Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy Świat Radio !


GuruForA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

To wprost niesłychane, odwołali prezesa.

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie, o jeziuniuuuu...

Prawdziwym Pisowcom odwołanie Prezesa się po prostu w głowie nie mieści...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Świetne radio! Mają jakiś problem z wypowiedzią p. Jedlińskiego ale na pewno go rozwiążą i tyle. Transparentnie, wewnętrznie bez wspomagania 2mld rocznie. Ogóle mnie nie dziwi ujadanie PIS-owców bo pewnie też bym się wkurzał gdybym nie rozumiał połowy treści publicystyki, kultury. No i bez Zenka!

Nie mają żadnego problemu . Wypierniczyli gościa w ramach lewackiej wolności słowa i myśli . Ps z tych 2 mld nie mały grosz trafiał do kieszeni twoich idoli z 3PR. Wtedy nie było problemu ? Taka binara moralność .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Świetne radio! Mają jakiś problem z wypowiedzią p. Jedlińskiego ale na pewno go rozwiążą i tyle.


Na pewno rozwiążą. A jeśli nie, to zawsze mogą odejść i zrobić nowe radio. A nie, czekaj...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Opowiem ci forumową historię.

Ostatnio postawiłem prawidłową diagnozę i tak napisałem o jednym użytkowniku.

W błyskawicznym tempie dostałem dwa punkty i blokadę na dwa dni.

Czyli jesteś tu traktowany jako wywrotowiec.
Powinieneś się cieszyć, bo przecież o to Ci chodzi. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Ciąg dalszy zachodzącego projektu Radio Nowy Przewspaniały Świat ? - mam szczerą nadzieję, że zobaczymy i usłyszymy jeszcze wiele z tych zajęć praktycznych: o tolerancji, wolności słowa i antytransfobii ?

Jedliński z Jethon, w asyście Cuchnowskiego na ringu GW/FB obrzucają się publicznie gównem całymi garściami, zarzucając sobie kłamstwa - jakie to miłe i oświecone, pełne wolności ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jethon w GW:

"Jak dodaje, "Jedliński nie był zmuszany do dymisji. Przeciwnie, gdy podjął taką decyzję, prosiliśmy, żeby tego nie robił, ale on nie chciał ustąpić". - Prosiłam go o to osobiście, wiem, że robili to jeszcze inni - dodaje naczelna rozgłośni. I podkreśla: - Sprawa nadal jest otwarta."

Jedliński na FB:

Dosyć. Ta wypowiedź, to bezczelne kłamstwo, mające najwyraźniej zdjąć jakąkolwiek odpowiedzialność z osób, które wymusiły na mnie dymisję. Pozwalam sobie także zacytować fragment maila, jaki otrzymałem od pana Jerzego Sosnowskiego:

"Ale dla wizerunku RNŚ, dla ucięcia wątpliwości patronów i dla zamknięcia ust nieżyczliwym krytykom byłoby wg mnie optymalne, żebyś, Piotrze, nie obrażając się na nas, tylko rozumiejąc delikatną sytuację całego przedsięwzięcia, podał się do dymisji...".

Nie obrażaj się Piotrze, ale... rozumiesz delikatną sytuację... i wątpliwości naszych patronów... tak więc akcje mógłbyś nam też odkopsnąć ?

I Piotruś Pan, dodał jeszcze - trzymajcie się:

"Sytuacja w Radio Nowy Świat jest taka, że [...] staliśmy się skrzywionym ideologicznie medium, którego udziałowcy, zamiast sikać pod wiatr, robią pod siebie."

oraz:

"Jak widać, pani Magda Jethon, która przeniosła do nas wszystkie NAJGORSZE wzorce Trójki, ufna w swoją umiejętność mataczenia, które do tej pory było tolerowane, wiedząc, jak bardzo mi zależy na Radiu Nowy Świat, była pewna, że nawet widząc tak bezczelne kłamstwo, obciążające mnie w pełni za sytuację, "zamknę pysk"."

Obstawiam że to nie koniec, będzie jeszcze długi ubaw po pachy - popcornu zabraknie?

Niewykluczone, że na cmentarzu gdzie zakopano Huxley'a ludzie słyszą tubalny śmiech dochodzący z jego grobu.

