Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 7:00
https://dane.gov.pl/pl
Godzinę temu, JuG napisał:

Sankcję dyscyplinarną zastosowano wobec pielęgniarki w szpitalu chorób zakaźnych w regionalnym szpitalu klinicznym w mieście Tuła po tym, jak pojawiła się przed pacjentami w kostiumie kąpielowym pod przezroczystym ubraniem ochronnym.

U nas to raczej niezbyt dobry pomysł. Wiekszośc pielęgniarek jest już 60 tce. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jar1 napisał:

U nas to raczej niezbyt dobry pomysł. Wiekszośc pielęgniarek jest już 60 tce. ?

40 % podobno

3 godziny temu, JuG napisał:

Sankcję dyscyplinarną zastosowano wobec pielęgniarki w szpitalu chorób zakaźnych w regionalnym szpitalu klinicznym w mieście Tuła po tym, jak pojawiła się przed pacjentami w kostiumie kąpielowym pod przezroczystym ubraniem ochronnym.

ja tam to juz widziałem , przetarg wygrała firma i nikt nie zauwazył ze w umowie jest flizelina przezierna

było fajnie i codziennie rewia mody plazowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
23 minuty temu, cir napisał:

było fajnie i codziennie rewia mody plazowej

I komu to coorva przeszkadzało ???!!!   Wczoraj byłem u dentystki - miała przezierny strój , ale niestety [!!!] pod nim jeszcze kompletne ciuchy.. ehhhh.

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzycie mi? Tego się nie spodziewałem, ja lutuję i z 50x dziennie, np. dzisiaj też. Zmieńmy temat. J.Daniels oszukany. Gorzki palący, surowy, wali w łeb jak młode wino.  Nie kupuję więcej tego ścierwa ani żadnej rudej. Podłość ludzka nie zna granic, przechodzę na abstynencję, a za tego kurwiacza zwrócą mi kasę amerykańskie zgurwesyny.
 
Jeśli ten JD był kupiony np. w Robalu , w kuszącej cenie i jeszcze bardziej kuszącej pojemności (> 0,7), to tym samym potwierdzasz pogłoski o tym, że na takie promki do dyskontów trafia gorszy sort, i nie chodzi mi o klientów ;) Też się przejechałem, ale na innej dużej rudej, natomiast nie obrażaj się na łychę, można nadal kupić przyzwoitą szkocką lub irlandzką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Piotr_1 napisał:

Złodzieje mają mi imponować? Przestępcy i cwaniaczki?

Nie napisałem tego w kontekśie zachwytów. Prawdopodobnie zaszło jakieś nieporozumienie, albo niezrozumienie. EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, herbee napisał:
19 godzin temu, Piotr_1 napisał:
Nie wierzycie mi? Tego się nie spodziewałem, ja lutuję i z 50x dziennie, np. dzisiaj też. Zmieńmy temat. J.Daniels oszukany. Gorzki palący, surowy, wali w łeb jak młode wino.  Nie kupuję więcej tego ścierwa ani żadnej rudej. Podłość ludzka nie zna granic, przechodzę na abstynencję, a za tego kurwiacza zwrócą mi kasę amerykańskie zgurwesyny.
 

Jeśli ten JD był kupiony np. w Robalu , w kuszącej cenie i jeszcze bardziej kuszącej pojemności (> 0,7), to tym samym potwierdzasz pogłoski o tym, że na takie promki do dyskontów trafia gorszy sort, i nie chodzi mi o klientów ? Też się przejechałem, ale na innej dużej rudej, natomiast nie obrażaj się na łychę, można nadal kupić przyzwoitą szkocką lub irlandzką.

Nie, pół litra w Auchanie w normalnej cenie. Ze szkockiej już dawno zrezygnowałem z powodu jeszcze bardziej zuchwałych wałków w cenie powiedzmy do 100zł/litr. Natomiast najtańszy Jameson jest na kukurydzy i straszny kac po nim jest. Zostaję więc abstynentem. Zgłosiłem też reklamację bo jestem ciekaw kto jest autorem takiego wałka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Nie, pół litra w Auchanie w normalnej cenie. Ze szkockiej już dawno zrezygnowałem z powodu jeszcze bardziej zuchwałych wałków w cenie powiedzmy do 100zł/litr. Natomiast najtańszy Jameson jest na kukurydzy i straszny kac po nim jest. Zostaję więc abstynentem. Zgłosiłem też reklamację bo jestem ciekaw kto jest autorem takiego wałka.

