Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  271 członków

Paradigm Klub
IGNORED

Klub zwolenników PARADIGM


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nawet nie czepiam sie elektroniki ,choc oczywiscie widzialbym w tym miejscu cos bardziej szlachetnego . Bardziej kluje mnie organizacja przestrzenii odsluchowej,ustawienie kolumn itp. Sam na tym punkcie jestem przeczulony i wiem jak duzo w tym zakresie tam zmarnowano. Lepiej bylo wynajac jakies mniejsze ,zamkniete pomieszczenie i dobrze to zagospodarowac ,ustawic i wtedy nawet elektronika Athema nie stanowilaby jakiegokolwiek problemu choc oczywiscie pieknie byloby posluchac tych kolumn w dobrym pomieszczeniu np z Vitusem .

lolek126

<Horn zrobił jeszcze lepiej ale również po Waszemu czyli do swojego topowego zestawu Marantza i nowości defakto dał kabelki zasilające po 10 zł od kompa :-0 można można bo wierzyli że nikt ie zrobi zdjęcia od tyłu, a jednak zrobili i zdjęcie poszło w świat , nawet do Niemiec przyfrunęło i śmieją się dalej jak widzą>

Nie bardzo rozumiem dlaczego sie smieja? Mialo grac bez zasilania?

I kolejna recenzja Paradigm ;D Anthem AVM-60 http://hometheaterreview.com/anthem-avm60-preampprocessor-reviewed/

Edytowane przez kerikawon

lolek126

<Horn zrobił jeszcze lepiej ale również po Waszemu czyli do swojego topowego zestawu Marantza i nowości defakto dał kabelki zasilające po 10 zł od kompa :-0 można można bo wierzyli że nikt ie zrobi zdjęcia od tyłu, a jednak zrobili i zdjęcie poszło w świat , nawet do Niemiec przyfrunęło i śmieją się dalej jak widzą>

Nie bardzo rozumiem dlaczego sie smieja? Mialo grac bez zasilania?

 

Naprawdę nie wiesz o co chodzi czy tylko udajesz ?

 

 

Kerikawon to ja mam propozycję dla Ciebie i Polpak zróbcie taki test ... następne AS zróbcie dwa zestawy jeden na tym co promuje Polpak, a drugi podłączcie Paradigmy dokładnie ten sam model co i w tym roku... a drugi zestaw te same kolumny ale elektronika ta którą ludzie wybiorą przez np głosowanie na Waszej stronie - i wystawcie tam 5 jakiś wzmacniaczy (które jesteście wstanie wypożyczyć od innych dystrybutorów) innych niż to co Wy oferujecie.. tylko odpowiednie wzmaki, bo ja już z nam takich co SF olympice III testowali na denonie model 2500 ... :-) i oceniali kolumny za 46 tys ze wzmacniaczem za 10 tys.. a już nie wspominając o tym jak bardzo wymagające są kolumny SF.

Skoro jesteście tacy pewni to niech ludzie sami się przekonają w porównaniu z innym wzmacniaczem..

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

  • 1 miesiąc później...

|Jestem zainteresowany kupnem signature s1v2 bądź s1v3 . w rozsądnej cennie może być s2v2 a nawet s4v2 , Może ktoś z forum ma na sprzedaż . kontakt : [email protected]

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Panowie może ktoś poleci jakiś budżetowy wzmacniacz do Paradigm monitor 3 v4 ?

Czytałem że powinien być lekko ocieplony ale nie chcę też żeby to był jakiś całkiem zamulony klocek kompletnie nie wiem czego szukać w cenie ok 1000 pln coś zagra z tymi monitorkami ? Muzyka rock blues ale i spokojniejsze klimaty z ładnymi wokalami . Ogólnie lubię dźwięk lekko ocieplony z ładnymi wokalami i barwami góra może być osłodzona ale ładnie wybrzmiewająca z blaskiem w blachach wiem że w tej cenie takie wymagania to przesada ale może coś się znajdzie ?

Kerikawon i widzisz gdzieś tam przy tej kolumnie na testach z Twojego linku Anthema ??? Przypadek że nie ma ?? Czy fakt ze do kolumn za 51 tysi to daje się coś bardziej renomowanego i coś lepszego??

