Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór pieca do Pylon Diamond 28


SlaveNoise
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SlaveNoise napisał:

@Paweł StaśkowskiNa tle innych pylony wypadły najciekawiej i soczyście na dole, zależy jakich gatunków słuchasz, ale w moim pomieszczeniu i konfiguracji cxa81 kompletnie mi się nie podobało.

Posłuchaj tych Pylon z wzmacniaczem lampowym np na lampach KT88 Co do wzmacniaczy tranzystorowych z nowych do kwoty 10 tys zł nic szczególnego nie ma w ofercie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarstwem będzie MOON 250i (to ma dopiero pier**l*iecie ;d

Polecam przetestować z tymi Pylonami. Jak nie przypasuje to rozkładam ręce 

Uwaga:

Jest deko krzykliwy ale kolumny go na pewno złagodzą  .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pogodziłem, iż nie znajdę swojego brzmienia, ale mam obecnie w domu Denka 800ne i mimo, iż to oczko wyzej, niz 600 to słucha się w miarę ok, więc mój kierunek to raczej ta firma. Miałem przez chwilę używkę 1500 ae, lecz chyba było z nim coś nie tak bo kompletnie nie grał równo, dopiero przy dość dużej głośności się wyrównywało,ale przy cichym słuchaniu nie dało tego ogarnać możliwe, iż było też coś kręcone bo dźwięk był jakiś taki suchy, jałowy. Jeśli ktoś posiadał i porównywał to jak wypada 1510 ae  vs 1520 ae vs 1600 ne czy to jest to samo granie i róznice sa jedynie we wzronictwie ? Ogólnie niedługo będzie również miała premierę wersja 1700 , wiec tez ciekawe w jakim kierunku pojdzie brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:  Ktoś się orientuje czy jest jakis dystrybutor w Pl marki Cervin Vega?  W ogólne te kolumny można gdzieś kupić w pl?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś Roksana K3 do tych Pylonów ? Miałem okazję słuchać kiedyś tego połączenia i Roksan dawał tam mocny kick na midbasie, Dla mnie to było trochę nienaturalne, ale może tego właśnie potrzebujesz. Co prawda Roksan premiuje też średnicę, ale nieprzesadnie, a góra to już w ogóle była jak dla mnie bardzo spokojna.

Swoją drogę nie mogę się nadziwić, że w wielu wątkach ludzie piszą, że w różnych konfiguracjach mieli ostrą górę z tych Pylonów. Słyszałem Diamondy wielokrotnie i różne rzeczy mogę o nich powiedzieć, ale z ostrą górą w ich wykonaniu nie spotkałem się nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memphissto K3 niestety jeszcze nie testowałem, ale w wielu wątkach właśnie czytałem ze w porównaniu nawet z  denonem to tam basik jest słaby, znajomy podłączał do monitor audio silver 500 to musial sie podpierać czymś bo to nie grało i również spotkałem się z podobnymi opiniami, możliwe ze po prostu nie ma tam synergii - mnie nie interesuje audiofilskie uderzenie kompletnie mi się takowe nie podoba,ale oczywiście go nie neguje bo każdy ma inny gust i niektórzy dążą do neutralności, lecz muzyka typu rnb, rap po prostu na tych audiofilskich sprzętach nie żyje o czym przekonałem sie nna odsluchach. Co do Diamondow nie wiem czym to jest spowodowane, lecz czasami te wysokie tony potrafią być dość głośne, niemęczący ale dające o sobie znać - dla mnie lepszy efekt daje stopa i niskie zejście z pomrukiem takie sprężyste uderzenie, miękkie na przód , później delikatne wokale nawet lekko wycofane i gdzies tam z tylu wysokie tony takie trochę granie car-audio i w moich gatunkach to jest ideał, a większość tego sprzętu gra bardzo otwarcie, naturalnie i dość często krzykliwie.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memphisstoTez mi się tak wydaje, pytanie tylko na co ?   Jak gdzieś jestem blisko salonów to zawsze staram się coś odsłuchać dlatego pomyślałem o cerwinach lub nawet jakiś transpulsach. 

