Skocz do zawartości
IGNORED

kto rządzi tymi którzy nami rządzą?


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jar1 napisał:

Nie ma plandemii, to ściema. 

pełna zgoda,od początku tego cyrku pytałem o te stosy trupów na ulicach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kazik-t napisał:

Dwukrotny premier kraju brytyjskiego, Benjamin Disraeli powiedział kiedyś:

Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest“.

Ale wystarczy o wszystko obwinić PiS a sprawa się prostuje, np o to, że mamy za mało pedałów, że mówimy po polsku a nie angielsku, że w święta lubimy spotkać się z rodziną przy kielichu, że zajadamy przy tym schabowy, że na wakacjach do sandałów skarpety zakładamy... ***** ***

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd..

Pisząc o szczepionkach, a w niektórych krajach o przymusie ich stosowania, to jaki był/jest sens ich podawania, skoro nie spełniły swojej roli ?

Co zatem miał na myśli Schwab mówiąc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kazik-t napisał:

Aha, czy ktoś z was pamięta, jak w zeszłym roku na którymś z kolei sejmowym spotkaniu, premier z trybuny ogłaszał, że "oto na naszych oczach wykuwa się nowy porządek świata" a wiosną 2020 zapowiedział, że odtąd wszystko będzie inne od tego co było do tej pory...taki njus na początek zarazy, czemu nawet narodowy jasnowidz się dziwił i zachodził w głowę, co autor miał na myśli.

Bo karty sa juz rozdane, a panowie i panie rzadzacy sa juz poukladani. Ktos im cos juz obiecal, zalatwil itd. A za wszystko zaplacimy MY. 

Depopulacja nie jest sciema. To wszystko jest opisane wydane, tyle ze nikt w to nie wierzy. Nawet mi trudno w to wszystko uwierzyc, a ONI wlasnie z tego korzystaja. Wiedza jak dziala ludzki umysl i perfidnie to wykorzystuja. 

Jestesmy im tylko potrzebni do pewnego momentu, a potem powoli zaczna ograniczac populacje. Tak ja sie tepi siedliska szczurow. Najpierw zacheta, potem karma a na koncu.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mikelas76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Espectro napisał:

A nie było juz przypadkiem takiego samego tematu na Bocznicy ?

 

Jest nawet kilka podobnych.

Można je połączyć pod wspólnym tytułem "Bałwanienie do kwadratu", jak powiedział onegdaj syn pani Szwejkowej i pana Szwejka - Józef; zamiłowany wojak, choć pacyfista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jest nawet kilka podobnych.

Można je połączyć pod wspólnym tytułem "Bałwanienie do kwadratu", jak powiedział onegdaj syn pani Szwejkowej i pana Szwejka - Józef; zamiłowany wojak, choć pacyfista.

No i obudzisz sie jak bedzie too late kolego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jest nawet kilka podobnych.

Można je połączyć pod wspólnym tytułem "Bałwanienie do kwadratu", jak powiedział onegdaj syn pani Szwejkowej i pana Szwejka - Józef; zamiłowany wojak, choć pacyfista.

Można by też wszystkie wątki polityczne i kościelne połączyć w jeden pt "***** ***" i zamknąć od tazu po zamieszczeniu jednego wpisu o treści "***** ***". Wszak to cała wiedza o świecie i wkład w Forum wielu kolegów. Byście sobie tam wchodzili i lajki klikali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co pozostało zaszczepionym? Syndrom wyparcia 

Łatwiej dać  sie oszukać niż dać  się przekonać że  zostało się  oszukanym 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

Serial dla debili 🙂

Cyrk z covid tez dla debili? 

Bedziecie szczesliwi bez wlasnosci tez dla debili? 

Powtarzane na calym świecie hasla tez dla debili? 

Slepym jestes, byc moze debilem tez. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Cyrk z covid tez dla debili?

Wszystko dla debili. 

stanislaw_lem.jpg.webp

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”.

S. Lem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mikelas76 napisał:

No i obudzisz sie jak bedzie too late kolego

 

50 minut temu, costa brava napisał:

A co pozostało zaszczepionym? Syndrom wyparcia 

Łatwiej dać  sie oszukać niż dać  się przekonać że  zostało się  oszukanym 

 

38 minut temu, Mikelas76 napisał:

Slepym jestes, byc moze debilem tez. 

Jak przyjemnie poczytać tych będących na wyższym poziomie wtajemniczenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Można je połączyć pod wspólnym tytułem "Bałwanienie do kwadratu", jak powiedział onegdaj syn pani Szwejkowej i pana Szwejka - Józef; zamiłowany wojak, choć pacyfista.

