Skocz do zawartości
IGNORED

odgroda Baffle Wall


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, długi89 napisał:

@fetekpróbka przyszła ekranu transparentnego akustycznie Screen Research Supreme FS3 Clear Pix 4k White 1.0 

będziesz sprawdzał u rodziców ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jest możliwość kupna używanej Yamahy CX-A5200 za 1250€ ale brak oryginalnego kartonu no i po gwarancji😞 nówki kosztują od 2300€… szkoda że się ostatnio spoźniłem jak była oferta za 1800€😭😭😭 poczekam jeszcze do stycznia jeżeli nic się nie zmieni to będzie trzeba kupić za tyle za ile będzie dostępna…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś tam tego Maranza AV 8805 w dobrej cenie, sam mi wysyłałeś link. To czemu go nie brałeś?
Chyba że ty nie chcesz Maranza...

Ps.
Dzisiaj wreszcie zobaczę co kupiłem. (Tą wielką paczkę)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RAF77 napisał:

Dzisiaj wreszcie zobaczę co kupiłem. (Tą wielką paczkę)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak nie za ciężkie to znaczy gazobeton 😛

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
47 minut temu, fetek napisał:

jak nie za ciężkie to znaczy gazobeton 😛

 

Oszustem nie jestem!! I wypraszam sobie!! Trzech użytkowników tego forum kupiło ode mnie Wzmacniacz AV, Kolumny Heco 202 oraz Center 42 jak i kolega 302… za każdym razem były staranie spakowane lub doręczone osobiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 05:55, długi89 napisał:

Jest możliwość kupna używanej Yamahy CX-A5200 za 1250€ ale brak oryginalnego kartonu no i po gwarancji😞 nówki kosztują od 2300€… szkoda że się ostatnio spoźniłem jak była oferta za 1800€😭😭😭 poczekam jeszcze do stycznia jeżeli nic się nie zmieni to będzie trzeba kupić za tyle za ile będzie dostępna…

Ostatnie ceny to w ogóle jakiś absurd. Wiem że akurat Denon nie jest w kręgu Twojego zainteresowania, ale zerknij na aktualną ofertę autoryzowanego przedstawiciela Horn, ja przecieram oczy ze zdumienia. Np. AVC-X4700H za 8999zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest śmiech na sali. Jak ostatnio zobaczyłem cenę deona avr 2700 to wychodzi drożej niż ja kupiłem kiedyś x4400h. Totalny absurd. Współczuję tym co coś potrzebują. Powinien być maksymalny zastuj w zakupach i wtedy może by coś zrozumieli. Ale oczywiście to abstrakcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, STELVIO napisał:

Totalny absurd. Współczuję tym co coś potrzebują. Powinien być maksymalny zastuj w zakupach i wtedy może by coś zrozumieli. Ale oczywiście to abstrakcja.

a co oni na to mogą ? najdroższy jest transport i surowiec, ten pierwszy na terenie EU jeszcze podrożeje.

poczekaj aż Ci EU dowali podatek z tytułu CO2 albo jakiegoś innego wymyślonego problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
a co oni na to mogą ? najdroższy jest transport i surowiec, ten pierwszy na terenie EU jeszcze podrożeje.
poczekaj aż Ci EU dowali podatek z tytułu CO2 albo jakiegoś innego wymyślonego problemu.
No właśnie zawsze są jacyś oni. Ktoś za to odpowiada. Na pewno nie ja i nie Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, fetek napisał:

a co oni na to mogą ? najdroższy jest transport i surowiec, ten pierwszy na terenie EU jeszcze podrożeje.

poczekaj aż Ci EU dowali podatek z tytułu CO2 albo jakiegoś innego wymyślonego problemu.

