Skocz do zawartości
IGNORED

Niezrozumiałe dla piszącego paradoksy audio na dobrym sprzęcie


Pasqual
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Upraszam pokornie Jego Magnificencję Moderatora o nie usuwanie wątku ani nie przenoszenie go do innej zakładki. Przypuszczam, że każdemu audiofilowi to się przytrafiło. Sprzęt ma być DOBRY, a ile kosztuje to tylko kwestia wyboru, jak w moim przypadku. PRAWDZIWY AUDIOFIL, którym stałem się dzięki chorobie (pracować nie mogę, bo ZUS, nudzę się więc eksperymentuję na co dotąd nie miałem czasu no i moja Żona złożyła pozew rozwodowy, bo musiałem przecież zarobić  pieniędze wydane następnie na  płyty  (idą z Anglii), grajki, potrzeby życiowe i w obecnej mojej sytuacji to w tej właśnie kolejności) weźmie roczne nisko oprocentowane kredyty bankowe na odtwarzacze CD i co ważne  za zgodą byłej Żony, która z wyjątkiem namawiania na długie odsłuchy akceptowała niewinne hobby  męża. 

Jestem teraz dość ciężko chory i bronię się przed zakażeniem COVID siedząc w domu i się nudząc - opóźnię przez to leczenie i witajcie odsłuchy Bacha w wykonaniu lub pod dyrekcją Kompozytora ?

Przedstawię się może audiofilsko - i proszę mnie dobrze zrozumieć - dotąd wstydziłem się zakładać  taki wątek w Takiej zakładce. Kolumny Avance Century, wzmacniacz Jazz po modyfikacjach z NOS w przedwzmacniaczu dobranych przez konstruktorów (proszę pana, tak jest najlepiej i lepiej ten wzmacniacz nie zagra) Głupota, bo powinieniem to sprawdzić. Ale zwyczajnie nie chciało mi się nosić 60 kg wzmacniacza. Odtwarzacze to AMR77.1, Marantz Sa11-S2, kable głośnikowe i interkonekty XLR Albedo Versus, kondycjoner Gigawatt SE-3 Evo. Kable zasilające wszystkie od WILE, niektóre dedykowana - o, ma Pan w prezencie kabelek do drugiego odtwarzacza, demagnetyzator CD RD-3,  Blu Ray Oppo 103 D (Sic! - głupota, bo było wziąć kolejny kredyt) - zrozumcie proszę mój wstyd. Jedynym wyjątkiem jest zasilanie AMR kablem fabrycznym, bo mi się podobało bardziej - sprawdzę teraz, czy miałem rację, czasu ,mam bowiem pod dostatkiem - pracować nie mogę, uczyć mi się nie chce, choć formalnie muszę więc coś tam czytam. Poza tym jestem absolutnym Leniem.

Pomyliłem się dziś i płyty SACD Pasja wg Św. Mateusza Bacha (Linn) słuchałem na przyzwoitym i parzącym przy dotknięciu  CD AMR77.1  zamiast na dedykowanym i najlepiej ustawionym SACD Marantz SA11-S2  (polecam, tani, dobry i trwały, tylko napęd drogi ?) Brzmi o wiele lepiej z CD AMR77.1 stosunkowo świeżo po przeglądzie i naprawie u producenta (Szanowny Pan Owczarek jest mi ciągle ciężarem, bo nie chciał pieniędzy ☹️), zakładam że gra co najmniej przyzwoicie barok. W sumie podobnie Marantz - nie był jeszcze na przeglądzie , ale każda płyta i tacka jest dmuchana sprężonym powietrzem. Zakładam zatem ten wątek ku pożytkowi, zabawie, nauce - wbrew pozorom oczywiste wybory nie są najlepsze. Dlaczego - może mi ktoś to wyjaśni albo podsunie stałą praktykę typu (kupuj zawsze SACD, bo tak czy owak lepsze od CD)  Staram się to robić, dlaczego jednak w takim razie wszystkie płyty nie są SACD o jakości Linna ? No k..wa dlaczego ? 

Zważcie o Bracia Czcigodni, złapany w Internecie Audiofil w stopniu porucznika (słucha taniutkiego niszowego sprzętu z DEDYKOWANYMI kolumnami  - ponieważ siebie przesadnie sytuuję jako majora ze względu na upodobania (barok i renesans) Wiedzcie Dostojni Panowie, że właśnie usiłuje dać dyla przerażony wyżynami gdzie go prowadzę - zapraszam na nocny festiwal opere Monteverdiego w nocy, bo jeszcze nowi Sąsiedzi się nie wprowadzili (segment, cholera).

