Skocz do zawartości
IGNORED

Celebryci...


skynyrd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Zbig napisał:

Najpierw Zelnik teraz Nowak... Wy się naprawdę minęliście z powołaniem w archeologii...

Mylisz i to specjalnie archeologię z aresztem śledczym. Chyba, że sztaby wyborcze Kidawy-Błońskiej i Trzaskowskiego sięgały po odkrycia polskiej archeologii (znamienite), a nie polskiej polityki (..ujowe, jak rzeczywistość pokazała).  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skynyrd napisał:

Niech czynią - PISowi w to graj.

Myślisz, że jakby siedzieli cicho to by było lepiej? Może lepiej na nic nie reagować, poddać się i przyzwyczaić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą (może off top) ci idioci zarówno z jednej, jak i drugiej strony prowadzili swoje kampanie wyborcze w telewizji, czyli dla starych pierdzieli.

Zapomnieli kompletnie o młodych ludziach, którzy od lat nie oglądają żadnej telewizji, tylko siedzą w necie.

Moja wnuczka nawet nie ma telewizora w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zyzol napisał:

Mylisz i to specjalnie archeologię z aresztem śledczym. Chyba, że sztaby wyborcze Kidawy-Błońskiej i Trzaskowskiego sięgały po odkrycia polskiej archeologii (znamienite), a nie polskiej polityki (..ujowe, jak rzeczywistość pokazała).  ?

Nie znam się na aresztach śledczych tak dobrze jak Ty, ale to co piszesz ewidentnie pachnie tworzeniem tzw. legendy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, skynyrd napisał:

Zapomnieli kompletnie o młodych ludziach, którzy od lat nie oglądają żadnej telewizji, tylko siedzą w necie.

To chyba słabo net śledziłeś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Myślisz, że jakby siedzieli cicho to by było lepiej? Może lepiej na nic nie reagować, poddać się i przyzwyczaić?

Absolutnie nie - ale zamiast inwektyw, można edukować, mówić w spokojny sposób, dlaczego aktorka czy śpiewak, wybiera taką a nie inną opcję. Nie obrażać, tylko zachęcać/zniechęcać w sposób kulturalny.

Ale tu właśnie z kulturą na bakier - Kiepscy, chamy, troglodyci...

Tobie chyba nie muszę tłumaczyć?

 

1 minutę temu, Zbig napisał:

To chyba słabo net śledziłeś...

Nie wydaje mi się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skynyrd napisał:

Absolutnie nie - ale zamiast inwektyw, można edukować, mówić w spokojny sposób, dlaczego aktorka czy śpiewak, wybiera taką a nie inną opcję. Nie obrażać, tylko zachęcać/zniechęcać w sposób kulturalny.

Na przykład tak:

Jarku! Ja Cię bardzo przepraszam!!!

 

Efekt z pewnością byłby piorunujący ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbig napisał:

Na przykład tak:

Jarku! Ja Cię bardzo przepraszam!!!

 

Efekt z pewnością byłby piorunujący ?

Po co trywializujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, skynyrd napisał:

zamiast inwektyw, można edukować, mówić w spokojny sposób, dlaczego aktorka czy śpiewak, wybiera taką a nie inną opcję. Nie obrażać, tylko zachęcać/zniechęcać w sposób kulturalny.

Akurat parodia Stuhra na gest Lichockiej, który nawet nie wiem jak nazwać, bo chamstwem, to za mało - jest moim zdaniem bardzo edukacyjny...zwłaszcza dla ciemnogrodu, jeśli nie zrozumiał zachowania tej pani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, skynyrd napisał:

można edukować

W PRL-u edukowano i cywilizowano ówczesnych Kiepskich. Trochę w kinie Wolność, trochę na dołku. Przez 44 lata się nie udało. Teraz szykują programy nauczania w stylu komuny: mierny, bierny ale wierny. Ale nie kulturalny. Zobaczymy, jak pożyjemy.

A powinien prezes kazać zatrzymać Mercedesa, otworzyć drzwiczki, zaprosić prostego suwerena słowami: pójdź, Brajanku, ja cię uczyć każę. A tymczasem było coś coś o eskapizmie dziada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bujam w obłokach. Ale pogarda i walenie cepem w łeb, na pewno opozycji nie posłużą, a będą wyzyskane do oporu przez PIS.

I pani Cholecka powie w tvp - spójrz ludu pracujący miast i wsi, jak jesteś traktowany...

