Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  270 członków

Paradigm Klub
IGNORED

Klub zwolenników PARADIGM


zyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robertino2

Tak producent Paradigmow projektuje i produkuje je w taki sposob ze ty po roku slyszysz pozytywne zmiany? Zawsze pozytywne oczywiscie? Przeszedlem w zyciu przez 6 roznych zestawow Paradigmow obecnie mam 3 w domu i owszem roznice byly czy to mniejsze czy to wieksze NA POCZATKU po zakupie co jest normalne potem jesli byly t praktycznie minimale. Co innego wkladki gramofonowe na przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wysokie wcale nie dominują. Może to zasługa Arcama A39. Jak wcześniej miałem VA Mozart to ilość wysokich była podobna. Może minimalnie mniejsza. Przy Paradigm doszło więcej powietrza.

Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka. Wysokie tony w najwyzszej serii z berylowego przetwornika sa przepiekne i wyrownane wzgledem reszty pasma.Jak to napisali redaktorzy w recenzji , Paradigm jak nie Paradigm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Słyszę zmiany in plus.

 

Tak, jak to opisał kolega ygrene

 

Teraz, po około roku grania, przy większych poziomach głośności, dźwięk przestał być ograniczony, więc podejrzewam, że to zasługa procesu wychyłu membran, ich mechaniczne rozruszanie się.

 

Dodatkowo, zauważyłem kolejne zmiany (in plus), po przełożeniu kolumn z prawej na lewą, i lewej na prawą stronę.

Zmiany te, zauważyłem, po około dwóch miesiącach użytkowania po przełożeniu stron :)

 

Wytłumaczeniem jest, lepiej słyszalny, wybrzmiewający bas, na niskich poziomach głośności (np. 8:00 na potencjometrze) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byk poszedł w mniejszy model.

Miałem Studio 60 i tam są przetworniki 14cm i w zbliżonym metrażu były wystarczające... 25m bez problemu obsłużą.

 

Xindak A06 to podstawowy model w ofercie, a Paradigmy zawsze lubiły dużą moc. Bierz wzmacniacz pod pachę i do salonu - nie będę odkrywczy jak napiszę, że trzeba posłuchać tego zestawienia.

Bajzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanego się nie kupi nawet na zachodzie , one się rzadko sprzedają z drugiej ręki nie ma szans żeby go kupić. z tego co wiem raz był oferowany przeze mnie w Polsce ale to wyjątek . Wspaniały sub gratuluje zakupu :)

 

Widzę że drivery są ładnie estetycznie poklejone to rzadkość w SUB2 . Niestety paradigm nie zawsze przywiązuje uwagi do estetyki pod maskownicą SUB2. Szyba trafiłeś dobry egzemplarz .

 

Nie dziwie się że rzadko napotkać używany SUB2.Po pierwsze kupę kasy kosztuje .Zakup na lata.Za duża strata przy sprzedaży.SUB15 rzadko spotkać a ten to już w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do szanownych forumowiczów.

Noszę się z zamiarem kupna subwoofer-a do kompletu do Studio 60 v5.

I tu moje pytanie.

Czy warto dopłacić i nabyć Signature Sub1 lub SUB2, czy wystarczy w zupełności Studio Sub-15 v.5

 

Pokój 22m2

 

Obecnie basu jest dość sporo, więc czy subwoofer nie zakłuci mi brzmienia dodatkowym pasmem basowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byk poszedł w mniejszy model.

Miałem Studio 60 i tam są przetworniki 14cm i w zbliżonym metrażu były wystarczające... 25m bez problemu obsłużą.

 

Xindak A06 to podstawowy model w ofercie, a Paradigmy zawsze lubiły dużą moc. Bierz wzmacniacz pod pachę i do salonu - nie będę odkrywczy jak napiszę, że trzeba posłuchać tego zestawienia.

 

ja mam na 25 m studio 60 i spokojnie dają radę plus do tego otwartą przestrzeń na jadalnię i kuchnię czyli dochodzi dodatkowo dużo metrów i niczego nie brakuje..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wysyp się zrobił Paradigm..ów ;) słabe rzeczy się sprzedaje dobre zostawia, to oczywiście żart .Mam do zaoferowania prywatne Studio 100V5 piano black jeżeli jest ktoś zainteresowany cena 8500 koła bez negocjacji . grają tylko na tyłach także jeszcze dobrze nie popracowały a do pracy potrzebują dobrego ampa . i przyszłego właściciela .

Edytowane przez Bassoholik777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał okazje słuchać studio 60 i monitory 9 .

Czy różnice są na tyle duże ze warto pomysleć o sprzedaży nerki ;)

 

Ja mam M 7 i studio 60 - nerki za żadne kolumny bym nie oddał :-) jak dla mnie jest duża różnica ale musiałbyś sam posłuchać jednych jak i drugich... a czy warte są tego żeby dopłacić - to już kwestia gustu i zasobności portfela..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.