Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze transporty plików dla przetwornikow DAC Hi-End.


antymalkontent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pmcomp napisał:

No właśnie, stres że się wyjdzie na bałwana i do tego świat się może zawalić. Po co to komu?

Gdzieś kiedyś czytałem że tylko kilka procent facetów jest się w stanie sprawdzić w filmach dla dorosłych... stres Panie 😄 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałem, miejsce, sprzęt, warunki do uzgodnienia. Muzyka może być testera. Ja się dostosuję.
Metodologia jest prosta, opisywałem niejednokrotnie. Najpierw tester słucha kabla A jak długo chce. Potem słucha kabla B jak długo chce. A potem 10 albo 20 losowych odsłuchów kabla A i B, w losowej (załozonej wcześniej) kolejności na tej samej albo dowolnej innej probce muzycznej. I tester odpowiada czy gra kabel A czy B.
Proste?
Jest dokładnie tak jak napisałem. 10-20 losowych prób? Bez urazy ale to kretynizm. Pomijam, że przecież nie chodzi o to czy gra A czy B tylko czy A jest lepsze od B albo odwrotnie, lub czy nie ma różnic. O tym, że nikt nie wykryje różnicy przy 10 próbce to wiadomo bez testu bo to jest kwestia zmęczenia.

Przecież nawet na konkursach muzycznych słuchacze(w tym jurorzy) potrafią odczuwać zmęczenie sluchając po raz n-ty ten sam utwór. Słyszałem też, że osoby z dobrym słuchem muzycznym odczuwają dyskomfort słuchając pod rząd kilku różnych utworów ale w tej samej tonacji. A to wszystko jest pikuś - w porównaniu ze słuchaniem sampli w teście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marcinmarcin napisał:

Gdzieś kiedyś czytałem że tylko kilka procent facetów jest się w stanie sprawdzić w filmach dla dorosłych... stres Panie 😄 

Nooo ... jak ci cały czas patrzą na ... ręce.

4 minuty temu, dzarro napisał:

Jest dokładnie tak jak napisałem. 10-20 losów prób? Bez urazy ale to kretynizm. Pomijam, że przecież nie chodzi o to czy gra A czy B tylko czy A jest lepsze od B albo odwrotnie, lub czy nie ma różnic. O tym, że nikt nie wykryje różnicy przy 10 próbce to wiadomo bez testu bo to jest kwestia zmęczenia.

 

10 razy wysłuchanie kilkunastosekundowej próbki to zmęczenie? Przecież słuchanie muzyki to ... przyjemność.

A jak masz rozpoznać czy A jest lepsze od B jak nie potrafisz rozpoznać czy gra A czy B ???

Jak ma nie być różnic jak wcześniej tester twierdził, że różnice są i to ogromne? I o to chodzi, niech je tester wykaże w ślepym teście, za każdym razem wskazując lepszy czy gorszy kabel.

Najlepiej zrobić test w systemie testera, na tej muzie na której wcześniej te różnice "w jasno" słyszał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, TUX napisał:

Piopio, jaki konkretnie sprzęt audio posiadasz ? Jakimi kablami łączysz , jakie kable głośnikowe używasz, w jakim pomieszczeniu słuchasz, czy pomieszczenie jest adaptowane akustycznie ? 

TUX

Słuchałem w życiu na różnych sprzętach. Testowałem w różnych konfiguracjach i różnych pomieszczeniach. Zawsze wpływ prostej izolacji galwanicznej na ADUM3160 był słyszalny. Tego nie da się nie słyszeć po prostu 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

ten układ jest totalnie spaprany

zasilacz powinien być jeden dla prawej strony a drugi dla lewej

po obu stronach izolacji galwanicznej muszą być oddzielne zasilacze

inaczej izolacja galwaniczna traci sens

Trochę twój cytat się namieszał 😉 bo to @kaviter wrzucał dla @Piopio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pmcomp napisał:

A czemu? Bo audiofilski świat by się im zawalił gdyby się okazało, że w slepym teście różnic połowy swoich klamotów nie słyszą 😉

Ile razy mam to udowadniać ,mam jeżdzić do każdego kto sobie tego zażyczy ,czemu ma mi na tym zależeć ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, folab napisał:

Ile razy mam to udowadniać ,mam jeżdzić do każdego kto sobie tego zażyczy ,czemu ma mi na tym zależeć ? 

