Skocz do zawartości
IGNORED

Celebryci...


skynyrd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzą PIS. Ale... czy nie zdają sobie sprawy z tego, że stali się V Kolumną?

Że ich wypowiedzi, posty, nagrania odnoszą wręcz odwrotny skutek?

Myślę, że ich działalność przekłada się na punkty procentowe w wyborach i PIS powinien być im wdzięczny.

Towarzysz Lenin nazwał zachodnich entuzjastów i admiratorów Rewolucji bolszewickiej, pożytecznymi idiotami. Dzisiaj wprawdzie ma to trochę inne przełożenie, ale skutkuje podobnie.

 

Na początek pani Janda.

 

Przytoczę własny komentarz:

Uwielbiam te teksty ? Jaśnie Oświecona Pani Krystyno - dziękujemy z całego serca za tak kulturalne wypowiedzi (i grafiki)

Facebook: Na jednej z grafik Krystyna Janda porównała wyborców PiS do prostytutek: "Na PiS głosowało 8 mln ludzi, po tym jak PiS rozdał 100 mld zł socjału w postaci różnych plusów, czyli jeden głos kosztował 12500 zł. PiS rządził 1428 dni, czyli za jedną dobę PiS zapłacił 8 zł 75 gr. swojemu wyborcy. Firma Sedlak&Sedlak podaje, że za noc z prostytutką w Warszawie trzeba zapłacić średnio 2256 zł".

Aktorka zamieściła też rysunek z niby-dialogiem Prosiaczka z Kubusiem Puchatkiem. Pada w nim stwierdzenie, że PiS wygrał, bo "ludziom znudziło się siedzieć w gównie po pas. Wolą po uszy".

Dziękujemy Pani, Hołdysowi, Poniedziałkowi, Młynarskiej, Środzie, Hartmanowi, Krzemińskiemu, Śpiewakowi, Ostaszewskiej, Stuhrowi, Lisowi, Gretkowskiej, Nurowskiej, Michnikowi, Holland etc. Plujcie jadem, obrzucajcie ekskrementami prostych ludzi i wyborców PIS, czy Konfederacji - za trzy lata niewątpliwie odniesiecie kolejny spektakularny sukces!

Nie wiem tylko, czy jesteście po prostu pożytecznymi idiotami, czy V Kolumną PISu?

Mimo wszystko, stawiam na to pierwsze.

Załączam kondolencje. Troglodyta.

No i niezastąpiony Maciek Stuhr.

Ma palec w Dudzie, słowa sypią się z niego jak gówno z barana...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Maria Nurowska. Pani Nurowska w wywiadzie z gościem, którego najwyższym dokonaniem jest okradzenie Walmarta.

"W USA kupujemy wszystko w Walmarcie, a na koniec podróży oddajemy"

 

 

 

I komiczna sytuacja - kobieta o aparycji tygodniowego pasztetu, wypisuje o pisowskich mordach i ryjach.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, skynyrd napisał:

Nienawidzą PIS. Ale... czy nie zdają sobie sprawy z tego, że...

Że ich wypowiedzi, posty, nagrania odnoszą wręcz odwrotny skutek?

Dokładnie! Bo jak ktoś ma wątpliwości, to w obawie, że może zostać skojarzony z przedstawionymi przez Ciebie nadętymi bucami, może zagłosować na PiS. Inna sprawa, że wybór pomiędzy powrotem socjalizmu, a bezmyślnym naśladownictwem europejskiego gówno, dla człowieka inteligentnego wcale nie jest taki prosty.

Pokazałeś tych buców, co jak to było w dowcipie, PiS sprawił, że buc jest dumny ze swego bucostwa. W naszej małej forumowej społeczności też kilku swoich buców mamy.

41 minut temu, skynyrd napisał:

...za trzy lata niewątpliwie odniesiecie kolejny spektakularny sukces!

Dokładnie! To nie PiS wygra lepszym programem, a konkurencja przegra swoim bucowatym stosunkiem do potencjalnych wyborców.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu pan Jacek Poniedziałek. Chyba kwintesencja prostracji.

