Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz- pomoc przy wyborze


Shabranido
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Shabranido napisał:

Chodziło mi o Parasounda  A21+P3.

Dokładnie taki zestaw miałem. Ma go teraz ktoś z forum, chyba z Kef R300. 

Nie wspominam go jakoś szczególnie. Niczym nie zachwycił. A Pre to taki pustawy w środku jest. Plus że ma wszelkie regulacje jak ktoś potrzebuje. 

514366ce29eb62ee0d1152d690b95122_1.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiegoś Radmorka w tej kwocie poszukać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, radmorek napisał:

Więc rozumiem przyjmiesz zakład i w ślepych testach udowodnisz mi, że na sześć prób zgadniesz sześć razy jaki konkretnie kabel sieciowy/głośnikowy jest podłączony, a może nie podłączony, bo tylko udam, że przepinam, bo albo się coś słyszy albo nie, dotychczasowe testy, gdzie ludzie trafiają może w 30% może maksymalnie w 50% świadczą tylko o tym, że "strzelają" ale może Ty jesteś wyjątkiem, w pisaniu na pewno.

Nie manipuluj moimi wypowiedziami. To ,że ktoś nie potrafi w ślepym teście powiedzieć JAKI to kabel to nie znaczy ,że nie ma między nimi rożnicy. Może jeszcze Ci podać wiek kabla? Gdybyś miał jakieś wartościowe doświadczenie to być nie pisał takich farmazonów. Słyszałeś kiedyś Straighte Wire Crescendo ,MIT MH 770, 850, Kondo, Harmonix czy Transparenta Reference? Pewnie nawet na oczy nie widziałeś. 

Ja piszę ,tylko o tych urządzeniach ,które słyszałem albo miałem. A miałem sporo.

Jesteś zwykłym trollem ,którego należałoby od razu odseparować.

2 godziny temu, rafal735r napisał:

Nie wspominam go jakoś szczególnie. Niczym nie zachwycił. A Pre to taki pustawy w środku jest. Plus że ma wszelkie regulacje jak ktoś potrzebuje. 

Za to dość ładny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ira napisał:

Nie manipuluj moimi wypowiedziami. To ,że ktoś nie potrafi w ślepym teście powiedzieć JAKI to kabel to nie znaczy ,że nie ma między nimi rożnicy

Odpowiedź godna klasyka albo jak kto woli audiofila "... słyszę różnicę miedzy kablami ale nie potrafię wskazać który jest który, bo ich nie widzę ...", taki jeden też twierdził, że "... nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne ...".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Shabranido napisał:

Odnośnie basu, niedawno wpadły w moje ręce zachwalane przez ''wielu'' słuchawki dt990pro i tego jak dla mnie nie da się słuchać,granie za kocem to raz a dwa to bass potężny ale nie mający ujścia,dopiero po open modzie nastąpiła znacząca poprawa.

Na czym słuchałeś tych beyerow? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut  poszły wszystkie "dziurki" w sprzęcie który mam aby się upewnić o ich dźwięku,a docelowym urządzeniem jest Graham slee  solo + psu. Mam starsze akg k500ep może jest w nich mniej basu ale są zdecydowanie lepsze od dt990 w prezentacji dźwięku.Niektórzy piszą,że dt990 są wręcz ostre  ja uważam,że grają za kocem.Po otwarciu ich całkowicie moim zdaniem dużo zyskują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shabranido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przesłuchaniu proponowanych kolumn YB. Bardzo dobra równowaga totalna,dobre wokale, ale miałem także okazję przesłuchać  dużo starsze  IMF  super compact 2. Mimo,że są to tylko monitory (do tego starsze i tańsze w chwili obecnej ) według mnie YB trochę brakuje do   całokształtu grania IMF.Zróżnicowanie basu to  niedpodważalny atut IMF!Jestem bardzo ciekawy  czy wyższe modele  grupy IMF są jeszcze lepsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shabranido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Shabranido napisał:

Jestem po przesłuchaniu proponowanych kolumn YB. Bardzo dobra równowaga totalna,dobre wokale, ale miałem także okazję przesłuchać  dużo starsze  IMF  super compact 2. Mimo,że są to tylko monitory (do tego starsze i tańsze w chwili obecnej ) według mnie YB trochę brakuje do   całokształtu grania IMF.Zróżnicowanie basu to  niedpodważalny atut IMF!Jestem bardzo ciekawy  czy wyższe modele  grupy IMF są jeszcze lepsze?