Porca miseria, porca miseria - jak mawiają Włosi, po polsku to zasrana bieda. Darujcie mi zatem proszę, że wątek chodzący mi po głowie od dawna zakładam teraz, kiedy wstyd mam zwyczajnie w już głęboko Rozumiem dobrze,  że w TEJ zakładce nie powinien on się pojawić, dlatego pozostaje mi liczyć na wyjątkową i budzącą powszechny podziw Forumowiczów łaskawość Jego Magnificencji Moderatora

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że chaos,  ponieważ uprzejmi Koledzy wytkną mi błędy stylistyczne a dla mnie teraz to zabawa ? Gdyby któryś Audiofil miał - w co zaznaczam osobiście nie wierzę, nie mogę jednak wykluczyć podobnego nieszczęścia - miał nieuczciwego znajomego (oto dogmat:prawdziwy Audiofil jest bezwzględnie uczciwy)  któremu opowiedział swojemu PRZYGODNEMU nieuczciwemu znajomemu o moim systemie, zaś złodziej biorąc pod uwagę kiepską sprzedawalność sprzętu i jego blisko 400 kg ciężar zechciałby go ukraść albo - co gorsza przyszedłby w nocy i dał mi w łeb obwieszczam uroczyście. Całą biżuterię ma moja była Małżonka, w domu zasadniczo nie ma nic cennego prócz sprzętu audio i 3000 płyt, a sami wiecie jak trudno dobrze sprzedać mało rozpozawalnego grajka czy ile kosztuje na Allegro płyta. Co do pieniędzy - nie mam oszczędności  tylko małe kredyty na drobiazgi typu odkurzacz. Nie warto zatem się włamywać - piszę to gdyby Kolega forumowicz przypadkiem powiedzmy w schronisku powiedział przypadkowemu gostkowi że spotkał prawdziwego Audiofilskiego Świra  i że takie osobniki jednak radzą sobie jakoś (kiepsko, bo jestem naprawdę biedny) w życiu. Nie jestem przy tym szalony ani nie mam gorączki - wątek ma z założenia służyć zabawie - bawmy się sprzętem i muzyką, czemu zatem nie pobawić się słowami ?

Wątek jest szalony i o tym wiem. Czemu jednak nie upodobnić się świadomie i na pewien czas do geniusza - Mozart i wielu innych było przecież świrami radzącymi sobie w życiu całkiem nieźle i byli piekielnie pracowicie Ponieważ wzorem Szwejka widzę u siebie pewne objawy szaleństwa osobliwie ku wieczorowi, proponuję zabawę - pobawmy się tym , co mamy pod ręką. Będę wdzięczny przy tym za podobny ześwirowany styl, jaki ja zaprezentowałem. Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi - większość z Was ma pewnie po 3 odtwarzacze i strumieniowiec - o moim nawet nie pisałem ze wstydu Pionieer 50N - kategoriach Hi End gówienko absolutne. Rzadko go zresztą słucham bo mam sporo fajnych płyt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McGyver napisał:

12. Nie piłeś? Wypij! Then go to 11 
?

Nie piłem, żułem natomiast legalnie kupione na Allegro całe orzeszki Cola. Każdemu polecam, przebije każdą kawę - czytajcie moje wpisy, to zrozumiecie że to naprawdę legalna amfa (nie brałem, ale tak sobie wyobrażam działanie- nawet RAF w czasie wojny był nieustannie naćpany amfą, ale jakoś się bałem)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Pasqual napisał:

Nie piłem, żułem natomiast legalnie kupione na Allegro całe orzeszki Cola. Każdemu polecam, przebije każdą kawę - czytajcie moje wpisy, to zrozumiecie że to naprawdę legalna amfa (nie brałem, ale tak sobie wyobrażam działanie- nawet RAF w czasie wojny był nieustannie naćpany amfą, ale jakoś się bałem)