A tak jeszcze wracając do Diamondów, niewygrzane właśnie prezentowały o wiele mniej tej góry i dźwięk był taki przymulony , fajny i może dlatego można spotkać później takowe opinie lub może sama akustyka kuleje. Najlepsze jest to, iż kiedys miałem melodiki bl40 mk3 i miały o wiele więcej tych cykaczy były bardziej jasne, ale z tego co co pamiętam to tak jakoś nie były one "duże"  ale akurat im brakowało kompletnie subowego zejścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SlaveNoise napisał:

Tez mi się tak wydaje, pytanie tylko na co ?

USHER V 602

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.04.2022 o 14:37, SlaveNoise napisał:

@miki450Co do As1200 nie odsłuchiwałem jej w swoich warunkach - może inaczej wokale były dla mnie zbyt jasne, były większe niż cała reszta, nie wiem jak to określić po prostu były duże za duże. Jesteś użytkownikiem Yamahy? Może opiszesz brzmienie, jeśli posiadasz któryś z modeli zawsze to jakiś kierunek.

Pylon Diamond 28 słuchałem już jakiś czas temu ze wzmacniaczami: Atoll 200, NAD 375 (źródłem były pliki), Yamaha 2100 (zestaw CD i AS) i którymś lampowym Fezz (nie pamiętam którym). Warunki te same w salonie audio, w dedykowanym pomieszczeniu.

Szczegóły już się zatarły w mojej pamięci ale ogólny obraz mam taki, że te kolumny grały zupełnie oderwane od swoje ceny, jakby z innej półki, wyższej. Im lepsza, droższa elektronika tym było lepiej. Fezz zagrał najsłabiej. Atoll i NAD dobrze i porównywalnie ze wskazaniem na NAD'a. Zestaw Yamaha 2100 wysterował Diamondy najlepiej. Pamiętam, że była tam rewelacyjna przestrzeń, skala, oddech, żywiołowość i bardzo dobrze kontrolowany bas. Dla porównania miałem też podpięte do Yamahy 2100 jakieś drogie ProAc i one nie grały lepiej od Diamondów. Grały inaczej, były bardziej stonowane, ale nie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

@miki450NAD 375 to brzmienie nie dla mnie, nie podobało mi się to zestawienie o czym już wspominałem wcześniej, sekcja górna oraz dolna bardziej odpowiada mi w tych denonowych produktach. Te wszystkie wzmaki grają słabo na średnim, atolla chciałbym przetestować i na pewno jakiegos lampowaca, ale wszystko w swoim czasie. Dla zainteresowanych tematem o rapie i diamondach przetestowałem u siebie w domu dwa suby T7x oraz T9x i nie mogłem się rozstać z tm większym , który został i podpiera moj system, jesli ktos sie zastanawia czy warto to zdecydowanie tak.

Pojawil sie rowniez nowy model denona 1700ne czy ktos juz mial okazje go odsluchac?

Cena troszeczkę zabija.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, SlaveNoise napisał:

atolla chciałbym przetestować i na pewno jakiegos lampowaca

Atoll odpuść, szkoda czasu na odsłuchy. Wzmacniacz lampowy jak najbardziej 👍

57 minut temu, SlaveNoise napisał:

Pojawil sie rowniez nowy model denona 1700ne czy ktos juz mial okazje go odsluchac?

