Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana Onkyo na ... no właśnie.


Mieciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby u niego tak łatwo było z czytaniem to by na forum nie pytał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dobra nie ma tematu... najważniejsze ze subwoofer działa teraz i tyle... ustawienia zostawiam takie jak chce czyli LFE, fronty full band i Pure direct, do kina będę musiał się bawić w menu i zmieniać na small fronty... przełączanie i kombinowanie, ogólnie to zj***li to i tyle!!! Bez zagłębiania się w menu powinno to być łatwe do włączenia i wyłączenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili na Discovery eksperymenty na szympansach i obsługi sprzętu ektronicznego uczyly sie szybciej niz ludzkie dzieci , okreslili tez iloraz potrzebny aby takowy sprzęt obsługiwać bez problemu .... wynosi on 48 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie ma tematu... najważniejsze ze subwoofer działa teraz i tyle... ustawienia zostawiam takie jak chce czyli LFE, fronty full band i Pure direct, do kina będę musiał się bawić w menu i zmieniać na small fronty... przełączanie i kombinowanie, ogólnie to zj***li to i tyle!!! Bez zagłębiania się w menu powinno to być łatwe do włączenia i wyłączenia...
Kup wyższy model, to będziesz miał osobne ustawienia dla stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, RAF77 napisał:
Godzinę temu, Martin Rejek napisał:
Dobra nie ma tematu... najważniejsze ze subwoofer działa teraz i tyle... ustawienia zostawiam takie jak chce czyli LFE, fronty full band i Pure direct, do kina będę musiał się bawić w menu i zmieniać na small fronty... przełączanie i kombinowanie, ogólnie to zj***li to i tyle!!! Bez zagłębiania się w menu powinno to być łatwe do włączenia i wyłączenia...

Kup wyższy model, to będziesz miał osobne ustawienia dla stereo.

Przecież mam x4700 ale go nie otwierałem bo chce 6700 kupić lub używany 7200wa bo w chwili obecnej nie stać mnie na 8500 wydając 3500€ na nowy bo używek nie widzę 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wyjmij go z pudełka i Ci wystarczy.
Ja dziś zamówiłem nowego Denona także od Ciebie tak czy siak nie wezme.

Na PW podesłałem Ci link z konkurencyjnego forum o kaliracji, przejrzyj to bo chyba troche się pogubiłeś z tymi full band na fronty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Fanek napisał:

A może wyjmij go z pudełka i Ci wystarczy.
Ja dziś zamówiłem nowego Denona także od Ciebie tak czy siak nie wezme.

Na PW podesłałem Ci link z konkurencyjnego forum o kaliracji, przejrzyj to bo chyba troche się pogubiłeś z tymi full band na fronty

Ja się pogubiłem, heh dobre sobie... Xpedite już Ci podesłał jak masz ustawić suba? 

BLADE RUNNER 2049

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Cie urazić jak coś, też miałem na początku problem z full band z ogarnięciem tego. Ten link okazał się mega pomocny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że można Martyna tak łatwo obrazić? Sam słyszałeś że głos ma jak Vin Diesel  , twardy gość musi być.  Moje obelgi spływają po nim jak woda po Klaczce... no chyba że ich nie rozumie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Fanek napisał:

Nie chciałem Cie urazić jak coś, też miałem na początku problem z full band z ogarnięciem tego. Ten link okazał się mega pomocny.

Słuchaj, niczym mnie nie uraziłeś... tylko Ci odpowiedziałem

3 minuty temu, Xpedite999 napisał:

Myślisz że można Martyna tak łatwo obrazić? Sam słyszałeś że głos ma jak Vin Diesel  , twardy gość musi być.  Moje obelgi spływają po nim jak woda po Klaczce... no chyba że ich nie rozumie 