Zapodaję uprzejmie, że rzeczone orzeszki Cola kosztują zaledwie 23 zł za kg na Allegro, spokojnie więc kupiłem 3 kg a priori niejako przeznaczając 1 dla porucznika, którego przypadkiem poznałem i który mniemam że przyjmie w miłym podarunku chętnie przyjmie, bo to porządny człowiek pracujący uczciwie na życie, a że jest humanistą, to mu często - jak mi teraz- łeb pęka od nadmiaru myśli. Ja to dobrze rozumiem więc służę uprzejmą pomocą zakładając niejako dedykowany porucznikowi wątek, który jako dyplomowany humanista doceni bawiąc się przy tym znakomicie - nawet satysfakcja typu "o, mój -oby- przyszły dyskutant odczuje mówiąc sobie w myślach "to o czym teraz piszę jest takie, że świruję". Miło mieć wtedy uświadomić sobie że nie zwariowałem, bo są gorsi ode mnie - będzie mi to miłe. Jestem jednak pełen obaw, bo porucznik nie spieszy do majora z pytaniem Zna moje upodobania więc czegoś podobnego się spodziewa. Zatem to, że będąc zmęczony śpi przyjmuję z głębokim bólem, który mnie obecnie przepełnia - NB gdyby któryś z kolegów zechciał pogadać w tym stylu i posłuchać polecam łaskawym Forumowiczom swoje usługi - dźwięk dobry, paradoksy audio, dobra zabawa. Wiadomość na prv. Zapraszam chętnych, bo jestem - jak pisałem biedny - i póki co nie stać mnie na dobrą klimę, więc nie mam żadnej Ponieważ już raz nie miałem AMR nie chcę powtórki z rozrywki i być może za miesiąc żegnajcie odsłuchy, zostaje tylko dobry, ale nie wybitny Marantz. Spieszcie się więc, o Bracia w hiendowym szaleństwie - każdy uczciwy wariat mile widziany. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szpakowski napisał:

Wrzuć jakieś fotki sprzętu, najlepiej rozbierane to ocenimy ... 

Nie rozbieram, a sprzętu się wstydzę - musicie mi więc uwierzyć na słowo. W końcu jakie znaczenie mają konkrety - wątek jest   żartem dedykowanym niejako porucznikowi  - zrozumie bez trudu bo ma Wielki Łeb, będzie rechotał i uzna że warto ze mną gadać o audio. Jako że ja teraz takich gagatków potrzebuję, szukam ich w internecie. Moich dwoje przyjaciół uznało że ześwirowałem doszczętnie, ale uznali że orzeszków cola nie spróbują (jednym jest sługa Marsa, drugim babka z uczciwym doktoratem, coś jak Józwa kiedyś. Ich sprawa, ich strata - nie doceniają że za 23 zł można ćpać przez miesiąc całkowicie legalnie. Kolegom psychiatrom i psychologom opiszę doznania  na życzenie - prv i zgodzę się na posłużenie się tym do napisania cytowanej potem pracy pt. "Świr żyje i ma się nieźle".  Humor mniemam na poziomie Monty Pythona, czego nikt nie chce się bawić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

O,  orzeszki jeszcze sie nie skonczyly......widzisz rozne sa paradoksy .....kiedys 49 lat temu sluchalem Led Zeppelin w glebokiej komunie a teraz ten sam LZ leci w domu rzut beretem od Londynu gdzie zostal nagrany .....a ludzie sa tacy niecierpliwi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nietaktem jest zadać pytanie, które pojawiło się mi w głowie w połowie pierwszej linijki pierwszego postu w tym wątku, ale o co chodzi w nim ?????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta zakładka. 

Moderacja !!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pasqual napisał:

Humor mniemam na poziomie Monty Pythona, czego nikt nie chce się bawić ?

Do Monty Pythona jeszcze trochę brakuje ... ale możesz się bardziej postarać ...

Jak to nikt się nie chce bawić ... ? Przecież prosiłem o roznegliżowane fotki, jeżeli się wstydzisz proszę o fotkę świeżych fusów większość audiofilów świetnie sobie poradzi ... 

PS. Poproszę o link do allegro, kiepsko się znam na orzeszkach ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, babatular napisał:

Nie ta zakładka. 

Moderacja !!!!!!

Napisz mi na czym słuchasz muzyki a odpowiem Ci, czy jesteś godzien pisania w moim Wątku - Moderator ma z pewnością o wiele  więcej rozumu od Ciebie, dlatego zrozumie jakość żartu i wątku nie przeniesie

Godzinę temu, szpakowski napisał:

Do Monty Pythona jeszcze trochę brakuje ... ale możesz się bardziej postarać ...