Zrób to dla siebie raz i wygraj ode mnie duże pieniądze 🙂 . Nie musisz jeździć, ja przyjadę do ciebie.

Tylko strach, że nie wygrasz i się zbłaźnisz, co zostanie opisane, jest silniejszy od nagrody 😉 . To np. blokuje wielu sportowców i dlatego tylko niewielu jest wielkimi.

5 minut temu, Piopio napisał:

Słuchałem w życiu na różnych sprzętach. Testowałem w różnych konfiguracjach i różnych pomieszczeniach. Zawsze wpływ prostej izolacji galwanicznej na ADUM3160 był słyszalny. Tego nie da się nie słyszeć po prostu 😉 

Oooo ... odpowiedź jak @sly30.

A my prosiliśmy o konkrety i aktualny stan systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Piopio napisał:

ślepy test na osobie ze słuchem absolutnym

już widzę że nie rozumiesz , słuch absolutny nic nie ułatwia ,a ty nie słyszałeś róznicy bo brakuje ci doświadczenia ,słuchasz muzyki nie skupiając się na niuansach ,możliwe też że nie jesteś w stanie nauczyć się odrózniania umiejscowienia źródeł pozornych w wirtualnej przestrzeni ,nie wiem tego

12 godzin temu, Piopio napisał:

Nie jestem antyaudiofilem.

i w tym problem ,Audiofil to miłośnik muzyki w najlepszej możliwej jakości ,jak ktoś nie jest Audiofilem to nigdy nie usłyszy delikatnych różnić bo mu na tym nie zależy

54 minuty temu, pmcomp napisał:

o jak, testujemy ??? Miejsce na glebę i broń na pewno uda się ustalić 😉 .

pojadę ,udowodnię i co mi to da ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pmcomp napisał:

Zrób to dla siebie raz i wygraj ode mnie duże pieniądze 🙂 . Nie musisz jeździć, ja przyjadę do ciebie.

Tylko strach, że nie wygrasz i się zbłaźnisz, co zostanie opisane, jest silniejszy od nagrody 😉 . To np. blokuje wielu sportowców i dlatego tylko niewielu jest wielkimi.

Oooo ... odpowiedź jak @sly30.

A my prosiliśmy o konkrety i aktualny stan systemu.

Ale jakie to ma znaczenie ? Ale mogę zaspokoić Twoją ciekawość:

PC/Roon -> Topping HS01 -> SMSL SU-9 -> kabel XLR -> SMSL DA-9 -> QED Silver Anniversary XT -> KEF LS50

słucham też na Buchardt A500 - tutaj zabawy nie ma 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 razy wysłuchanie kilkunastosekundowej próbki to zmęczenie? Przecież słuchanie muzyki to ... przyjemność.
A jak masz rozpoznać czy A jest lepsze od B jak nie potrafisz rozpoznać czy gra A czy B ???
Jak ma nie być różnic jak wcześniej tester twierdził, że różnice są i to ogromne? I o to chodzi, niech je tester wykaże w ślepym teście, za każdym razem wskazując lepszy czy gorszy kabel.
Najlepiej zrobić test w systemie testera, na tej muzie na której wcześniej te różnice "w jasno" słyszał.
Słuchanie 10 razy kilkunastosekundowej próbki dla przyjemności? Ja staram się nie słuchać zbyt często ulubionych utworów żeby ich nie zużywać - a co dopiero zrobić z nich sample do testów. Zmęczenie życiem wynika z powtarzalności - jeśli zbyt często robimy to samo to nawet najprzymniejsza rzecz się zużywa a my razem z nią. W muzyce też tak to działa. Może dlatego znudzenie to czynnik który napędza branżę audio jak żaden inny.