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

A tu najnowszy test Paradigm Persona 3F http://soundrebels.com/paradigm-persona-3f-2/

Mając od kilku lat Sygnatury S6v3 oczekiwalem ,ze seria Persona będzie rozwinieciem brzmienia ktore S6 oferuje i sądząc po opisie w recenzji tak wlasnie jest. Byc moze to bedzie moj kolejny ruch w zakupach choć na tą chwile S6v3 zasilane Jazzem Wile i Levinsonem No390s na okablowaniu Wile grają zjawiskowo .

Persona zagra jeszcze lepiej,to pewne ale tak jak mowilem ,prezentacja na AS to zmarnowanie okazji na zaprezentowanie topowej nowosci ,do tego tak drogiej,bo u mnie S6 graja duzo lepiej niz persony na AS ;)

Jeden z recenzentow wspomina o wspanialej muzykalnosci rozumianej w troche inny sposob niz zazwyczaj,kojarzonej najczesciej wlasnie z zamuleniem,zmiekczeniem i nadmiernym ociepleniem. Potwierdzam ,ma racje w 100%.

Dla kogos kto preferuje taki rodzaj prezentacji ,Persony czy chocby najwyzsza do tej pory seria Sygnature moze wydac sie zbyt odlotowa ale odstepstwem od neutralnosci i brzmieieniowej prawdy nie jest brzmienie tych kolumn tylko wlasnie gust takiego sluchacza .

Za kilka lat chyba zainteresuje sie Personą choc szczerze przyznam S6v3 z pieknie podanym sygnalem pieknie go wyemitują i od kiedy Wile Jazz gosci w moim systemie , S6 zadziwiaja tym co potrafią.

Przy okazji Paradigm Persona B można w tej chwili posłuchać w Katowicach w Studiu HiFI przy ulicy Przemysłowej 3

 

http://persona.paradigm.com/persona/specs.php?model=persona-b

Przy okazji Paradigm Persona B można w tej chwili posłuchać w Katowicach w Studiu HiFI przy ulicy Przemysłowej 3

 

http://persona.paradigm.com/persona/specs.php?model=persona-b

 

Masakra, te monitory przebijają chyba wszystkie kolumny na świecie jeśli chodzi o cenę.

KOSMOS

  • 2 tygodnie później...

Masakra, te monitory przebijają chyba wszystkie kolumny na świecie jeśli chodzi o cenę.

KOSMOS

No nie przesadzajmy kilka firm oferuje takie głośniki w podobnych cenach a nawet wyższych. Natomiast tu nie chodzi o kupowanie, ale o to co prezentują. Sądzę że dla samego sprawdzenia co potrafią warto się wybrać na odsłuch, tym bardziej że są tam już wolnostojące głośniki Paradigm Persona 3F . Tu już cena godna najmniejszego wolnostojącego z tej serii 51800 za parę. HiFI Studio prezentuje je zazwyczaj na Mcintoshach. Z tego co wiem nie płaci sie tam za odsłuch.

Swoje kosztują ale też to zależy na ile grają a żeby to wiedzieć to trzeba odsłuchać..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Swoje kosztują ale też to zależy na ile grają a żeby to wiedzieć to trzeba odsłuchać..

A teraz też mają u siebie w Katowicach więcej przedstawicieli serii, Między innymi wonostojącą Persona 3F. Tu sugerowana 51900.

Testowane były tu http://soundrebels.com/paradigm-persona-3f-2/

  • 4 tygodnie później...

 

Tak widziałem je, tyle że znudziło mi się czekanie i kupiłem coś innego pod koniec ubiegłego roku, projekt DIY...

  • 1 miesiąc później...

Pomimo, iż temat konfiguracji z jednej z kanadyjskich stajni został zamrożony, a ja pośrednio zainteresowany tematem poczytałem co nie co, pozwolicie że wtrącę swoje. Zakres Waszych wypowiedzi o tyle wywołał u mnie konsternację na ile moje doświadczenie odzwierciedla niektóre wnoszone w sprawie uwagi. Zatem do sedna.

