Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale teraz rządzi Pis i to Pis przejadł dobrobyt serwowany przez wzrost gospodarczy . Dziwi że ludzie nie zastanowia sie ani troche . Czy myślisz że wzrost gospodaczy byłby możliwy z dnia na dzień . Nie kolego . Wpisujesz sie tylko w pisowska retoryke . Smutne to 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz rządzi Pis i to Pis przejadł dobrobyt serwowany przez wzrost gospodarczy . Dziwi że ludzie nie zastanowia sie ani troche . Czy myślisz że wzrost gospodaczy byłby możliwy z dnia na dzień . Nie kolego . Wpisujesz sie tylko w pisowska retoryke . Smutne to 
Nie kolego,wzrost gospodarczy był zasługa wyłącznie PiS a nie czegoś tam bliżej nieokreslonego,ja tego czasu nie zmarnowalem więc nie rozumiem czemu kolega twierdzi że PiS coś przejadl,niczego nie przejadl,społeczeństwo polskie jest bogatsze niż za poprzednich rządów.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, caleb66 napisał:

Nie kolego,wzrost gospodarczy był zasługa wyłącznie PiS a nie czegoś tam bliżej nieokreslonego,ja tego czasu nie zmarnowalem więc nie rozumiem czemu kolega twierdzi że PiS coś przejadl,niczego nie przejadl,społeczeństwo polskie jest bogatsze niż za poprzednich rządów.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Widzę że rozmowa nie ma sensu . To aby w ostatnich latach był wzrost gospodarczy Pis niestety zawdzięcza to stymulacji rynku i sciąganie firm które nie zapoczątkował Pis . To bardzo długi proces .  Pis może nie zepsół dobrego trendu gospodaczego i wykorzystał sytuacje aby wmówić Tobie podobnym ludziom że oni i tylko  są rzeżbiarzami tego sukcesu . Niesty są ludzie którzy oceniaja sytuację bardziej obrazowo i racjonalnie . Pis przejadł cały dobrobyt bo Polska nie była i nie jest krajem wolnym od długu i zamiast rozdać pieniadze , które wrzucone w rynek spowodowały inflacje, mozna było spłacić część długu lub przytrzymać kasę na taką ewentualność jaka teraz nastąpiła .

Oczywiscie rozdawnictwo na krótki okres czesu pomogło gospodarce ale duza ilość pieniądza na rynku powoduje  realny spadek wartości pieniądza i inflacje . Inflacja zostanie ale my będziemy mieć powrót przed rok 2000 . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, caleb66 napisał:

Nie kolego,wzrost gospodarczy był zasługa wyłącznie PiS (...)

Taaa...

Takiej fantastyki to już nawet świstak nie chce się czepić, caleb musiał to wziąć na siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Zajkowskiego

@Mysza 13, wytlumacz temu panu jak to jest z tym przekręcaniem nickow.

Tylko tak wiesz, w krótkich, żołnierskich słowach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Widzę że rozmowa nie ma sensu . To aby w ostatnich latach był wzrost gospodarczy Pis niestety zawdzięcza to stymulacji rynku i sciąganie firm które nie zapoczątkował Pis . To bardzo długi proces .  Pis może nie zepsół dobrego trendu gospodaczego i wykorzystał sytuacje aby wmówić Tobie podobnym ludziom że oni i tylko  są rzeżbiarzami tego sukcesu . Niesty są ludzie którzy oceniaja sytuację bardziej obrazowo i racjonalnie . Pis przejadł cały dobrobyt bo Polska nie była i nie jest krajem wolnym od długu i zamiast rozdać pieniadze , które wrzucone w rynek spowodowały inflacje, mozna było spłacić część długu lub przytrzymać kasę na taką ewentualność jaka teraz nastąpiła .
Oczywiscie rozdawnictwo na krótki okres czesu pomogło gospodarce ale duza ilość pieniądza na rynku powoduje  realny spadek wartości pieniądza i inflacje . Inflacja zostanie ale my będziemy mieć powrót przed rok 2000 . 
Takich bredni dawno nie czytałem,wzrost gospodarczy kolego to jest nic innego jak zmiana rządów z PO na PiS . Już samo to powoduje wzrost. Zabranie ubeckich emerytur to jest wzrost,usunięcie komuchow od koryta to jest wzrost . Nie znasz się na ekonomii.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i świstak zapadł się pod ziemię.

