skoro nadrzędne jest to co powie Prezes to oznacza że weto Dudy nie istnieje. To proste.

To też była decyzja prezesa? Wy już kur... nie wiecie co napisać :) 
Kończę dyskusję z półgłówkami... Scena jest wasza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Patrykowski napisał:

Kończę dyskusję z półgłówkami... Scena jest wasza.

Ów wreszcie ...a już chciałem sie zapytać : ile ta kwarantanna u Ciebie jeszcze potrwa?

ale widzę ze te pytanie już nie aktualne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patrykowski napisał:

Kończę dyskusję z półgłówkami...

Półgłówków to szukaj Kolego po PiS-owskiej stronie. Nikt na świecie, no może poza Węgrami i oczywiście stałymi krajami komunistycznymi nie zatęsknił do socjalizmu a Polacy tak. Cóż "ciemny lud" rządzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Riczi75 napisał:

Szkoda sobie strzępić język . Widać że jeden drugiemu chce wcisnać który lepszy, głupszy a wnioski dla kraju i społeczeństwa żadne . Powodzenia Panowie pourywajcie sobie łby a góra bedzie sie przy tym dobrze bawić . Szkoda że nasze społeczeństwo jest tak płytkie . Na ra ?

Chętnie przeczytam coś głębokiego zamiast potykać się z głupotą Zajkowskiego. Jeżeli Szanowny Kolega ma jakieś głębokie przemyślenia to zapraszam do dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Jaro_747 napisał:

Chętnie przeczytam coś głębokiego zamiast potykać się z głupotą Zajkowskiego. Jeżeli Szanowny Kolega ma jakieś głębokie przemyślenia to zapraszam do dyskusji.

Tu sìę nie ma co dogadywać co do personaliów . Był syf , teraz będzie jeszcze wiekszy i koronawirus tylko przyspieszył to co w najbliższych dwóch latach i tak by się stało . Dobry bilans dotychczasowej władzy nie wynikał z ich dobrych posunięć poza uszczelnieniem Vatu tylko ze szczęścia jakim był dobry bilans gospodarki nie wynikający z ich zasług a z kilkunastu lat posunięć wszystkich rządów . W tym kilkunastoletnim bagnie były i dobre decyzje aby gospodarkę stymulować. Spadek czy zatrzymanie wzrostu gospodarczego prędzej czy póżniej był przesądzony a co za tym idzie niemożność spełnienia wszystkich obietnic .

Rząd mimo to aby najmniej poważanego prezydenta przepchnąć jest w stanie zrobić wszystko . Zrujnować ludzi wmawiajac im że to dla ich dobra poprzez zadłużenie kraju na 78mld w ciągu dwóch tygodni . Do tego bezczelnie robiąc sobie podwyżki . Gdzie tu godnosć . Powinno się ich wywalić na zbity pysk . Kraj potrzebuje pieniedzy na powstanie z kolan a oni tylko o wyborach które będą bardzo kosztowne . Potrzebne nam to teraz ? Ogólnie czy to rząd i władza czy to opozycja wszyscy powinni ponosić odpowiedzialność za swoje działania zbiorowo a Wy panowie roztrząsacie ten taki ten śraki . Ten rząd nas rujnuje a najgorsze jest to że w Polsce nie ma Pana który pociągnąlby do odpowiedzialności nieudaczników. 

Amen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale - bez urazy - takie teksty to ja już czytałem setki razy. Pytanie co dalej?

Powiem szczerze - expose Morawieckiego wysłuchałem z dużą uwagą i sporym zaskoczeniem. Pozytywnym.

Pomyślałem sobie, że PiS wyciszy rozpierduchę i przynajmniej ma jakąś wizję na 10-20 lat.