Żeby było jasne, wg mnie wady szybkich testów odnoszą się też do wyolbrzymiania różnic na plus - stąd biorą się te brednie, że trzeba wydawać 50 tys. żeby poprawić coś o 3%. Tu oczywiście działa mechanizm autosugestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, folab napisał:

i w tym problem ,Audiofil to miłośnik muzyki w najlepszej możliwej jakości ,jak ktoś nie jest Audiofilem to nigdy nie usłyszy delikatnych różnić bo mu na tym nie zależy

57 minut temu, pmcomp napisał:

Jaki problem ? Jestem audiofilem od 30 lat. Krytycznym. Nie wierzę w różne bajki, jakie opowiada branża. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dzarro napisał:

Słuchanie 10 razy kilkunastosekundowej próbki dla przyjembości? Ja staram się nie słuchać zbyt często ulubionych utworów żeby ich nie zużywać - a co dopiero zrobić z nich sample do testów. Zmęczenie życiem wynika z powtarzalności - jeśli zbyt często robimy to samo to nawet najprzymniejsz rzecz się zużywa a my razem z nią. W muzycevteż tak to działa.


Żeby było jasne, wg mnie wady szybkich testów odnoszą się też do wyolbrzymiania różnic na plus - stąd biorą się te brednie, że trzeba wydawać 50 tys. żeby poprawić coś o 3%. Tu oczywiście działa mechanizm autosugestii.

Właśnie ślepy test całkowicie eliminuje autosugestię bo nie wiesz co aktualnie gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pmcomp napisał:

Tylko strach, że nie wygrasz i się zbłaźnisz, co zostanie opisane, jest silniejszy od nagrody 😉 . To np. blokuje wielu sportowców i dlatego tylko niewielu jest wielkimi.

Człowieku ,to jest czasochłonny proces ,są dni że chcę coś testować i nie potrafię się skupić ,sytacja gdy jest presja otoczenia nie pomaga i jeszcze raz napiszę ,nic mi po tym że coś ci udowodnię ,zaraz znajdą się następni co muszą to zobaczyć na własne oczy i będę jeździł po Polsce jak baba z brodą w cyrku ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, folab napisał:

Człowieku ,to jest czasochłonny proces ,są dni że chcę coś testować i nie potrafię się skupić ,sytacja gdy jest presja otoczenia nie pomaga i jeszcze raz napiszę ,nic mi po tym że coś ci udowodnię ,zaraz znajdą się następni co muszą to zobaczyć na własne oczy i będę jeździł po Polsce jak baba z brodą w cyrku ...

Już ci napisałem, nie czytasz, przyjadę do ciebie w workiem kasy do wygrania ... ty musisz jedynie rozpoznać który kabel DC gra.

Przecież to takie proste skoro na codzień to rozpoznajesz. Gdzie więc leży problem? Nie dasz rady? Bedzie jak w filmach, o których wspomniał @marcinmarcin? Bądź prawdziwym mężczyzną !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pmcomp napisał:

Właśnie ślepy test całkowicie eliminuje autosugestię bo nie wiesz co aktualnie gra.

To przyjeżdżaj z tymi dużymi pieniążkami i skończ klepać tutaj bzdury

Nie tylko rozpoznam różnicę ale także je opisze, miedzy kablami czy transportami, mało tego, nawet jak wypnę jeden z kilku kondycjonerów masy to tez będzie zmiana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

To przyjeżdżaj z tymi dużymi pieniążkami i skończ klepać tutaj bzdury

Nie tylko rozpoznam różnicę ale także je opisze, miedzy kablami czy transportami, mało tego, nawet jak wypnę jeden z kilku kondycjonerów masy to tez będzie zmiana

Kochaniutki ... rozpoznawaj sobie co chcesz, my rozmawiamy o kablu DC. Wiesz co to za kabel? To takie powiedzmy od 20 cm do 150 cm kabelka dwużyłowego, po którym leci prąd z zasilacza do np. switcha LAN przy napięciu pomiędzy 5 a 12V DC.