 

A ja się kiedyś zastanawiałem (nawet w tym wątku) dlaczego Gacek nie poszła do Manna? Zagadałem do niej na fejsie, to się tylko uśmiechnęła. a takie to czyste miało być, takie pełne ideałów, taki bunt przeciwko dyktaturze, a proszę, wyszło szydło z worka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

A ja się kiedyś zastanawiałem (nawet w tym wątku) dlaczego Gacek nie poszła do Manna? Zagadałem do niej na fejsie, to się tylko uśmiechnęła. a takie to czyste miało być, takie pełne ideałów, taki bunt przeciwko dyktaturze, a proszę, wyszło szydło z worka ?

Wow! To wyjaśnia dlaczego się trzy miesiące wcześniej zająknęła mówiąc, - Dzień dobry. Już wtedy wszystko wiedziała. 

Świat PISu kręci się w przeciwną stronę. Wszędzie szpiedzy, wrogowie i kolorowi rowerzyści!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szczemirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Wow! To wyjaśnia dlaczego się trzy miesiące wcześniej zająknęła mówiąc, - Dzień dobry. Już wtedy wszystko wiedziała. 

Świat PISu kręci się w przeciwną stronę. Wszędzie szpiedzy, wrogowie i kolorowi rowerzyści!

To raczej twój świat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

A ja się kiedyś zastanawiałem (nawet w tym wątku) dlaczego Gacek nie poszła do Manna?

Można z tego przypuszczać, że to w miarę normalna -  niebinarna? ? - dziewczyna (niech mi będzie wybaczone arbitralne określenie jej płci na podstawie wrażeń optycznych); widocznie przebywając kilkanaście lat w Trójgrajdole załapała (mimo wszystko) kto to, co to, czym to grozi, i czym się projekt skończy: Nowym Wspaniałym Światem ?

Pewnie ma teraz satysfakcję, że była przezorna i nie wdepnęła w to ładnie polukrowane, tęczowe g...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pavyan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

To wprost niesłychane, odwołali prezesa.

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie, o jeziuniuuuu...

Nic nie będzie, trochę śmiechu.

Nie mam z tym problemu.

 

 

No i bez Zenka

Widzę, ze Zenek to jakiś as w rękawie w dyskusjach.?

 

 

Mają jakiś problem z wypowiedzią p. Jedlińskiego ale na pewno go rozwiążą i tyle.

Przecież już rozwiązali, masz jakiś problem z dostępem do informacji?

Okazuje się, ze bardzo wewnętrznie i transparentnie, więc nie masz się o co martwić.

 

Prawdziwym Pisowcom odwołanie Prezesa się po prostu w głowie nie mieści...

Nie jestem takim specjalistą od pisowskich głów jak ty, ale przecież w trójce też odwołali prezesa. Co tam się wtedy działo. I pomysleć, ze zaczęlo się jak z covidem, od nietoperza.

 

Czyli jesteś tu traktowany jako wywrotowiec.
Powinieneś się cieszyć, bo przecież o to Ci chodzi. ?

A co tam ciekawego w Nowym Świecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Ma mu zostać 10%. Komu sprzeda pozostałe 20% zadecyduje zarząd.?

Cena będzie do przyjęcia bo przecież o piniundzy z reklam chodzi .

 

Komedia

Chyba wkleję txt Variete - I znowu ktoś przestawił kamienie.

Albo niech będzie tak:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Świat PISu kręci się w przeciwną stronę. Wszędzie szpiedzy, wrogowie i kolorowi rowerzyści!


Mówisz? Pewnie masz rację z tym kręceniem się w drugą stronę. Jeśli za punkt odniesienia weźmiemy kierunek obrotu, w którym zbrodnią jest nazywanie człowieka jego imieniem z dowodu osobistego, to obrót w stronę przeciwną jest logicznym następstwem dla każdego rozsądnego człowieka.

PS. W swojej wypowiedzi dokonałeś haniebnego wykluczenia połowy społeczeństwa, oczywiście kobiecej połowy. Pominąłeś, że PiS wszędzie widzi również szpieginie, wroginie oraz kolorowe rowerzystki. Pani Spurek wszystko to widzi! I pewnie jeszcze pijesz mleko gwałconych krów, co?
A Ti Ti niedobry!
Naprawdę? To odwołanie prezesa RNŚ nie jest pierwszym takim przypadkiem w czasach nowożytnych?
Szczerze przyznam, że pierwszym tak zabawnym, a potencjał kabaretowy tego projektu zwanego RNŚ wydaje się z dnia na dzień coraz większy. Co w sumie nie powinno dziwić, gdy pani Magda w kolektywie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Szczerze przyznam, że pierwszym tak zabawnym, a potencjał kabaretowy tego projektu zwanego RNŚ wydaje się z dnia na dzień coraz większy. Co w sumie nie powinno dziwić, gdy pani Magda w kolektywie...