Niestety szybko okazało się, że Mateuszek to chorobliwy mitoman i wizje to wszystko na co go stać. Niestety po stronie opozycji też nie widzę ani wizji, ani jakiegoś planu. Oczywiście możliwe, że coś takiego mają, ale kompletnie o tym nie słychać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest dobrze za rządów PiS a wam nie musi a nawet nie powinno,gowno mnie obchodzi że wasze firmy upadają,ważne że moja ma się świetnie a ja się wciąż bogace,dla mnie możecie grzebać w śmietnikach nic mnie to nie obchodzi ważne że mi jest dobrze i do tego jestem jak najbardziej za wyborami 10 maja które musza się odbyć bo wy nie chcecie . Swój głos oddam oczywiście na prezydenta wszystkich Polaków który jednoczy nie dzieli Andrzeja Dude.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli buta ludzi będących przy żłobie . Przywileje dla rodzin polityków, podwyżki uposarzenia polityków mimo ciężkiej sytuacji , zadłużanie (78mld w ciągu dwóch tygodni ) i drukowanie pieniędzy na potęge spowoduje pewnie to samo co 500+ czyli inflacje, ale teraz może ona być gigantyczna  . Niestety wysokie ceny zostaną a pieniędzy w porfelach braknie bo inflacja zje wszystko .  

Boli że ludzie biorą pod uwage tylko PiS i Po tak jak Ty . Może stworzyć państwo gdzie każdy będzie odpowiedzialny za siebie . Ludzie są kreatywni. Taki model z pewnością zlikwidowałby wynaturzoną do granic możliwości administrację. Zmniejszenie podatków likwidacja większości socjalu a przede wszystkim Zusu w obecnej formie wymusiłby kreatywność i większe możliwości . Może to utopia bo ludzie chcą mieć pseudo opiekę do której buduję się administrację , bezproduktywną przecież i zżerającą dużą część przychodów . W taki sposób z długów noe ma szans wyjść . 

Dlaczego nie można Zusu wliczyć w podatek jak w skandynawii . Pracuję i mam dochód to automatycznie odkładam na starość . Nie mam dochodu to nie płacę , a to wymusza na mnie chęć do pracy aby kiedyś mieć godziwą emeryture . 

Przejadanie kasy nie wyszło na dobre w latach 70tych (chociaż wówczas budowano własny choć przestarzały technplogicznie przemysł)i teraz też nie wyjdzie(ale teraz przemysł i duże podmioty gospodarcze nie sa w polskich rękach). A Pis i PO to nie jedyna alternatywa Panowie . Ale do tego aby coś na prawdę zmienić trzeba chcieć zmian i trzeba mieć przysłowiowe jaja a inaczej przy dwóch powyższych opcjach będziecię sie tylko przepychać i obrażac i nie ma to sensu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, caleb66 napisał:

Mi jest dobrze za rządów PiS a wam nie musi a nawet nie powinno,gowno mnie obchodzi że wasze firmy upadają,ważne że moja ma się świetnie a ja się wciąż bogace,dla mnie możecie grzebać w śmietnikach nic mnie to nie obchodzi ważne że mi jest dobrze i do tego jestem jak najbardziej za wyborami 10 maja które musza się odbyć bo wy nie chcecie . Swój głos oddam oczywiście na prezydenta wszystkich Polaków który jednoczy nie dzieli Andrzeja Dude.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Jak kraj będzie miał długi jeszcze większe i problemy to PiS sięgnie i po Twoje dobre życie . Dziwi krótkowzroczność takich ludzi jak Ty . A egoizm który reprezentujesz moze się zemścić . Ale żle Ci nie życze bo i mnie nie żyje się żle . Tylko ja nic a nic mie zawdzieczam Pisowi . ?

Ale moje dzieci i Twoje jeżeli je masz za kilka lat moga mieć inne zdanie niż Ty. Bo bedą żyły w biednym kraju który nie ma prawie nic swojego na swoim terenie a dobrobyt taty może być już wspomnieniem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To po co się odzywasz?
Bo to PO rządziło przez przedostatnie 8 lat i to jest ich wina nie sądzisz.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.