Skocz do zawartości
IGNORED

Canton Reference GS - roadshow


Piopio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15.02.2024 rozpoczyna się roadshow niezwykle ciekawych High-Endowych kolumn Canton Reference GS.

Pokażą je w wielu miejscach w Polsce więc każdy zainteresowany będzie mógł ich posłuchać. 

Wg dostępnych recenzji jest to rewelacja. 

Zakładam, że będą zestawione z odpowiednią elektroniką. Myślę, że będzie to dźwięk referencyjny mogący służyć za wzorzec brzmienia.

Gorąco zachęcam wszystkich do posłuchania tych kolumn i napisania tutaj krótkiej recenzji. Ciekaw jestem czy trafią w nasze gusta. 

Może dzięki wspólnemu doświadczeniu wreszcie będziemy mogli ustalić wspólnie co to znaczy "dobre brzmienie" i do czego mamy dążyć we własnych systemach😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Canton-Reference-GS-Roadshow-XL.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umka je testował i nawet na tle swoich Gauderów opisywał je baaaardzo pozytywnie. Na odsluchu byl takze inny warszawski audiofil, ktorego zdanie bardzo sobie cenie, i mial bardzo podobne odczucia. Mi sie nie chciało „ruszyć czterech liter”, szcxególnie jak czytam takie kwiatki to mnie odrzuca 😉 :

Canton Reference GS Edition ma z tyłu obudowy panel z litego aluminium, pokrywający prawie całą wysokość. Zapewnia on odpowiednią przestrzeń dla wysokiej klasy terminali połączeniowych WBT i podkreśla szczególną wartość głośnika.

🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się niuansów. 😀

Ale naprawdę świetne granie. Żałuj, że odpuściłeś. Tylko uwaga, są duże. W 16 m2 mogą się udusić.  😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, umka napisał:

Czepiasz się niuansów. 😀

  

Nie lubie marketingowego wciskania kitow. Ten „panel z litego aluminium” ma na dzwiek wplyw zerowy. Rownie dobrze mozna bylo te panele osadzic na plycie MDF, na drewenie, na plastiku czy na stali. Ale … aluminium jest baaardzo powazane wsród audiofilow i zwieksza postrzeganie wartosci i ekskluzywnosci produktu.

I mozna bylo ten panel dac ale … takich glupot nie pisac. 

A na mnie takie marketingowe objawienia dzialaja jak czerwona plachta na byka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak mawiał klasyk "Każdy ma swoje Westerplatte".  😉

A tak przy okazji. Gdzie widzisz w tym zdaniu odniesienie się do brzmienia kolumn, co notabene dla wielu może takowe mieć? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, pmcomp napisał:

Nie lubie marketingowego wciskania kitow. Ten „panel z litego aluminium” ma na dzwiek wplyw zerowy. Rownie dobrze mozna bylo te panele osadzic na plycie MDF, na drewenie, na plastiku czy na stali. Ale … aluminium jest baaardzo powazane wsród audiofilow i zwieksza postrzeganie wartosci i ekskluzywnosci produktu.

I mozna bylo ten panel dac ale … takich glupot nie pisac. 

A na mnie takie marketingowe objawienia dzialaja jak czerwona plachta na byka.

 

Może tamto zdanie wygląda jak audiofilska nowomowa, ale mimo wszystko, akurat plastikowy terminal może mieć wpływ na dźwięk, zwłaszcza w monitorach gdzie wycięty otwór w obudowie, zazwyczaj znajduje się w komorze basowego głośnika, a wtedy ten plastikowy terminal i jego 3mm ścianka, jest w tym miejscu defacto obudową kolumny. Wiadomo, że w dużej podłogówce, pewnie jest inaczej to rozwiązane, ale nadal plastikowa ścianka czasem może sobie dzwonić po swojemu - spotkałem się już z czymś takim. I wymiana na metalową kształtkę rozwiązała problem.