 

Z Paradigm miałem do czynienia na początku moich poszukiwań gdzie konstrukcja 11v7 podłączona do przyzwoitej integry NAD C 375 BEE pozwala wydobyć odrobinę realizmu. Próżno było doszukiwać się w tych kolumnach naturalności, bowiem grają one efekciarsko, tzn skrajami pasma. To może się podobać. Oczywiście znająca temat branża doradzała, że to najbardziej dobrany zestaw, podpierając się opinią zadowolonych nabywców. Nic bardziej mylnego to co jest dla innych dobre niekoniecznie jest optymalne dla Nas. O tym przekonywać nie muszę, że odsłuch w Naszych warunkach adaptacyjnych to podstawa. Ale do brzegu. Te same w mojej ocenie efektowe kolumny odsłoniły swój blask i dały z siebie wiele szczegółów dopiero przy podłączeniu francuskiej manufaktury ATOLL IN 200. Pokazały swój urok. Niemniej w dążeniu do doskonałości ostatecznie oparłem swoje audio o amerykańskie konstrukcje od Definitive Technology, mianowicie konstrukcje BP 10. To już inna bajka w przedziale 6-7 tysięcy za parę. I w konsekwencji po rozłące z francuzem, połączyłem je z amplitunerem ze stajni Anthem (MRX 510). wyszło z tego niezłe cudo. Amplituner który z założenia nie powinien sprawdzić się w stereo, oczarował mnie naturalnością. A zatem poczciwy ampli w przedziale do 8 tysięcy (obecnie ponad 5 tysięcy), zamknął i wniósł kompromis stereo - kino. Niemożliwe posłuchajcie tej konfitury, a zapewniam że zdziwienie będzie.

I teraz po tym wstępie czas na istotę mego mikro wykładu. Z Waszych wypowiedzi Drodzy Koledzy wynika, że brak jest sensu porównywania i konfigurowania jednostek podłogowych tego samego Kanadyjczyka za bagatela 130 tysięcy przy napędzaniu elektroniką za konkretne 20 tysięcy - ampli i końcówka stereo - dwa kanały. Również tak uważam bowiem wyznaję i nie wiem czy słusznie, koncepcję następującej konfiguracji - kolumny droższe od wzmacniacza dwukrotnie. Wiem, że to sztampa, ale nieraz się na tym złapałem, mimo że mój obecny zestaw to 1 na 1. I jest wzorcowo. Niemniej w tym przypadku jest to przepaść cenowa. Wiadomo że koszty są ukryte w wykonaniu, lakiery design itp. Ale finalnie liczy się dźwięk, on jest najważniejszy. Ja nie kupuję oczyma, tylko słucham. Nie neguje natomiast, iż ten konkretny zestaw nie mógł wprowadzić w zachwyt, jednakże czy te jednostki ukazały cały swój potencjał mimo pracy z wydajną końcówką. Być może pokazały.

Choć nie przepadam za opiniami branży to w mojej ocenie obierając kierunek czysto ekonomiczny i marketingowy skompletowali urządzenia tego samego producenta. To się zapewne dobrze sprzeda. Czas pokaże, konstrukcje w cenie kawalerki to już prawdziwy high - end, choć nie audiofilizm. Jako skromny meloman przyznam że mieszcząc się w granicach akceptowalnych na pułapie 25 - 30 tysięcy osiągnąłem swą uciechę i zaprzestałem pogoni. Czas odpocząć i delektować się samą muzyką - kończąc czego i Wam Drodzy Poszukiwacze życzę. Pozdrawiam.

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Bo de facto nie znają. Niestety z przykrością potwierdzam, że zdecydowana większość nadal kupuje oczyma. Prawdą jest natomiast to, że prawdziwe cacka są wręcz obrzydliwe i nie przyciągają uwagi. Niemniej wystarczy mały odsłuch i następuje konsternacja. Jak to może tak zagrać ? - to niemożliwe. Wracając do marki Anthem, to która obecna na rynku firma pakuje do swoich amplitunerów jako skromny dodatek profesjonalny system kalibracji ARC i to z pokaźnym statywem. Idąc dalej - jak przeciętnie mało atrakcyjnie prezentuje się integra z tej stajni, mianowicie poczciwy 225 - jest po prostu dla większości brzydki - mało kto go zakupi - ale wystarczy go posłuchać - bez dwóch zdań wzorcowy. W mojej konfiturze współpracuje na rodzimej końcówce od tego samego producenta - patrz moje dossier. Jak na razie pozostaję stały w uczuciach - zobaczymy jak długo - na tym rynku nie ma bowiem czasu na sentymenty - finalnie liczy się dźwięk.