To w Polsce jest taki burdel, rządowy wyzysk, największa inflacja od 20 lat przez Pisiory i innych…
 

Dla przykładu:

Focal 300 IWLCR6

w Niemczech kosztuje 800€ x 4,59 = 3672 zł 

w Polsce kosztuje 4300 zł 

Denon AVC-X4700 kosztuje w Niemczech tyle ile ja płaciłem w zeszłym roku czyli 1600€ co daje nam 7344 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, długi89 napisał:

To w Polsce jest taki burdel, rządowy wyzysk, największa inflacja od 20 lat przez Pisiory i innych…

Niemcy mają najwyższą inflacje od 1993 czyli czyli 28 lat. Akurat sprzętem bym się nie sugerował, tutaj za dużo robią marże, kanały dystrybucji itd. Ja swego czasu dużo rzeczy ściągałem w NL bo tam było dużo taniej, od 2 lat cena jest zbliżona bo w kraju pojawiał się inny dystrybutor.

Po za tym nie wiadomo co jest magazynem i stanem realnym. Ja nie raz próbowałem kupować coś z RTV/IF/FOTO z DE/UK/NL/SE i zawsze wychodziło drożej a nie uwzględniam tutaj transportu i ewentualnych opłat.

Rodzinka często tutaj robi zakupy i wywozi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, fetek napisał:

Można wiedzieć dlaczego mój post został ukryty ?

Za dużo ostatnio moderatorów się nalęgło…

Powinno to wyglądać w ten sposób że na każdy dział przypada jeden i koniec. Czyli na dział Kino Domowe np Stench na Stereo np. McGyver itd. A nie miliony i każdy se robi co chce… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, długi89 napisał:

Jeżeli byłby dzielony Denon to bym się ku niemu kierował w zakupie, ale nie ma wiec najbliżej temu czego oczekuje to Yamaha. Marantz to ciepłe kluchy jak Arcam 

A Twoje głośniki czasem nie należą do tych ostrzejszych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, fetek napisał:

A Twoje głośniki czasem nie należą do tych ostrzejszych ?

Może trochę… ale mi się to podoba oddają pełen realizm w kinie. Słuchałem Yamahy z 6000 Klipscha i było bardzo dobrze, THX dodały jeszcze coś od siebie (czytaj powiew świeżości, lekkości w przekazie i odbiorze, całkowity brak zamulenia) nie słyszałem jedynie Yamahy z Focalami tymi co miałem ale to nic trudnego wystarczy się przejechać do Hamm i sklepu Auditorium w którym maja jedno i drugie na miejscu i posłuchać… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliście może 8805? Bo że 7706 zamula jak amplitunery Marantza to się domyślam, ale czy 8805 też narzuca tego rodzaju charakter? Wstępnie myślałem o 8805 vs Anthem, ale o odsłuchy procesorów nie jest zbyt łatwo. No i sam i w muzyce i w kinie lubię naturalne - czyli szybkie tam gdzie trzeba - brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, długi89 napisał:

 

 

W dniu 11.12.2021 o 17:32, długi89 napisał:

Jak gra Yamaha z Klipsch-em można usłyszeć tutaj chodź to nie jest to samo co na żywo..

 

 

Na tych jego filmikach to na pierwszy plan wychodzą sb 16 ultra. I podejrzewam, że taki był zamysł tego wstawiania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez STELVIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, STELVIO napisał:

 

Na tych jego filmikach to na pierwszy plan wychodzą sb 16 ultra. I podejrzewam, że taki był zamysł tego wstawiania.

Ja nie wiem jaki był jego plan, mi chodziło tylko o znalezienie filmiku CX/MX-A5200 z Klipschami i tylko on ma u siebie to na kanale… nigdzie indziej nie znalazłem takiego połączenia…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze przed Gwiazdką tyle "prezentów". 😉 Bardzo ciekawie brzmiąca muzyka w Jednym gniewnym człowieku, a i film nie najgorszy - ostatnio obejrzałem, to pewnie dlatego rzucił mi się w oczy spośród tego tłumu. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.