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu klawiatury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb66 napisał:

Takich bredni dawno nie czytałem,wzrost gospodarczy kolego to jest nic innego jak zmiana rządów z PO na PiS . Już samo to powoduje wzrost. Zabranie ubeckich emerytur to jest wzrost,usunięcie komuchow od koryta to jest wzrost . Nie znasz się na ekonomii.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Takiego bełkotu to już dawno nie słyszałem . Ciemnogród kolego reprezentujesz . Pogadam z Tobą za rok za dwa . Bo wyobrażnia u Ciebie wogóle nie pracuje . Twój dobrobyt A'la Pis już się skończy i kogo Ty będziesz pojeżdżał . Wtedy wszyscy będą winni tylko nie Pis . Jedyna zasługa Twojej parti na dzień dzisiejszy to dług publiczny rosnący w niebo . Już niedługo skończy się socjal i dodatki bo z próżnego i Salomon nie naleje . Za kilka lat tacy wierni wyznawcy będa brani za dupę bo w państwie braki mamony na utrzymanie aparatu władzy . Nie wspomnę już że skłoceni i obrażeni na wszystkich dookoła . Sprowadzili sobie do kraju amerykańskiego najeżdżcę który na terenie Polski szykuje akcje zaczepna aby takie jednistki jak Ty czy ja walczyli za ich biznesy i gospodarkę . To wszystko zawdzięczamy Twoim bogom . Tak czy inaczej Twoim bełkotem nie zagadasz rzeczywistości która się zbliża . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dług publiczny to nie jest według mnie największy problem. Większym jest to, że z powodu różnych PiSowskich ideologicznych paranoi i z powodu nieudolności Polska zmarnowała pięć lat. Świat pędzi a my zatrzymaliśmy się w miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Szkoda sobie strzępić język . Widać że jeden drugiemu chce wcisnać który lepszy, głupszy a wnioski dla kraju i społeczeństwa żadne . Powodzenia Panowie pourywajcie sobie łby a góra bedzie sie przy tym dobrze bawić . Szkoda że nasze społeczeństwo jest tak płytkie . Na ra
Symetrystycznym skrytożercom mówimy stanowcze nie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, caleb66 napisał:

Takich bredni dawno nie czytałem,wzrost gospodarczy kolego to jest nic innego jak zmiana rządów z PO na PiS . Już samo to powoduje wzrost. Zabranie ubeckich emerytur to jest wzrost,usunięcie komuchow od koryta to jest wzrost . Nie znasz się na ekonomii.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Proponuję Tobie włączyć "licznik długu publicznego". Może dla Ciebie bogactwo na kredyt to dobrobyt.
Oszczędności Polaków z dnia na dzień straciły 10% wartości, dzięki dodrukowaniu pieniędzy. 
Oprocentowanie oszczędności w bankach spadło do 0.25%. Żenada 250PLN na rok za to, że bank obraca moimi 100tyś.
Ale za to spadło oprocentowanie kredytów. Czyli lepiej żyć na kredyt i wszystko przejadać niż mieć oszczędności.
Tym którzy mają pieniądze można je zabrać, tym którzy mają kredyt trzeba pomóc bo nie oddadzą nam pieniędzy które pożyczyli.
Ten dług będziemy spłacać my i nasi potomkowie, ale nie prezes jego już nie będzie.
Może będzie leżał na Wawelu koło brata..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dług publiczny to nie jest według mnie największy problem. Większym jest to, że z powodu różnych PiSowskich ideologicznych paranoi i z powodu nieudolności Polska zmarnowała pięć lat. Świat pędzi a my zatrzymaliśmy się w miejscu.
Ostatnie 5 lat to odbudowa państwa z ruin po poprzednich rządach,dług publiczny będę spłacać platgusy które to zaciągnąły plus 250 mld z vatu które wyparowały,wy będziecie spłacać te długi ja nie .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

Ostatnie 5 lat to odbudowa państwa z ruin po poprzednich rządach,dług publiczny będę spłacać platgusy które to zaciągnąły plus 250 mld z vatu które wyparowały,wy będziecie spłacać te długi ja nie .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Należysz do tych którzy się cieszą z 13 emerytury? Że dzięki temu możesz sobie lodówkę spłacić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Dług publiczny to nie jest według mnie największy problem. Większym jest to, że z powodu różnych PiSowskich ideologicznych paranoi i z powodu nieudolności Polska zmarnowała pięć lat. Świat pędzi a my zatrzymaliśmy się w miejscu.