Inna sprawa, że tworzywa sztuczne, raczej uznawane są za pośledniej jakości materiały w porównaniu ze stalą czy aluminium. Więc jeśli mamy już kontakt z kolumną klasy premium, to chyba pozostaje się cieszyć, że użyto lepszych materiałów niż gorszych. Założę się, że jakby napisali w recenzji, że panel z plastiku to przyczepiłbyś się, że w kolumnie za taką cenę oszczędzili na materiałach i wrzucił zdjęcie jakiegoś JBL z lat 80tych za 400$ gdzie był terminal metalowy albo drewniany 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas będą na start, zapraszamy 🙂

https://fb.me/e/55lirZL87 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, plastik1989 napisał:

Może tamto zdanie wygląda jak audiofilska nowomowa, ale mimo wszystko, akurat plastikowy terminal może mieć wpływ na dźwięk, zwłaszcza w monitorach gdzie wycięty otwór w obudowie, zazwyczaj znajduje się w komorze basowego głośnika, a wtedy ten plastikowy terminal i jego 3mm ścianka, jest w tym miejscu defacto obudową kolumny.

Nie plastikowy terminal tylko plastikowa płyta z tyłu a nie aluminiowa. Mogle wkręcić te terminale bezpośrednio w obudowę. 

Ja nie mam z tym pronlemy, że użyli aluminiowej tylko nie cierpię dorabiania audiofilskiej teorii do faktów.

Gdyby nie napisali tego co napisali nie przyczepiłbym się do niczego.

 

Mam kolumny vintage Jensen Model 4, które są z paździerza, a po wymianie elektrolitów grają rewelacyjnie. Pomimo tego, że terminale to plastikowe zaciski na blaszki to przytwierdzone są do stalowej płyty:

3002157094_4670c5766a_b.jpg

Można nawet w takim tanim produkcie? I nikt wtedy w tamtych czasach żadnej teorii do wtyków czy ich obsadzenia nie dorabiał. A grało i gra że hej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Q21 napisał:

U nas będą na start, zapraszamy 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

jeśli można spytać...ta elektronika wysokiej klasy to co to będzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umka grał na Gryphonie 😉 . Postarajcie się…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tendencje do chaosu, trzeba im trochę przygasić wyższą średnicę i wydobyć dociążenie średnicy, np. źródło zamiast Lumin to Moon, powinno dać lepszą synergie, trzeba dobrać końcówki rozdzielcze na dole bo inaczej będzie narzucać podbitą masę w części basu, może spróbować z hybrydą ? Choć hybryda może za bardzo wykonturować średnice a te kolumny właśnie mają naturę podkreślonej konturowej wyższej średnicy
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Mają tendencje do chaosu, trzeba im trochę przygasić wyższą średnicę i wydobyć dociążenie średnicy, np. źródło zamiast Lumin to Moon, powinno dać lepszą synergie, trzeba dobrać końcówki rozdzielcze na dole bo inaczej będzie narzucać podbitą masę w części basu, może spróbować z hybrydą ? Choć hybryda może za bardzo wykonturować średnice a te kolumny właśnie mają naturę podkreślonej konturowej wyższej średnicy
 

„Niemiecki” guru sie odezwał … 🙂 . No cóż, Canton z Niemiec się wywodzi, ma prawo.

 

Jak dlugo ich sluchales?

U siebie w swoim systemie?

Zworkami ruszałes ( cocu wygasic i wydobyć )?

 

Tylko zastanów sie dzisiaj nad dalsza dyskusją … szklanki stoja spokojnie na swoim miejscu?

BTW slucham dzisiaj caly wieczor orkiestry S.P. Jamesa Lasta, lece po dyskografii. Kojarzysz chociaż? To najbardziej znany i najlepszy Orchestermeister in der Bundesrepublik. Nawet lepszy od Berta Kaempferta. A to leci na małą symfoniczną. Jest rozmach i potega.

Gra muzyke kalsyczna, klasykę z lat 60-90, bigbandy, nawet elektronikę i pop. Wszystko na mala symfoniczną. Goscił w Albert Hall.

Milego 🙂 .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pmcomp napisał:

Niemiecki guru sie odezwał … 🙂 

A ty guru od szrotu nawet ich na oczy nie widziałeś a brylujesz w wątku jak i w tej zakładce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, .:Gerard:. napisał:

A ty guru od szrotu nawet ich na oczy nie widziałeś a brylujesz w wątku jak i w tej zakładce

Nooooo … zawarczaleś. Caly TY? Brawo.

