Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  270 członków

Paradigm Klub
IGNORED

Klub zwolenników PARADIGM


zyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kamil ja ma kolumny Paradigma i serię monitor jak i Studio - różnice są duże - podobnie jak i równice pomiędzy studio a Signature, mniejsze różnice są zapewne pomiędzy Prestige a Signature ale też na pewno są .. Kwestia pewnie roku i nowe Sgnature się pojawią bo to już czas...

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

No nie byłbym taki pewien co do tego kiedy się pojawi nowa seria Signature czy jak tam będzie się nazywała. Z ogólnych przeciwków wynika że sukcesywnie Paradigm ma wprowadzić poniżej serii Prestige jeszcze 3 nowe linie. Taki miał być plan. Jak na razie utrzymana i produkowana jest jeszcze seria Paradigm Monitor v 7.

Jak widać po serii Prestige Paradigm się nie śpieszy i powili prezentuje i a następnie rozwija nowe serie. Pierwszy głośnik z serii Prestige 85F został pokazany na AS 2015 a dopiero od niedawna cała seria jest kompletna. Wniosek z tego że jeśli się pojawi coś nowego to prapremierę będzie mieć pod koniec roku a skompletowanie serii zajmie kolejny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerikawon Paradigm musi następce zrobić Signature ze względu że w tej cenie już można kupić kolumny lepiej wykonane plus mające większy wybór kolorystyki.. nie wspomnę o długości gwarancji.. teraz w tej cenie a nawet tańsze kolumny mają 5 lat gwarancji. Paradigm musi w przyszłym roku coś zrobić w tym temacie bo konkurencja odjedzie.. i nie może podnieść ceny...ta kwota na chwilę obecną to max.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Mam do sprzedania jak by ktoś chciał, cena do negocjacji ale bez przesady.

http://allegro.pl/paradigm-reference-studio-sub-15-v-5-i6236520249.html

Ostatnio zagłębiłem się trochę w serie Paradigm Monitor i się uśmiałem, kosze z głośników z plastiku czego wcześniej nie wiedziałem.

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak to możliwe że to się sprzedaje ze takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam do sprzedania dwa nowe głośniki wysoko-tonowe do serii STUDIO V5.

Głośniki są w oryginalnych kartonikach, nie używane.

Mogę zainteresowanym przesłać zdjęcia.

Cena nowych w serwisie to koszt 450 złotych u mnie będzie taniej.

Kontakt na PW

 

Zapomniałem dopisać mam też nową maskownice z oryginalnym kartonem do Paradigm 100V5.

Cena w serwisie 380 złotych u mnie będzie taniej.

Kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Na zbliżającym się AudioShow 2016 Polpak zaprezentuje Paradigm Persona 7F, prawdopodobnie z elektroniką Anthem AVM-60 http://www.anthemav.com/products-current/model=avm-60/page=overview+ MCA-225 http://www.anthemav.com/products-current/series=mca-series-gen2/model=mca-225/page=overview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$10,000-40,000/pair (estimated)......ciekawi mnie ile doliczy polpak.....

Polpak raczej nic nie dolicza, tylko oferuje w cenach o 10 % niższych od sugerowanych przez Paradigm.

Ceny sugerowane produktów Paradigm, Anthem czy MartinLogan w Europie są ustalone odgórnie w Euro. Proponuje przeliczyć.

Cena Persona 7F to około 14000 Euro za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.