 

"Niech przeklęty będzie dzień, w którym ten potwór wylazł ze swojej nory. Tkwił tam w uśpieniu przynajmniej od pogromów kieleckich, może od '68. A teraz znów jest, pręży swoje oślizgłe, ociekające krwią cielsko i węszy: kogo by teraz pożreć...

Biedny, otumaniony 500+, tanio kupiony pseudodumą rodem z paska wiad. tvp 40 procentowy "narodzie" - rozpłyń się i przepadnij. Jesteś zakałą świata!" - napisał o Polakach aktor i zagorzały "obrońca demokracji" aktor Jacek Poniedziałek. Obruszył go tak fake news o usunięciu z listy lektur Czesława Miłosza.

Mrok. Kłamstwo. Brutalna siła i chamstwo. Oto wasza 40 procentowa Polska!

Pozagryzajcie się sami. Nic was nie uratuje. Będziecie już zawsze pośmiewiskiem świata, który patrzy na was z mieszaniną politowania i pogardy. I ma rację. Krzyczcie na Niemców o reparacje wojenne.

Tkwijcie w tej aberracji po kres waszych dni i nigdy nie wyrwijcie się z pułapki wojny sprzed 70 lat. Tkwijcie w głowie tej mściwej kreatury, tego chorego umysłu, który nienawidzi współczesnego świata i ludzkości. Który kocha tylko swój ból i poczucie winy z powodu śmierci krewnego. Nienawidźcie, tak jak on kazał wam nienawidzić. Plujcie i pogardzajcie, tylko dlatego, że jemu się tak podoba.

Na was też przyjdzie czas. On jest waszą Nemezis. Pożrecie się i pozabijacie. Innej drogi nie ma. Historia to pokazała. I znowu pokaże. Tylko dzieci żal. Przyszłości żal. Tak, jestem pedałem i nie będę mieć dzieci. Tak sobie teraz myślicie, prawda? "Co go to obchodzi?" Obchodzi. Bo mam oczy, mam uszy i pamięć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, skynyrd napisał:

Nie wiem tylko, czy jesteście po prostu pożytecznymi idiotami, czy V Kolumną PISu?

Akurat wyborca PiSu zagląda na strony Jandy albo Stuhra.

V kolumną PiSu to są różne skynyrdy i inni symetryści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbig napisał:

Akurat wyborca PiSu zagląda na strony Jandy albo Stuhra.

V kolumną PiSu to są różne skynyrdy i inni symetryści.

Kulą w płot. Na wyborach skreśliłem obu kandydatów.

Natomiast bawi mnie tembr w/w wpisów. Ci ludzie nie potrafią zaakceptować wyniku demokratycznych wyborów.

Mają opcję na "prawdę". Gardzą wszystkimi, którzy mają odmienne poglądy. Bo to nie ludzie.

Ludzie przecież powinni mieć tylko i wyłącznie takie same poglądy jak oni.

 

Garść kamyczków do ogródeczka:

 

Popularność zdobył zeszłoroczny wpis dziennikarki Agaty Młynarskiej z wakacji nad morzem:

” We Władysławowie jest totalny armagedon – zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre – ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon.Wiadomo, dobry browar to podstawa!(…)”


Zbigniew Hołdys, piosenkarz, na twitterze:

„I jest wielce prawdopodobne, że ta część Polaków, która bije żony i ryczy do nich „Zamknij mordę bo ci pier***nę!” – zagłosuje na PIS.”
” Gdyby społeczeństwo polskie było wyedukowane, wiedziało kim jest Trump – powinno go przywitać tak, jak mieszkańcy Hamburga”


W portalu „na Temat”

– ” Chamstwo, buractwo, „słoma z butów” – określeń nie brakuje, ale wszystkie sprowadzają się do jednego: braku kultury. A tej wśród zdecydowanie zbyt wielu Polaków można szukać ze świecą.”