A zostawiłeś dowody do ''ekspertyzy' ? czy raczej ooświadczenie zaniosłeś ''smakowało jak nafta i łeb mnie nap,,,a''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jarekb napisał:

A zostawiłeś dowody do ''ekspertyzy' ? czy raczej ooświadczenie zaniosłeś ''smakowało jak nafta i łeb mnie nap,,,a''

No zostawiłem, ale interesuje mnie tylko podejście producenta jakie będzie do takiej sprawy, o psychologię jaka stoi za tymi alkoholowymi markami które coraz bardziej opierają się tylko na marketingu, a jakość nie istnieje już żadna, nikogo nie zamierzam ścigać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie, pół litra w Auchanie w normalnej cenie. Ze szkockiej już dawno zrezygnowałem z powodu jeszcze bardziej zuchwałych wałków w cenie powiedzmy do 100zł/litr. Natomiast najtańszy Jameson jest na kukurydzy i straszny kac po nim jest. Zostaję więc abstynentem. Zgłosiłem też reklamację bo jestem ciekaw kto jest autorem takiego wałka.
Z tanich blendów, do drinków, ale i picia solo, kupuję i mogę polecić Bushmill's, Famous Grouse i ostatnio Dewar's White Label. Wiadomo, de gustibus itd., ale po tych łeb mi nie pęka. Blendy tzw. premium, to już historia, której nie będę rozwijał, wystarczy, by każdy zastanowił się czy za taki blend warto zapłacić w okolicy 100 zł, a często i więcej. Dobra, rozwinę. IMO nie warto, trochę poniżej stówki mamy np. całkiem smaczny single malt, Glen Grant Major's Reserve, a nieco drożej, ale i sporo smaczniej - Loch Lomond Original.
Wracając do tanich blendów, taka przestroga - niech Wam do głowy nie przyjdzie kupić litrowego Grant's Triple Wood. Cena bardzo kusi, ale czegoś tak podłego chyba nie piłem. Ten kupiony przeze mnie w Robalu , dawał tak mocno zatęchłą beczką, że nie sposób było tego zabić żadnym dodatkiem, w końcu zabił go (z)lew Nie ma śmiechu, szczerze odradzam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na to co sie dzieje na śląsku symulacje dla POlski pokazuja juz drugą fale

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, herbee napisał:

Z tanich blendów, do drinków, ale i picia solo, kupuję i mogę polecić Bushmill's, Famous Grouse i ostatnio Dewar's White Label. Wiadomo, de gustibus itd., ale po tych łeb mi nie pęka. Blendy tzw. premium, to już historia, której nie będę rozwijał, wystarczy, by każdy zastanowił się czy za taki blend warto zapłacić w okolicy 100 zł, a często i więcej. Dobra, rozwinę. IMO nie warto, trochę poniżej stówki mamy np. całkiem smaczny single malt, Glen Grant Major's Reserve, a nieco drożej, ale i sporo smaczniej - Loch Lomond Original.
Wracając do tanich blendów, taka przestroga - niech Wam do głowy nie przyjdzie kupić litrowego Grant's Triple Wood. Cena bardzo kusi, ale czegoś tak podłego chyba nie piłem. Ten kupiony przeze mnie w Robalu , dawał tak mocno zatęchłą beczką, że nie sposób było tego zabić żadnym dodatkiem, w końcu zabił go (z)lew emoji3.png Nie ma śmiechu, szczerze odradzam!