Fajny środek. Cena około 9 tys. zł 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem, zamierzałem kupić diamondy 28 i się udało. grają z cxa 81 i przeskok z heco aurora 700 które miałem jest ogromny. dźwięk jakiego szukałem, dużo smaczków na górze a i bas dobry. dźwięk totalnie oderwany od kolumn, pojawiła się przestrzeń i scena... jeśli czegoś miałbym się doczepić w tym zestawieniu to wokale mogły być lekko wysunięte do przodu, ale i tak nie jest źle. Jestem zachwycony 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł Staśkowski napisał:

tak jak pisałem, zamierzałem kupić diamondy 28 i się udało. grają z cxa 81 i przeskok z heco aurora 700 które miałem jest ogromny. dźwięk jakiego szukałem, dużo smaczków na górze a i bas dobry. dźwięk totalnie oderwany od kolumn, pojawiła się przestrzeń i scena... jeśli czegoś miałbym się doczepić w tym zestawieniu to wokale mogły być lekko wysunięte do przodu, ale i tak nie jest źle. Jestem zachwycony 🙂 

Gratulacje z zakupu. Przyjemnego słuchania 👌👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł StaśkowskiJeśli możesz napisz jeszcze w jakich zatapiasz się gatunkach na takim zestawieniu czy jest to jakiś konkretny kierunek muzyczny czy też różnorodność? Na pewno przyda się to użytkownikom o podobnych upodobaniach.

Jeśli masz nóweczki to z czasem te wokale jeszcze trochę się zmienią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SlaveNoise napisał:

@Paweł StaśkowskiJeśli możesz napisz jeszcze w jakich zatapiasz się gatunkach na takim zestawieniu czy jest to jakiś konkretny kierunek muzyczny czy też różnorodność? Na pewno przyda się to użytkownikom o podobnych upodobaniach.

Jeśli masz nóweczki to z czasem te wokale jeszcze trochę się zmienią.

kupiłem używane w idealnym stanie za 4500 pln 😉 

słucham wszystkiego... 😛 

Od Boris Blank i Malia, Daft Punk, Dire straits, Polski stary rock, Ania Dąbrowska, Kortez, Męskie granie,  Mettalica, przez klimaty trance'owe typu Armin Van Buuren (stare kawałki)/Above & Beyond (choć ich polecam tez w wersji akustycznej - Above Beyond - Acoustics - naprawdę mega) a nawet minimal techno jak Boris Brejcha (wiem - łupanie, i to jakie 😄 ale w sumie od techno za dzieciaka zaczynałem). Polskiego rapu też słucham, ale przeważnie na zestawie w siłowni bo przy małych dzieciach ciężko takiej muzyki słuchać 😛 

także szukałem czegoś uniwersalnego ... 

Moim zdaniem grają tak samo dobrze w rocku jak i elektronice, wszystko jest na miejscu a w kawałkach odnajduje dźwięki których na heco aurora 700 nie było 🙂  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł Staśkowski napisał:

Moim zdaniem grają tak samo dobrze w rocku jak i elektronice, wszystko jest na miejscu a w kawałkach odnajduje dźwięki których na heco aurora 700 nie było

To zasługa wysokotonówki Scan Speaka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem ponownie podejsc do przesłuchania opticonow 6 mk2 z denonem 1600ne (1700ne niestety nie mieli na stanie )tym razem w pomieszczeniu odsłuchowym, a nie jak ostatnio na otwartej przestrzeni - salka miała ok 20m2 i tym razem te kolumny zagrały zupełnie inaczej i pomimo, iż unikam jasnego grania to dźwięk był mega przyjemny, lekki pozbawiony ostrości z ładnym basem, miękkim i mruczącym, one maja małe przetworniki basowe, a jednak potrafią wyciągnąć ładny pomruk, nie wiem czy to zasługa małego pokoju ,opticonow, kabli, denona czy tak naprawdę wszystkiego lub mojej percepcji na nowy dźwięk, ale granie bylo mega wciągające. Pewnie 8 byłyby idealne ale to wykracza poza mój budżet. Szukałem informacji na jakiej powierzchni są w stanie zagrać 6 mk2 lecz na stronie producenta brak info ktoś się orientuje? 
 