Lepiej się przyznaj, za co Ciebie zdegradowali ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się przyznaj, za co Ciebie zdegradowali

To jest pytanie w rodzaju "kiedy przestaniesz bić swoją żonę, Zbig?"Czyli pytanie z tezą, w moim przypadku błędną, bo nie byłem degradowany

 

Niemniej cieszę się, że przechodzisz do argumentów ad personam. To świadczy o tym, że nie znajdujesz kontrargumentów merytorycznych

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

To jest pytanie w rodzaju "kiedy przestaniesz bić swoją żonę, Zbig?"Czyli pytanie z tezą, w moim przypadku błędną, bo nie byłem degradowany emoji846.png

 

Niemniej cieszę się, że przechodzisz do argumentów ad personam. To świadczy o tym, że nie znajdujesz kontrargumentów merytorycznych emoji6.png

 

 

Ty wszystko przekręcasz kolego.  Poprawnie sformułowane pytanie tendencyjne  brzmi: Czy przestał już Pan bić swoją żonę?

 

Niemniej cieszę się, że przechodzisz do argumentów ad personam. To świadczy o tym, że nie znajdujesz kontrargumentów merytorycznych emoji6.png

Aby można było znaleźć kontrargumenty musiały by paść jakiekolwiek merytoryczne argumenty, a to nie miało miejsca. Próbowałem poruszyć merytorykę tematu parę postów wcześnie, tradycyjnie jak grochem o ścianę. A może raczej jak ze ślepymi o kolorach, to bardziej pasuje do tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
 

Opowiem ci forumową historię.

Ostatnio postawiłem prawidłową diagnozę i tak napisałem o jednym użytkowniku.

W błyskawicznym tempie dostałem dwa punkty i blokadę na dwa dni.

@stench, czy są jakieś wyjątki od tej reguły?

To z powodu diagnozy. To forum AS, a nie gabinet lekarski.

Nie będziemy ponosić odpowiedzialności z powodu Twoich ewentualnych błędów w sztuce lekarskiej.

 

To jest pytanie w rodzaju "kiedy przestaniesz bić swoją żonę, Zbig?"Czyli pytanie z tezą, w moim przypadku błędną, bo nie byłem degradowany emoji846.png

 

Niemniej cieszę się, że przechodzisz do argumentów ad personam. To świadczy o tym, że nie znajdujesz kontrargumentów merytorycznych emoji6.png

 

 

Zmęczenie tygodniem pracy i  euforia spowodowana weekendem powoduje, że wśród forumowiczów podnosi się ilość otrzymywanych punktów, banów i blokad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Nie będziemy ponosić odpowiedzialności z powodu Twoich ewentualnych błędów w sztuce lekarskiej.

Bardziej bym się martwił tym, że o pośle pisze się tu, że jest pedofilem.

Na szczęście to nie moje forum i nie moje zmarwienie.

Posłuchalem sobie dziś Manna.

Nuda jak cholera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Posłuchalem sobie dziś Manna.

Nuda jak cholera.

A ja nie posłuchałem bo bawiłem się w ecodriving i nie chciałem się dekoncentrować.  Ale też nuda jak cholera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbig.
Przejżałem te posty wcześniej. Jest coś o prawdziwych pisowcach, idiotach i lasach rąk, kretynach na forum i poza nim. Jest kilka pytań retorycznych oraz te z błędną tezą. Zawartość merytoryczna, jeśli jest, chowa się wstydliwie pomiędzy epitetami
Ale spoko, temat Radia Nowy Świat jest dla mnie zaledwie rozrywką, bawi mnie jak szybko zaczęli dekonstuować mit oazy wolności słowa i przekonań. Bez wątpienia jest to inicjatywa prywatna i jako taka może sobie strzelać w kolana 3 razy dziennie. Patroni płacą, patroni wymagają
Ciebie to nie bawi, zapewne bardziej bawi Ciebie, kiedy w kolano strzela sobie TVP czy też może TVPiS. Ja to rozumiem i szanuję, każdy ma prawo do własnego poczucia humoru. Nie ma się co spinać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

A ja nie posłuchałem bo bawiłem się w ecodriving i nie chciałem się dekoncentrować.  Ale też nuda jak cholera.

Ja uprawiałem ecoleżing ale to nie ten Mann dekoncentruje.