Jan Hartman – filozof :

„(…) Ani wstydu, ani gustu. Nic. Tępota, prostactwo, bezwstyd. I tak na okrągło. Tępota, prostactwo, bezwstyd… Ad infinitum.(…)”

 

Wszyscy ci ludzie – i wielu innych – uważają się za elitę polskiego społeczeństwa, chociaż na elitę często mianowały ich media i podobni im „celebryci”. Uważają się za elitę narodu, którym gardzą i którego poglądy i marzenia ich brzydzą.

Czym jednak jest elita? Definicja z Wikipedii brzmi:

” Elita – kategoria osób znajdujących się najwyżej w hierarchii społecznej, pod jakimś względem wyróżnionych z ogółu społeczeństwa. Elity mają często zasadniczy wpływ na władzę oraz na kształtowanie się postaw i idei w społeczeństwie.”

Jak widać jest ona równie niechlujna intelektualnie, jak wiele definicji z tego źródła. Nie mówi nic o sposobie powstawania elit, nie rozróżnia rodzajów elit, nie zauważa kryteriów obiektywnych i subiektywnych. Jest natomiast wygodna dla „self-proclaimed” bożyszcz salonu.

 

Grzegorz J. Kałuża:

"Otóz drodzy, przekonani o swojej wyjątkowości celebryci i pomniejsi samozwańczy członkowie elity – nie jesteście prawdziwą elitą narodową. Nie jesteście, bo ciężko pracujący rodacy, tak zwani „prości ludzie” bez naukowych tytułów, nigdy nie będą skłonni was bronić, bić się pod waszym przywództwem i o wasze przetrwanie. Wasze kosmopolityczne podlizywanie się światu budzi śmiech, bo każdy Polak jest Europejczykiem z urodzenia i odziedziczonej kultury. Kultury miast pełnych chrześcijańskich kościołów, cmentarzy pełnych krzyży, sztuki pełnej biblijnych odniesień, odziedziczonego po Rzymie łacińskiego alfabetu i odziedziczonych po Grekach nazw dziedzin nauki i prawa do demokratycznego wyboru władzy. Wasza dziwna pycha z „bycia Europejczykiem” jest równie groteskowa, jak duma z bycia ssakiem. Dla nas takie rzeczy są oczywistością, podobnie jak wasza miałkość. A wiecie kogo naprawdę szanują na świecie? Człowieka świetnego zawodowo, który posługując się biegle obcym językiem, mówi w nim dobre rzeczy o swoim kraju rodzinnym, o swojej Ojczyźnie. Wówczas nie jest przybłędą, tylko Paderewskim."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sortowanie w Luksemburgu czekają na te autorytety moralne i intelektualne . Co bardziej rozgarnięty celebryta nie będzie sobie szkodził a tych miernot i tak nikt nie lubił, żyły na koszt państwa a jak rynek zweryfikował to plują na Polaków. Jebac ich .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celebryci. Najważniejszy problem IV RP.

Taaa...

Właśnie czytam że deficyt budżetowy w tym roku to będzie jakieś 200 mld. złotych (ostrożnie licząc). Ale to przecież żaden problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, skynyrd napisał:

Kulą w płot. Na wyborach skreśliłem obu kandydatów

Nietrudno się domyślić że głosowałeś na Bosaka ?

Większość artystów nie cierpi prawacko-populitycznych miksów i będą dawać temu wyraz czy Ci się to podoba czy nie.

Na Twoim miejscu zweryfikowałbym playlistę, bo bardzo możliwe, że słuchasz wytworów podejrzanego lewactwa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są raczej komiczni... Pani Manuela Gretkowska, która niewątpliwie nie dostała Nobla przez złośliwość ucieka z Polski i sprzedaje swój "polski dworek" (nieopodal dworku stoi zabytkowa polska wanna). Ja wprawdzie w podobnej szopie trzymam miotły i grabie, ale niech jej będzie.

Komedia - onego czasu Ameryka ryczała ze śmiechu z ucieczki Meryl Streep i Roberta De Niro, po wyborze Trumpa.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Celebryci. Najważniejszy problem IV RP.