Spróbuje  ustrzelić jakaś używkę 1600ne do d28 i chciałbym na nim zostać - jak się uda opisze wrażenia 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Porównałem Opticony 8mk2 orz Dali Oberon 9 z Diamondami 28 na magnacie ma900 w salce odsłuchowej i jak na moje D28 wypadły lepiej (podkreśłam lepiej dla mnie) w ogóle w salce pylony grały rewelacyjnie o wiele mocniej z większa podstawą basową niż u mnie w domu, zgrywały się bardzo dobrze z tym modelem magnata, przyjemne, ciepłe brzmienie z miękkim uderzeniem. Dali 8 przestrzenne kolumny,ale za dużo tych szczegółów i niunasów,  bas nie był tak monumentalny jak d28, zaś 9 były jakieś takie bez życia i basik mimo, że duży to niezbyt apetyczny, miałem wrażenie jakby nie zgrywał się dobrze z całością.

Podłączyłem też Pylon Jasper 25 i tutaj te kolumny zrobiły na mnie ogromne wrażenie, pęknie grały, potężne basisko, lekkość i przyejmność j nie wiem czy ktoś z użytkowników tutaj je posiada, ale obecnie to mój numer jeden i ten wygląd!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SlaveNoise napisał:

Jasper 25

Do tego MA 900 ??

 

Rozumiem że słuchasz hip-hop? Jeśli tak to kolumny dobrze wybrane. 

Dla mnie z tym Magnatem w moim pomieszczeniu byłoby za dużo basu...

 

Hip-hop najlepiej u mnie brzmiał na VA BACH Grand i ROTEL A12.

(Lub Diamond 25 z tym wzmakiem super. Zwłaszcza BRX rnd i HAKA) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza zawodami posłuchałbym z Twoimi kolumnami ROTEL RA-1592 Mk2 (chociaż może okazać się przejzystszy niż oczekujesz) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, quatross napisał:

Rozumiem że słuchasz hip-hop? Jeśli tak to kolumny dobrze wybrane. 

Dla mnie z tym Magnatem w moim pomieszczeniu byłoby za dużo basu...

Tak, dokładnie to rapu i jego pochodnych - w tamtym pomieszczeniu było dla mnie idealnie, efekt bardzo zbliżony do samochodowego grania, ale trzeba podkreślić dwie rzeczy :

a) zarówno jaspery 25 jak i magnat nie były to produkty wygrzane i podstawa basowa była potężna taką jak lubię, wokale stonowane, lekkie z głębią, nienarzucające się, zaś wysokie delikatne pozbawione natarczywości, ale dźwięczne. Po przełączeniu na D28 pojawiła się lekka agresja i słabszy bas, ale mimo to i tak to świetne kolumny. Nie wiem tak do końca w która stronę poszedłby dźwięk i jak bardzo by się otworzył finalnie ,czasami wole ten efekt niewygrzania. 

b) pomieszczenie i jego układ oraz czas odsłuchu - ok 15 min zdecydowanie za krótko, aby tak definitywnie wydać opinie, na pewno będę podchodził do nich drugi raz bo tak naprawdę włączyliśmy je przypadkiem na sam koniec odsłuchu.

 

Sprawdzałem również jakiegoś musicala z wyższej półki bodajże 6 i źle to grało , nic mi się tam w nim nie podobało ledwo co plumkał.

Sprawdzę Twoje propozycje, pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potężną podstawę basową budują przede wszystkim Jaspery 25 oraz Diamondy 28. Magnat MA900 po prostu dobrze kontroluje niższe rejestry. Bardzo fajne zestawienie, które często prezentujemy w naszym salonie. Bardzo lubimy także połączenie tych Pylonów z energicznym Roksanem K3, który wyciągnie więcej szczegółów ale kosztem nieco barwy. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2021 o 08:09, SlaveNoise napisał:

A jeszcze Panowie podpytam o suba do D28 - czy ktoś z użytkowników posiada u siebie takie połączenie do stereo bądź testował jakiegoś suba? Sam jestem raczej przeciwnikiem takiego systemu, ale kto wie czasy się zmieniają, a np. taki rel pompuje dość przyjemne mruczenie. 