Dlug publiczny to coś o czym sie mało mówi ale to jest narodowy dług . A odnośnie długu wartało by przywołać największą aferę z przed lat . Kto stał za FOZZ ? Nie PiS owska brać wówczas bracia z PC ? Nikt za to nie odpowidział . Dzięki aprobacie Pisu ludzi zadłużały banki na potęgę dzięki frankowym kredytom . Docelowo w Polsce bedzie tylko polski niewolnik w dużej mierze dzięki działaniu Pisu ale oczywiście i byłe grupy rządzace też włożyły w to swoje łapy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Riczi75 napisał:

Dlug publiczny to coś o czym sie mało mówi ale to jest narodowy dług . A odnośnie długu wartało by przywołać największą aferę z przed lat . Kto stał za FOZZ ? Nie PiS owska brać wówczas bracia z PC ? Nikt za to nie odpowidział . Dzięki aprobacie Pisu ludzi zadłużały banki na potęgę dzięki frankowym kredytom . Docelowo w Polsce bedzie tylko polski niewolnik w dużej mierze dzięki działaniu Pisu ale oczywiście i byłe grupy rządzace też włożyły w to swoje łapy .

 

No wiesz, ekonomiczna świadomość społeczeństwa jest taka, że 1/3 uważa, że PiS daje ludziom jakieś swoje pieniądze. Poważnie!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Należysz do tych którzy się cieszą z 13 emerytury? Że dzięki temu możesz sobie lodówkę spłacić?
Należę do młodego pokolenia które chce dać kopa w dupe starym złodziejem.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb66 napisał:

Ostatnie 5 lat to odbudowa państwa z ruin po poprzednich rządach,dług publiczny będę spłacać platgusy które to zaciągnąły plus 250 mld z vatu które wyparowały,wy będziecie spłacać te długi ja nie .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Ostatnie pięć lat to  przeżeranie zysków wypracowanych przez firmy a nie Pis . W tym momencie nawprowadzali taką ilość podatków od podakow że na prawde trudno się w tym połapać a aparat administracyjny to mistrzostwo świata . Dojdzie do tego że taki dobry sąsiad jak Ty będzie donosił na innych . O to w polityce Pisu chodzi . A Ty prędzej czy póżniej obudzisz się z ręką w nocniku jak Pis weżmie się za Twój tyłek. A to że jesteś ich wyborca w pewnym momencie nie bedzie miało znaczenia . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

Należę do młodego pokolenia które chce dać kopa w dupe starym złodziejem.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Prawidłowo... Przeprowadź konkretną analizę poczynań PiS, rzetelną i chłodną. Dla ułatwienia zadania, podstaw nazwę PO zamiast PiS wszędzie tam gdzie PiS cokolwiek zmienił, zrobił albo nie zrobił.
Młode pokolenie, roszczeniowe i biegnące po 500+ które uważa że im się wszystko należy?
Czy jeszcze inna grupa społeczna? Rozumiem że jeszcze niczym się nie zasłużyłeś a chcesz rozliczać innych?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie pięć lat to  przeżeranie zysków wypracowanych przez firmy a nie Pis . W tym momencie nawprowadzali taką ilość podatków od podakow że na prawde trudno się w tym połapać a aparat administracyjny to mistrzostwo świata . Dojdzie do tego że taki dobry sąsiad jak Ty będzie donosił na innych . O to w polityce Pisu chodzi . A Ty prędzej czy póżniej obudzisz się z ręką w nocniku jak Pis weżmie się za Twój tyłek. A to że jesteś ich wyborca w pewnym momencie nie bedzie miało znaczenia . 
To nie zryj tyle . Nie ma żadnych dodatkowych podatków a wiele z nich obniżono, łżesz jak pies.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb66 napisał:

Należę do młodego pokolenia które chce dać kopa w dupe starym złodziejem.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Na to miał czas Pan Kaczyński po okrągłym stole . Sam brał udział w Magdalence przy podziale łupów . Mogli wówczas nie wprowadzać grubej kreski i rozliczyć stary aparat a dzisiaj nie było by problemu . Wystarczyło wowczas wprowadzić system Czeski . Poczytaj jeżeli jestes młody . A jak chcesz dac kopa starym złodziejom to uważaj . Wokół ciebie może być wielu bogatszych od Ciebie nawet bliskich przyjaciół których stan dobrego życia może wywodzić sie z tego co dziadkowie i tatusiowie robili przed 89rokiem . Komuchy to nie Ci którzy sa poza Pis . Wystarczy przywołać wielką Pisowską personę . Pan Piotrowicz skazywał Solidarnościowców i to na srogie kary a dzis obrońcacuciśnionego ludu . Takich typów w Pis jest sporo .

