Skocz do zawartości
IGNORED

A ja mam tylko jedno pytanie. I to nie prowokacja. Ciekaw jestem faktycznie odpowiedzi audiofilów.


Smakosz91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Smakosz91 napisał:

Właśnie dostałem jakieś śmieszne ostrzeżenie za trolling. Heh, kurła, forum sekciarskie dało mi ostrzeżenie za mówienie prawdy. Ależ mi szkoda, no normalnie się prawie popłakałem. Skąd ja teraz będę czerpał wiedzę na temat maści do smarowania kondensatorów, albo markerów do malowania płyt. Kto mi teraz podpowie gdzie kupić hi-endowego pendrive-a? ? ? O ja biedny 🤣

Nogi leczyć 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Smakosz91 napisał:

dało mi ostrzeżenie za mówienie prawdy.

Jakiej prawdy. Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Myślisz, że 96 KHz czy 192khz, to pasmo przenoszenia w muzyce i tylko się ośmieszasz. To są częstotliwości próbkowania i czym większa jest wielokrotność wartości 44/48 khz, tym mniejsze są zniekształcenia. Tu w ogóle nie chodzi o to, żeby słyszeć 192 khz, bo to absurd. Ale ty nie masz o tym pojęcia. Jesteś żółtodziobem, a nie mówiącym prawdę odkrywcą złotego Grala. Doucz się trochę…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Smakosz91 napisał:

Mam 35 lat. Jeśli chcecie na wiek się powoływać, to tym bardziej świadczy na waszą niekorzyść, bo jak jakiś 60 latek zacznie mi ze swoim słuchem wciskać bajery o 192khz to padnę. A pokazywać czy przechwalać się swoimi systemami to możecie w swojej sekcie. Ja nie mam najmniejszej ochoty wam nic udowadniać. I tak, zachowałem minimum. Dywan na całej podłodze, trójkąt równoboczny, odległości od ścian, tweetery na wysokości uszu, połamane półki za sobą i cztery zakupione (tanio - wiem, nie hi-endowo) ustroje akustyczne pochłaniające pierwsze odbicia. Tylko tyle i aż tyle. I doskonale zdaję sobie sprawę, że to nie studio i że akustyką pomieszczenia akurat można jeszcze bardzo wiele zdziałać, ale nie kablami i prądem w ścianie. Dlatego nie podpuścicie mnie chłopcy...

Mówiłem, że młodziak. Kilka wpisów z pytaniami o konkrety i rozpruł się jak stare prześcieradło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, sly30 napisał:

czym większa jest wielokrotność wartości 44/48 khz, tym mniejsze są zniekształcenia

Generalnie częstotliwość próbkowania nie ma większego związku ze zniekształceniami.

BTW - czy Twój DSP umie do 768kHz? 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sly30 napisał:

Jakiej prawdy. Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Myślisz, że 96 KHz czy 192khz, to pasmo przenoszenia w muzyce i tylko się ośmieszasz. To są częstotliwości próbkowania i czym większa jest wielokrotność wartości 44/48 khz, tym mniejsze są zniekształcenia. Tu w ogóle nie chodzi o to, żeby słyszeć 192 khz, bo to absurd. Ale ty nie masz o tym pojęcia. Jesteś żółtodziobem, a nie mówiącym prawdę odkrywcą złotego Grala. Doucz się trochę…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Daj spokój Sylwek, to nie ma sensu.

Moim zdaniem jest kilka powodów takiego zachowania u ludzi.

Po pierwsze to może być zwykła głupota lub chęć trollingu (czyli poniekąd to pierwsze).

Ewentualnie taki człowiek kupuje za namową znawców i/lub "ludzi nauki" sprzęt za tysiaka i tym samym próbuje przechytrzyć wszystkich ociemniałych (audiofilów). No i ma hajenda, który jednak nijak nie chce zagrać jak hi-end. Zaczyna rozumieć, że nie da się przeskoczyć pewnych rzeczy i dopada go frustracja.