 

Np. UpTone robi do swojego switcha: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

UpToneLadyBlueDCcable_web.jpg?v=16362245

 

Ale ten jest jakiś tani, ja już widziałem i cytowałem takie po 200 EUR

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

Właśnie ślepy test całkowicie eliminuje autosugestię bo nie wiesz co aktualnie gra.

Najpierw wiesz co słuchasz i słuchasz utworu kila a nawet kilkanscie razy aż zapamiętasz rozmieszczenie dźwięków w przestrzeni i poczujesz barwę i ciężar muzyki ,potem przeskakujesz na drugie urządzenie i słyszysz natychmiast zmianę ,potem kilkanaście razy słuchasz tego nowego i wracasz do pierwszego i znowu kilka razy słuchasz . Po takim zabiegu znasz na pamięć oba urządzenia i w tym momencie możemy robić ślepy test, do tego musisz w tym momencie być zrelaksowany ,żadnych spraw co po głowie chodzą, czy rozumiesz czemu zrobienie takiego testu w ramach zakładu jest kłopotliwe ? Czemu testerzy trzymają u siebie urządzenia dwa tygodnie zanim napiszą coś ludziom ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

Kochaniutki ... mówimy o kablu DC. Wiesz co to za kabel?

DC nie sprawdzałem to nie wiem,
ale jak chciałbyś przegrać dużo pieniędzy w teście kabli zasilających to jestem do dyspozycji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, folab napisał:

Najpierw wiesz co słuchasz i słuchasz utworu kila a nawet kilkanscie razy aż zapamiętasz rozmieszczenie dźwięków w przestrzeni i poczujesz barwę i ciężar muzyki ,potem przeskakujesz na drugie urządzenie i słyszysz natychmiast zmianę ,potem kilkanaście razy słuchasz tego nowego i wracasz do pierwszego i znowu kilka razy słuchasz . Po takim zabiegu znasz na pamięć oba urządzenia i w tym momencie możemy robić ślepy test, do tego musisz w tym momencie być zrelaksowany ,żadnych spraw co po głowie chodzą, czy rozumiesz czemu zrobienie takiego testu w ramach zakładu jest kłopotliwe ? Czemu testerzy trzymają u siebie urządzenia dwa tygodnie zanim napiszą coś ludziom ?

Nie ma problemu. Może tak być jak napisałeś. Napisałem przecież że w jasno możesz sobie słuchać do woli.

2 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

DC nie sprawdzałem to nie wiem,
ale jak chciałbyś przegrać dużo pieniędzy w teście kabli zasilających to jestem do dyspozycji

Nie, ja chcę wygrać dużo pieniędzy w teście kabli DC, bo znalazłem takich trzech słyszących, którzy je słyszą 🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
41 minut temu, pantagruel napisał:

DSD grało lepiej od PCM czy od winyla?

Plik DSF grał wyraźnie lepiej od PCM.

Natomiast plik DSF szedł łeb w łeb z winylem odtwarzanym w czasie rzeczywistym. Jedynie trzeba było dobrze wyrównać poziomy głośności.

Dlatego taki Korg jest super urządzeniem do testowania wkładek gramofonowych, preampów phono oraz do archiwizacji analogu. W sumie DSD do tego celu stworzono - digitalizacja materiału źródłowego z taśm matek oraz płyt winylowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pmcomp napisał:

Nie, ja chcę wygrać dużo pieniędzy w teście kabli DC, bo znalazłem takich trzech słyszących, którzy je słyszą 🙂

Nikt normalny nie będzie tego robił dla pieniędzy ,tam gdzie ryzyko zmysły poznawcze mocno słabną ,sam pamiętam jak miałem wydać trochę większe pieniądze jak dla mnie i odsłuchy w sklepie stały się nerwowe,my nie mówimy o zmianach 50% a o jakiś 10% ,to są niuanse ,aczkolwiek istotne dla mnie ,ja już walczę o takie niuanse że mało kto to usłyszy ,i powiem szczerze że nie jestem z tego powodu szczęśliwy,tęsknię do czasów kiedy zachwycałem się wierzą Sony składającą się z podstwowych modeli producenta ,nie do końca jednak zachwycałem bo nie mogłem zrozumieć czemu w magnetofonie kasetowym dwukieszeniowym z jedej kieszeni jest inny dźwięk niż  z drugiej ,i tak się kurczę zaczęło..

