Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wojtek 1959 napisał:

Zadałem ci proste pytanie. Tak lub nie.

Moje pytanie było proste. W Twoim nie dostrzegam sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, endriuw napisał:

Zapraszam do Centrum Onkologii na Ursynów jako pacjent.

Zerowy głosował za tym żeby pieniądze zamiast  na onkologię dać na szczujnie kurskiego jednym słowem karma wraca.

Teraz możesz uronić łzę za zbysia.

To odpowiedż dla Wojtka. Co się dzieję z tym cytowaniem , masakra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Robsonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Stream napisał:

A niby na jakiej podstawie miałoby nie być w Polsce wyborów?

Tusk jakiś czas temu, to bylo dawno ,powiedział że Polacy nie zasługują na demokrację. To się właśnie dzieje na naszych oczach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Wojtek 1959 napisał:

Zadałem ci proste pytanie. Tak lub nie.

on Ci nie odpowie.

15 minut temu, Stream napisał:

Moje pytanie było proste. W Twoim nie dostrzegam sensu.

nie tobie o tym decydowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zera niesubordywani prokuratorzy byli przenoszeni na zadupie daleko od rodziny, a pisowcom ręką sprawiedliwości się nie podoba 😃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Wojtek 1959 napisał:

Tusk jakiś czas temu, to bylo dawno ,powiedział że Polacy nie zasługują na demokrację. To się właśnie dzieje na naszych oczach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lumperator napisał:

Tusk to jednak umie tak zagrać, żeby swoje wewnętrzne problemy (100 konkretów) zakryć dobrą aferką. Na szybko temat z Glapińskim, wejścia ABW do ziobrystów i temat medialny na kilka tygodni załatwiony. Od samego początku nowej koalicji rządzącej obserwujemy igrzyska, a nie realne rządzenie. Byleby dociągnąć do wyborów europarlamentarnych. 
Najbardziej rozbawiła mnie 2 dni temu Joanna Senyszyn w wieczorze Superexpressu mówiąc, że100 konkretów to takie ogólne hasło, pewna przenośnia i że nie każdy ten pomysł jest realny, ale czas wyborczy rządzi sie swoimi prawami. Wprost przyznała, że część pomysłów Tuska to kiełbasiany bullshit. Na pytanie - ale to chyba okłamywanie wyborców? Senyszyn stwierdziła, że to normalny przebieg wyborczy i nie ma w tym nic dziwnego. Skubana, zaprawiona w boju 😄 

Przecież Korwin gadał to samo. I nadal jest świetny 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Prokuratura wzięła się wreszcie za Ziobrę . Teraz pora na Czarnka i resztę .

Roentgena 5 na Ursynowie . Czy wiesz co tam się znajduje i czy chciał byś tam trafić ? W ostatnim wywiadzie Ziobry widać było skutki choroby nowotworowej . Lewactwo daje do zrozumienia że "Ziobro przeszedł operację plastyczną i mówił przez vocoder." czyli symuluje . Co widać w działaniu tow Bodnara. Tak że poruszanie tematu ministra Ziobry przy jego stanie zdrowia jest mocno passę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Piękny Stefan napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

Trudno nazwać człowiekiem kogoś kogo tak bardzo kręcą takie prymitywne działania odwetowe.

Ty mnie moralności nie ucz, bo jakim trzeba być człowiekiem żeby choć próbować bronić pedofili Maju kochany?

Jest akcja jest reakcja. Jak nagrzeszysz idziesz do chłopa w sukience i mu mówisz na klęczkach, że nagrzeszyłeś. Tusk czekał cierpliwie 100 dni aż Zbysiu przyjdzie skruszony i wyjawi swe przewiny. Zbysiu nie przyszedł to przyszli do niego. Prawo i sprawiedliwość. 

Masz chyba świadomość, że trzeba być wyjątkowym chamem, by nie mając dowodu na to co mi sugerujesz publicznie mnie o obronę pedofilów oskarżać......masz rację takich oszczerców jak ty za późno moralności uczyć. Ciekawe że stosujecie te same "standardy" co wasi rządzący, pomówić, zdyskredytować, jeszcze musicie przejąć moderację by nas stąd usunąć, byłych moderatorów przywrócić do łask a stare wróciłoby tu w pełni tak jak w naszym kraju.