Tzn. nie róbmy już tu rzeczywiście tematu o wh. Litrowy Famous Grouse z promocji był ostatnio tragiczny, w grudniu piłem, oszukany, taka tania palinka, czachojeb, a Bushmillsa już ze 3 lata temu ze 2 butelki do zlewu wylałem, z Biedry. Rok temu na grillu też ktoś miał z Biedry i nie do picia dla mnie, gorzki berbelucha dla desperatów. Jedynie Jim Beam 0,2 z żabki był dobry, tyle że to kacownik jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie róbmy już tu rzeczywiście tematu o wh. Litrowy Famous Grouse z promocji był ostatnio tragiczny, w grudniu piłem, oszukany, taka tania palinka, czachojeb, a Bushmillsa już ze 3 lata temu ze 2 butelki do zlewu wylałem, z Biedry. Rok temu na grillu też ktoś miał z Biedry i nie do picia dla mnie, gorzki berbelucha dla desperatów. Jedynie Jim Beam 0,2 z żabki był dobry, tyle że to kacownik jest.

Pełna zgoda, EOO, ale potwierdza się, że jednak jest coś na rzeczy z tymi promocyjnymi litrażami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, herbee napisał:
Godzinę temu, Piotr_1 napisał:
Tzn. nie róbmy już tu rzeczywiście tematu o wh. Litrowy Famous Grouse z promocji był ostatnio tragiczny, w grudniu piłem, oszukany, taka tania palinka, czachojeb, a Bushmillsa już ze 3 lata temu ze 2 butelki do zlewu wylałem, z Biedry. Rok temu na grillu też ktoś miał z Biedry i nie do picia dla mnie, gorzki berbelucha dla desperatów. Jedynie Jim Beam 0,2 z żabki był dobry, tyle że to kacownik jest.

Pełna zgoda, EOT, ale potwierdza się, że jednak jest coś na rzeczy z tymi promocyjnymi litrażami.

Potwierdza się zasada że jest coraz gorzej od bardzo dawna. Trzeba było zapłacić 100zł za litr żeby coś się zgadzało, a teraz to już nawet nie. Za duży popyt na to jest, za dobrze im się powodzi i leją już ściek na potęgę, jadą na markach, odrywają tylko kupony, a ludzie nie rozumieją co kupują. Dlatego najlepiej nie być frajerem i w ogóle tego nie kupować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najaktywniejszy poseł tej kadencji, Brunatny Grzegorz, podaje właśnie w NCzasTV, że pewien górnik strzałowy dostał  SMS z informacją , że jest nosicielem wrażego wirusa.

No i klient ma zagwozdkę, bo się nie testował! ? Wygląda na to, że system informatyczny Sanepidu zintegrowano z Totolotkiem i nominują na nosiciela losowo. ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2020 o 19:34, toptwenty napisał:

Antek wypieprztykowski dostał bana.

Jak to , za co? Ehhhh 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, herbee napisał:

mogę polecić Bushmill's,

Kolega miał wpaść dzisiaj. Upiekłem skrzydełka i kupiłem Black Bush 0,7. 

I nie przyszedł.

Zostałem z tymi skrzydełkami (1,6kg) i flaszką jak ten Himilsbach z angielskim... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Mamy ciągły wzrost:

Od soboty do środy: 241, 272, 356, 383, 471

Ale spoko, przyjdzie weekend i nastąpi spadek...

ta wklejana  symulacja opiera sie na trendach parotygodniowych nie parodniowych

spadków nie masz bo kopalnie i ostatnio fabryka mebli Wersal ?  zapewniły wzrost

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, il Dottore napisał:

Kolega miał wpaść dzisiaj. Upiekłem skrzydełka i kupiłem Black Bush 0,7. 

I nie przyszedł.

Zostałem z tymi skrzydełkami (1,6kg) i flaszką jak ten Himilsbach z angielskim... ?

Znam to uczucie.

9c0fb3a52038f798bca66251fffd6eda.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Wuhan żałoba... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, il Dottore napisał:

A w Wuhan żałoba... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekawe tam zwierzaki jedzą  u nas to okazy zoologiczne a tam śniadanie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, JuG napisał:

Sankcję dyscyplinarną zastosowano wobec pielęgniarki w szpitalu chorób zakaźnych w regionalnym szpitalu klinicznym w mieście Tuła po tym, jak pojawiła się przed pacjentami w kostiumie kąpielowym pod przezroczystym ubraniem ochronnym.

Sam widzisz w jakim pojebanym kraju żyjesz.
 