Za chwile napiszesz dlaczego kolumny stoją na szafce czy coś głupiego... jak to u Ciebie zwykle bywa ... odpowiem... te Heco to są ostatnie z Celanów co mi zostały, oprócz nich mam jeszcze Victy które kiedyś( marzec, kwiecień ) były wykorzystane w kinie jako tył i Atmos... teraz się przymierzam do B&W jak pisałem jakiś czas temu z tym że zastanawiam się czy iść w nowa serie 700s2 czy raczej używane Nautilusy S...? Tu używane tam nowe, zależy to tez jeszcze jaki ampli będzie i czy zdoła je pociągnąć... to tyle z planów na ten rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił na twoim miejscu tańsze a praktyczniejsze glosniki/zestaw bo nie dość że nie mieszkasz na swoim to sporo może się zmienić a i na zmiany masz pomysły zbyt często więc kto wie ile u Ciebie pobędą.  Mierzysz wysoko bo nasłuchałeś się pitolenia o jakościowym kinie od wiadomo kogo i chcesz trochę podejść w te rejony jakości/ceny ...G z tego bo i tak same głośniki nie grają . Pomieszczenie marne bo małe i nieregularny kształt plus sąsiedzi. Jak dzieciak się podpalasz,  kasę marnujesz a i nic z tego nie wynika , zero realnego podejścia do sprawy czy jakiś przemyśleń co tak naprawdę warto... fakt twoja kasa ale męczy samo patrzenie jak to robisz ...wszystko . Po kiego grzyba ci takie drogie nagłośnienie w 9mkw ? Człowieku ty dobrze ustawionego zestawu nie słyszałeś za marne grosze a się za 700 b&W zabierasz za ...kilka dobrych koła zł  . Profanacja zestawu bedzie i nic wiecej , sprzedaż to w pi...du  znowu i tak w kółko ( o ile dojdzie to wogole do skutku) . Pamiętaj nie kasa gra w kinie i nie idź tędy co klaczka bo on za życia własnego tego zestawu nie złoży,  może wnuki po kilku kredytach jak wszystko dopasują jakościowo do frontów.... 

Same fronty 705 s2 to prawie 10k i tyle właśnie bym wydał max na ...cały zestaw głośników. Ampli ? Kupiłeś 4700 i już to sprzedajesz... dobry i wystarczający sprzęt do 9mkw człowieku.  Odstaw te zabawki odpocznij od forum kilka dni czy nawet tygodni bo tylko sie nakręcasz na nowe i drogie graty jak czytasz co ludziska piszą i co mają itp itd , Oskara nie dostaniesz jak sobie żyły nawet wyprujesz na forum . Zejdź na ziemię i pomyśl tak naprawdę ile i co ci potrzeba a zamiast w drogi sprzęt zainwestuj w akustyke i kalibracje.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Xpedite999 napisał:

Zejdź na ziemię i pomyśl tak naprawdę ile i co ci potrzeba a zamiast w drogi sprzęt zainwestuj w akustyke i kalibracje.  

Ty to masz zryty ten beret ????

53 minuty temu, Martin Rejek napisał:

Słuchaj, niczym mnie nie uraziłeś... tylko Ci odpowiedziałem

Za chwile napiszesz dlaczego kolumny stoją na szafce czy coś głupiego... jak to u Ciebie zwykle bywa ... odpowiem... te Heco to są ostatnie z Celanów co mi zostały, oprócz nich mam jeszcze Victy które kiedyś( marzec, kwiecień ) były wykorzystane w kinie jako tył i Atmos... teraz się przymierzam do B&W jak pisałem jakiś czas temu z tym że zastanawiam się czy iść w nowa serie 700s2 czy raczej używane Nautilusy S...? Tu używane tam nowe, zależy to tez jeszcze jaki ampli będzie i czy zdoła je pociągnąć... to tyle z planów na ten rok 

Nie idź w nową serię bowersow bo to szkoda kasy. Jak chcesz mieć fajnie jeśli chodzi o Bowersy, to starsza seria CM. Naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Gość

(Konto usunięte)

Pomyśl nad tym: https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/b-w-cm5-s2-high-end-lautsprecher-nautilus-testsieger/1484477096-172-32?utm_content=_WEB_TO_APP_I1_B

Te na tył, cm6s2 na front i gitara.