Nie czytałeś w wyborczej? Zastanawiam się czy w jednym arykule można bardziej wejść w dupę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Pecunia non omlet

Jak non omlet to raczej cukinia.

 

Ja uprawiałem ecoleżing ale to nie ten Mann dekoncentruje.

Nie czytałeś w wyborczej? Zastanawiam się czy w jednym arykule można bardziej wejść w dupę.

Nie wiem o co chodzi.  Nie mam wykupionej Wyborczej więc pewnie nie mam dostępu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Zenek to jakiś as w rękawie

Юра Хой jest równie dobry, albo i lepsiejszy.

Też as.

 

Ni ma towara na dzielni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Zawartość merytoryczna,

Sorki,  to nie było w tym wątku tylko w Polityka #25214

 

Przejżałem te posty wcześniej. Jest coś o prawdziwych pisowcach, idiotach i lasach rąk, kretynach na forum i poza nim. Jest kilka pytań retorycznych oraz te z błędną tezą. Zawartość merytoryczna, jeśli jest, chowa się wstydliwie pomiędzy epitetami

Takie tu obowiązują proporcje, co ja mogę na to poradzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczesnych Trójkowych czasach to radio było naszym "oknem na świat". Wybór był żaden. W chwili obecnej mamy tysiące stacji radiowych do wyboru.

Pytanie podstawowe: Dlaczego tutejsi krytycy Radia Nowy Świat go słuchają!? Panowie dopasujcie radio do swojego poziomu intelektualnego i wyborów kulturalnych, światopoglądowych, muzycznych. RNŚ nie jest dla Was!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Ciebie to nie bawi, zapewne bardziej bawi Ciebie, kiedy w kolano strzela sobie TVP czy też może TVPiS.

W ogóle mnie to nie bawi.

Natomiast nieco zabawne jest to, jakim kolcem w d... okazało się być dla pseudoprawicy maleńkie radio internetowe za 250 tysi miesięcznie.  Ministerstwo apeluje do RPO, Reszczyński do Kazika aby nową pieśń pisał, na forum i w mediach ruchawka na miarę ataku na Stalingrad, jaja jak berety...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

W ogóle mnie to nie bawi.

Natomiast nieco zabawne jest to, jakim kolcem w d... okazało się być dla pseudoprawicy maleńkie radio internetowe za 250 tysi miesięcznie.  Ministerstwo apeluje do RPO, Reszczyński do Kazika aby nową pieśń pisał, na forum i w mediach ruchawka na miarę ataku na Stalingrad, jaja jak berety...

udajesz Greka ale mało przekonująco:) istota sprawy dotyczy  wolności słowa a nie jakiegoś radyjka czy prezesa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



W ogóle mnie to nie bawi.
Natomiast nieco zabawne jest to, jakim kolcem w d... okazało się być dla pseudoprawicy maleńkie radio internetowe za 250 tysi miesięcznie.  Ministerstwo apeluje do RPO, Reszczyński do Kazika aby nową pieśń pisał, na forum i w mediach ruchawka na miarę ataku na Stalingrad, jaja jak berety...


Kolec w d.? Naprawdę nie dostrzegasz, że wszyscy mają z tej akcji jedynie ubaw? Z jednej strony dość sprawnie posługujesz się ironią a z drugiej zupełnie jej nie dostrzegasz Bo apel zarówno do Kazika jak i do RPO to ironia bądź sarkazm, na forum istnieje pewnie kilkadziesiąt innych tematów i ten wcale nie jest najbardziej oblegany. Są inne, równie ciekawe i dyskusje toczą się jeszcze bardziej intensywnie. Ilu nas tu jest? 5, 6 osób?
O żadnej ruchawce na miarę Stalingradu nie ma mowy. Masz chyba skłonności do przesady.
A co z Panią Gacek ? Zostaje w necie, wraca do Trójki ?
Pani Gacek to chyba nawet mi żal, bo "jej sprawa" została z hukiem wykorzystana jako ostateczny powód emigracji redaktorów Trójki, a ona sama została na lodzie.

Nawiasem mówiąc, wtedy afera była dużo większa i temat grzano w mediach mejnstrimu dużo bardziej niż teraz RNŚ, a przecież w gruncie rzeczy, wg doktryny Zbiga nic się nie stało. Ot, ktoś tam odszedł z jakiegoś niszowego (dramatycznie niska słuchalność) radia, a ruchawka co najmniej jak z powodu bitwy pod Stalingradem. Nawet nowe radio polecieli zakładać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.