Taaa...

Towarzysz Egon za mało się starał i za karę dostał taki niewdzięczny odcinek do zagospodarowana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Celebryci. Najważniejszy problem IV RP.

Taaa...

Właśnie czytam że deficyt budżetowy w tym roku to będzie jakieś 200 mld. złotych (ostrożnie licząc). Ale to przecież żaden problem.

Dla omamionych żaden. Złożyli swój los w ręce wodza. Wódz nie pozwoli skrzywdzić biednego ludu.

A swoją drogą, kogo obchodzi co myślą celebryci? Politycy mogą pleść androny, gwiazdeczki nie? No przecież jeszcze jest wolność słowa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zbig napisał:

Towarzysz Egon za mało się starał i za karę dostał taki niewdzięczny odcinek do zagospodarowana?

On tak z nudów. Deszcz pada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zbig napisał:

Nietrudno się domyślić że głosowałeś na Bosaka ?

Większość artystów nie cierpi prawacko-populitycznych miksów i będą dawać temu wyraz czy Ci się to podoba czy nie.

Na Twoim miejscu zweryfikowałbym playlistę, bo bardzo możliwe, że słuchasz wytworów podejrzanego lewactwa ?

O, nie! Jeżeli dobrze grają - nic do nich nie mam.

Lubię Stuhrów i Jandę, bo to dobrzy aktorzy. Uwielbiam De Niro.

Czyżbyś uważał szlachetny Zbigu, że zafiksowałem się wyłącznie na Johnie Wayne i Bruce Springsteenie?

 

Ale ten temat nie dotyczy ich profesjonalizmu tylko czystej głupoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, papageno napisał:

Dla omamionych żaden. Złożyli swój los w ręce wodza. Wódz nie pozwoli skrzywdzić biednego ludu.

A swoją drogą, kogo obchodzi co myślą celebryci? Politycy mogą pleść androny, gwiazdeczki nie? No przecież jeszcze jest wolność słowa. 

To efekt populistycznego szczucia reżimowej propagandy które trafia na podatny grunt. Natura Polaka. Jak inny ma lepiej to niedobrze. Pewnie nakradł. A jak nie nakradł to musi być w tym jakiś inny haczyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, papageno napisał:

A swoją drogą, kogo obchodzi co myślą celebryci?

PiS ma po prostu potężny  kompleks niższości, i zrobi wszystko aby się zemścić, w szczególności na krytykach o rozpoznawalnym nazwisku.

Tusk nie miał żadnego problemu aby publicznie przybić piątkę z Górskim, no ale to nie ta liga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zbig napisał:

Towarzysz Egon za mało się starał i za karę dostał taki niewdzięczny odcinek do zagospodarowana?

No co Ty? Lubię komentować rzeczywistość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

To efekt populistycznego szczucia reżimowej propagandy które trafia na podatny grunt. Natura Polaka. Jak inny ma lepiej to niedobrze. Pewnie nakradł. A jak nie nakradł to musi być w tym jakiś inny haczyk.

Oj, Dżambo, to chyba nie Twój poziom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon - ja, co prawda, przytoczonej przez Ciebie niejakiej Agaty Młynarskiej "nie uważam" (że się tak po krakowsku wyrażę) i nawet nie bardzo wiem, kto to jest, ale... - czy cokolwiek w jej wypowiedzi jest niezgodne z prawdą?

A jeśli jest, to co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, papageno napisał:

Wódz nie pozwoli skrzywdzić biednego ludu.

Co więcej, Wódz będzie walczył o swój lud.  Do ostatniej kropli krwi ostatniego suwerena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, skynyrd napisał:

Ale ten temat nie dotyczy ich profesjonalizmu tylko czystej głupoty.

klasyka ?

jesli drugi Polak ma inne zdanie to jest " głupek "

jesli dodatkowo to celebryta to jest " godny pożałowania głupek "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zbig napisał:

To popracuj nad reprezentatywnością próbki ?