Hipokryzja kolego i brak zdrowego rozsądku cię drąży 

2 minuty temu, caleb66 napisał:

To nie zryj tyle . Nie ma żadnych dodatkowych podatków a wiele z nich obniżono, łżesz jak pies.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Chłopie głupis jak but z lewej nogi . Tak wielu podatków jak w ostatnich latach to nie wprowadzono przez dwadzieścia lat . 

W przeciwieństwie do Ciebie ja zrę za swoje . Ciężko pracuje i mam . A Ty dobrze żebyś sam wziął się do roboty a nie wykorzystywał innych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb66 napisał:

To nie zryj tyle . Nie ma żadnych dodatkowych podatków a wiele z nich obniżono, łżesz jak pies.

Ty caleb jesteś na tyle głupi żeby wierzyć w to, co tu wypisujesz? Pytam, bo to naprawdę byłaby ciekawostka godna odnotowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb66 napisał:

To nie zryj tyle . Nie ma żadnych dodatkowych podatków a wiele z nich obniżono, łżesz jak pies.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Chłopie głupis jak but z lewej nogi . Tak wielu podatków jak w ostatnich latach to nie wprowadzono przez dwadzieścia lat . 
W przeciwieństwie do Ciebie ja zrę za swoje . Ciężko pracuje i mam . A Ty dobrze żebyś sam wziął się do roboty a nie wykorzystywał innych .
Nie chce mi się dyskutować z imbecylem,polecam film nocna zmiana nie trzeba czytac ,tam jest świetnie pokazane kto dlaczego po co .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb66 napisał:

Nie chce mi się dyskutować z imbecylem,polecam film nocna zmiana nie trzeba czytac ,tam jest świetnie pokazane kto dlaczego po co .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

To możesz powiedzieć do lustra .

Kto był zleceniodawca nakręcenia tego filmu ? Propaganda Pisowska zryła Ci totalnie beret kolego . Oby takie miernoty jak Ty nie miały wpływu na to co dzieje sie w tym pięknym polskim i na pewno nie pisowskim kraju. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

Nie chce mi się dyskutować z imbecylem,polecam film nocna zmiana nie trzeba czytac ,tam jest świetnie pokazane kto dlaczego po co .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

W TVPiS też świetnie pokazują kto dlaczego i po co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W TVPiS też świetnie pokazują kto dlaczego i po co.
Gdzieś trzeba prostować tvnowskie newsy .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ty caleb jesteś na tyle głupi żeby wierzyć w to, co tu wypisujesz? Pytam, bo to naprawdę byłaby ciekawostka godna odnotowania.
Wierzę że Kidawa i pupka zbawia świat jak ty.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Riczi75 napisał:

To możesz powiedzieć do lustra .

Kto był zleceniodawca nakręcenia tego filmu ? Propaganda Pisowska zryła Ci totalnie beret kolego . Oby takie miernoty jak Ty nie miały wpływu na to co dzieje sie w tym pięknym polskim i na pewno nie pisowskim kraju. 

Ciekawy przypadek. Chociaż bo ja wiem? jest tu paru takich porażonych słoneczkiem Prezesa.

Najzabawniejsze jest to, że są kompletnie impregnowani na fakty. Pokazujesz takiemu listę nowych podatków wprowadzonych przez PiS, a on ci na to że one z przymusu. Bo to dlatego, że przez dwadzieścia lat nikt nie wpadł na pomysł żeby wprowadzić taki podatek. A PiS i wpadł podatek wprowadził. Ale niechętnie i z przymusu. Pewnie dlatego, żeby nie zrobił tego ktoś inny :-))).

Normalnie faceta powinni po uczelniach medycznych obwozić i studentom pokazywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.