A i pięknie kulturą i przyzwoitością błysnąłeś znowu Stefanie, chyba wczoraj nie widziałeś że Zbysiu nigdzie nie uciekał i nie ucieka przed twoim mszczącym się idolem, przyszedł nie tego się teraz boi.....a co do ciebie, dużo ZDROWIA ci życzę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Robsonik napisał:

To odpowiedż dla Wojtka. Co się dzieję z tym cytowaniem , masakra.

Moderacja powiedziała , że takimi głupotami zajmować się nie będzie jak wadliwe działanie silnika AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piękny Stefan napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

Napisz jakich ludzi z PO tak potraktowano?
Nie potrafisz....
Waszych przestępców potraktowali immunitetami.....ciekawe, że za PiS nikt Grodzkiemu nie zrobił nalotu na chatę a założę się że coś by znaleźli.....   🙂

Bo nie mieli o co? Pisowcy wiedzieli że g...o mają i zrobią z siebie tylko idiotów. Zbysiu z kolegami zapierdzielili setki baniek i za to odpowie. A że ci się nie podoba jako zatwardziałemu pisowcowi forma to trudno. Bronisz pospolitych przestępców (norma u ciebie), wystarczy że prawak (przypadkowo wyjątkowo hojny dla księdzów 🙂, więc alleluja i do przodu Maju!

Udowodnijcie a tych co ukradli zamknijcie.....ale zachowajcie standardy demokratyczne o których tyle gadaliście.

Pisze się "księży".....język ci się z tej nienawiści pięknie zaplątał Stefanie.   🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Ty mnie moralności nie ucz, bo jakim trzeba być człowiekiem żeby choć próbować bronić pedofili Maju kochany?

Jest akcja jest reakcja. Jak nagrzeszysz idziesz do chłopa w sukience i mu mówisz na klęczkach, że nagrzeszyłeś. Tusk czekał cierpliwie 100 dni aż Zbysiu przyjdzie skruszony i wyjawi swe przewiny. Zbysiu nie przyszedł to przyszli do niego. Prawo i sprawiedliwość. 

czy ty czytasz to co publikujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczyli się w kółko kłamać jak ich idol Donald,  nie powstrzymasz tego @tomek7776

12 minut temu, Piękny Stefan napisał:
12 minut temu, Maju napisał:

Pisze się "księży".....język ci się z tej nienawiści pięknie zaplątał Stefanie.   🙂

Wolę formę księdze, ewentualnie księciunie. A skoro o nienawiści wspominasz. Jak się pisze Tusk? 

To nazwisko coraz trudniej mi przez usta przechodzi.....    🙂

"O takich nazwiskach jak Tusk językoznawcy mówią, że są „nacechowane stylistycznie”. Czasami dodają, że to nacechowanie jest „ujemne”....."

Coś w tym jest.....

"Trudno, by było inaczej. W języku kaszubskim tusk oznacza kundelka i nic tego nie zmieni."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Maju napisał:

Masz chyba świadomość, że trzeba być wyjątkowym chamem, by nie mając dowodu na to co mi sugerujesz publicznie mnie o obronę pedofilów oskarżać......masz rację takich oszczerców jak ty za późno moralności uczyć. Ciekawe że stosujecie te same "standardy" co wasi rządzący, pomówić, zdyskredytować, jeszcze musicie przejąć moderację by nas stąd usunąć, byłych moderatorów przywrócić do łask a stare wróciłoby tu w pełni tak jak w naszym kraju.

Chłopie... Ja tutaj nie jestem od wczoraj. Chyba o ty zapomniałeś. W ogóle się zapomniałeś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

To nazwisko coraz trudniej mi przez usta przechodzi.....    🙂

"O takich nazwiskach jak Tusk językoznawcy mówią, że są „nacechowane stylistycznie”. Czasami dodają, że to nacechowanie jest „ujemne”....."

Coś w tym jest.....

"Trudno, by było inaczej. W języku kaszubskim tusk oznacza kundelka i nic tego nie zmieni."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Maju jesteś złym człowiekiem i żadne twoje modlitwy tego nie zmienią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

To nazwisko coraz trudniej mi przez usta przechodzi.....    🙂

"O takich nazwiskach jak Tusk językoznawcy mówią, że są „nacechowane stylistycznie”. Czasami dodają, że to nacechowanie jest „ujemne”....."