 

W zasadzie do tematu podszedłem jak do zaskakującego zjawiska socjologicznego.

Prostactwo wyśmiewał przytaczany już Młynarski, Kaczmarski, Dziewoński, ale robili to z klasą - pewnie byli niespecjalnie zrozumieni przez Zenków Kiepskich, ale jestem pewien, że do tego co wyprawia Nurowska, Janda czy Stuhr, by się nie posunęli.

Pewnie nie jest to wymierne, nikt nie obliczy w jaki sposób przekłada się to na wyniki wyborcze, ale jestem pewien, że się przekłada, bo PIS to wykorzystuje do suchej nitki.

Dla mnie jest to czyste frajerstwo polityczne.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, papageno napisał:

 

Powie: Nie podoba się? To wy***rdalać. Ja tu, qrva, rządzę. A i obić może. Ale swego stylu życia i bycia nie zmieni. Premiowany jest taki, jaki ma.

Praktycznie jest to tu ćwiczone przez niejakiego caleba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, skynyrd napisał:

Swoją drogą (może off top) ci idioci zarówno z jednej, jak i drugiej strony prowadzili swoje kampanie wyborcze w telewizji, czyli dla starych pierdzieli.

Zapomnieli kompletnie o młodych ludziach, którzy od lat nie oglądają żadnej telewizji, tylko siedzą w necie.

Moja wnuczka nawet nie ma telewizora w domu.

Nie oglądałeś chyba wyników badań. Sprawa jest prosta - im ludzie młodsi tym mniej skłonni głosować na PiS i na PO. Dlatego już PiSałem że to były ostatnie takie wybory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, skynyrd napisał:

Zbigniew Hołdys, piosenkarz, na twitterze:

„I jest wielce prawdopodobne, że ta część Polaków, która bije żony i ryczy do nich „Zamknij mordę bo ci pier***nę!” – zagłosuje na PIS.”
” Gdyby społeczeństwo polskie było wyedukowane, wiedziało kim jest Trump – powinno go przywitać tak, jak mieszkańcy Hamburga”

Rozbrajające jak o edukacji innych mówi ktoś kto powiedział te słowa:

„Obnosiłem się z faktem, że nie mam matury. Moja matka, nauczycielka, bardzo się tego wstydziła. Była przerażona, gdy mówiłem o tym w wywiadach. Ja jednak zawsze uważałem, że jest to powód do dumy” – przytacza słowa muzyka fakt.pl"

Swoją drogą mógłby tak nie oszukiwać swoich fanów, nie drwić z prawdy, nie kłamać......żeby zostać dopuszczonym do zdawania matury trzeba było najpierw ukończyć jakąś średnią szkołę.....próbował dwa razy.    ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Sprawa jest prosta - im ludzie młodsi tym mniej skłonni głosować na PiS i na PO. Dlatego już PiSałem że to były ostatnie takie wybory.

Dla mnie mogą wymrzeć jak dinozaury. I już chyba zaczęli.

PO i PIS (PSL, SLD) to wyjątkowa zgnilizna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie mogą wymrzeć jak dinozaury. I już chyba zaczęli.
PO i PIS (PSL, SLD) to wyjątkowa zgnilizna.
Nie ostatnie jeszcze raz będzie a potem będziemy już nasyceni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Zbig napisał:

Nie znam się na aresztach śledczych tak dobrze jak Ty, ale to co piszesz ewidentnie pachnie tworzeniem tzw. legendy.

To nie ja tworzę legendę, a sama PO stworzyła sobie Nowaka, który obciąża jej konto i wizerunek jej liderów. Nie widzisz jak nawet Tusk zaniemówił z tego powodu. Polityków PiS uważa się tu za głupich, ale to oni, a nie politycy PO czy innych sił na opozycji robią prawdziwą politykę przy pomocy wszelkich dostępnych sił i środków, nie tylko  rozdawnictwa, TVP, ale także korzystają z doświadczenia speców  z USA. Poza tym mają jakieś programy i potrafią do nich przekonać ludzi. Ludzie uwierzą im nawet w to, do czego Miller ich nie przekonał - czyli w gruszki na wierzbie.