 

Miej na uwadze jeszcze jedną rzecz, Bowersy lubią prąd. Tak więc by wydusić z nich naprawdę sporo to potrzebna ci będzie kolego końcówka i to mocna. Jak jak miałem jeszcze kiedyś 683s2 na froncie , to używałem dwie końcówki Primare 34.2 w bridgu.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
35 minut temu, Xpedite999 napisał:

Ja bym kupił na twoim miejscu tańsze a praktyczniejsze glosniki/zestaw bo nie dość że nie mieszkasz na swoim to sporo może się zmienić a i na zmiany masz pomysły zbyt często więc kto wie ile u Ciebie pobędą.  Mierzysz wysoko bo nasłuchałeś się pitolenia o jakościowym kinie od wiadomo kogo i chcesz trochę podejść w te rejony jakości/ceny ...G z tego bo i tak same głośniki nie grają . Pomieszczenie marne bo małe i nieregularny kształt plus sąsiedzi. Jak dzieciak się podpalasz,  kasę marnujesz a i nic z tego nie wynika , zero realnego podejścia do sprawy czy jakiś przemyśleń co tak naprawdę warto... fakt twoja kasa ale męczy samo patrzenie jak to robisz ...wszystko . Po kiego grzyba ci takie drogie nagłośnienie w 9mkw ? Człowieku ty dobrze ustawionego zestawu nie słyszałeś za marne grosze a się za 700 b&W zabierasz za ...kilka dobrych koła zł  . Profanacja zestawu bedzie i nic wiecej , sprzedaż to w pi...du  znowu i tak w kółko ( o ile dojdzie to wogole do skutku) . Pamiętaj nie kasa gra w kinie i nie idź tędy co klaczka bo on za życia własnego tego zestawu nie złoży,  może wnuki po kilku kredytach jak wszystko dopasują jakościowo do frontów.... 

Same fronty 705 s2 to prawie 10k i tyle właśnie bym wydał max na ...cały zestaw głośników. Ampli ? Kupiłeś 4700 i już to sprzedajesz... dobry i wystarczający sprzęt do 9mkw człowieku.  Odstaw te zabawki odpocznij od forum kilka dni czy nawet tygodni bo tylko sie nakręcasz na nowe i drogie graty jak czytasz co ludziska piszą i co mają itp itd , Oskara nie dostaniesz jak sobie żyły nawet wyprujesz na forum . Zejdź na ziemię i pomyśl tak naprawdę ile i co ci potrzeba a zamiast w drogi sprzęt zainwestuj w akustyke i kalibracje.  

Wiesz co zgadzam się z Tobą, nigdy nie lubiłem taniości jak moi koledzy... śmiali się ze mnie i mówili ze jestem idiota jak kupiłem tv 75 cali za 4 tys€ a oni 65 cali za 1300€ Im to wystarczyło a ja wole jakość niż taniość! Co do systemu chciałbym 5.2.2 high End używany niż nowy gównianej jakości w tej samej cenie! Kolumny głośnikowe się nie starzeją mając 10-15 lat czy nawet więcej... Suba kupiłem na gł. 20 cm i wiesz co daje radę... głośno nie oglądam ale przeważnie jest to -25db i był on strzałem w dziesiątkę... schodzi do 23hz i naprawdę jestem mega zadowolony... a chciałem SVS-SB4000... w listopadzie będzie 13-stka wiec te pieniądze chce spożytkować na nagłośnienie klasy Premium... a w przyszłym roku zmiana z 75 na 85 cali Oleda Sony... 

9 minut temu, paul klacska napisał:

Nie no co ty takich szrotów to ja nie chce nawet za darmo ... a po drugie maja bass refleks z tylu a ja chce je postawić bliżej ściany... tylko stare bowersy maja bass refleks z przodu... 600/700/cdm tylko te serie jak już ale to nie klasa High End... tylko podstawowa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, Martin Rejek napisał:

Wiesz co zgadzam się z Tobą, nigdy nie lubiłem taniości jak moi koledzy... śmiali się ze mnie i mówili ze jestem idiota jak kupiłem tv 75 cali za 4 tys€ a oni 65 cali za 1300€ Im to wystarczyło a ja wole jakość niż taniość! Co do systemu chciałbym 5.2.2 high End używany niż nowy gównianej jakości w tej samej cenie! Kolumny głośnikowe się nie starzeją mając 10-15 lat czy nawet więcej... Suba kupiłem na gł. 20 cm i wiesz co daje radę... głośno nie oglądam ale przeważnie jest to -25db i był on strzałem w dziesiątkę... schodzi do 23hz i naprawdę jestem mega zadowolony... a chciałem SVS-SB4000... w listopadzie będzie 13-stka wiec te pieniądze chce spożytkować na nagłośnienie klasy Premium... a w przyszłym roku zmiana z 75 na 85 cali Oleda Sony... 