 

Kończąc dziękuję za Kolegi ocenę i pozdrawiam

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Wg mnie Anthem nie jest zły ale też jako wzmacniacz to nie jest jakieś cudo bo zaraz się okaże że jakiś np Accuphase, Ayon itp to zabawki .... A jak piszesz że Anthem z wyglądu są takie, a nie inne co wiele osób potwierdza to dlaczego firma nie zrobi ładniejszej swojej elektroniki ?? I do tego w dwóch kolorach.. Też jak łatwo zauważyć jak ktoś kupuje konkretne kolumny to raczej wzmak Anthema nie jest brany pod uwagę.. wystarczy popatrzeć na testy.. Choćby testy Paradigma Persony (najmniejsze podłogówki) a jakoś nie widzę żeby tam stał wzamk Anthema - a stoją konkretne sprzęty ..To co dopiero kiedy postawić Persony najwyższy model .. do odsłuchu ...

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Jestem przekonany o słuszności niektórych z Twoich uwag, bowiem polityka dość sporych koncernów robi wrażenie. Posługując się przykładami urządzeń japońskich, czy austriackich ten szacunek i wiedza jest podparta dekadą doświadczeń i opiniami zadowolonej klienteli. To zaiste - fakt.

Nie upieram się w kwestii Kanadyjczyka, ale patrząc niedaleko na identyczny przypadek z moimi kolumnami od Definitive Technology mamy podobne schematy. Stereotyp sprzętu istniejącego na rynku europejskim przygłusza hi-fi rynku zza oceanu. Niestety. Tak brzydkie kolumny potrafią oddać naturę dźwięku pomimo zastosowania technologii bipolarnej w skromnej ale solidnej konstrukcji.

 

Mogę podać wiele firm istniejących na rynku amerykańskim, nie tylko masówek ale i manufaktur, gdzie Nasza wiedza o ich potencjale jest nad wyraz skromna, ba nawet uboga.

 

Od kiedy zacząłem z manufakturą francuską kieruję swoje zainteresowania w mało znane obszary producentów audio, nie jest to bynajmniej przejaw egoistycznej indywidualności, a chłodna kalkulacja doznań. Tak jest obecnie z Anthemem.

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Ja bym chciał tylko dodać, że Anthem I225, ma kilka zalet, nieosiągalnych dla większości konkurencji.

1. praktycznie największa realnie mierzona moc na kanał, realne 225W http://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/836-anthem-integrated-225

2.bardzo dobry wzmacniacz gramofonowy dla wkładki MM(chwalony na forach międzynarodowych)

3 bardzo dobry wzmacniacz słuchawkowy

4 sterowanie za pomocą RS232 dla instalacji inteligentnego domu

4 triger -jak powyżej

5 świetnie zrobiona separowana część regulacyjna przedwzmacniacza z bypas.

6 niesymetryczna budowa z wejściami XLR.

7 niezawodna konstrukcja z dużym współczynnikiem bezpieczeństwa, elementy nie są dobierane na styk. Tak naprawdę gdyby chcieć ten wzmacniacz poprawić niewiele jest do zrobienia. Jak to w Anthem.