Albo myśli, że to jednak jest hi-end i wynalazł drogę na skróty. Ale wtedy czyta o tych wszystkich barwach, nasyceniu, gradacji planów, rozdzielczości, głębokości sceny, źródłach pozornych. Tylko że u niego to nie występuje, więc o czym oni bredzą? Niestety zależy to też od materiału muzycznego. I tu moim zdaniem jest największy odsetek "sceptyków". No bo jak można mówić o tych wszystkich niuansach w hip-hopie, rapie czy innym disco (polo - nie daj Boże). Kiedyś był popularny test na słyszenie audiofilskie i grupa ludzi anty-wszystko rzuciła wyzwanie "złotouchym". Trzeba było rozróżnić, co jest zapisane w wav. Do wyboru było pięć fragmentów różnych gatunków muzycznych zapisanych w mp3/128k, mp3/320k i wav. Ja za każdym razem trafiałem bez najmniejszych problemów 4/5 i tak samo większość z "nas". Problem stanowił tylko kawałek z rapem. Tam faktycznie nie było różnicy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Forumowych trolli? Jak dla mnie to trollem powinien czuć się ten, co uważa, że należy kupować sprzęty odtwarzające w 192khz bo lepiej słychać. To jest płaskoziemstwo i szurstwo w najczystszej postaci. Antynaukowe, antyfaktowe, antytechniczne i antylogiczne a co najważniejsze, antyanatomiczne i antymuzyczne.


Mozna tez prosciej i krocej: „highendowskie“

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Rafał.M napisał:

Niestety ale w 99,9%, tak właśnie jest.

To znaczy, że nie znasz tych ludzi.

Chyba że mówisz o świeżakach na forum. Bo ludzie pytający o kable sieciowe czy bezpieczniki mają już mocno dopracowane systemy i to jest ostatni szlif. Osobiście nie znam nikogo, kto nie mając ogarniętej akustyki i dobranych klocków myśli o zmianie kabli. To jest mit, który powstał na potrzeby "sceptyków".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzi są bardzo proste. I nie ma tu żadnej magii, ani tajemnic.  Producenci eksperymentują z różnymi rodzajami przewodników, ekranów, izolacji i przede wszystkim splotów. Albo sami tworzą określony splot, układ przewodników, ich ułożenie między sobą, np pewna ilość cieńszych, pewna ilość grubszych, różne kombinacje ich ułożenia względem siebie. Albo projektują określony układ splotu i zamawiają coś takiego u dużego producenta kabli, ale wg.dokładnej specyfikacji, a później już u siebie dokładają różne wersje ekranów, izolacji itd. Takich wersji zamawiają np 100 i reszta odbywa się na słuch. Zwykle każda wersja gra trochę inaczej. Wybierają to co uznają za dobre i powstaje określony, nowy kabel audio. 
Powtarzalność jest banalnie prosta, gdyż wiedzą który układ/splot wybrali i w której wersji ekranowania gra ich zdaniem najlepiej itd. Zamawiają odpowiednio dużą ilość tego już wybranego splotu i u siebie robią z tego finalne kable z wybranym konkretnym ekranowaniem, otuliną itd. Zero problemu. 
Oczywiście pewne pomiary robią, tego co da się zmierzyć, pasmo, pojemność, rezystancja itd, ale nie są w stanie zmierzyć holografii 3D, barwy czy tego jak kabel pokaże źródła pozorne. Mają na tyle duże doświadczenie, że wiedzą iż te czy inne mierzalne parametry przekładają się na określone cechy brzmienia. Ale niestety nie wszystko da się zmierzyć, dlatego odsłuchy są decydujące. 
Skoro to takie proste to powiedz jeszcze jak potem wyceniają takie kombinacje pomijając oczywiście koszty produkcji i materiał. To też chyba proste prawda? Oczywiście że tak. Tu najważniejszy jest cały proces marketingowy.
Bez tego nie będzie wysokiej ceny a o to chyba w biznesie chodzi. Albo wysoka cena i mniejszy nakład albo masówka za (prawie) darmochę. W ogólnym rozrachunku zysk musi się zgodzić i wszyscy są zadowoleni. Fakt - dla mnie to też proste.
Oczywiście nie ma dyskusji, że kable grają. Tylko gdzie jest górna granica w cenie? Nie ma i nie będzie, gdyż patrz wyżej.
I tak sobie myślę... Gdyby taki sly30 nie płacił za kable po 100tys to wielu z nas audiofili miało by te same kable za 1/10 ceny. Ale skoro rynek tak reaguje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piorasz napisał:

Skoro to takie proste to powiedz jeszcze jak potem wyceniają takie kombinacje pomijając oczywiście koszty produkcji i materiał. To też chyba proste prawda? Oczywiście że tak. Tu najważniejszy jest cały proces marketingowy.
Bez tego nie będzie wysokiej ceny a o to chyba w biznesie chodzi. Albo wysoka cena i mniejszy nakład albo masówka za (prawie) darmochę. W ogólnym rozrachunku zysk musi się zgodzić i wszyscy są zadowoleni. Fakt - dla mnie to też proste.
Oczywiście nie ma dyskusji, że kable grają. Tylko gdzie jest górna granica w cenie? Nie ma i nie będzie, gdyż patrz wyżej.
I tak sobie myślę... Gdyby taki sly30 nie płacił za kable po 100tys to wielu z nas audiofili miało by te same kable za 1/10 ceny. Ale skoro rynek tak reaguje...

No ok, pełna zgoda. Tylko że tu już nie chodzi o cenę, bo w tzw. międzyczasie wątek przerodził się w standardową postać: kable nie mają prawa grać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dyzio4 napisał:

Dlatego mam porcelanowe. Kot nie zeżre :):)

Moich też nie zeżre. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piorasz napisał:


 

 


To przenośnia.

 

Nie wiem, czy dobrze się zrozumieliśmy. Chodziło mi o to, że kable nie wpływają na dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy dobrze się zrozumieliśmy. Chodziło mi o to, że kable nie wpływają na dźwięk.
Rozumiem cię. Zatem ten wątek nie jest dla Ciebie na chwilę obecną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, piorasz napisał:

I tak sobie myślę... Gdyby taki sly30 nie płacił za kable po 100tys to wielu z nas audiofili miało by te same kable za 1/10 ceny. Ale skoro rynek tak reaguje...

Sly ty łobuzie, już wiem dlaczego kable są takie drogie, wstydź się 🙈.

😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Sly ty łobuzie, już wiem dlaczego kable są takie drogie, wstydź się .

Niestety jest wręcz odwrotnie. Sly się nie wstydzi a szczyci. Czy świat nie byłby nudny gdyby wszystkich było stać na to samo?
Producenci czegokolwiek mają o co walczyć i koło się zamyka. Tak jest ten świat zbudowany.
I naszła mnie w związku z tym inna myśl.. Dopóki nie będę w pierwszej dziesiątce najbogatszych ludzi na świecie to cała ta "rywalizacja" nie ma dla mnie sensu.
Zawsze będę maluczki.
Dlatego też na dzień dzisiejszy problem mam z głowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szeryfo napisał:

To znaczy, że nie znasz tych ludzi.

Chyba że mówisz o świeżakach na forum. Bo ludzie pytający o kable sieciowe czy bezpieczniki mają już mocno dopracowane systemy i to jest ostatni szlif. Osobiście nie znam nikogo, kto nie mając ogarniętej akustyki i dobranych klocków myśli o zmianie kabli. To jest mit, który powstał na potrzeby "sceptyków".