Nie no co ty takich szrotów to ja nie chce nawet za darmo ... a po drugie maja bass refleks z tylu a ja chce je postawić bliżej ściany... tylko stare bowersy maja bass refleks z przodu... 600/700/cdm tylko te serie jak już ale to nie klasa High End... tylko podstawowa... 

Też fakt, mówię tylko jak jest. Seria cm jest bardzo dobrą serią w porównaniu do nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, paul klacska napisał:

Też fakt, mówię tylko jak jest. Seria cm jest bardzo dobrą serią w porównaniu do nowej.

Jak już wolałbym te jako przód :


https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/b-w-cm8-lautsprecher/1495203632-172-7643?utm_source=copyToPasteboard&utm_campaign=socialbuttons&utm_medium=social&utm_content=app_ios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martin Rejek tak troszkę nie na temat ode mnie. Wielkość tv nie ma nic wspólnego z jakością. Można mieć 75" czy 77" LCD za ileś tam, a można mieć 65" jakiegoś oleda (i to drożej wychodzi). O jakości już nie piszę.
Jak kupisz 85" oleda od Sony no to szacun. Kwota będzie nie mała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Martin Rejek napisał:

Wiesz co zgadzam się z Tobą, nigdy nie lubiłem taniości jak moi koledzy... śmiali się ze mnie i mówili ze jestem idiota jak kupiłem tv 75 cali za 4 tys€ a oni 65 cali za 1300€ Im to wystarczyło a ja wole jakość niż taniość! Co do systemu chciałbym 5.2.2 high End używany niż nowy gównianej jakości w tej samej cenie! Kolumny głośnikowe się nie starzeją mając 10-15 lat czy nawet więcej... Suba kupiłem na gł. 20 cm i wiesz co daje radę... głośno nie oglądam ale przeważnie jest to -25db i był on strzałem w dziesiątkę... schodzi do 23hz i naprawdę jestem mega zadowolony... a chciałem SVS-SB4000... w listopadzie będzie 13-stka wiec te pieniądze chce spożytkować na nagłośnienie klasy Premium... a w przyszłym roku zmiana z 75 na 85 cali Oleda Sony... 

Ty naprawdę nic nie rozumiesz z tego co napisałem... interpretacja na twój mistrzowski sposób czyli kompletnie z D. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Przecież mam x4700 ale go nie otwierałem bo chce 6700 kupić lub używany 7200wa bo w chwili obecnej nie stać mnie na 8500 wydając 3500€ na nowy bo używek nie widzę 
 
W pudełku, nie zadziała

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, STELVIO napisał:

@Martin Rejek tak troszkę nie na temat ode mnie. Wielkość tv nie ma nic wspólnego z jakością. Można mieć 75" czy 77" LCD za ileś tam, a można mieć 65" jakiegoś oleda (i to drożej wychodzi). O jakości już nie piszę. emoji6.png
Jak kupisz 85" oleda od Sony no to szacun. Kwota będzie nie mała. emoji106.png

Miał to być projektor JVC N5B plus Ekran ale ze obraz będzie tylko 80cali i tu wszyscy mówili ze lepiej TV 85 to wybrałem ta opcje i przy tym zostaje... heh idąc do nich to nawet nie chce mi się patrzeć na ten tv... marna jakość... nie ma porównania do mojego...

7 minut temu, Xpedite999 napisał:

Ty naprawdę nic nie rozumiesz z tego co napisałem... interpretacja na twój mistrzowski sposób czyli kompletnie z D. 

Ja wiem o co Ci chodzi... ty byś kupił np Tannoy Arena i do tego zrobił pro Kalibrację jak i akustykę... ja wydam teraz 3-5 tys€ na nagłośnienie ale tez nic nie mówiłem o braku kalibracji czy akustyce... pierw wole sprzęt a później akustyka 

10 minut temu, RAF77 napisał:

W pudełku, nie zadziała emoji3.png

Tak ale przynajmniej będzie Jako Nowy nie Używany!!! A to jest różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Martin Rejek napisał:

@Lolo2 widać jak się znasz, wcale tak nie musi być by subwoofer grał... 