Osobiście jakoś nie znajduje konkurencji dla tego wzmacniacza jeśli zsumować wszelkie wartości dodane. Owszem można by znaleźć i dopasować do swoich kolumn może lepiej brzmiący wzmacniacz, lecz odwracając sytuację do tego wzmacniacza pasować będzie 90% kolumn na rynku, ponieważ praktycznie zawsze sobie z nimi poradzi. W wypadku konkurencyjnych produktów zmiennych jest po prostu za dużo. 225 to dobry solidny bezpieczny produkt. I żeby być uczciwym, istnieje też recenzja nadredaktora Audiostereo która niszczy ten wzmacniacz, ale uważam osobiście jest całkowicie nietrafiona, i chyba pisana w przypływie złego humoru. Sądzę że nie jest adekwatny zresztą wpisy pod recenzja są jednoznaczne,

 

cytuje; "tak mam ten wzmacniacz, byłeś dowcipny odnośnie zapytania o zamocowanie gniazda sieciowego, ale widocznie nie wiesz że są dwie wersie zamocowania - to nie ważne , miałem wiele wzmacniaczy lampowych oprócz Yakina i Musical Angel , miałem także wzmacniacze tranzystorowe jak Gryphon , Musical Fidelity 5,5 , Dussun 8i , Dussun T6 , wg mojej opini jest to wzmacniacz napewno klasy HiEnd bezsprzecznie lepszy od wielu wzmacniaczy w kwocie około 10000 zł , zdecydowanie lepszy od Densen -10 i wystarczy na wiele lat oby tylko sprzęt towarzyszący dorównał temu wzmacniaczowi - pozdrowienia" użytkownik ted

Edytowane przez kerikawon

Według niektórych teorii to rzeczony wzmacniacz dopiero zyskałby ogólny szacunek, gdyby np. na panelu ukazały się wskaźniki wychyłkowe i to podświetlone - patrz Accuphase , tudzież podświetlane logo - patrz Ayon. Nie upieram się, że to nie są wybitne urządzenia, ale też nie pogrążam zdolności i potencjału skromnego Kanadyjczyka. Morał - nie wszystko złoto co się świeci.

 

Nie polegam też na testach na których nie byłem obecny, czy też opiniach wielu z wielu. Usłyszę to ocenię. Indywidualność ponad wszystko, to ma mnie się podobać i określać moje gusta przy osiągnięciu pełnej satysfakcji.

 

Innymi słowy każdy lubi to co lubi i stara się mieć to co lubi. Nic na siłę. Owszem można posiłkować się niektórymi uwagami, niemniej ostateczna ocena należy do samego odbiorcy. Myślę, że to uczciwe podejście do tematu.

 

Poza tym już sama cena tej konstrukcji w Polsce jest małym wyznacznikiem jakości, bowiem nie uważam, ażeby integra za niespełna 9 000 PLN, oczywiście wyjściówka, była produktem niszowym, któremu nie poświecono wymaganej uwagi przy konstruowaniu.

 

Choć przyznam, że cena urządzenia nie winna być kryterium jego jakości i brzmienia. Przynajmniej w kilku przypadkach.

 

Tych udowodnionych ma się rozumieć.

 

Osobiście wolę współpracę poprzez solidny przedwzmacniacz zamieszczony w moim MRX 510, na końcówce od Anthema kończąc. Dla mnie to jest pełna synergia.

 

W kwestii doboru ostatniego toru audio - mianowicie kolumny - pole manewru jest praktycznie nieograniczone. Kanadyjskie konstrukcje posiadają potencjał umożliwiający wysterowanie większości dostępnych kolumn. Zapas jest i ręczę za to.

Tak na marginesie to o gustach nie należy dyskutować. Każdy z Nas ma bowiem inne - własne - preferencje. Takie jest życie.

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Piotrella spoko piszesz z wieloma rzeczami zgadzam się .. tylko nei wiem czy dobrze Cię zrozumiałem Accuphase to nie tylko wskaźniki wychyłowe to jest znaczenie coś więcej.. to jest mistrzostwo świata jak dla mnie zarówno pod względem dźwięku jak i wykonania. I gdyby to nie było prawda to 8 letnie klocki tej firmy nie chodziłyby po 8-10 tys w sieci.. natomiast Kerikawon to pisze tak jak Polpak chce czytaj wymaga .. czyli ma być super i kropka.. bez względu na wszystko.. ja tylko jedno napiszę bo szkoda jałowej dyskusji.. gdyby Anthem był tak wyśmienitym wzamcniaczem to czytając wiele testów kolumn tam by się pojawiały, a jakoś nie doświadczyłem tego żeby czytając testy kolumn był wzmak tej firmy.. więc albo Ci testujący to nic nie znający się ludzie ( więc po co im dawać do testów choćby kolumny Paradigma), albo znają się i 100 tki elektroniki już w swoim życiu przerzucili i wiedzą co jest dobre.. ja i myślę wielu ludzi obstawia 2 opcję..