Nie słyszałem by Pazura czy Zelnik, wygadywali podobne głupoty, ale jak znajdziesz - nie widzę problemu.

I nie reagujcie tak nerwowo. Życie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

czy cokolwiek w jej wypowiedzi jest niezgodne z prawdą?

Z obowiązującą g...prawdą - wszystko ?

5 minut temu, skynyrd napisał:

Zelnik,

To się może zdecyduj, czy to jest wątek o celebrytach czy o archeologii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, skynyrd napisał:

Oj, Dżambo, to chyba nie Twój poziom?

Mój poziom?

Z mojego poziomu zabawne wypowiedzi tzw. "celebrytów" ledwie odnotowuje. Nie uważam że to, że ktoś jest dobrym aktorem czy piosenkarzem disco-polo powoduje, że ma coś ciekawego do powiedzenia. Ale jeżeli powie coś ciekawego to chętnie posłucham.

Wytłumaczę na przykładzie - histeryczne wypowiedzi Jandy puszczam mimo uszu. Ale ocen Jerzego Stuhra słucham z uwagą ponieważ jego analizy odwołują się do czegoś więcej niż nie są powierzchowne obserwacje.

Bajań Pazury nawet nie pamiętam, coś tam podobno było. Zelnik zdaje się zakochał się w Prezesie ale tez to słabo kojarzę. Bardziej interesuje mnie co powie prof. Sadurski niż Zelnik czy Martyniuk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Egon - ja, co prawda, przytoczonej przez Ciebie niejakiej Agaty Młynarskiej "nie uważam" (że się tak po krakowsku wyrażę) i nawet nie bardzo wiem, kto to jest, ale... - czy cokolwiek w jej wypowiedzi jest niezgodne z prawdą?

A jeśli jest, to co?

Młynarska? Zapewne córka Młynarskiego. Tego, Młynarskiego.

O to chodzi?:

” We Władysławowie jest totalny armagedon – zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre – ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon.Wiadomo, dobry browar to podstawa!(…)”

Niestety, po tacie finezji nie odziedziczyła.

Oczywiście, że to jest zgodne z prawdą. Ale to nie temat. Chodzi o istotę zachowań i nieprawdopodobną pogardę.

I jaki to w rezultacie odnosi skutek? Jeżeli taki Kiepski przeczyta wypowiedź pani Agaty, to jak się zachowa?

- Po prostu się wk***i i będzie choćby z przekory głosował na PIS. I tyle w temacie.

 

A Ty krakowski inteligencie - zatrzymujesz Kiepskiego na klatce schodowej i mówisz mu, żeby nie słuchał tego śmierdzącego wiochą Zenka, bo to obciach?

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Mój poziom?

Z mojego poziomu zabawne wypowiedzi tzw. "celebrytów" ledwie odnotowuje. Nie uważam że to, że ktoś jest dobrym aktorem czy piosenkarzem disco-polo powoduje, że ma coś ciekawego do powiedzenia. Ale jeżeli powie coś ciekawego to chętnie posłucham.

Wytłumaczę na przykładzie - histeryczne wypowiedzi Jandy puszczam mimo uszu. Ale ocen Jerzego Stuhra słucham z uwagą ponieważ jego analizy odwołują się do czegoś więcej niż nie są powierzchowne obserwacje.

Tylko Dżambo, ja nie o tym, tylko  poczuciu nieomylności i pogardzie, co przekłada się na kolejne przegrane wybory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skynyrd napisał:

Niestety, po tacie finezji nie odziedziczyła.

Tata byłby dużo bardziej okrutny a to co by napisał przylepiło by się do adresatów na zawsze, więc raczej powinni się cieszyć z tego braku finezji.  No i na finezję to też trzeba sobie zasłużyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, skynyrd napisał:

Jeżeli taki Kiepski przeczyta wypowiedź pani Agaty, to jak się zachowa?

Powie: Nie podoba się? To wy***rdalać. Ja tu, qrva, rządzę. A i obić może. Ale swego stylu życia i bycia nie zmieni. Premiowany jest taki, jaki ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.