Mam REL-a T5i i jest niepotrzebny. Bas w D28 jest wystarczający.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barthezz Nie do końca się z Tobą zgodzę, fakt Diamondy mają super zejście, ale niestety pomieszczenia są różne i akustyka robi swoje i czasami trzeba się wspomagać. 
 

 

 

@Q21 Jaka jest różnica w brzmieniu  miedzy Pylon Jasper 25 , a Pylon Jasper 25 mk2 czy to są jakieś diametralne zmiany ? Która wersja jest lepsza ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, SlaveNoise napisał:

Jasper 25 MK2 niewiele różni się od poprzednika, poprawiono nieco kontrolę basu a to przełożyło się na lepszy przekaz i zyskały na tym pozostałe pasma jak średnica, która wydaje się nieco bardziej naturalna.

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dla ludzi śledzących temat ostatecznie zdecydowałem się przeskoczyć z D28 na Jaspery 25 MKII które obecnie są w fazie produkcji i czekam na ich dostawę. Dla tych którzy szukają informacji o konstrukcji Diamondów 28 oraz czy warto do nich dopłacić jako roczny użytkownik mogę śmiało napisać , że tak  - są to świetne kolumny, które ciężko było mi przebić w kwocie do 10 tys. jeśli ktoś szuka lekko ocieplonej średnicy oraz mocnego zejścia i otwartości grania to na pewno nie będzie zawiedziony, można słuchać ich godzinami, osobiście nie udało mi się odszukać do nich wymarzonego wzmacniacza ,który prezentowałby barwę taką jaką lubię, oczywiście nie przetestowałem masy sprzętu bo nie mam takiej możliwości,ale padło tutaj dużo fajnych konstrukcji i na pewno ten temat przyda się innym użytkownikom poszukującym porady i każdy znajdzie coś dla siebie. Dodam jeszcze , iż spotkałem się ponownie z zestawieniem  D28 -Magnat 900 Jasper 25 - Magnat 900 porównując ze swoim denonem 600  i drugie podejście ukazało, iż magnat to trochę zbyt dużo szczegółów jak dla mnie, które wprowadziły lekki chaos w muzykę, denon był lżejszy w odbiorze,  mimo, że posiadam budżetówkę i można się z niej śmiać to ten dźwięk w połączeniu z d28 był dla mnie przyjemniejszy niż 3razy droższe sprzęty, muzyka była zdrowa z basem,  normalna, swobodna bez wielkich atakujących czy tez wychodzących wokali czego wręcz nienawidzę oraz unikam. Gdy tylko dotrą do mnie Pylony i je wygrzeję, myślę, że również założę temat dotyczacy  ich napędzenia i opiszę wzmacniacze które bede miał okazje przetestować , sam jestem ciekawy z czym ludzie je tak naprawde lacza i z czym tworza symbioze.

 

Dziękuję wszystkim udzielającym porady za zaangażowanie tematem oraz poświecenie mi chwili uwagi, pozdrawiam i życzę dobrego dźwięku!

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wątek jeszcze nie umarł . To mój patent na co prawda Damondy ale Monitory jest taki . Zestaw Audio GD , dac/pre R28 plus końcówka mocy Precision P3. Sygnał podaj IFI Zen stream . Bardzo fajne granie z ładną barwa , dobrą separacja  i nadspodziewanym jeśli mowa o Diamondach uderzeniem na basie. Basik z Precision idealnie napędza Diamondy. Temperuje je , dodaje brakującego im kickbasu . Ten wzmacniacz nie grzeszy plastyką i barwa ale przy takim przetworniku jak R28 jest już wszystko na miejscu . Na papierz niby ma 80 wat ale trzyma je mocno w ryzach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tomek1777

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.