Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  573 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Adam 38 napisał:

Tak, tylko cena na tle konkurencji oferującej to samo jest poyebana.

45 tysięcy złotych, tak tylko przypomnę, jakby ktoś zapomniał. 

Tak, cena jest zawrotna, ale pytanie, co to ustrojstwo potrafi. Zanim dokonamy natomiast samosądu może warto najpierw posłuchać 😊… Może szykuje na nam się coś na miarę „superb” Integry 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Adam 38 napisał:

Nie wiem czy jakiś salon w kraju odważy się zakupić egz. dla siebie. Marne szanse. Jak największy z największych - Q21 tego nie zrobi to raczej nie będzie możliwości wypożyczenia i sprawdzenia u siebie.

Wielka szkoda, ponieważ miałem niecny plan aby wypożyczyć tę Novą PE a zwrócić Novą bez PE. Jak myślicie, czy by się skapneli? 🙂 

https://www.q21.pl/naim-uniti-nova-pe-power-edition.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas już w piątek będzie urządzenie dostępne w salonie, a w kolejną środę 7 lutego zapraszamy na nasz kanał YT na film, w pełni prezentujący i porównujący najnowsze Unity Nova PE.

LINK

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja Nova PE i obecnej NAP250. 

Z pomiarów lepszym wyborem wydaje się być  końcówka 250 i do tego Atom HE jako pre i źródło. Pieniądze praktycznie te same.

 

Screenshot_2024-01-31-11-07-58-06_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2024-01-31-11-09-25-32_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Godzinę temu, MarkM napisał:

I po ptokach, ponieważ Q21 publikując powyższy post, musiał przeczytać o moich niecnych zamiarach, będą się mieli już na baczności 🙂 

Poczekaj Marku jak posłuchają...

Może będzie tak jak z moim Nait 50, że po odsłuchu stwierdzą, iż trzeba się tego jak najszybciej pozbyć jak tylko  znajdzie się jakiś chętny szaleniec 🙂

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Artistplant napisał:

ostatnia

W złym czasie go kupiłeś. W tym roku Naim oficjalnie wycofa go z produkcji. Salony będą wyprzedawać ten fajny sprzęcik za max 14 a w Anglii jeszcze taniej. Stawiam, że za 13 znajdzie się prawdziwy naimowiec, który kupi. 🙂

I pamiętajmy, że za 10 jest nowy Atom HE. 

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2024 o 13:31, puszkin napisał:

To ja się przypomnę przy okazji i wrzucam, że poszukuję hicap dr lub supercap i ew ndac.

Jak się trafi ndac to do sprzedania będzie flatcap xs 🙂

 

https://www.lexicommultimedia.nl/product/naim-audio-hicap-dr-voeding-occasion-2022/

Nie wiem czy cena jest satysfakcjonująca ale HiCap na sprzedaż się znalazł 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, nadszedł czas D klasy. Dzisiaj na swoim kanale Salon Q21 wrzuci film o tym jak dobra jest nowa Nova PE.

Nieoficjalnie mówi się, że większość  ekipy Q21 już w piątek złożyła prywatne zamówienia na nowy sprzęcik Naima tylko Paweł broni się jeszcze... ale po dzisiejszym filmie i on kliknie - kup teraz. 

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Adam 38 napisał:

Eee tam, nadszedł czas D klasy. Dzisiaj na swoim kanale Salon Q21 wrzuci film o tym jak dobra jest nowa Nova PE.

Nieoficjalnie mówi się, że większość  ekipy Q21 już w piątek złożyła prywatne zamówienia na nowy sprzęcik Naima tylko Paweł broni się jeszcze... ale po dzisiejszym filmie i on kliknie - kup teraz. 

A widziałeś u nas jakiś test sprzętu audio dyskwalifikujący dane urządzenie lub kolumny ? Wszystko w testach jest oh i ah  😉 - nic tylko zamawiać i płacić 👍

Dobry piar to podstawa 😉

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Pamiętam jak parę lat temu rozmawiałem z Q21. Mówili dokładnie to co napisałeś. Wręcz odradzali czytanie recenzji. A teraz, gdy mocno wchodzą w dystrybucję i zdobywają coraz silniejsze marki wszystko co ich wysyłają do każdego możliwego recenzenta w kraju. Tak to działa. Wszyscy są od siebie zależni i jadą na tym samym wózku, gazeta audio czy inny bloger oraz dystrybutor. Jedni bez drugich nie zrobią biznesu na audio.

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy o tym już było, ale pojawiły się zapowiedzi nowych urządzeń klasy D integrujących audio, TV i multiroom 😧

www.naimaudio.com/pl/product/range/ci-series#ci-series

Są już zapowiedzi kilku sklepów, że cena podstawowego stereofonicznego CI-Uniti 102 ze streamingiem i kalibracją DSP wyniesie 6999zł - całkiem rozsądnie jak na Naim'a.

Można to zabudować w szafie, lub postawić luzem bez uchwytów. Stylistyka moim zdaniem super.

Ciekawe, czy oprócz głośników instalacyjnych będzie to dobrze grało z klasycznymi stereofonicznymi.