Na jakim wzmacniaczu? Bo powiem Ci że miałem 444es (według innego właściciela ktory posiadał jednocześnie 444es jak i 555es, nie było dużej różnicy) 

Zastąpiłem go hypex ncore które zagrało w każdym aspekcie nie porównywalnie lepiej od es. Wręcz go zdeklasował. Więc szału nie ma. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shabranido no i pięknie, cieszę się że słuchasz tego co tu piszemy i nie marnujesz czasu a wnioski przyjdą same. W jakim torze i jakim metrażu słuchałeś SC2? Te super compacty można podpinać pod najlepsze komponenty jakie istnieją i zawsze jest progres. Wyższe modele IMF-y  będą całościowo brzmieniem zbieżne z tymi mniejszymi ale raczej przeznaczone do większych pomieszczeń, niestety cena za przyzwoity stan techniczny rośnie x4. Zatem dopasowanie do metrażu jest decydujące, no i to są paczki które pokażą maksymalnie dużo z dobrej realizacji, z jazzu, klasyki, w słabszych nagraniach braki właśnie nagrań zostaną uwidocznione, zatem nie można od nich wymagać cudów w hard rocku czy metalu, one po prostu są tak "prawdomówne" że nie potrafią cię okłamać czy upiększyć odtwarzanego materiału. Warunek: wysokiej klasy elementy towarzyszące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Airmike napisał:

@Shabranido no i pięknie, cieszę się że słuchasz tego co tu piszemy i nie marnujesz czasu a wnioski przyjdą same. W jakim torze i jakim metrażu słuchałeś SC2? Te super compacty można podpinać pod najlepsze komponenty jakie istnieją i zawsze jest progres. Wyższe modele IMF-y  będą całościowo brzmieniem zbieżne z tymi mniejszymi ale raczej przeznaczone do większych pomieszczeń, niestety cena za przyzwoity stan techniczny rośnie x4. Zatem dopasowanie do metrażu jest decydujące, no i to są paczki które pokażą maksymalnie dużo z dobrej realizacji, z jazzu, klasyki, w słabszych nagraniach braki właśnie nagrań zostaną uwidocznione, zatem nie można od nich wymagać cudów w hard rocku czy metalu, one po prostu są tak "prawdomówne" że nie potrafią cię okłamać czy upiększyć odtwarzanego materiału. Warunek: wysokiej klasy elementy towarzyszące.

IMF słuchałem na metrażu w sumie zbliżonym do mojego było to około 25m2.Według posiadacza tych kolumn to jedna z lepszych konstrukcji brytyjskiego grania.Te kolumny realnie w  sumie nie są  takie małe wymiarowo a to co się z nich wydobywa jest imponujące.(nie myślałem,że "podstawki" potrafią tak zagrać)Zestaw to jednak był vintage a czy dobry jakościowo nie mnie oceniać.2xkońcówka mocy  - proton d1200  z możliwością pracy w trybie mono plus  preamp  chyba 1100 tej samej firmy,a cd to sony cdp x777es swoboda.(nazwy kabli niestety nie pamiętam ale mogę dopytać jeżeli to istotne).Oczywiście za chwilę umieszcze opis zestawu YB.

Mnie nie chodzi o upiększanie tylko realne przedstawienie materiału.YB również nie upiększają.Wiele zależy od realizacji nagrań.Mam trochę pierwszych wydań rocka na cd np. z lat 80 i naprawdę lepiej brzmią względem późniejszych wydań czy reedycji.

Jeżeli będę miał tylko okazję sprawdzę większe modele IMFa.

3 godziny temu, trueman napisał:

Na jakim wzmacniaczu? Bo powiem Ci że miałem 444es (według innego właściciela ktory posiadał jednocześnie 444es jak i 555es, nie było dużej różnicy) 

Zastąpiłem go hypex ncore które zagrało w każdym aspekcie nie porównywalnie lepiej od es. Wręcz go zdeklasował. Więc szału nie ma. 