18 godzin temu, skynyrd napisał:

Ja mam taką maseczkę, ze starych gaci od pidżamy, pod same oczy, granatową. Wyglądam w niej jak jakiś pieprzony Zorro.

Pomijam którą stronę tych gaci użyłeś do nałożenia na twarz ?, jednak przestrzegam przed używaniem jakiejkolwiek maski, bo to jest niezdrowe.

 

3 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Mamy ciągły wzrost:

Od soboty do środy: 241, 272, 356, 383, 471

Ale spoko, przyjdzie weekend i nastąpi spadek...

Jakaś baba straszy drugą falą wirusa. W dodatku mówi, że Polska to jedyny kraj w EU, który jeszcze nie osiągnął tzw. szczytu. 
Czeka nas więc druga faza ćwiczeń na ludziach. Spodziewam się więc po chwilowych (ro)zwolnieniach ponownych prób zaostrzeń. 
W baaardzo ciekawych czasach żyjemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, soundchaser napisał:

Sam widzisz w jakim pojebanym kraju żyjesz.

Żyje w innym kraju ale co niby poj.banego jest w upomnieniu pielęgniarki za niestosowny strój?

Jeżeli już mowa o pielęgniarkach to poj.banym jest średni wiek pielęgniarek w Polsce - 52 lata (ponad jedna czwarta z nich jest w wieku emerytalnym). Za 10 lat będzie to 60 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JuG napisał:

Żyje w innym kraju ale co niby poj.banego jest w upomnieniu pielęgniarki za niestosowny strój?

Jeżeli już mowa o pielęgniarkach to poj.banym jest średni wiek pielęgniarek w Polsce - 52 lata (ponad jedna czwarta z nich jest w wieku emerytalnym). Za 10 lat będzie to 60 lat.

wszystkie zawody medyczne zestarzały sie w Polsce dramatycznie i uważam ze powodem sa nie tylko zarobki co najczesciej jest powtarzane w mediach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2020 o 19:20, il Dottore napisał:

- otwarte sklepy z elektroniką

Wchodzi koleś w masce i czarnych okularach : " Dzień doberek...a nowy Sonus Faber jest ?? " :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JuG napisał:

Żyje w innym kraju ale co niby poj.banego jest w upomnieniu pielęgniarki za niestosowny strój?

Jeżeli już mowa o pielęgniarkach to poj.banym jest średni wiek pielęgniarek w Polsce - 52 lata (ponad jedna czwarta z nich jest w wieku emerytalnym). Za 10 lat będzie to 60 lat.

Ale są i plusy starszych pielęgniarek , nie ma ryzyka wstydliwego  wypadku gdy młoda zapodaje kaczkę a tobie rośnie ciśnienie na ''wentylu'' ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, JuG napisał:

Jeżeli już mowa o pielęgniarkach to poj.banym jest średni wiek pielęgniarek w Polsce - 52 lata (ponad jedna czwarta z nich jest w wieku emerytalnym)

52- letnie piguły. Mmmm..sam cymes dla koneserów :-)!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, cir napisał:

wszystkie zawody medyczne zestarzały sie w Polsce dramatycznie i uważam ze powodem sa nie tylko zarobki co najczesciej jest powtarzane w mediach

Studia są trudne, praca też - więc młodzi wybierają europeistykę. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2020 o 21:16, skynyrd napisał:

No i zerżnął mi dupę milicyjnym, szerokim pasem.

No, szeroki, gruby na dobre pół centymetra skórzany pas matki w ruchu zamaszystym pamiętam do dziś :-))))))))))))))))))))) Dzisiejsze dzieci, to mają park zabaw :-))))))

8 minut temu, jarekb napisał:

Ale są i plusy starszych pielęgniarek , nie ma ryzyka wstydliwego  wypadku gdy młoda zapodaje kaczkę a tobie rośnie ciśnienie na ''wentylu'' 

Człowieku znałem takie piguły 52-ójki, że nawet nie tyle miałbyś ciśnienie na wentylu, co byś miał istną pompkę rowerową.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na epidemiczną wersję "Mother" zaprasza sam Roger Waters! ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.