Jak to nikt się nie chce bawić ... ? Przecież prosiłem o roznegliżowane fotki, jeżeli się wstydzisz proszę o fotkę świeżych fusów większość audiofilów świetnie sobie poradzi ... 

PS. Poproszę o link do allegro, kiepsko się znam na orzeszkach ...

Wiem że brakuje,  ale próbuję - doceń to proszę. Na Allegro wpisz orzeszki cola - 5 kg kosztuje 110 zł, ale na taki zakup mnie obecnie nie stać, kupiłem więc dla siebie i dla porucznika. Jeżeli jesteś taki ciekawy to przyjedź, wyjmij samodzielnie sprzęt ze stolika i rozkręć - ale pamiętaj, że rozwalę Ci łeb jeśli coś zepsujesz; pan Cygan przyjął ode mnie wynagrodzenie za rozkręcenie AMR, bo zdaje się poświęcił na to ze 2 godziny; Ciebie jako fachowca od audio w zestawieniu z panem Cyganem sytuuję poniżej podłogi?, siebie zresztą też. Zrozum, że niczego rozkręcać nie zamierzam - nie jestem żadnym Pudzianem, a to swoje waży

53 minuty temu, szpotek73 napisał:

promocja orzeszków cola?

żadna promocja, tylko propozycja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Pasqual napisał:

Ciebie jako fachowca od audio w zestawieniu z panem Cyganem sytuuję poniżej podłogi?, siebie zresztą też

Nie wiem o kim piszesz ale pomimo tego nie czuję się urażony, chociaż chyba przez wzgląd na moją audiofilską dumę raczej powinienem czuć psychiczny dyskomfort.

Jest na forum wielu fachowców którzy na podstawie fotki wnętrza sprzętu są w stanie bezbłędnie ocenić jego jakość, ba wiedzą nawet doskonale jak owy sprzęt gra. Nie zaliczam się do tego elitarnego grona ale ... za to mogę podjąć się takiej oceny na podstawie fotki świeżej porcji fusów z herbaty Twojej teściowej wypitej podczas ostatniej pełni księżyca.

Jak widzisz wystarczy zrobić raz parę zdjęć a potem to już tylko wysyłasz i już wszystko wiadomo ... nie trzeba nawet muzyki włączać. Niestety Ci mniej doświadczeni wymagają jeszcze fotki pokoju odsłuchowego ... ale nimi nie należy się przejmować, trzeba się zdać na tych najlepszych ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szpakowski napisał:

Nie wiem o kim piszesz ale pomimo tego nie czuję się urażony, chociaż chyba przez wzgląd na moją audiofilską dumę raczej powinienem czuć psychiczny dyskomfort.

Jest na forum wielu fachowców którzy na podstawie fotki wnętrza sprzętu są w stanie bezbłędnie ocenić jego jakość, ba wiedzą nawet doskonale jak owy sprzęt gra. Nie zaliczam się do tego elitarnego grona ale ... za to mogę podjąć się takiej oceny na podstawie fotki świeżej porcji fusów z herbaty Twojej teściowej wypitej podczas ostatniej pełni księżyca.

Jak widzisz wystarczy zrobić raz parę zdjęć a potem to już tylko wysyłasz i już wszystko wiadomo ... nie trzeba nawet muzyki włączać. Niestety Ci mniej doświadczeni wymagają jeszcze fotki pokoju odsłuchowego ... ale nimi nie należy się przejmować, trzeba się zdać na tych najlepszych ...

Chłopie, zrozum - nie jestem w stanie tego zrobić, a fotki znajdziesz w Internecie - poszukaj trochę ☹️ Pan Cygan to najlepszy serwisant audio w Polsce - doceń proszę jakość zestawienia Ciebie i mnie z Nim; to żadna obraza, ale komplement w stylu audiofilskim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pasqual napisał:

Chłopie, zrozum

Chłopie to raczej Ty nie rozumiesz ... ?

Wyraźnie napisałem, że ja osobiście nie podejmuję się takiej oceny na podstawie fotki, aż tak dobry nie jestem ... co innego fusy ...