Słuchałem 444es w pierwszej wersji i tutaj zgodzę się z Tobą,że nie ma dużej różnicy w prezentacji dźwięku. Chętnie też bym posłuchał jak gra  2x ta n55es w trybie mono.Końcówek mocy sony  nigdy nie miałem okazji posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shabranido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do YB bardzo dobre wykonanie kolumn,naprawdę nie ma się do czego przyczepić i wizualnie cieszą oko.Pierwsze co się rzuca słuchając tych kolumn to wręcz namacalne wokale i przestrzeń,np.Chie Ayado brzmi świetnie, co do mocniejszego grania (choćby np. Metallica- Unforgiven)  to jednak trochę czegoś brakuje w porównaniu do IMF.Pomieszczenie odsłuchowe  o podobniej powierzchni  około25m2 (może nieznacznie większe). Wzmacniacz to była jakaś lampa oraz cd Linn Ikemi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shabranido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Shabranido napisał:

Co do YB bardzo dobre wykonanie kolumn,naprawdę nie ma się do czego przyczepić.Pierwsze co się rzuca słuchając tych kolumn to wręcz namacalne wokale,np.Chie Ayado brzmi świetnie, co do mocniejszego grania (choćby np. Metallica- Unforgiven)  to jednak trochę czegoś brakuje w porównaniu do IMF.Pomieszczenie odsłuchowe  o podobniej powierzchni  około25m2 (może nieznacznie większe). Wzmacniacz to była jakaś lampa oraz cd Linn Ikemi.

Jakiego modelu YB słuchałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasz76 napisał:

Z revelatorem 22 na dole czy satori 24?

Szczerze nie wiem,nie zagłębiałem się w konstrukcje,musiałbym napisać do właściciela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2020 o 11:46, Shabranido napisał:

Witam wszystkich. W chwili obecnej posiadam jako jeden ze wzmacniaczy sony ta f555es ll. Czy będzie zauważalna duża różnica po przejściu na któryś z wymienionych poniżej modeli? Na pewno znajdą się osoby,które miały z nimi styczność oraz z odniesienie do sonego. Budżet na wzmacniacz to 5 do 6tys.zł.

Modele które mnie interesują to:

Marantz PM 94, Yamaha ax2000, Accuphase 206, Accuphase 303x, Sansui alpha 707mr, dzielona Yamaha M4 C4

Oczywiście wasze inne sugestie również będą mile widziane i bardzo pomocne. To co udało mi się znaleźć o ów wymienionych modelach przeczytałem. O PM94 jak i AX2000 jest bardzo mało informacji.

jak chcesz Sansui to tylko bezpośrednio z JP ściągaj sam bo w PL to ceny x3 tego co w Japonii 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, audiofilek4 napisał:

jak chcesz Sansui to tylko bezpośrednio z JP ściągaj sam bo w PL to ceny x3 tego co w Japonii 

Uwaga na tego delikwenta - świadomie wprowadza w błąd - udaje głupiego że nic nie wie o tym, że po doliczeniu kosztów transportu i podatków cena końcowa rośnie ponad dwukrotnie od wyjściowej z Japonii 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.04.2020 o 15:57, don111 napisał:

Uwaga na tego delikwenta - świadomie wprowadza w błąd - udaje głupiego że nic nie wie o tym, że po doliczeniu kosztów transportu i podatków cena końcowa rośnie ponad dwukrotnie od wyjściowej z Japonii 

fajnie że ktoś w końcu zdecydował sie na szczerość i pisze o tym głośno ? może nie do końca połowa, ale dla przypomnienia ceny w Japonii to od 400 zł za modele 607MR/DR/XR, za 707MR/DR/XR/ ok 1 400zł do  3 000 zł za 907MR/DR/XR lub minimalnie mniej lub więcej ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, audiofilek4 napisał:

fajnie że ktoś w końcu zdecydował sie na szczerość i pisze o tym głośno ? może nie do końca połowa, ale dla przypomnienia ceny w Japonii to od 400 zł za modele 607MR/DR/XR, za 707MR/DR/XR/ ok 1 400zł do  3 000 zł za 907MR/DR/XR lub minimalnie mniej lub więcej ? 

W poprzednim tygodniu słuchałem u siebie wypożyczonego modelu Sansui alpha707mr i szczerze niestety nic specjalnego.Nie wiem skąd te zachwyty.W moich preferencjach muzycznych nie sprawdza się co do mocniejszego grania.Na dniach będę miał okazję posłuchać Rotela dla porównania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shabranido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Shabranido napisał:

W poprzednim tygodniu słuchałem u siebie wypożyczonego modelu Sansui alpha707mr i szczerze niestety nic specjalnego.Nie wiem skąd te zachwyty.W moich preferencjach muzycznych nie sprawdza się co do mocniejszego grania.Na dniach będę miał okazję posłuchać Rotela dla porównania.