 

A przeczytales watek od poczatku? Dokladnie?

😉

To jak tam z tym odsluchem, gdzie był? Jak zwykle u dystrybutora z Munich? Teraz Biergarteny zamkniete ale chyba Paulanera jakiegos na dobre sluchanie zrobiliście? Moze dlatego ta srednica ci wadziła?

 

Przyleć nach Warschau, zalatwie ci odsluch u Jacka na Gauderach 🙂 .  Jacku, damy radę? Potem u mnie poslucha na … zmodyfikowanych made by pmcomp niemieckich Telefunkenach ze szrotu (z Niemiec z wyprzedaży), moze Mu sie horyzonty poszerzą? Mozna niemiecka technologie ulepszać 😉 ?

 

Och … jak ja cie kocham ty audiofilu hajendowcu … stawiam, ze z ciebie kiedys taki @sly30 wyrosnie. Nooo … troche gorsza kopia.

 

PS. polecam do testow. James Last - Starportrait (1984). Winyla pewnie dorwiesz za 1 EUR na … szrocie jak to nazywasz. Tylko w winylowy analog bedziesz musial za 40 tys EUR zainwestować.

Powodzenia.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pmcomp napisał:

Nooooo … zawarczaleś. Caly TY? Brawo.

 

A przeczytales watek od poczatku? Dokladnie?

😉

To jak tam z tym odsluchem, gdzie był? Jak zwykle u dystrybutora z Munich? Teraz Biergarteny zamkniete ale chyba Paulanera jakiegos na dobre sluchanie zrobiliście? Moze dlatego ta srednica ci wadziła?

 

Przyleć nach Warschau, zalatwie ci odsluch u Jacka na Gauderach 🙂 .  Jacku, damy radę? Potem u mnie poslucha na … zmodyfikowanych made by pmcomp niemieckich Telefunkenach ze szrotu (z Niemiec z wyprzedaży), moze Mu sie horyzonty poszerzą? Mozna niemiecka technologie ulepszać 😉 ?

 

Och … jak ja cie kocham ty audiofilu hajendowcu … stawiam, ze z ciebie kiedys taki @sly30 wyrosnie. Nooo … troche gorsza kopia.

 

PS. polecam do testow. James Last - Starportrait (1984). Winyla pewnie dorwiesz za 1 EUR na … szrocie jak to nazywasz. Tylko w winylowy analog bedziesz musial za 40 tys EUR zainwestować.

Powodzenia.

 

 

Pietka, jasne, że damy radę. Takich trzech jak nas dwóch nie ma ani jednego.. 😃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.02.2024 o 19:42, mztv napisał:

jeśli można spytać...ta elektronika wysokiej klasy to co to będzie?

Mamy kilka opcji, ale ostatecznie okaże się, gdy do nas przyjadą i ich posłuchamy 🙂 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.02.2024 o 12:11, pmcomp napisał:

Canton Reference GS Edition ma z tyłu obudowy panel z litego aluminium, pokrywający prawie całą wysokość. Zapewnia on odpowiednią przestrzeń dla wysokiej klasy terminali połączeniowych WBT i podkreśla szczególną wartość głośnika.

Czytales to chociac raz w calosci co tak mocno komentujesz?

Gdzie tu w tym jest napisane to co piszesz? Jakis mikrodruk ktorego nie widac dla nikogo innego poza toba? 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafa napisał:

Czytales to chociac raz w calosci co tak mocno komentujesz?

Gdzie tu w tym jest napisane to co piszesz? Jakis mikrodruk ktorego nie widac dla nikogo innego poza toba? 😉 

Przeczytaj, to byl cytat stad: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czarny łabędź w hi-end audio jest możliwy... bo jeśli GS-y są w stanie wznieść się na poziom YG Sonja lub Magico M3 to serce zaczyna bić szybciej... bo co można kupić w przedziale cenowym GS-ów (230k pln)? Magico S3 Mk2 lub dwudrożne YG Carmel 3... to są jakieś żarty... czekam z niecierpliwością aż GS roadshow zawita w Wawie...     

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez paragraf22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.02.2024 o 22:19, pmcomp napisał:

Nooooo … zawarczaleś. Caly TY? Brawo.

