Skocz do zawartości
IGNORED

Zamordujemy ten PIS!


skynyrd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupa mięci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2020 o 13:57, toptwenty napisał:

Rozsiewacie śmierć, brawo ?

"Mężczyzna z Polski został objęty kwarantanną w Seulu. 35-latek przyleciał do stolicy Korei Południowej rankiem 10 marca. W koreańskich mediach można znaleźć szczegółowy wykaz jego aktywności, zanim zajęły się nim służby medyczne. Polski MSZ potwierdza informacje.

Wiadomo, że po wylądowaniu na lotnisku Incheon o godz. 9 rano 35-latek przejechał pociągiem do stacji Gongdeok położonej niedaleko ścisłego centrum Seulu. Następnie przed południem robił zakupy w jednym ze sklepów sieci E-mart 24, a wieczorem jadł pizzę w popularnej wśród turystów części miasta nazywanej Itaewon.

11 marca Polak był u dentysty, w banku i kilku innych miejscach. Wiadomo nawet, iż po godz. 17 wracał do domu taksówką bez maski na twarzy. Aktywność Polaka koncentrowała się cały czas w gęsto zamieszkanym rejonie Handam-gong oraz Itaewon. W tej części miasta mieszka wielu cudzoziemców, znajduje się tam również amerykańska baza wojskowa.

Koreańskie media podkreślają, że Polak jest pierwszym cudzoziemcem zakażonym wirusem, który dotarł do Korei po ogłoszeniu przez Światową Organizację Zdrowia, że mamy do czynienia z pandemią." (net)

 

Facet nie może być normalny. Żeby w Korei jeść pizzą to trzeba mieć coś z głową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, toptwenty napisał:

Kupa mięci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Warte przypomnienia nie tylko w tym temacie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to unia europejska krytykuje rząd Polski za zakniecie granicy z niemcami a Niemcy sami zamykaja w poniedziałek swoje granice Niemcy za puzno zamykaja przeczkola ,szkoly itd. 

Powiem tak w ostatni czwartek w mojej pracy poszło do domu trzech ludzi do domu z powodu goraczki z podejrzeniem korony wszyscy trzej bohaterowie to ciapki z jednego działu z duzej fabryki produkujacej słodycze.

Także pilnujcie sie i zdrowia życze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego commodore 64 przy użyciu Joysticka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wpadłem tu na chwilę.

A propos wojenki PIS - reszta świata, to bardzo łatwo jest pracować na suchych, obiektywnych faktach - zwykłej tabelce w excelu. Oczywiście, można dalej iść w zaparte i twierdzić, że twarde dane to "manipulacja", "przypadek", "szczęśliwy okres koniunktury na świecie", itd.

Ale... Jeżeli w tej tabelce obok PIS wstawicie PO, czy SLD i będziecie chcieli być faktycznie obiektywni, to jak byście nie "szyli", nie "uszyjecie" z "konstytucji", czy "wolnych sądów" dobrego poziomu życia Polaków i bogacenia się społeczeństwa. Taki pech, że akurat właśnie "za PIS" kraj rozwija się najdynamiczniej, a ludzie we wszystkich badaniach wskazują najwyższe zadowolenie ze swojej sytuacji materialnej. Bardzo podobnie było w 2007 roku - również rządy PIS, wysoki wzrost gospodarczy, zadowolenie z życia Polaków. Przypadek? Częsty dosyć przypadek... ?

Tak, wiem... Zaraz tu napiszecie, że PIS to, że PIS tamto... Że "wstyd przed Europą", itd.

Powiem krótko - ani za SLD, ani za AWS, czy tym bardziej KLD, PO, UW, czy - pożal się Boże - PSL - nie żyło mi się lepiej, aniżeli za rządów PIS. Wiem, wiem... Jest jeszcze mnóstwo do zrobienia. Są "buraki" w tym obozie, że ręce opadają. Ale gdzie "buraków" nie ma? Mało idiotów w PO? Może i więcej! ?

Ostro zapieprzam, płacę ZUS'y, podatki, VAT'y i nie dowierzam, że takie kwoty idą do budżetu. Ale wiecie co? Przynajmniej widzę, że coś z tego dobrego się dzieje. A i mi żyje się zdecydowanie teraz lepiej (choć nie jestem związany z żadną władzą i partią), niż wcześniej.
Za PO mieszkałem w Szczecinie i naprawdę z przerażeniem patrzyłem, jak to miasto dogorywa... A teraz? Pojedźcie sobie i zobaczcie! Szczecin po raz pierwszy od 1989 roku zaczyna być niezłym miejscem do życia. I to nie jest zasługa SLD, PO, czy PSL - tam Wam ludzie powiedzą, co o nich myślą (zwłaszcza z likwidowanych zakładów i sprzedawanych za bezcen - stoczniowcy, czy pracownicy wielu dużych firm, z PŻM, Papiernią Skolwin i dziesiątkami innych na czele). Za Tuska naprawdę był strach, jak mawiał Kononowicz, że za chwilę "nie będzie niczego", a bezrobocie w mieście należało do najwyższych w Polsce.