Odnośnie Pana Cygana zaczyna mi już coś świtać ale ja nie domyślny jestem, więc wal prosto z mostu .. może być na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szpakowski napisał:

Chłopie to raczej Ty nie rozumiesz ... ?

Wyraźnie napisałem, że ja osobiście nie podejmuję się takiej oceny na podstawie fotki, aż tak dobry nie jestem ... co innego fusy ...

Odnośnie Pana Cygana zaczyna mi już coś świtać ale ja nie domyślny jestem, więc wal prosto z mostu .. może być na PW.

Wybacz  mi proszę, ale zamiast Twoich komplementów chętniej przyjmę prostą odpowiedź na pytanie postawione w wątku - czemu SACD brzmi lepiej na niezłym odtwarzaczu CD zamiast na chwalonym odtwarzaczu dedykowanym SACD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rochu napisał:

11. Piłeś - nie pisz.

Widzę, że po raz kolejny mierzysz swoja miarą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna bardzo, bardzo samotna komórka szukała, szukała i w końcu znalazła drugą komórkę. Gdy radość ze znalezienia zagubionej już opadła,  nasza komórka przesłała dalekiej krewnej maleńki impuls elektryczny. I tak powstała synapsa.

Jakieś półgodziny w innej części ogromnej otchłani pustki pojawiła się druga synapsa, potem trzecia i czwarta...

I w ten sposób już po 12 godzinach powstał poniższy wpis:

 

51 minut temu, pmcomp napisał:

Widzę, że po raz kolejny mierzysz swoja miarą.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pasqual napisał:

Wybacz  mi proszę, ale zamiast Twoich komplementów chętniej przyjmę prostą odpowiedź na pytanie postawione w wątku - czemu SACD brzmi lepiej na niezłym odtwarzaczu CD zamiast na chwalonym odtwarzaczu dedykowanym SACD

Mam okazję odpowiedzieć bo poszedłem za tym za czym mnie słuch kierował (poczytaj w o mnie, trochę przestałem uzupełniać tekst ale system idzie do przodu). Po pierwsze realizacji robionych głównie na SACD jest znikoma ilość i to co masz jest po prostu bardziej dopieszczony materiał który na niezłym odtwarzaczu już nieźle brzmi. Tak że faktycznie dobrych nagrań z WOW na SACD jak ze świecą.Jednak jak znajdzie Ci się perełka to nawet w trybie CD na topowym odtwarzaczu nie zagra Ci tak jak na SACD. Jest jeszcze jedna ciekawostka bardzo dobre CD nie zagra Ci tak dobrze na bardzo dobrym odtwarzaczu CD jak na topowym SACD w którym wszystko od a do z jest bardziej dopieszczone i sam mechanizm optycznego odczytu klasę lepszy, dokładniejszy, szybszy od tego dedykowanego dla standardu CD.

Ogólnie fajnie mieć topowy SACD ale jeszcze fajniej mieć topowego DACa i z niego korzystać z różnych dobrych nośników i plików...więcej różnorodnej muzyki a za tym zdecydowanie więcej frajdy nie koniecznie za mniejsze pieniądze bo taki np. grający na przyzwoitym poziomie plikowiec to porównywalne jak nie wyższe koszty.

 

Polecam np. z sąsiednich Węgier: https://www.coreaudio.eu/en1/products/coreaudio-products/daido-music-server/daido-reference/

To już ma muzykę a nie odtwarzane sample

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pasqual napisał:

Napisz mi na czym słuchasz muzyki a odpowiem Ci, czy jesteś godzien pisania w moim Wątku - Moderator ma z pewnością o wiele  więcej rozumu od Ciebie, dlatego zrozumie jakość żartu i wątku nie przeniesie

Na radyjku w kuchni.

Na Bocznice z tym wątkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
urzekła nas twoja historia

Nie pisz "nas". Ja się przynajmniej dobrze bawię. Ty jak zwykle smutas jesteś i tyle :) Historia choć smutna napisana bardzo zabawnie (pomijając błędy stylistyczne) :)

Szacun dla autora.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piorasz napisał:

Nie pisz "nas". Ja się przynajmniej dobrze bawię. Ty jak zwykle smutas jesteś i tyle ? Historia choć smutna napisana bardzo zabawnie (pomijając błędy stylistyczne) ?

Szacun dla autora.

 

 

błędy stylistyczne są po części zamierzone, bo to przecież tylko zabawa - wytknij mi je więc proszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.