99,9 to bardzo optymistycznie. Nie przeczę że Twoi znajomi są w tym odsetku. Pod warunkiem że podeszli do tej kwestii bezkompromisowo, a nie na zasadzie tylko jej ogarnięcia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
99,9 to bardzo optymistycznie. Nie przeczę że Twoi znajomi są w tym odsetku. Pod warunkiem że podeszli do tej kwestii bezkompromisowo, a nie na zasadzie tylko jej ogarnięcia. 
Rafcio chyba nie chcesz powiedzieć że ty podszedłeś bezkompromisowo do sprawy?
Fajnie się gada ale 90 procent pokojów jakie znam to jednak zawsze jakiś kompromis.
W ilu byłeś poza AVS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piorasz napisał:

Rafcio chyba nie chcesz powiedzieć że ty podszedłeś bezkompromisowo do sprawy?
Fajnie się gada ale 90 procent pokojów jakie znam to jednak zawsze jakiś kompromis.
W ilu byłeś poza AVS?

Masz jakieś obiekcje co do tego?. U Ciebie Pietrek nie byłem.😒

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś obiekcje co do tego?. U Ciebie Pietrek nie byłem.
Tylko tyle co wyżej napisałem. Cóż mogę więcej dodać? Nie chce się rozdrabniać bo nie mam w tym żadnego celu.
Pewnie u ciebie nadal gra dużo lepiej niż u mnie jeśli ma cię to zadowolić. Myślę, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Określ się ATC, czy Genelec lub PMC

Nie jestem pewny, czy to zauwazyles, ze juz wczesniej zmienilem swoje okreslenie i awatar (patrz po lewej) pasownie do mojej roli na tym forum: „czarna owca“

Ale w przypadku roznicy zdan (zdarza sie), mozesz sie tez do mnie zwracac przez „ty baranie“. Przyrzekam, nie bede skarzyc u moderacji

Beeeee

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 godziny temu, Rafał.M napisał:

Niestety ale w 99,9%, tak właśnie jest.

Zrobiłeś jakąś statystykę?
 

99,9% Oznacza, że na 1000 osób tylko jedna ma „dobrą akustykę”. Jeżeli w swoim życiu znasz chociaż 10 osób z „dobrą akustyką” (nie oszukujmy się, jest tylko jeden dobry akustyk na świecie: pro-bono-szymono), a przecież nawet ja kojarzę 10 Jego „pro-bono-klientów”, to znaczy że znasz 10.000 innych audiofilii, ze skopaną akustyką. Tak jest w rzeczywistości, czy piszesz urojone wartości liczbowe, będące wartością wygodną dla marketingu Twojego Patrona?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sly30 napisał:

To są częstotliwości próbkowania i czym większa jest wielokrotność wartości 44/48 khz, tym mniejsze są zniekształcenia. Tu w ogóle nie chodzi o to, żeby słyszeć 192 khz, bo to absurd

Niezawodny Dan Worall właśnie nagrał o tym film. To nie jest panaceum, bo pomaga tylko w przypadku nieliniowych operacji. Korekcja jest operacją liniową i oversampling nic nie zmienia, nie poprawia. Natomiast różne przesterowania bardzo elegancko.

Polecam również ten podstawowy film o oversamplingu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, plastik1989 napisał:

99,9% Oznacza, że na 1000 osób tylko jedna ma „dobrą akustykę”.

 

Godzinę temu, plastik1989 napisał:

Tak jest w rzeczywistości

 

Godzinę temu, plastik1989 napisał:

znasz 10.000 innych audiofilii, ze skopaną akustyką

Wystarczy policzyć tu na forum, ilość lajków dawanych za pokazanie kawałka gąbki i wełny powciskanej przypadkowo. Bo przecież lajkujący mają podobny poziom. Rozumiem że cię oburzył mój wpis  bo jesteś w większości. Uwierz mi , nie przeszkadza mi ta wartość , każdy ma prawo cieszyć się tym hobby. Ale nikt nie zabroni mi pisać o tym.

A ty znasz 10.000 innych z bardzo dobrą akustyką. 

Pewno za chwilę pojawi się 10.000 zdjęć ,na czele z twoim pokojem,które obalą to co piszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Teraz, Rafał.M napisał:

 

 

Wystarczy policzyć tu na forum, ilość lajków dawanych za pokazanie kawałka gąbki i wełny powciskanej przypadkowo. Bo przecież lajkujący mają podobny poziom. 