Edytowane przez robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kacper525 napisał:

 

https://www.lexicommultimedia.nl/product/naim-audio-hicap-dr-voeding-occasion-2022/

Nie wiem czy cena jest satysfakcjonująca ale HiCap na sprzedaż się znalazł 🙂

Dziękuję Kacepr. 

Cena niestety nie zachęca. 7300 + wysyłką to za dużo.

I pomyśleć że hicap, którego mam ,w 2019 r kosztował 5200pln.... NOWY 😮‍💨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Adam 38 napisał:

Eee tam, nadszedł czas D klasy. Dzisiaj na swoim kanale Salon Q21 wrzuci film o tym jak dobra jest nowa Nova PE.

 

Niestety dziś nie będzie filmu z Nova PE 😞 Dostawa sprzętu do nas się opóźniła i dalej czekamy. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Q21 napisał:

Niestety dziś nie będzie filmu z Nova PE 😞 Dostawa sprzętu do nas się opóźniła i dalej czekamy. 

A już podobno gdzieś w kraju mają uruchomiony egzemplarz i wszyscy słuchający tylko kiwają głowami, że Naim totalnie odleciał. 

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, puszkin napisał:

Dziękuję Kacepr. 

Cena niestety nie zachęca. 7300 + wysyłką to za dużo.

I pomyśleć że hicap, którego mam ,w 2019 r kosztował 5200pln.... NOWY 😮‍💨

Niestety ceny poszybowały w góre, ja za swojego(używanego) w 2018 roku zapłaciłem €800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś probowal bi ampingu w wykonaiu NAIM'a ? Jakie mieliscie konfiguracje i jak to wypadalo ?

U siebie zasilalem ATC SCM40 z NAP250 i NAP200.

Naprzemniennie niskotonowe z  NAP250 a średnie/wysokie z NAP 200 i odwrotnie.

W jednym przypadku bylo za ciemno z nadmiarem niskich a w drugim odwrotnie. 

Wiem ze to 70/80W, ze inna konsrukcja i wydolnosc pradowa wzmacniaczy i ze ATC to trojdrozne kolumny i optymalnie bylo by dmuchac je z trzech takich samych wzmacniaczy.

Czy ktoś moze doświadczal bi ampingu z dwoch NAP250 ?

Wiem tez, ze jest SNAXO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, revers napisał:

Czy ktoś probowal bi ampingu w wykonaiu NAIM'a ? Jakie mieliscie konfiguracje i jak to wypadalo ?

U siebie zasilalem ATC SCM40 z NAP250 i NAP200.

Naprzemniennie niskotonowe z  NAP250 a średnie/wysokie z NAP 200 i odwrotnie.

W jednym przypadku bylo za ciemno z nadmiarem niskich a w drugim odwrotnie. 

Wiem ze to 70/80W, ze inna konsrukcja i wydolnosc pradowa wzmacniaczy i ze ATC to trojdrozne kolumny i optymalnie bylo by dmuchac je z trzech takich samych wzmacniaczy.

Czy ktoś moze doświadczal bi ampingu z dwoch NAP250 ?

Wiem tez, ze jest SNAXO ...

A jakie masz pre? 

I napisz czy lepiej wypadła 250 tka na niskich i wysokich czy 200 tka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minutes ago, puszkin said:

A jakie masz pre? 

I napisz czy lepiej wypadła 250 tka na niskich i wysokich czy 200 tka? 

Pre 152XS zasilany 2xFlatcapXS. 250 wszędzie wypada lepiej 🙂
i oczywiste jest też że będzie 282 … wkrótce 😉

Edytowane przez revers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Adam 38 napisał:

W złym czasie go kupiłeś. W tym roku Naim oficjalnie wycofa go z produkcji. Salony będą wyprzedawać ten fajny sprzęcik za max 14 a w Anglii jeszcze taniej. Stawiam, że za 13 znajdzie się prawdziwy naimowiec, który kupi. 🙂

I pamiętajmy, że za 10 jest nowy Atom HE. 

szczerze jakbym miał go za tyle sprzedać to go sobie zostawię, jest nowy/nieużywany z polskiej sieci. 

w kwestii nowości, myślę, że fani Naima pozostaną przy Classicach i raczej w klase D nie pójdą ale kto wie co czas przyniesie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, puszkin napisał:

Dziękuję Kacepr. 

Cena niestety nie zachęca. 7300 + wysyłką to za dużo.

I pomyśleć że hicap, którego mam ,w 2019 r kosztował 5200pln.... NOWY 😮‍💨

https://www.marktplaats.nl/v/audio-tv-en-foto/versterkers-en-receivers/m2077153976-naim-hi-cap-2-kabels

cena w/w ogłoszeniu już o wiele lepsza 👍, pisze również, iż dorzuca drugi kabelek snaic… pytanie, czy to DR 🤔. Pozwolę sobie napisać do gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kacper525 napisał:

https://www.marktplaats.nl/v/audio-tv-en-foto/versterkers-en-receivers/m2077153976-naim-hi-cap-2-kabels

cena w/w ogłoszeniu już o wiele lepsza 👍, pisze również, iż dorzuca drugi kabelek snaic… pytanie, czy to DR 🤔. Pozwolę sobie napisać do gościa.

Jest napisane że to hicap2 czyli wersja bez dr. Do 282 lepiej jak będzie 2x dr lub najlepiej supercap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.