O PO można powiedzieć to samo, co kiedyś Miller powiedział o Ziobrze - mniej niż zero. W dodatku jest to partia przygnieciona ostatnią porażką, nadal tracąca zaufanie oraz głowę. W dodatku widać, że zanosi się na rozłam Trzaskowski ucieka do puszczy albo wiecuje i szuka sojuszników do tworzenia własnego ruchu - nie wiadomo czy partii czy towarzystwa wzajemnej adoracji, nie wiadomo o jakim programie. Widzi to Budka i upomina, że bez partii nie da się wygrywać wyborów. Zaś Terlecki sugeruje, że zacznie się przepływ polityków z PO do PiS. Nawet jeśli tak nie będzie, to i tak jest to sprytny wybieg, gdyż wystraszona PO znowu przez 3 lata będzie zajmowała się sobą, a nie wyborami czy programami.

Zamiast wrednie insynuować, zdejmij tłumik i uzupełnij swoje horyzonty myślowe chociażby o te treści: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, papageno napisał:

W PRL-u edukowano i cywilizowano ówczesnych Kiepskich. Trochę w kinie Wolność, trochę na dołku. Przez 44 lata się nie udało. Teraz szykują programy nauczania w stylu komuny: mierny, bierny ale wierny. Ale nie kulturalny. Zobaczymy, jak pożyjemy.

Po pierwsze, gdzie i kiedy tak mocno się wyedukowałeś, skoro ciągle wypowiadasz się jak wyrocznia.

Po drugiem, władze PRL wyedukowały ówczesne społeczeństwo do takiego poziomu, że nie były w stanie dalej go urabiać kłamstwami. Niestety społeczeństwo w PRL, może i biedne, ale mające jakie takie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, okazało się wyjątkowo naiwne sadząc, że kapitalizm zatroszczy się o nie jeszcze lepiej. Władza po 1989 roku wyciągnęła najważniejszy dla siebie wniosek - społeczeństwo nie może być na tyle mądre, aby obróciło się znowu przeciwko władzy. Dlatego wymazywano wszystkie osiągnięcia PRL ze świadomości społecznej i kształcono testo-tępaków. Teraz PiS chce pójść jeszcze dalej i ma zamiar kształcić patriotów, którzy będą faktycznie niewolnikami PiS. To jest efekt dążenia do duopolu przez PiS i PO. I za obecna sytuację w Polsce główna winę ponosi PO, która albo bratała się z PiS albo niszczyła opozycję. Nawet, kiedy wchodziła w sojusz z opozycja, to sojuszników traktował z góry, z niechęcią i zawsze ich obarczała wina za klęski.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym by nie był tekst Zyzola i jaki by nie był jego początek na końcu winne jest PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

O czym by nie był tekst Zyzola i jaki by nie był jego początek na końcu winne jest PO.

Napisz w końcu coś o PiS na takim poziomie intelektualnym i merytorycznym. Bez obelg, szczucia i nienawiści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zyzol napisał:

Napisz w końcu coś o PiS na takim poziomie intelektualnym i merytorycznym. Bez obelg, szczucia i nienawiści.

A dlaczego akurat o PiS?  Nie ma innych tematów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, papageno napisał:

Ciągle nie. Niekiedy. Rzadziej niż Ty.

Nie wiem czy dostrzeżesz tę różnicę, że potrafisz się obnosić ze swoimi wywodami, a nie odnosić do wywodów innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zyzol napisał:

Nie wiem czy dostrzeżesz tę różnicę, że potrafisz się obnosić ze swoimi wywodami, a nie odnosić do wywodów innych.

No ale u ciebie zawsze są te same wnioski wiec ile razy można odnosić się do tego samego?

Np. z skynkiem całkiem sensownie podyskutowałem i wydaje się, że zrozumieliśmy swoje argumenty, a to już jest jakiś sukces. Powiedziałbym nawet, że nastąpiło jakieś zbliżenie poglądów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zyzol napisał:

Nie wiem czy dostrzeżesz tę różnicę, że potrafisz się obnosić ze swoimi wywodami, a nie odnosić do wywodów innych.

Zyzolu, gdybym miał się odnosić do wywodów innych, byłoby znacznie gorzej. Poza tym nie muszę. Inni odnoszą się do moich wywodów i to mnie dostatecznie zaspokaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

No ale u ciebie zawsze są te same wnioski wiec ile razy można odnosić się do tego samego?

Np. z skynkiem całkiem sensownie podyskutowałem i wydaje się, że zrozumieliśmy swoje argumenty, a to już jest jakiś sukces. Powiedziałbym nawet, że nastąpiło jakieś zbliżenie poglądów.

Nie odnosiłem się do twoich sukcesów intelektualnych. Wybacz!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.