Szczerze? W d... mam żarcie się między sobą sędziów, przerzucanie epitetami i walkę "kto pierwszy złamał konstytucję". Jedynie śmiech mnie ogarnia, kiedy widzę Rzeplińskiego, Gersdorf, a po drugiej stronie np. Czarnka (który nota bene nokautuje "kastę" argumentami). Niech się żrą! Ważne jest to, że takich sądów, jak były dotychczas, absolutnie nie chcę. Nawet, gdy oznaczałoby to po prostu "wszyscy won!".

I taka ciekawostka. Ten "wyizolowany" i "znienawidzony" w UE rząd PIS przywiózł właśnie z Brukseli ponad 7 mld EUR na walkę ze skutkami koronawirusa - to największa pula pomocy, którą przyznano jakiemukolwiek państwu UE. Czyli co? UE naprawdę tak bardzo nas "olewa" i nie szanuje? A może właśnie trzeba się im w takiej, czy innej sprawie postawić, aby odzyskać partnerstwo, a nie postawę serwilistyczną, jak za Tuska?

I nie, wcale nie zamierzam "mordować wyznawców PO". I nie jestem też "wyznawcą PIS", czy "pisiorem". Po prostu, staram się obiektywnie patrzeć, które rządy były lepsze dla mnie prywatnie, jako obywatela zasuwającego na dobrobyt PL.

Ludzie, halo... W Polsce w ostatnich kilku latach poziom życia zwiększył się na tyle, że Portugalia i Grecja została z tyłu. Dacie wiarę? Docenicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie jakiś dzielny PiSowiec się przyznał. A poszukiwania trwały naprawdę długo. I to doceniam.

Co do argumentów to szczerze mówiąc średnie, ale nie będe się znęcał, żeby Szanownego Kolegi nie wypłoszyć ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaro_747 napisał:

No, nareszcie jakiś dzielny PiSowiec się przyznał. A poszukiwania trwały naprawdę długo. I to doceniam.

Co do argumentów to szczerze mówiąc średnie, ale nie będe się znęcał, żeby Szanownego Kolegi nie wypłoszyć ;-).

Wystarczy popatrzeć na Twój podpis - epatujesz "europejskością", a to przekreśla w pewnym sensie szanse na bardziej dogłębne rozumienie interesów krajowych ?

"Jestem Europejczykiem" - brawo ?

Ja najpierw jestem Polakiem, a dopiero w drugiej kolejności - Europejczykiem.
Ba, powiem więcej... Skoro Polakiem, to taka kolejność "Bóg, Honor, Ojczyzna" - wartości znienawidzone przez wnuków sołdatów przywiezionych na sowieckich czołgach. Oni mają tylko "Europę" i chęć bycia "europejczykami" - po trupie Polski, jak mawiali w 1920 roku, idąc w onucach na odsiecz komunistom w Berlinie. Nie doszli i za to mszczą się do dziś kolejne pokolenia. Jak mawia Michalkiewicz - jesteśmy świadkami walki wnuków AK z wnukami NKWD/UB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Aha. To już mi się mocno rozjaśniło.

Mi chyba też. Po dwóch, krótkich zdaniach wiem, że poza "zwalczaniem PIS" (i byciem "Europejczykiem") na 100% jesteś niewierzący i na twitterze codziennie wrzucasz antyklerykalne treści, haha ?

A poważnie, to profile ludzi będących w twardej opozycji do PIS są dosyć podobne. Sam mam w dalszej rodzinie takie schematyczne przypadki. I co? Ano nic. Niech sobie żyją i korzystają z demokracji.

6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ja już miałem jasność, czytając laurkę?.

Ale, fakt - za przyznanie się bez bicia do Pizdrakowatych - oklaski!?

Niusia... Ty już wiesz co... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie teksty. Już po dwóch zdaniasz wiesz wszystko. Fajne.

Zaczynam żałować że kompletnie nie udzielam się na twitterze. Zero, null. Haha...

A za przyzwolenie żebym sobie żył dzięki, cóż za łaskawość!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Uwielbiam takie teksty. Już po dwóch zdaniasz wiesz wszystko. Fajne.

Zaczynam żałować że kompletnie nie udzielam się na twitterze. Zero, null. Haha...