Ale jakie bałwanienie, jak wszystkie teorie okazały się czyściutką prawdą? No chyba, że rozprawiasz z pozycji tułowia z dziurą, wtedy jak najbardziej tumanienie ma sens.

Poza tym, jakikolwiek bełkot nie ma sensu, dopóki nie przeczytacie jego co najmniej dwóch książek - Klaus Schwab, to mądry gość, ale zwolennik eugeniki i ideowiec - skończył najlepsze uczelnie jakie można skończyć - jest inżynierem i ekonomistą z siedemnastoma doktoratami i profesurą. Niesamowicie wykształcony człowiek. Makron, Dżastin Castro premier Kanady, Borys z Anglii, Angela... to wszystko jego stypendyści. Może nowy świat, który proponuje Klaus jest naprawdę lepszy? Przed opluwaniem siebie nawzajem i mnie przy okazji, przeczytajcie jego książkę - chociaż tę jedną przedstawiającą i opisującą czwartą rewolucję przemysłową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Chicago napisał:

Poza tym, jakikolwiek bełkot nie ma sensu, dopóki nie przeczytacie jego co najmniej dwóch książek - Klaus Schwab, to mądry gość, ale zwolennik eugeniki i ideowiec - skończył najlepsze uczelnie jakie można skończyć - jest inżynierem i ekonomistą z siedemnastoma doktoratami i profesurą. Niesamowicie wykształcony człowiek.

"Oumuamua (“pierwszy posłaniec”) to tajemnicze ciało niebieskie, które od lat rozpala wyobraźnię naukowców i fanów teorii spiskowych. Początkowo sądzono, że to statek kosmiczny, później uznano obiekt za kometę lub asteroidę o cechach komety. Twierdzono również, że to kosmiczna góra lodowa z czasów Wielkiego wybuchu. Tymczasem profesor Avi Loeb z Harvardu uważa, że niezwykłe ciało niebieskie to „pozostałość nieistniejącej już pozaziemskiej technologii w Układzie Słonecznym.”
 Avi Loeb to niesamowicie wykształcony człowiek. Przeczytajcie jego książkę: "Extraterrestrial: The First Sign of Intelligent Life Beyond Earth"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jar1 napisał:

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”.

S. Lem

Udowodnij, że Lem to wypowiedział, bo czytałem, że jednak nie, a podobne dopisywanie znanym ludziom, czegoś, czego nigdy nie powiedzieli stało się już normą. Oczywiście normą w takim zmanipulowanym świecie, w jakim obecnie żyjemy.

39 minut temu, Stream napisał:

"Oumuamua (“pierwszy posłaniec”) to tajemnicze ciało niebieskie, które od lat rozpala wyobraźnię naukowców i fanów teorii spiskowych. Początkowo sądzono, że to statek kosmiczny, później uznano obiekt za kometę lub asteroidę o cechach komety. Twierdzono również, że to kosmiczna góra lodowa z czasów Wielkiego wybuchu. Tymczasem profesor Avi Loeb z Harvardu uważa, że niezwykłe ciało niebieskie to „pozostałość nieistniejącej już pozaziemskiej technologii w Układzie Słonecznym.”
 Avi Loeb to niesamowicie wykształcony człowiek. Przeczytajcie jego książkę: "Extraterrestrial: The First Sign of Intelligent Life Beyond Earth"

Właśnie tak to działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jar1 napisał:

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem na Bocznicę AS .

Mysza 13

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Mysza 13 napisał:

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem na Bocznicę AS .

Witamy w elitarnym gronie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mysza 13 napisał:

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem na Bocznicę AS .

Mysza 13

Mnożą się jak króliki 🙂

Dziwnie się to zbiega z wojskami Putina na granicy Europy. .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mysza 13 napisał:

Jak nie masz tytułu prof.zw. , to też Ci radzę spadywać . 

Co się przejmować ruskimi trollami 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chicago napisał:

rozprawiasz z pozycji tułowia z dziurą

Takie skojarzenia mogą przyjść do... no właśnie do czego, tylko komuś, kto ogląda świat przez tę dziurę. 

Hello Debbie Lou,

Goodbye heart

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, papageno napisał:

Hello Debbie Lou,

Goodbye heart

Przywal trochę kwasów i też tak będziesz miał - jakby co, to powiem Ci, po których grzybach przychodzi przewodnik i oprowadza przez świat, którego nie znasz... i nie poznasz. Ale może tak się stać, że jak mu się nie spodobasz, bo masz na przykład wredny charakter... , to wtedy po tobie! Zostajesz 'tam', a żyjesz tu. Tak czy siak, przechlapane. Z innymi głowami nie gadam - nie mają wiz, żeby ze mną rozmawiać, ani charakteru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.