No to policz te lajki i pokaż mi gdzie jest ten stosunek 1:1000. Ja czegoś takiego nie widziałem nigdy. W ogóle post z laikiem powyżej 10-15 rzadko się zdarza. Stąd podtrzymuje moje pytanie, skąd wzięła Ci się ta liczba i ten ekstremalnie wynaturzony szacunek? 

3 minuty temu, Rafał.M napisał:

A ty znasz 10.000 innych z bardzo dobrą akustyką. 

Bardzo proszę, nie wkładaj mi do ust rzeczy których nie powiedziałem ani nie sugerowałem. Palnąłeś nieprzemyślaną głupotę, to albo ją sprostuj i spokojnie wytłumacz, albo przyznaj, że operujesz faktami wyssanymi z palca. Nie odbijaj też (jak zawsze) piłeczki jakimiś wtrętami o zdjęciach pokojów, bo nadal nijak ma się do pytania jakie Ci zadałem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 godziny temu, Rafał.M napisał:

Wynaturzone jest twoje zachowanie tu na forum.

Dzierżysz funkcję moderatora , a jednocześnie w stopce wklejasz odnośnik do swojej branżowej strony. simple-events.pl

Nie wstyd ci. Co tu się wyprawia z tymi moderatorami , istny cyrk; Arkadowski, McGyver, teraz plastik1989 , każdy coś próbuje sprzedać. 

Rafał, chwilkę wcześniej prosiłem Cię byś tylko odpowiedział na proste pytanie i nie wymigiwał się od odpowiedzi unikami typu „pokaż zdjęcie” czy zaczepką personalną - a już następnym poście walisz bezpośrednio we mnie personalnie. 
No, OK - stopka, stopką, link, linkiem, ale jaki  to wszytko ma związek, z prostym pytaniem jakie Ci zadałem? Odpowiesz na nie normalnie, czy zaraz będziesz wklejał zdjęcia szpiegowskie mojego domu, albo akt urodzenia? 
 

Powiedz tylko na jakiej postawie wziąłeś te 99,9% bo w żaden sposób nie pokrywa się to z moimi obserwacjami. Więc jak przychodzisz tu z miną wielkiego znawcy i z ubolewaniem rozkładasz ręce nad stanem „akustyki” w naszym zaścianku, to chciałem trochę zgłębić temat i zrozumieć na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski. Sądziłem, że jesteś w stanie napisać coś więcej, prócz prowokacji i zaczepek personalnych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sly30 napisał:

A jednak nagrywa się dziś muzę w DXD a nie w 44/48khz.

W dxd to wyjątki, a nagrywa się wynikowo lepsze pliki, bo można więcej razy za nie skasować. No i przede wszystkim to nic złego. Widać, że nie obejrzałeś tych filmików, zwłaszcza drugiego, ze zrozumieniem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, plastik1989 napisał:

Rafał, chwilkę wcześniej prosiłem Cię byś tylko odpowiedział na proste pytanie i nie wymigiwał się od odpowiedzi unikami typu „pokaż zdjęcie” czy zaczepką personalną - a już następnym poście walisz bezpośrednio we mnie personalnie

 

2 godziny temu, plastik1989 napisał:

99,9% Oznacza, że na 1000 osób tylko jedna ma „dobrą akustykę”. Jeżeli w swoim życiu znasz chociaż 10 osób z „dobrą akustyką” (nie oszukujmy się, jest tylko jeden dobry akustyk na świecie: pro-bono-szymono), a przecież nawet ja kojarzę 10 Jego „pro-bono-klientów”, to znaczy że znasz 10.000 innych audiofilii, ze skopaną akustyką. Tak jest w rzeczywistości, czy piszesz urojone wartości liczbowe, będące wartością wygodną dla marketingu Twojego Patrona?

Nie kolego. To jest zaczepka personalna . Ja przytoczyłem fakty .

Nie zgadzasz się z moją opinią , przedstaw argumenty które ją podważą. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.