Dziwisz się? Sam zacząłeś. Gerard zamieścił normalny wpis a to ty pierwszy do niego "zawarczałeś". Nie pozwala po sobie jeździć ... a że czasami przesadzi to już inna sprawa. 

Jestem jeszcze w stanie zrozumieć takie zachowanie ... domyślam się, że macie na pieńku ... ale ciągłe przywoływanie za pomocą @ naszego śp kolegi z forum to już przesada, niezbyt dobrze to o tobie świadczy. Po co to robisz? On już tego nie przeczyta ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piega P8 Limited … to byly kolumny.

W czasach kiedy jeszcze hiend kosztował normalne pieniadze.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.02.2024 o 13:52, pmcomp napisał:

„panel z litego aluminium” ma na dzwiek wplyw zerowy

Przykro mi, ten panel posiada ogromny wpływ na dźwięk.

Negatywny.

W dniu 9.02.2024 o 14:49, plastik1989 napisał:

panel z plastiku

Plastic jest izolatorem, ma inny wpływ na dźwięk niż przewodnik, umieszczony w tym samym miejscu, w pobliżu wrażliwych pól elektromagnetycznych.

Właściwości akustyczne, inne fizyczne, schodzą na drugi plan, wobec ww.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 747 napisał:

przewodnik, umieszczony w tym samym miejscu, w pobliżu wrażliwych pól elektromagnetycznych.

O!

Tymczasem moduł zasilacza, umieszczony w takim samym "pobliżu", we wnętrzu wzmacniacza "idealnego" ( tego na "R" 🤑") jakoś Ci nie przeszkadza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pmcomp napisał:

Przeczytaj, to byl cytat stad: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Canton Reference GS Edition ma z tyłu obudowy panel z litego aluminium, pokrywający prawie całą wysokość. Zapewnia on odpowiednią przestrzeń dla wysokiej klasy terminali połączeniowych WBT i podkreśla szczególną wartość głośnika. Złącza nextgen™, od renomowanego niemieckiego producenta WBT z Essen, oferują najlepszą możliwą jakość dźwięku, a także długotrwały stabilny kontakt z zastosowanymi kablami głośnikowymi. Reference GS Edition można obsługiwać w trybie bi-wiring, bi-amping i single-wiring. Wysokiej jakości mostki kablowe składające się z końcówek kablowych WBT-nextgen™ i kabli CantoLink 600 (wyprodukowanych przez renomowanego producenta kabli In-akustik) wchodzą w zakres dostawy."

 

To jeszcze raz, caly cytat tej czesci tym razem. Gdzie, w ktorym miejscu jest napisane ze aluminiowy panel ma wplyw na dzwiek?

A moze po prostu po mesku przyznaj sie ze "zle przeczytales" i nie potrzebnie robisz burze w szklance wody 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2024 o 14:00, mztv napisał:

może byś nico przybliżył te opcje.....bo wygląda to na korporacyjną gadkę 🙂

Na start sprawdzamy z Moonem 791 🙂 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Q21 napisał:

Na start sprawdzamy z Moonem 791 🙂 

A końcówki mocy?

 

3 godziny temu, szpakowski napisał:

Czytam, czytam i do końca nie wiem jak mamy rozumieć ten wpis ... 

Albo nie potrafisz przyznać się do błędu albo masz problem formułowaniem sensownych wypowiedzi ... 

Gdybys przeczytał i zacytował cały to może byś(cie) zrozumieli 🙂 . Kto to jestście MY?

Zacytuje siebie: 

Nie lubie marketingowego wciskania kitow. Ten „panel z litego aluminium” ma na dzwiek wplyw zerowy. Rownie dobrze mozna bylo te panele osadzic na plycie MDF, na drewenie, na plastiku czy na stali. Ale … aluminium jest baaardzo powazane wsród audiofilow i zwieksza postrzeganie wartosci i ekskluzywnosci produktu.

I mozna bylo ten panel dac ale … takich glupot nie pisac. 

 

🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie dali mi pełnej informacji nt konfiguracji, ale już ją mam 😉 

Moon 791 jako streamer, Moon 600i V2 jako wzmacniacz zintegrowany, okablowanie Nordost Vallhalla (sieciowy, IC i głośnikowy), listwa Nordost QBase 🙂 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.