Coś w tym jest.....

"Trudno, by było inaczej. W języku kaszubskim tusk oznacza kundelka i nic tego nie zmieni."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bije od Ciebie pisowski katolicyzm 😃

Taka narracja bardzo przypomina ruską retorykę 🤔

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomek7776 napisał:

czy ty czytasz to co publikujesz?

Cześć tomek. Znowu problemy z ogarnięciem rzeczywistości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gerus6 napisał:

żadne twoje modlitwy tego nie zmienią

pomodlę się za ciebie.....

 

3 minuty temu, Ajothe napisał:

Bije od Ciebie pisowski katolicyzm 😃

Taka narracja bardzo przypomina ruską retorykę 🤔

za ciebie też.....może przestanie ci to coś przypominać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk jest zwykłym oszustem co już zostało ustalone i wszyscy się o tym przekonali. Nie spełnił deklaracji które składał i gwarantował, często powtarzając "ja wam to gwarantuje" Jest to człowiek absolutnie niewiarygodny, jest oszustem i kłamcą i każdy Polak może mu to powiedzieć prosto w twarz, nie jest to oszczerstwo czy złośliwa uwaga ale rzeczywista prawda. Platformiarze  mają za swojego wodza oszusta, który nie wywiązuje się z deklaracji i zobowiązań które składał, jego zwolennicy śmią jeszcze mówić swymi przewrotnymi mordami że teraz sprawiedliwość się przywraca. Jeśli popierasz oszusta jesteś oszustem i taka jest prawda.       

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maju napisał:

pomodlę się za ciebie.....

 

za ciebie też.....może przestanie ci to coś przypominać

Ja nie staję w obronie ludzi łamiących prawo 🙂

1 minutę temu, Roman_66094 napisał:

Tusk jest zwykłym oszustem co już zostało ustalone i wszyscy się o tym przekonali. Nie spełnił deklaracji które składał i gwarantował, często powtarzając "ja wam to gwarantuje" Jest to człowiek absolutnie niewiarygodny, jest oszustem i kłamcą i każdy Polak może mu to powiedzieć prosto w twarz, nie jest to oszczerstwo czy złośliwa uwaga ale rzeczywista prawda. Platformiarze  mają za swojego wodza oszusta, który nie wywiązuje się z deklaracji i zobowiązań które składał, jego zwolennicy śmią jeszcze mówić swymi przewrotnymi mordami że teraz sprawiedliwość się przywraca. Jeśli popierasz oszusta jesteś oszustem i taka jest prawda.       

Jeździsz do pracy pewnie jednym z milion polskich aut elektrycznych 😃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piękny Stefan napisał:
34 minuty temu, Maju napisał:

Masz chyba świadomość, że trzeba być wyjątkowym chamem, by nie mając dowodu na to co mi sugerujesz publicznie mnie o obronę pedofilów oskarżać......masz rację takich oszczerców jak ty za późno moralności uczyć. Ciekawe że stosujecie te same "standardy" co wasi rządzący, pomówić, zdyskredytować, jeszcze musicie przejąć moderację by nas stąd usunąć, byłych moderatorów przywrócić do łask a stare wróciłoby tu w pełni tak jak w naszym kraju.

Chłopie... Ja tutaj nie jestem od wczoraj. Chyba o ty zapomniałeś. W ogóle się zapomniałeś. 

A toś napisał. Niczego nie zapomniałem, zwłaszcza tego że NIKT, żaden z was nie potrafił wkleić posta który potwierdziłby wasze oszczerstwa.....
Są tu tacy co są od dekad, co ze mną piszą od kilkunastu lat......podobnie kłamliwie mnie oskarżają, wszyscy cierpicie na podobną, chorobliwą wręcz podatność na takie kłamstwa.....zróbcie z tym coś, ciągła wiara we własne wymysły niezdrowa okazać się może.  🙂

3 minuty temu, Ajothe napisał:
11 minut temu, Maju napisał:

za ciebie też.....może przestanie ci to coś przypominać

Ja nie staję w obronie ludzi łamiących prawo

też masz podobne przywidzenia, dolegliwości.....nie zauważyłeś że zwróciłem tylko  uwagę na łamanie standardów demokratycznych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.