Nie musisz się tłumaczyć. I tak tego nikt nie sprawdzi. Spokojnie ?

2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

No i cóż czasem robić?

Prawdziwe sqrwysyństwo trzeba jednak zgłosić Moderacji, niestety...

Nie wymiękaj... Masz być bezlitosny, twardy, jak ojciec ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lete napisał:

Nie musisz się tłumaczyć. I tak tego nikt nie sprawdzi. Spokojnie ?

Od razu poczyłem się lepiej. A co do sprawdzania to pewności nie ma. O Pegasusie chyba słyszałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, lete napisał:

Jak mawia Michalkiewicz - jesteśmy świadkami walki wnuków AK z wnukami NKWD/UB.

Jak mawia Michalkiewicz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jar1 napisał:

Jak mawia Michalkiewicz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli chodzi o relacje z USA/Izrael, to Michalkiewicz ma 100% RACJI! ? To zupełna analogia do PZPR i CCCP...

Ludzie, otrząśnijcie się. Patrzcie, aby WAM było dobrze, a nie jakiejś partii. Ja nigdy nie głosowałem na PIS, nie zbierałem podpisów, nie agitowałem,, ale za ich rządów jest mi dobrze (lepiej, niż za PO, SLD, PSL, UW, AWS, KLD, itd.) i reszta mnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to za PiS mamy corona wirusa. I tyle, k..., z tego szczęścia. 

I nawet się pomodlić w kościołach nie można.... Syf, kiła i mogiła.  Pisdractwo nam zafundowało. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Aha.

No ?

Teraz, jar1 napisał:

Ale to za PiS mamy corona wirusa. I tyle, k..., z tego szczęścia. 

I nawet się pomodlić w kościołach nie można.... Syf, kiła i mogiła.  Pisdractwo nam zafundowało. 

Bóg jest wszędzie. Usłyszy Cię ?

Z koronawirusem będzie jeszcze tak, że to rząd PIS będzie w całej Europie wskazywany, jako wzór w prewencji działań. Poczekajmy jeszcze ze dwa tygodnie. A wtedy żyłka wszelkim KODziarzom i lewakom na pewno strzeli już definitywnie. Co jak, co... Ale żeby PIS nawet z koronawirusem sobie poradził??? No k... tak nie może być! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Tak Szanowny Kolega grzecznie i niewinnie zaczynał a wystarczyło kilka wpisów i już mamy i lewaków i KODziarstwo.

Jeszcze kilka następnych i okaże się że Kolega trzyma w domu ołtarzyk z Prezesem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

No proszę. Tak Szanowny Kolega grzecznie i niewinnie zaczynał a wystarczyło kilka wpisów i już mamy i lewaków i KODziarstwo.

Jeszcze kilka następnych i okaże się że Kolega trzyma w domu ołtarzyk z Prezesem.

No ba... I jeszcze LED'y wokół ołtarzyka mam zainstalowane - piękna aureola ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

I taka ciekawostka. Ten "wyizolowany" i "znienawidzony" w UE rząd PIS przywiózł właśnie z Brukseli ponad 7 mld EUR na walkę ze skutkami koronawirusa - to największa pula pomocy, którą przyznano jakiemukolwiek państwu UE. Czyli co?

 

Czyli spodziewają się w Polsce takiej chujni, że się w pale nie mieści.

 

I nie "przywiózł" tylko dostał - bo PiS, w przeciwieństwie do EU, ma Polaków w dupie.

 

8f57b93cd02aa652576b0fecf4ad4c82.jpg37f4de4a158d4495a378af429e6292b2.jpg

7dcf78a5dbaa05c5ef61b0424c742c73.jpgff9a8c67afdc12a605ce926c18005f7d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sine Metu

To jest Wasze chciejstwo, aby w Polsce ("na pohybel PIS!") sprawdził się scenariusz włoski lub gorszy. Te mapki nie mają nic wspólnego z rzeczywistym zagrożeniem - ot, ciekawostka. Przypominam, że małe Węgry dostały 5 mld euro - druga kwota, po Polsce.

Lewacy teraz siedzą i zagryzają pazury w napięciu, licząc na katastrofę - "na pohybel PIS". Takie jest lewactwo - polityka ponad rozsądek. Wargi krwawe od zagryzania ze złości. Rzucają kapciami w TV widząc ministra Szumowskiego.

Tacy ludzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy też pomyśleć i sprawdzić, co dzieje się w Hiszpanii w ostatnich dniach, aby te mapki móc śmiało wyrzucić do kosza. Nie mają nic wspólnego z intensywnością zakażeń (na dziś).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.