Kiedyś też od Polpaka słyszałem jakie to nie są super Xindaki .. można i tak.. i jak super na pewnym AS zagrała ta elektronika z Signature S6v3 "super" się ludziom podobało.. byli "olśnieni" tym co usłyszeli i z podziwu nie mogli wyjść, że można było tak fajnie grające kolumny......... podpinając tę elektronikę.. ale można..

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Piotrella spoko piszesz z wieloma rzeczami zgadzam się .. tylko nei wiem czy dobrze Cię zrozumiałem Accuphase to nie tylko wskaźniki wychyłowe to jest znaczenie coś więcej.. to jest mistrzostwo świata jak dla mnie zarówno pod względem dźwięku jak i wykonania. I gdyby to nie było prawda to 8 letnie klocki tej firmy nie chodziłyby po 8-10 tys w sieci.. natomiast Kerikawon to pisze tak jak Polpak chce czytaj wymaga .. czyli ma być super i kropka.. bez względu na wszystko.. ja tylko jedno napiszę bo szkoda jałowej dyskusji.. gdyby Anthem był tak wyśmienitym wzamcniaczem to czytając wiele testów kolumn tam by się pojawiały, a jakoś nie doświadczyłem tego żeby czytając testy kolumn był wzmak tej firmy.. więc albo Ci testujący to nic nie znający się ludzie ( więc po co im dawać do testów choćby kolumny Paradigma), albo znają się i 100 tki elektroniki już w swoim życiu przerzucili i wiedzą co jest dobre.. ja i myślę wielu ludzi obstawia 2 opcję..

Kiedyś też od Polpaka słyszałem jakie to nie są super Xindaki .. można i tak.. i jak super na pewnym AS zagrała ta elektronika z Signature S6v3 "super" się ludziom podobało.. byli "olśnieni" tym co usłyszeli i z podziwu nie mogli wyjść, że można było tak fajnie grające kolumny......... podpinając tę elektronikę.. ale można..

Zachwalasz Accuphase ,zachwycasz sie i po czesci masz racje bo to bardzo zacna firma,budowa wzorcowa,wykonanie na najwyzszym poziomie ale co do brzmienia to juz bym tak nie generalizowal. Najtansze konstrukcje sa brzmieniowo bardzo przecietne a bywalo ze i zwyczajnie slabe. Dla mnie dobre granie w Accu zaczyna sie od jakis 50 tys w gore a i na tym poziomie znajdzie sie kilka cech ktore nie sa jakos specjalnie rzucajace na kolana. Tak jak w Mackintoshu . W mojej ocenie najtansze konstrukcje maja slaba relacje jakosci brzmienia do ceny tak wiec do mistrzostwa raczej daleko. Ale to tylko i wylacznie moja bardzo subiektywna opinia

 

Kiedyś też od Polpaka słyszałem jakie to nie są super Xindaki .. można i tak.. i jak super na pewnym AS zagrała ta elektronika z Signature S6v3 "super" się ludziom podobało.. byli "olśnieni" tym co usłyszeli i z podziwu nie mogli wyjść, że można było tak fajnie grające kolumny......... podpinając tę elektronikę.. ale można..

 

Ale co ty chcesz od Xindaka, Sam osobiście używam w domu i jak na razie nikt kto u mnie był nie wybrzydzał. A najnowsze konstrukcje są o niebo lepsze. Co do mojego opisu Anthem I225, zacytowałem recki oraz prywatne opinie ludzi. Coś tam widać było na rzeczy skoro ludziom się podobało. Muszę wspomnieć oczywiście że I225 jest już nieprodukowany a ostatnie egzemplarze, szybko znikają z półek w Polsce. Teraz wszyscy czekają na Anthem STR, ale to jednak inna liga cenowa, ponad 25K zł. Ale też znowu konstrukcja która jest w pewien sposób innowacyjna. https://www.anthemav.com/products-current/model=str-integrated-amplifier/page=overview

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.