 

20 minut temu, pmcomp napisał:

Kochaniutki ... rozpoznawaj sobie co chcesz, my rozmawiamy o kablu DC. Wiesz co to za kabel? To takie powiedzmy od 20 cm do 150 cm kabelka dwużyłowego, po którym leci prąd z zasilacza do np. switcha LAN przy napięciu pomiędzy 5 a 12V DC.

Taki właśnie ostatnio testowałem ,marka Oyade ,grał u mnie kiepsko ,lepiej grał jak dla mnie fabryczny zwykły drut.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

5 minut temu, folab napisał:

Nikt normalny [...]

Folab, co z tą spacją przed przecinkami? Spację stawia się za przecinkami. Zobacz jak wygląda Twój tekst. 😉

Screenshot_20220806-122441~2.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kangie

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kangie napisał:

Folab, co z tą spacją przed przecinkami? Spację stawia się za przecinkami. Zobacz jak wygląda Twój tekst. 😉

Masz rację niestety ,o ile jestem mocno osłuchany o tyle wykształcenie mam niskie 😒

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Daj spokój z tym kształceniem.

Po prostu Twój tekst tak jakby miał spory jitter albo fazę rozjechaną. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kangie napisał:

jakby miał spory jitter albo fazę rozjechaną. 😉

Ja mam jeszcze dziś lekki jitter i faza trochę mi sie rozjeżdża 😀 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, folab napisał:

Czemu testerzy trzymają u siebie urządzenia dwa tygodnie zanim napiszą coś ludziom ?

To inny temat ale odpowiem ... bo jak biorą za to pieniądze albo inne benefity to test musi trwać 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kangie napisał:

Po prostu Twój tekst tak jakby miał spory jitter albo fazę rozjechaną. 😉

Nie nauczyłem się pisać bo tak mocno ściskałem długopis że bolał mnie nadgarstek i tak zostało że jak mam pisać to się męczę ,tu się udzielam bo to moja pasja .🙃

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, folab napisał:

Nikt normalny nie będzie tego robił dla pieniędzy ,tam gdzie ryzyko zmysły poznawcze mocno słabną ,sam pamiętam jak miałem wydać trochę większe pieniądze jak dla mnie i odsłuchy w sklepie stały się nerwowe,my nie mówimy o zmianach 50% a o jakiś 10% ,to są niuanse ,aczkolwiek istotne dla mnie ,ja już walczę o takie niuanse że mało kto to usłyszy ,i powiem szczerze że nie jestem z tego powodu szczęśliwy,tęsknię do czasów kiedy zachwycałem się wierzą Sony składającą się z podstwowych modeli producenta ,nie do końca jednak zachwycałem bo nie mogłem zrozumieć czemu w magnetofonie kasetowym dwukieszeniowym z jedej kieszeni jest inny dźwięk niż  z drugiej ,i tak się kurczę zaczęło..

 

Taki właśnie ostatnio testowałem ,marka Oyade ,grał u mnie kiepsko ,lepiej grał jak dla mnie fabryczny zwykły drut.

To nie chodzi o to który grał lepiej tylko czy były różnice czyli każdy grał inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

To inny temat ale odpowiem ... bo jak biorą za to pieniądze albo inne benefity to test musi trwać 😉 

bzdura ,chcą wyeliminować efekt zmęcznia ,rozproszenia ,biorą odpowiedzialność za to co piszą ,przynajmniej ci poważni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, folab napisał:

bzdura ,chcą wyeliminować efekt zmęcznia ,rozproszenia ,biorą odpowiedzialność za to co piszą ,przynajmniej ci poważni.

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje 😉 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.