Jump to content
Sign in to follow this  
MrSalieri

Zasilacz Allo Shanti

Recommended Posts

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ktoś może testował z digione signature?  Na zagranicznych forach pozytywne opinie jeśli chodzi o porównanie z bateriami na czystej stronie digione signature oraz zasilania Allo Usbridge Sign.

Dostępny w botlandzie:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja myślę właśnie o przesiadce z podstawowego digione na signature i do tego właśnie shanti. Jestem bardzo ciekaw, bo rozwiązania z bateriami jakoś nie przekonują mnie z praktycznego punktu widzenia. 

1 godzinę temu, Manolo napisał:

Jestem bardzo ciekaw, bo rozwiązania z bateriami jakoś nie przekonują mnie z praktycznego punktu widzenia. 

Wbrew pozorom nie jest to bardzo uciążliwe.  Chyba że bardzo dużo słuchasz lub muzyka leciały czas w tle to wtedy może być problem. 

Pytanie czy te 2 wyjścia są separowane w rzeczywistości a nie tylko na papierze, jakoś na pytanie do Allo czy Schanti nadaje się do Digi Sig. nie dostałem odpowiedzi. 

Jeżeli się nadaje, to brak w komplecie dwóch przelotek na USB-C zakrawa o kpinę producenta.

3 godziny temu, MrSalieri napisał:

@m4tech może byś przetestował ten zasilacz?  Miałeś trochę u siebie różnych wariantów do porównania.  Ja będę testował ale dopiero po świętach raczej. 

raczej nie za bardzo widzę sens, z dwóch powodów:

- szanse, że będzie lepszy od tego co mam raczej osobiście oceniam na małe, a jakby Schanti okazał się gorszy to też niewiele to komu da.

- za dużo mam już w Botlandzie zwrotów na koncie, trochę już głupio.. 🙂 

Jeśli już to chodzi mi po głowie testowanie tej kostki Ultra MKII do Sboostera..

...aczkolwiek też rewolucji nie oczekuje

Że zdjęć wewnętrznych dosttępnych w sieci wynika że jest separacja galwaniczne tj. Jeden transformator i 2 oddzielne uzwojenia. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie super kondensatorów na wyjściu. Sam jestem ciekaw jak to przekłada się na dźwięk. 

Co do debaty zasilacz vs nowoczesne akumulatory. Akumulatory mają tą zaletę że nie ma żadnego połączenia z siecią elektryczną, co jest bardzo dużą zaletą. 

11 godzin temu, emc_emc napisał:

Co do debaty zasilacz vs nowoczesne akumulatory. Akumulatory mają tą zaletę że nie ma żadnego połączenia z siecią elektryczną, co jest bardzo dużą zaletą. 

Mi samo ładowanie baterii nie przeszkadzało, pomijam raz kiedy nagle jeden aku mi wylał i mało co nie uszkodził ładowarki, ....ale patrząc z perspektywy czasu  teraz jednak dzięki zasilaczom mam transport włączony 24/7 do tego Roon na NUCu także 24/7. I jak chcę zagrać coś z Tidala to włączam tylko dwa przyciski dac i wzmacniacz i ...muzyka gra. Jeśli chodzi o kulturę, a także poniekąd psychikę jest to niebo do ziemi, żadnych złączek, podpinania,  także żadnego komputera, po prostu czysty komfort. Ta cała otoczka operacyjna jednak także wpływa gdzieś w tle na poziom czerpania przyjemności z odsłuchu