Nie dziwie sie ze Ci nie zagral sansui. To najbardziej przereklamowana Marka nie warta takich kwot ktore chca sprzedajacy. Byly porównania z nowym sprzetem np hegel. Kolega margaryna sluchal sansuja za 10 tysiecy I tez szalu nie bylo. Szkoda na to czasu I kasy. A klubik sansui to wylegarnia klonow ktorzy tylko czekaja by komus wcisnac graty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tak to jest jak się bajdurzy po klubach o zajebistosci swoich klocuszków, zwłaszcza najwięcej takich wpisów jest przed sprzedażą, w klubiku Sansuja to norma, zresztą Sansui już schodzi ze sceny, po odsłuchach osób spoza kliki z klubu było raczej rozczarowanie i kupa śmiechu co najwyżej... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj wpadnie butalump I zacznie wciskac bajki ze ten 707 Mr to pewnie zepsuty byl a w ogole to tylko sansui gra muzyke ??? juz nikt normalny tego nie lyknie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać,że to tylko moja  opinia i osobiste odczucia odnośnie 707mr.Zastanawiałem się nad Sansui gdy założyłem ten temat,ale to nie mój typ brzmienia.Uważam,że ceny nie są adekwatne do tego co przedstawia ten wzmacniacz czyli mocno zawyżone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że w tutejszym klubie Sansui miłośnicy nie rozmawiają o najciekawszych (konstrukcyjnie i brzmieniowo) modelach ukochanej firmy, nawet ich nie wymieniają o zgrozo.... To chyba taka miłość od pierwszego wejrzenia musi być...albo miłość nastolatków co to się wszyscy w tej samej aktorce kochają ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, audiofilek4 napisał:

fajnie że ktoś w końcu zdecydował sie na szczerość i pisze o tym głośno ? może nie do końca połowa, ale dla przypomnienia ceny w Japonii to od 400 zł za modele 607MR/DR/XR, za 707MR/DR/XR/ ok 1 400zł do  3 000 zł za 907MR/DR/XR lub minimalnie mniej lub więcej ? 

Tak tak, pomyliles dolary ze zlotowkami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

607 za 400zl...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że na tym forum jest zbyt duże ciśnienie na "jakość wzmacniacza" prawdopodobnie ten Sony kolegi to na tyle udany i poprawnie grający wzmacniacz, że po prostu nie da się już wiele lepiej :-) owszem te topowe integry w swoim okresie będą lepsze, ale nie oszukujmy się to będą niuanse moim zdaniem przy muzyce rock, metal pomijalne całkowicie, na miejscu kolegi myślałbym o zmianie kolumn czy poprawie akustyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2020 o 16:22, Airmike napisał:

Najsmutniejsze jest to, że w tutejszym klubie Sansui miłośnicy nie rozmawiają o najciekawszych (konstrukcyjnie i brzmieniowo) modelach ukochanej firmy, nawet ich nie wymieniają o zgrozo.... To chyba taka miłość od pierwszego wejrzenia musi być...albo miłość nastolatków co to się wszyscy w tej samej aktorce kochają ?

To raczej slepa wiara we wszystko co ten ich guru od sansui powie. Przyklad? Ten guru od wies tuning opublikowal na audiokarmie swoj ranking najlepszych wg niego sansui od najlepszych I w dol. Myslal ze zablysnie I wcisnie kit. Od razu zgasili go ze robili odsluchy sansui I nie mogli odroznic sansuja z topu listy 907 limited z budzetowka 607 Mr. No ale w klubiku sansui wierza guru we wszystko. Napisze ze sansuj kosi accuphase, to dla nich swietosc. Powciska kity o przepasci, nokaucie I szokujacych roznicach miedzy sansujami, to tak trzeba wierzyc! Opublikuje liste najlepszych sansujow, to jest to swietosc niepodwazalna!  A wystarczy obiektywnie odsluchac te ich haj endy I wychodzi ze to zaden cud, zaden hi end I gra to jak inne denony czy marantze ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2020 o 19:13, Bumpalump napisał:

Tak tak, pomyliles dolary ze zlotowkami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

607 za 400zl...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

stary trik z wklejaniem ofert handlarzy

tu realne ceny z rynku Japońskiego : 

AU-a607 MOS Limited 2356 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SANSUI AU-α607 MOS Premium * Limited 1100 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

SANSUI SANSUI AU-a907XR 2800 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

SANSUI Sansui Integrated Amplifier AU-α907 LIMITED 6,646PLN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sansui AU-a907DR 2,216PLN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.