Zastanawia mnie dlaczego po uruchomieniu subwoofera bass został zabrany z kolumn głównych? Nie ważne czy jest ustawione Main+LFE czy LFE... głośniki nie grają pełnym pasmem teraz... wydaje mi się ze są kastrowane przez amplituner od 80HZ w dół... ktoś zna odpowiedź? 

Martinek martinek... 

 

Niedawno zes hurtem sprzedawal amplitunery, mialo buc Hi End w kinie. A nie potrafisz ogarnac instrukcji od denka 2600?

 

Juz nie wspominajac co oznacza, Main, Lfe, Pure, Direct, Small, Large i odciecia. 

Podstawy podstaw w kinie domowym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
@Martin Rejek tak troszkę nie na temat ode mnie. Wielkość tv nie ma nic wspólnego z jakością. Można mieć 75" czy 77" LCD za ileś tam, a można mieć 65" jakiegoś oleda (i to drożej wychodzi). O jakości już nie piszę.
Jak kupisz 85" oleda od Sony no to szacun. Kwota będzie nie mała.
Nie ma takich oledow. Jest 77" a potem koszmarnie drogie 98".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejności nawet nie zna i pomieszczenie do sprzętu będzie dopasowywał a nie odwrotnie skoro taką nieustawną i małą more ma , szkoda pisać.  Pośmieje się...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, Lolo2 napisał:

Martinek martinek... 

 

Niedawno zes hurtem sprzedawal amplitunery, mialo buc Hi End w kinie. A nie potrafisz ogarnac instrukcji od denka 2600?

 

Juz nie wspominajac co oznacza, Main, Lfe, Pure, Direct, Small, Large i odciecia. 

Podstawy podstaw w kinie domowym. 

Nie bój się wiem co te terminy oznaczają?Ale i tak ustawiam po swojemu, kalibracja Audyssey jeszcze bardziej to zj***la niż mam teraz dlatego jej nie używam... 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich oledow. Jest 77" a potem koszmarnie drogie 98".
Teraz już tak tego nie śledzę. Jak zwał tak zwał. Oled przy takim calażu to majątek. Coś tam chyba 8K wyszło tylko chyba nie oled

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak ale przynajmniej będzie Jako Nowy nie Używany!!! A to jest różnica 
A jak to się ma do:
" Kup sobie wyższy model, to będziesz miał osobne ustawienia do stereo".

To, że masz w pudełku, do sprzedania nic nie zmienia.
(Tak jak byś nie miał).

Czyli moja rada, jest nadal aktualna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 minut temu, RAF77 napisał:
41 minut temu, STELVIO napisał:
@Martin Rejek tak troszkę nie na temat ode mnie. Wielkość tv nie ma nic wspólnego z jakością. Można mieć 75" czy 77" LCD za ileś tam, a można mieć 65" jakiegoś oleda (i to drożej wychodzi). O jakości już nie piszę. emoji6.png
Jak kupisz 85" oleda od Sony no to szacun. Kwota będzie nie mała. emoji106.png

Nie ma takich oledow. Jest 77" a potem koszmarnie drogie 98".

Tak złapałeś mnie chodziło o Leda 

5 minut temu, Xpedite999 napisał:

Kolejności nawet nie zna i pomieszczenie do sprzętu będzie dopasowywał a nie odwrotnie skoro taką nieustawną i małą more ma , szkoda pisać.  Pośmieje się...

To śmiej się... nie mając docelowego sprzętu jak zrobisz kalibrację ? Pod jaki sprzęt ? 

3 minuty temu, RAF77 napisał:

A jak to się ma do:
" Kup sobie wyższy model, to będziesz miał osobne ustawienia do stereo".

To że masz w pudełku, do sprzedania nic nie zmienia.
(Tak jak byś nie miał).

Czyli moja rada, jest nadal aktualna.

W sumie to fakt nic nie zmienia... i zgadza się rada jest aktualna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Martin Rejek napisał:

Nie bój się wiem co te terminy oznaczają?Ale i tak ustawiam po swojemu, kalibracja Audyssey jeszcze bardziej to zj***la niż mam teraz dlatego jej nie używam... 

Nie wiesz, bo glupoty gadasz w swoim filmiku ktory nagrales. 

 

Poczytaj ze zrozumieniem te powyzsze pojecia, inaczej slabo to widze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.